Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość globus

KOBIETY DOJRZAŁE - WSZYSTKO O ŻYCIU.

Polecane posty

Dzień doberek:-D Ime dzięki za kawę!! Ktoś Cię z łóżka pogonił?? :-) Co tak wcześnie?? Sollka witaj Możesz się cieszyć urokami zimy,a my tu czekamy już z niecierpliwością na wiosnę. Pierwsze oznaki jej nadejścia są widoczne.Pozdrawiam Cię. X Marysiu liczę na to,że słońce dzisiaj wyjdzie z domu:-) Globusiku wstałaś?? Luna czekamy na Ciebie Blondi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry. Ime dzięki za kawę. Jedyneczko jestem, piję już drugą blondi. U nas piękna pogoda, słońce i ciepło. Wczoraj z moją panią Babcia siedziałyśmy na balkonie i piłyśmy kawę. Dziś już piątek, jutro wochenende, cieszę się już, bo mam w planie wyruszyć w końcu na wyprzedaże. Pozdrawiam i miłego dnia życzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witam:) x Jedyneczko zwlokłam się bardzo niechętnie. Dobrze,że zadbałyście o kawę. Potrzebuję energii właśnie do realizacji grafika. Ciągle wprowadzam do niego korekty:) Ale stop dzisiaj tylko garkuchnia.:) po południu jakiś spacer. x Wszystkie czujemy tak samo, że ...czas leci i leci. , my za nim:) x Przesyłam poranne pozdrowienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Luna,cześć Globusiku. Luna zimowe ciuszki pewnie już dawno schowałaś,moje jeszcze w gotowości:-) Globusiku co tam grafik:-) nie ucieknie!! Zamykaj kuchnię i idź na spacer szukać wiosny:-) Pozdrawiam Was,dobrego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To jeszcze ja tu wpadłam, żeby życzyć wam dobrej nocy. Śpijcie spokojnie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Dosiadam się do kawy. x Również miłego dnia życzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja już jestem piękna...i bez tego peelengu:classic_cool::) Dobrej nocy kochane babeczki i udanej niedzieli. Jutro napiszę więcej;) Do uzdrzeni!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry . Słonecznie i czuć wiosnę. Wczoraj widziałam klucz żurawi. W ogrodach przebiśniegi , a w kwiaciarni bratki.:) Dobrej niedzieli .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie. Jestem na kawie,dziękuję Globusiku.Piękne tulipany. U mnie też słonecznie.Ubieram się i zmykam z domu. Miłej niedzieli.Pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wieczorową porą Nowy laptop zakupiony,koniec mordęgi na klawiaturze telefonu:D Wczoraj byliśmy z mężem i synem w Łebie.Fotek napstrykałam.Było wietrznie ale z ulgą wdychałam jodzik:),przyda się bo ostatnie badania wykazały,że Tsh poszło w górę:( Śliczne te tulipany Globusiku:) Mario,ja mam codziennie na swojej łące żurawie.Piękny widok,prawda?:) Jedyneczko,Solka,Luna❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry. Jestem z kawą,zapraszam.Obudziło mnie słoneczko,myślałam,że mi się śni.Z pogodnym nastawieniem do "całokształtu" rozpoczynam tydzień. Ime gratuluję zakupu!!Zaglądaj teraz częściej:-) Dobrego dnia wszystkim życzę. Luna gdzie nam przepadłaś??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Hej wszystkim. Jedyneczko za kawę dziękuję. Wstałam naładowana energią. Co to znaczy słońce. U mnie już trzeci dzień umila życie. x Ime fajowsko:) masz laptopa , pisz o przyrodzie, ogrodzie:) i o wszystkim co myśl przyniesie. x Lunka wysyłam list gończy:) x Marylko , Solka x Jestem jednak ciut zmartwiona ...już 10 marzec:( Miłego poniedziałku i do uzdrzeni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam was serdecznie. Globusiku list gończy akurat dotarł , jestem i melduję się na kawie. Ostatnio goście się nam zapowiadają co wochenende. W sobotę byłam z koleżanka na zakupach, potem kawa gadu, gadu no i troszkę poświętowaliśmy Dzień kobiet. Sąsiedzi też wpadli z pytaniem co u nas tak wesoło i czy też mogą się do nas dołączyć potem tel od następnych sąsiadów i ci również przyszli. No i tak do 3 rano. Wczoraj miał być odpoczynek. Telefon , jesteście w domu? No jesteśmy , to za 30 min przyjedziemy i tak posiedzieliśmy do 00.30. Uff , jak to dobrze że dziś poniedziałek. Wczoraj widziałam piękne klucze żurawi. Pogodę mamy cudną +20. