Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość globus

KOBIETY DOJRZAŁE - WSZYSTKO O ŻYCIU.

Polecane posty

Dzień doberek Livio Mamy w tamtych stronach przyjaciół,konkretnie w Czersku.Kumplujemy się od...niech policzę ;) Mija 27 lat :D Jedyneczko Chcesz być na pomarańczowo? Wystarczy się wylogować...;) Przesyłam Ci ścianę deszczu.Oj,przydał się,powietrze zrobiło się rześkie :D Lunka Maria Globusiku Pozdrowionka❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Ime:-) Fajnie ,że wpadłaś na kawę. Takich strasznych upałów jeszcze nie odczułam.Codziennie super ciepełko do26stopni,ale bardzo sucho. Deszczu spodziewam się od Ciebie Ime,więc nie ma czym się martwić. Ime kumam już z tym logowaniem:-) śmieję się z tego,bo raz jest tak,a raz siak:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witem wszystkie Panie. Wpadam na kawę. x Byłam na saxsach , zrywałam czarne porzeczki . Marna ze mnie zrywaczka .Nic nie zarobiłam bo robota była na akord:) Dzisiaj dalszy dzień zrywania. x Życzę przyjemności. x Zauważyłam, że w kafe zlikwidowano daty!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość livia21
Witajcie przy kawie. Daty nie sa zlikwidowane,wstecz są.Nie ma tylko bieżących.Dlaczego? Kto to może wiedzieć :) x Mam takie pytanie - czysto teoretycznie - Jedyna - może Ty zorientowana?? Ile by kosztowało zatrudnienie do pomocy w chacie np.kogos z Twoich sąsiadów zza miedzy? x Co ja już nie nakombinuję..w końcu na cos głupiego wpadnę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Globusiku,Livio. Livio to zależy do jakiej roboty. Domyślam się,że nie są to ciężkie prace,tylko przydomowe.Może stawki godzinowe??Albo:dam panu 50zł??? zrobi mi pan: ........co on na to??zaplanuj robotę mu na parę godz.żeby nie płacić tylko za jedną usługę. W sumie nie wiem...:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zrobiłam małe rozeznanie. Za koszenie trawy 6zł.za godz. Budowlańcy 10zł za godz,za 8 też pracują jak muszą... Pani w markecie 7,8,zł(ciąganie skrzynek,ustawianie produktów itp..) No chyba,że fachowcy...wtedy sami ustalają stawki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość livia21
Jedyna - dzieki.takie rozeznanie to znam. Co z tego,jak nikogo do takiej roboty znależć nie można. x trochę sobie zażartowałam,bo pomyslałam o zatrudnieniu na stałe z mieszkaniem jakiegos nieboraka zza wschodniej granicy :) Ciekawe,ile to by kosztowało. x może tam są chętni do pracy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry dziewczyny. Livio , skoszę Ci trawę :) Wczoraj skosiłam wieczorem swoją. Remontu ciąg dalszy: malowanie murków garażowych, został jeszcze płot do malowania. W takim słońcu się nie da... farba się gotuje ... Ime , Luna poproszę o deszcz :) Dziś było 36 stopni. Globus poproszę czarnej porzeczki na zimową galaretkę. Acha , nastawiłam nalewkę malinową.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nowo przybyla a tu cisza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witam . Zapraszam na kawę. x Na niebie żadnej chmurki. Będzie ciepło i sucho. W okół trawa żółta. x Marylko ot co:D z płotem jak w piosence ...wysokie płoty tato grodził:D ciąg dalszy znasz!! a z galaretką ..nem problem... mówisz i masz :) Marysiu zrobimy ..machniom .. ja galaretkę a Ty nalewkę. Okazuje się,że jestem materialistką :) x Miłego dnia wszytskim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry. Globusiku za kawkę dziękuję! Pychota. Wczoraj miałam ciężki dzień w pracy. Wieczorem padłam jak koń po westernie. Dotknęłam głowę do poduszki i już mnie nie było. Chmury się przetarły , trochę jaśniej na dworze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry. Witajcie,piję z Wami kawę.Rano nie mogłam się dostać do Was internetu nie było.Wczoraj przeszła nawałnica:-( Czarne porzeczki uwielbiam...Globusiku najedz się na zapas:-) Kończę pilną robotę,do uzdrzeni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry. Kawa zaparzona, zapraszam. W nocy mieliśmy burzę, za oknem dalej po chmurno ale ciepło. Za chwilę do pracy. Nie chce mi się , mam dziś kolegę lenia za plecami. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jedendwatrzy123
Witaj Luna dzięki za kawkę. Żebyś Ty wiedziała jak mi się nie chce:-( Twoje niechcenie to pikuś w porównaniu z moim:-) Za oknem pochmurnie, z wczorajszej 30-tki zostało 15 stopni. Przedwczoraj byłam w samym oku trąby powietrznej,ledwo uszłam z życiem!!!(serce mi nie pękło ze strachu) Wczorajszy dzień był pracowity,zakończyłam ostatecznie poprzedni miesiąc i nadgoniłam zaległości robót domowych. Teraz muszę się jakoś pozytywnie nastawić do dnia dzisiejszego, mała czarna z Wami:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Globusiku porzeczki już zebrane?? Ha,ha,ha..... Dzisiejszej nocy miałam zlecenie na skoszenie dwóch trawników:-D Mąż zrobił mi kosiarkę taką samoróbkę,wyglądała jak talerz na kiju:-) Livio chyba u Ciebie kosiłam,pomagał mi starszy S :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ello

