Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość globus

KOBIETY DOJRZAŁE - WSZYSTKO O ŻYCIU.

Polecane posty

Gość globus
Napisałam do Was o moim dzisiejszym dniu. Niestety było ...SPAN To jakaś nowa choroba w necie. Przykro mi:( x pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej wieczorkiem. Jedyneczko jak dobrze że jesteś. Globusiku ja też tak mam czasami, piszę i piszę w pójdzie sobie na SPAM. Denerwuje się i wtedy wyłączam kompa. Dobrej nocy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry. Niebo zachmurzone i troszkę chłodniej się zrobiło. Zapraszam na kawę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witaj Lunka. Dziękuję za spotkanie i kawę. Nie wiem o czym mam napisać żeby nie poszło w eter. U mnie pochmurno i deszczowo. Temperatura utrzymuje się dodatnia . W okół coraz wyraźniejsza zieleń. Zaplanowałam dalszy ciąg syzyfów. x Jedyneczko Dobrze,że przepędziłaś wirusa. Najlepsze lekarstwo to łóżko. x Babki miłego dnia. x Ime , Marylko trzeba podpisać listę obecności:D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry.Witaj Luna. .Jestem już po robocie:-)Energia mnie rozpiera!! Wstałam po 5,obudził mnie piękny wschód słońca. Byłam już w piekarence,posprzątałam posesję i zasiadam do kawy,dzięki Luna. Witaj Globusiku.Załapałam się jeszcze na spotkanie z Tobą:-) Jakie plany? U mnie przestało wiać,oby tak zostało!! Dobrego dnia Wszystkim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Jedyneczko jasne,że się załapałaś posiedziałyśmy przy kawie i pięknej piosence. Próbuję się zebrać ...iiiiiii :D wypić następną kawę!! x Miłego dnia Ci życzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podpisuję listę obecności:) Jakoś nie mam ostatnio werwy do pisania:( Więc życzę miłego dnia i znikam❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka. Co do kawy....Ostatnimi czasy jechałam na ince:-) Wróciłam do czarnej !!!Jednak nie da się jej żadną inną zastąpić. Ime jak Twoje zdrowie??Udało Ci się zaliczyć wizytę u doktora? Dziewczyny jeśli macie złe samopoczucie obwińcie za to księżyc:-) Jest pełnia.... Planuję przesadzić kilka kwiatów doniczkowych,Moje szeflery nie mieszczą się już w doniczkach. Poranek był taki piękny,teraz leje deszcz..no cóż w marcu jak w garncu....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witaj Ime x brak werwy u mnie jest każdego dnia. Rzeczywiście jest pełnia księżyca zawsze w tym czasie czuje się podle:) Tak to już jest ,że znajdę przyczynę , rzeczywistość jest inna SKS!!! :) x Jedyneczko x nawet nie próbuję pić innej kawy niż czarnej najzwyklejszej wsypanej do szklanki...to jest to :) Ja już przesadziłam paproć i dracenę. Tylko tyle zostało mi kwiatów. O te dwa właśnie za dużo:D Spojrzę w internet żeby zobaczyć jakie to są szeflery?? Nie lubię przesadzać w życiu:) i kwiatów też nie :) Tobie życzę cierpliwości przy robocie. Przygotowałam skrzynki na balkonie , planowałam posadzić braki. Pogoda zmieniła mi plany. x Pozdrawiam Panie. x A ha Jedyneczko ..policz ile dni mamy do maja???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
🌻 już wiem jakie to są szeflery. Zrobiłam z nich obraz na pulpicie. Bardzo ładne kwiaty!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej. Pisałyście o kwiatach, Jedyneczko Szeflery kiedyś miałam, pięknie mi rosły. Teraz moim oczkiem w głowie są storczyki, dbam o nie i jeden nawet mi się rozdwoił. Nie wiem jak go rozdzielić, korzenie już mają i nawet mam kwiaty na tych szczepkach. Globusiku paprotkę też mam, trochę mi zmarniała przez ogrzewanie. Słyszałam że dobrze jest podlać rozcieńczonym mlekiem. Spokojnej nocy wam życzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry,witajcie koleżanki. Jestem z kawą i chrypiącymi rogalami. Zapraszam.....zaczynamy nowy dzień:-) Poczekajcie,podniosę roletę:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witam . Zapraszam na kawę. x Lunka moja paproć jest do przyjęcia. Był cza,że podlewałam mlekiem. Czy to pomagało nie wiem.Teraz mam skorupki z jajek zalane wodą i stosuję jako odżywkę. Storczyków już nie mam. x Pozdrawiam wszystkie koleżanki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Hej Jedyneczko nareszcie zjem świeżego rogala z masłem. Dzięki. x Ja jak panna Andzia mam dzisiaj wychodne. x Do Uzdrzeni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Globusiku. W domu mam trzy gatunki kwiatów :szeflery,draceny i storczyki. Te ostatnie zaczęły mi niedawno kwitnąć,ale powiem szczerze,że nie daję sobie z nimi rady.Kwitną przez dwa tygodnie,potem opadają kwiaty i do kitu taka hodowla :-( Szeflery są piękne i niewymagające.... Ładnej pogody Globusiku i miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Jedyneczko serdeczne dzięki za kawę i rogale. Globusiku powodzenia na wychodnym. U nas mała poprawa pogody, właśnie słońce wygląda zza chmur. Mam małego stresa, więc do wieczora