Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość globus

KOBIETY DOJRZAŁE - WSZYSTKO O ŻYCIU.

Polecane posty

Cześć Luna. To narobiłaś zapachu w domu bladym świtem:-) Ja też wybudzam się teraz wcześnie,kilka miesięcy temu wstawałam zawsze z rozpaczą,że to już:-( A teraz nie mogę doczekać się świtu:-) Pozdrawiam Cię.Dobrego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka. Co tam słychać? Zjadłam 3 pączki i nie mam żadnych wyrzutów sumienia z tego powodu:-) Ime co tam??Tańcujesz w kuchni? Marysiu,a ty też na tłusto?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witam i ZAPRASZAM NA CHRUŚCIKI:) x Jedyneczko mówiąc całkiem poważnie ciasto obijałam:) krócej niż Ty. Nie szkodzi faworki są bardzo smaczne. Jedyny mankament to po prostu cukier puder jest jakiś mało słodki. Zauważyłam,że cukier kryształ również jest mało słodki. Nie będę jadła pączków nie chce sobie psuć smaku. Wielkie dzięki za przepis i mobilizację mnie. Smażyć ciut pomogła mi "B". Kilka jeszcze zostało na wieczór. Resztę stawiam na stole i wołam ...hop hop ... przybywajcie. x w dalszym ciągu życzę miłego ...tłuścioszka ....:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Globusiku podbiorę,ale tylko jednego:-) Prawda,że pyszne??niam.Moje mama też twierdzi,że cukier jest niesłodki.. Powiem szczerze,że dla siebie nigdy nie posypuję cukrem,lubię bez,pączki też!!Wiem,że ze mnie dziwak:-)ale rodzince posypuję i to obficie. Bigos gotuję z kwaśnej kapusty,zapach roznosi się po sąsiedztwie:-)już mnie sąsiadka zagadywała co tak pachnie:-) Po pracy planuję spacer do mamki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Jedyneczko bardzo , bardzo smaczne. Wiesz,że aż tak bardzo nie są pracochłonne. Na chwile wyszłam do sklepu. Nie do uwierzenia ale jest strasznie dużo pączków. W każdym stoisku i prawie każdym sklepie. Tylko w kiosku z prasą nie widziałam:D Jutro będą przeceniać. x Ime napisz proszę czego napiekłaś??? jeśli zostanie ...pomogę:) się pozbyć. x Marylko , Lunka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszystkim Globusiku Niczego nie napiekłam:( Byłam dzisiaj na pogrzebie:( Wróciły wspomnienia,miłe aczkolwiek refleksyjne. Macie dzisiaj tyle słodkości upieczone aż żal,że nie mogę Was niczym poczęstować:O No cóż,tak czasami bywa. Jak większość rodaków,stanęłam dzisiaj w kolejce po pączki,więc tymi mogę Was jeszcze uraczyć;) Jutro wizyta u lekarza.Już nie daję rady z tym drapaniem,wszędzie mam strupki:( Myślę,że wpadam w nadczynność tarczycy,więc pora na badania. Wszetciegłe belnygłe:D(wszystkiego dobrego)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry. Jestem z kawą,zapraszam.Ime nie przejmuj się ,że niczego nie napiekłaś:-)Na co dzień robisz takie pyszności,nic złego się nie stało...Nie zapomnij o wizycie u lekarza!!! to pilne!!! Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witaj Jedyneczko Dziękuję za czarny napój. Od wczoraj nie jestem głodna po chruścikach:) x Ime Smutne to co napisałaś. Moja droga niczym są paczki w porównaniu do codzienności:( Nie zaniechaj wizyty u lekarza. Trzymam kciuki za powodzenie. x Moja "B" również jest na pogrzebie:( x Pozdrawiam Koleżanki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry Globusiku. Ja też czuję się syta,wiec dzisiaj na śniadanie tylko kawa. Co tam masz w planach na dzisiaj?? Ja mam koniec miesiąca. Pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Jedyneczko tak na śniadanie tylko kawa. Znowu koniec miesiąca:( Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami planuję rozpocząć wiosenne porządki. Nie wiem jednak czy plany nie będą odłożone. Pogoda jakaś zimowa:). Nic to całe wiosna i lato przed nami :) x