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość livia21
Jedyna - dziękuję.Ogród skoszony,w realu też. x piszesz,że byłaś w centrum trąby powietrznej - takiej prawdziwej? U mnie ciepło przeplatane burzami,tak juz 4-ty dzien. x mnie tez sie nic nie chce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość livia21
gościu hello

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Livio. Nie ma za co:-) Tak byłam w samym centrum trąby. Wracałam z placu,chmura ciemnego pyłu leciała prosto na na mój samochód. Zrobiło się szaro, silny poryw wiatru kołysał autem ,drzewa pochyliły się ku ziemi,przez kurz nic nie było widać,a przede mną 5 budynków i mój dom do którego przez silny opór wiatru nie mogłam dotrzeć.Takie coś widziałam na amerykańskich filmach:-) Ale jakoś dojechałam,wszystko trwało jakieś 5 min,potem spadł ulewny deszcz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Dopiero teraz dotarłam do Stacyjkowa. Niestety znowu musiałam okazać przepustkę:) x Kilka ostatnich dni wykorzystałam na kąpiele słoneczne. Warto było ładnie się opaliłam i wygrzałam stare kości!!!! x Jedyneczko tak spokojnie opisujesz przygodę z trąbą ...nie bałaś się??? ja boje się panicznie. Oby mnie zawsze omijały takie przygody. x Miłego wieczoru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość livia21
Fajne - znalazłam taka perełkę. Rola psychologa,czy są potrzebni? autor artykułu stwierdza,że absolutnie - NIE. x za przykład podaje x Spotyka się dwóch facetów i jeden ma wstydliwy problem, który go męczy. Moczy się w nocy. Drugi staje na poziomie, wykazuje się dyskrecją i kieruje kolegę do dobrego psychologa. Po jakimś czasie spotykają się w knajpie i „radca” pyta tego z problemem, cicho, i szeptem: - I jak tam sprawa, pomogło, już nie brudzisz pościeli? Ten odpowiada na całe gardło w knajpie pełnej ludzi: - Eeee, dalej co noc leję w prześcieradło, ale teraz jestem z tego dumny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość livia21
:D:D x Dobrej nocy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Dzień dobry. Pracujące i odpoczywające Panie zapraszam na kawę. x U mnie ulga. Chłodniejsza noc , dobrze się spało. Ranek też pochmurny. Czekam na deszcz. x Lunka w wiadomościach słyszałam o burzach w Twoim rejonie. x Livio psycholog ...dobra rada..grunt się nie przejmować:) x pozdrawiam całe grono:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry. Globusiku dzięki za kawę. Deszcze dotarły do mnie ,leje od wczoraj,a Ty Globusiku na plażowaniu byłaś:-) Trąby powietrznej bałam się!! jeszcze jak,ale strach mnie opuścił z chwilą przekroczenia progu mojego domostwa. Pa,pa dobrego dnia wszystkim ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witaj Jedyneczko Ja czekam na deszcz. Pada taki maleńki , tylko się domyślam że to deszcz. Miłej soboty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka . Globusiku podsyłam Ci deszcz.... Komu jeszcze??? Zamykam już ,dzisiaj wielkie sprzątanie,zatrudniam całą rodzinę:-) Miłej soboty i niedzieli życzę. Pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jedyneczko ale miałaś przygodę ,ja bym chyba umarła!!! Zapraszam was na sernik na zimno! Dziś miałam zwariowany dzień. Pozdrawiam was i miłego wieczoru wam życzę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Globusiku zgadza się takie burze jak w tym sezonie przechodzimy , nie było tu od 50 lat. Jak już burza to ekstremalnie. Co zrobiłaś z porzeczek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×