koleżanki. Pozdrawiam i miłego dnia wam życzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wczoraj wieczorem siedziałam sobie wygodnie w fotelu pogrążona w lekturze Agaty Christie. Końcowe rozwiązanie zagadki kryminalnej,jakże zawikłanej....niespodziewany zwrot akcji trzymający w napięciu. X Nagle o moje lewe ucho otarł się spadający abażur z żyrandola:-( Oczywiście rozbił się na podłodze na drobniutki maczek.... Całe szczęście,że nie na mojej głowie:-) Mam w planie zakup nowego.... Ten i tak mi się nie podobał:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Hej po południu, a właściwie już wieczorem. x Jestem zawstydzona!!!!! wnusie "B" przez domofon pytali czy mam drożdżówkę. Nie miałam:( odpowiedziałam ,że nie spodziewałam się takich miluśkich gości. Mimo tego zaprosiłam ich do domu. Działo się sporo:D szybko zrobiłam naleśniki.One mnie uratowały. Zapomnieli o drożdżówce. x Jedyneczko aż miałam ciarki na plecach:D co za zbieg okoliczności. W kryminale zbuntowały się duchy:) i rozbiły abażur:D ponieważ już Ci się nie podobał ...dobrze się stało:D będzie nowy. x Lunka wychodne było udane:) u mnie pogoda się zmienia na lepszą:) od jutra podobno ciepło i słonecznie. Dzisiaj widziałam jak dzieciaki topiły Marzannę. Niech odpływa jej czas minął. x Pozdrawiam hejka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wieczornie Piszecie o kwiatach...ech,u mnie na poddaszu tylko kaktusy chcą rosnąć,reszta pada po miesiącu:( Jedyneczko Chwila grozy z abażurem ale dzięki temu da nowy.Dobrze,że Tobie nic się nie stało:) Globusiku Co tam drożdżówki,nie ma to jak naleśniki babci:) Lunka A co to za stres Cię dorwał.Siadaj i opowiadaj;) Melduję posłusznie,że endokrynolog "zaliczony"(hi hi).Dawka leku podniesiona.Mam jednak gorszą wiadomość. Dopadł mnie półpasiec:( Jutro kolejna wizyta u lekarza. Strasznie mnie to swędzi,jestem podrapana do krwi:( Ale uszy do góry i nie zamartwiam się.Co ma być to będzie:D Pozdrawiam Was cieplutko❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witaj Ime:) x powiem tak siła złego na jednego ale ...GUZIK ... nie poddamy się. Wędruj do lekarza i półpasiec zniknie. A tak poważnie to wiem jak to świństwo potrafi dokuczyć.Leczą chyba antybiotykiem. Jutro idę z Tobą. W grupie siła. Dzisiaj spij spokojnie i nie drap się:D x Kaktusy mam dwa , są okazałe i nie planuję sie ich pozbyć. x Dobrej nocy Babki.Gaszę światło , ...zakluczam:D ..drzwi. Klucz powieszony w umówionym miejscu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję globusiku❤️ Biorę klucz(wiadomo gdzie jest)...i wpadnę na nocne pogaduchy;) Pidżama party :D Spokojnej nocy wszystkim życzę bo u mnie wieje i to strasznieeeee:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witajcie reno! Wszetcim przygotowałam kawę. x Ime A jak ,że !!! u mnie również wieje. x Do uzdrzeni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry. Globusiku dosiadam się do kawy i idę z Wami do lekarza!! Ime jesteś gotowa??? Co za licho znowu do Ciebie się przyplątało:-( W dzieciństwie nie chorowałaś na ospę??? Współczuję choroby,ponoć paskudna. X Skończyłam czytać książkę,nic złego więcej się nie wydarzyło:-) Wczoraj mieliśmy gości z zaproszeniem na wesele. 7czerwca. X Wiało całą noc bardzo silnie i gdzie te ciepło??? Do maja 41:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry. Długo nie zaglądałam do Stacyjkowa. Przez wirusy internetowe! Chłopaki wgrali mi nową przeglądarkę, może to zadziała? Zobaczymy... Na razie serdecznie pozdrawiam i spadam do pracy. Pogoda paskudna, zero spacerów od 3 dni. Pa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witum Jedyneczko Gotowa;) Ale lekarz dopiero na 13-stą Chorowałam na ospę i nie wiem ile chorób jeszcze mnie po drodze spotka ale przyjmę je z pokorą:D Fiu fiu...wesele.Oj to się wybawisz:D Tego samego dnia moja córka kończy 20 lat;) Globusiku Kawa jest pyszna:D Mario Polecam Ci antywirusa(za darmo) Comodo.Czyści komputer jak ta lala;) Płezdrewium wszetcich❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a kiedy to kobieta naprawde wie ze dojrzala :) www.youtube.com/watch?v=G4uoOwny5Uo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny. Ime niech będzie o 13-stej:-) I tak idę!! Marysiu rzeczywiście dawno się nie widziałyśmy.Mam nadzieję,że z komp. będzie już ok.Powiedz jak sprawa z Twoim domem?? interesanci zgłaszają się?? Co do pogody słuszne określenie paskudna!!! X Globusiku narobiłaś smaka naleśnikami:-) Robię!! Rozpieszczasz wnuki p. B :-) Pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wam... 123 dobry sposób i taki jak zawsze, kobiecy fortel. Skuteczny, a za chwilę będzie nowy żyrandol i to bez zbędnych dyskusji. Jesteście kochane. To już wiecie, więc... Musiałem... Pozdrawiam upiornie I jakby co to niechcący zabłądziłem. ;-) ...więc, myk, myk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×