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witom Wizyta u lekarza zaliczona,dostałam skierowanie na Tsh i OB Po niedzieli jadę zrobić te badania:) Słoneczko ładnie świeci więc przyłączam się do Was i idę robić porządki na balkonie+malowanie drewnianego stołu,zbobytego od Taty stolarza;) Płezdrewium wszetcich❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Zaczynamy nowy miesiąc. Kawa przygotowana, zapraszam. Dziś w panie syzyfy, zakupy no i pierogi ruskie. Mamy 3 dni wolnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry.Dzięki Luna za kawkę.Dosiadam się. Mówisz 3 dni wolnego??zazdroszczę:-) Odpoczywaj!! Zbliżamy się do maja ogromnymi krokami 61 dni...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Czasem marzec tak się podsadzi, że dwa kożuchy oblec nie zawadzi:D x Witajcie . Piję kawę i do pracy. x Myślimy już o maju. Jeszcze trzeba przeżyć marzec. Oby nie mył taki jak mówi przysłowie. x Ime pierwsza wizyta za Tobą .Nie opuszczaj .Badania już coś powiedzą. x Miłej soboty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co tu taka cisza? Zapraszam na pierogi, sałatkę warzywną, kurczaka pieczonego i sernik na zimno. Tyle mi się dziś udało wyczarować w mojej kuchni. Pogodę mamy przemienną, deszcz , słońce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lunka Ty na jakiś market dzisiaj napadłaś czy jak;)? U mnie dzisiaj tylko kaczka z jabłkami:( A z czym te pierogi? Bo jak z kapustą,to skubnę Ci kilka;) Byłam dzisiaj na zakupach z mężem i najmłodszym synem... No i...Jak ja nie cierpię kupować ubrań synowi On marudzi nie gorzej niż kobiety:( Potem odbiłam sobie ten stres w nowo otwartym Rosmannie i w CCC:) Miłego weekendu👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Ime. No to odreagowałaś sobie fajnie. U nas dziś był w Rossmanie 10% rabat na zakupiony towar. Nie skorzystałam, bo postanowiłam odwiedzić nowo otwarty DM, też drogeria. A co kupiłaś w CCC? Ja ostatnio jakoś nie mam czasu na chodzenie po sklepach. Pozdrawiam i spokojnego wieczoru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A pierogi ruskie zrobiłam, jeśli lubisz proszę wpadaj!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oglądam właśnie Voice Poland. Ależ niektórzy mają głosy ! Poezja dla uszu. Zazdroszczę im, bo sama nie umiem śpiewać, ale jestem pełna podziwu dla ich talentu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sollka
Tak tutaj apetycznie, ze za slinka cieknie:-) Dzisiaj mialam pierwsze w tym roku zlecenie (!) wiec spedzilam popoludnie poza domem. Wlasnie przyszlam z czekiem w torebce i zastalam nalesniki z serem usmazone przez meza, no i jego tez. Mamy ich chyba ze tzrydziesci, wiec zapraszamy tez do nas. A co do tych moich staran o prace, oczywiscie chodzi o pieniadze rowniez, bo Kanada jest dobrym krajem, ale tylko dla pracujacych ludzi:-). Chodzi jednak tez o poczucie bycia potrzebna. No i dzisiaj juz czuje sie nieco lepiej. Pozdrawiam Was serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Dla tych którzy wstali i śpiących przygotowałam niedzielną kawę. x Dzień dobry , zapraszam. x Gosciu ja oglądałam ..X Faktor... mam identyczną ocenę. Jest wiele utalentowanych ludzi o których nikt nie słyszy. Takie programy dają szansę aby się pokazać i może przy odrobinie szczęścia zmienić życie. Życzę im tego. x Ime ruskie pierogi są smakowite. Ciasto nadziewane ziemniakami z twarogiem, podsmażoną cebulką. x Lunka czy tak?? , ja robię w ten sposób. Nie wiem czy zauważyłaś że połowa zniknęła . Winowajca ..to ja:D x Ime Lubię bywać w tych sklepach. Wydają mi się ,że są takie kobiece. x Sollka Gratulacje. Wszystko idzie w dobrym kierunku. Czek w torebce to jest to:D Naleśniki lubię więc się częstuję. Dalszego powodzenia Ci życzę. x Jedyneczko , Marylko kawa czeka. x Miłej niedzieli wszystkim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry Globusiku.Wstałam i piję z Tobą kawę. Dziękuję. Sollka jest takie powiedzenie:"Dla pieniędzy ludzie są w stanie zrobić wszystko.Nawet pójść do pracy" :-D No niestety bez nich nie da się żyć. Luna ,ale jedzenia narobiłaś,spodziewasz się gości?? jeśli tak to już jesteśmy:-) Ime uwielbiam buszować po Rossmannie i powiem szczerze,że nigdy ni wychodzę z pustym koszykiem... X Lecę do mamki dzisiaj ma imieniny.Co prawda nie obchodzi,ale ja tak:-) Miłej niedzieli Wam życzę.Pa.Do uzdrzeni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale się spóźniłam na kawę. Ale to nic, wyspana jestem za wszystkie czasy. Globusiku dziękuję za kawę i za te zjedzone pierogi ha ha ha. Też tak robię pierogi. Z je uwielbia. Jedyneczko najlepsze zyczenia dla mamki. Sollka no gratulacje, pierwszy krok za tobą! Nalesniki też lubię, pokradam wam trochę. Ime, Marylko co u was? Wybieramy się na Flohmarkt , pogoda sprzyja. Miłej niedzieli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no w ogole nie wiem jak to mozliwe ale no stalo sie mozliwe no na serio :) www.youtube.com/watch?v=GcQLwI_5Z4I

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry Pierogi ruskie też mogą być Lunka;) Globusiku Ja też uwielbiam X Factor:) Z Rosmanna nigdy nie wychodzę z pustymi rękami a właściwie z koszykiem,a że to jest nowo otwarty sklep to i upusty były zachęcające:) W CCC kupiłam kozaczki,takie letnie ażurowe.Również z upustem,więc nie mogłam przepuścić takiej okazji;) Lunka Jak czek w torebce to i zaszaleć można na wiosnę;) Jedyneczko,Mario❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry . Ostatnią sobotę karnawału spędziłam na dansingu.Ale się wytańcowałam. Dziś wszystkie kości czuję, ale nic to:) Mogę jeszcze wpaść na pierogi? Lubię każde.:D Miłego wieczoru kobietki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry. Kawkę zaparzyłam i przyniosłam chrupiące bułeczki. Zapraszam. Dziś mamy różowy poniedziałek, będą wszędzie pochody z przebierańcami szły. No i będą rzucać cukierki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ty nie w pracy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×