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczątka:D Dzięki za czarnulkę;) Mam zamiar dokończyć małą folię,w której coś tam posieję.W porównaniu do mojej starej szklarni jest maciupeńka. X lat temu równaliśmy teren i pracownicy musieli wyjąć szklarnię z podłoża.Pech chciał,że następnego dnia przyszła straszna wichura.I rano...zobaczyłam moją szklarnię hen daleeeekoooo A takie piękne pomidry w niej miałam i ogórki i paprykę:O Teraz muszę się zadowolić folią z Lidla ale dobre i to;) Pozdrawiam Was wszystkie razem❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was. Świeci dzisiaj przez cały dzień słoneczko,aż przyjemnie się pracuje... Globusiku mnie też ładuje energią:-) zresztą nas wszystkie zapewne. Ime już planuje szklarnię :-) poproszę ze dwa krzaczki malinówek,przybiegnę i pomogę w pieleniu:-) Luna powiadasz balowałaś od 8 marca? super!!!Nie samą pracą człowiek żyje. Marysiu co u Ciebie??Spacerujesz sobie zapewne z Fr. Sollka pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry.Witam Was z czarną,blondi,inką.... Zapowiada się piękny,słoneczny dzień. X Wieczorem wybieram się do kina na film Zniewolony nagrodzony Oskarem za najlepszy film roku. Dobrego dzionka.Pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry. Dzisiaj ja zapraszam was na kawę. Zakwitły magnolie, cudnie wyglądają te drzewa. Dzisiaj bardzo zle się czuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Cześć Kumpelki. Jesteście i jest kawa. Dziękuję. x No!!!Lunka:) na szczęście się znalazłaś:). Wybaczamy nieobecność w klubie. Było balowanie , a to tez jest potrzebne. x Jedyneczko hej. x Moje trzydniówka :) trwa. dlatego wpadam i wypadam. x Miłego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lunka Przybij-tkę,ja też się dzisiaj źle czuję.Obudziłam się jako Chińczyk:O Spuchła mi twarz i ręce:( Podejrzewam obrzęk śluzowaty przy mojej niedoczynności.Jutro wizyta u endokrynologa. Uwielbiam magnolie ale ich nie posiadam;) Globusiku,jedyneczko,Mario,Solka👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny. Jak się czujecie?? Ime opuchlizna zeszła??Może to alergia? X Byłam u fryzjera.Pani fryzjerka z grypą.Kaszlała,kichała:-( współczuję jej, powinna być na zwolnieniu.Jestem bardzo podatna na zarażenia:-) Słoneczko świeci,ale jest zimno i wietrznie. Odkryłam dzisiaj co to za małe,przecudne ptaszki od kilku dni tak radośnie świergoczą,otóż są to pierwiosnki wiosenne:-) Wszystkim życzę zdrówka i miłego popołudnia.Pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Zapraszam na herbatkę. Jestem ...zganiana :)... i spragniona. Na koniec dnia postanowiłam zmienić doniczki na większe dwom kwiatkom. Co to za wstrętna robota. Staram się być ostrożna i co z tego! ziemi nasypane dookoła. Stworzyłam ogólny bałagan. Nie pozostało nic innego tylko uporządkować. Tak też zrobiłam. x Ime o jej:( jak dobrze,że jutro masz wizytę. Ja również jestem skłonna myśleć, że mogą być sprawy alergiczne. Najlepiej jak diagnozę postawi specjalista....oby właściwą. Będę myślami z Tobą❤️ x Jedyneczko o ptaszkach poczytam w internecie. Szczerze mówiąc chyba nigdy ich nie widziałam. U mnie dalej w krzaczkach buszują sikorki i wróbelki. Sroczka natomiast obserwuje i odgania złe moce:D x Lunka Kwitnące magnolie ... co za widok. Ja jeszcze nie widziałam w tym roku. Wszystko wskazuje na to,że u Ciebie już wiosna. Jeżeli aura się nie zmieni niebawem będzie i u nas. x Marylko , Sollka pozdrawiam. x Miłego i spokojnego wieczoru paaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry. Kawa już pachnie , zapraszam. Jestem tak wcześnie bo przed 8 jadę z sąsiadka do szpitala. Będzie miała mały zabieg. Globusiku u nas już wiosna. Ime trzymam kciuki. Jedyneczko nie słyszałam o takich ptaszkach, muszę zerknąć w neta. Marylko co u ciebie? Sollka pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry.Luna dzięki za kawę. Jestem niewyspana.Szaleństwem było iść na film "Zniewolony" polecam tylko dla osób o silnych nerwach i dobrym zdrowiu. Wstrząsający obraz niewolnictwa....Fragmenty śniły mi się w nocy:-( X Zapowiada się kolejny słoneczny dzień.Luna do nas też wiosna idzie,co prawda małymi kroczkami :-) Dobrego dnia wszystkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×