Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość globus

KOBIETY DOJRZAŁE - WSZYSTKO O ŻYCIU.

Polecane posty

No piękne te fiołki. Kiedyś miałam takiego o dwóch kolorach,biało/fioletowy,ale mi umarł,chyba przedobrzyłam z odżywką. Gdzie te koleżanki nasze się podziewają?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Luna ciekawy pomysł z tymi kwiatkami. Na pewno będą rosły:) Globus mam nadzieję , że zobaczysz moje kwiaty. I pójdziemy do herbaciarni na dobrą herbatkę albo kawę. !23 napisałaś , że myłaś okna.Zaraz przyglądam się swoim.:) Mam wyrzuty sumienia ... Po pracy przyszła do mnie koleżanka.Potem odprowadziłam ją kawałek do domu.Zaliczyłam spacer. Pogadałam z wnukiem przez telefon- jest na wakacjach no i zrobił się wieczór.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Śliczne fiołki. Rozmnaża się je z listków. Tak jak to Globus zrobiłaś. Acha , nie lubią wody na sobie.Podlewa się je w spodek, inaczej gniją. Dobrej nocy koleżanki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NO PROSZĘ - FIOŁKI WAM W GŁOWACH :D Ja też jestem w fiolkach - pogadałam z S.przez telefono, takie rozmowy są fajne,no nie? Trochę smutno - wczoraj musieli uśpić pieska Sonię. Biega sobie zapewne teraz po niebieskich łąkach - bardzo chorowała. Moja Synowa "spotkała" kiedyś w tramwaju - jakieś 6 lat temu, podróżującą samotnie suczkę.Zaniedbane toto bylo. Zabrała ja ze sobą - życie piesek miał z nimi dobre. Noo i tak to wygląda! Dziwne to lato - zaczęły się zniwa - jakby po lecie:( Dobrej nocy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem w naszym wagoniku! Czy ja wczoraj z niego wyszłam??? Robię raban - wstawać!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Livio spać nie dajesz kobieto,krzyczysz i krzyczysz aż tu cię słychać!HAHAHA Teraz kolej na resztę POOOOBUUUUDKAAAAAA!!!!!!!! WStawać śpiochy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witam , dzień dobry. LIVIO! MARYLKO! 1 2 3! LUNA! Usłyszałam dwa rabany:) spokojny Twój i głośny za oknem ....burza. Szybki spadek ciśnienia odczuwam. Jestem zmęczona pogodą. Ponieważ jutro mamy wyjazd , troszkę muszę się przygotować. LIVIO! Posiedziałaś dłużej w Pociągu? nieraz tak trzeba.To taki nasz mały azyl. W ciszy i spokoju rozmyślanie jest bardziej owocne. Piesek już nie cierpi , to smutne , ale od czasu kiedy znalazł swoje miejsce , żył normalnie z życzliwymi opiekunami❤️ Dobrego dnia wszystkim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
LUNA:) Jak wstawać to wstawać :D jestem już i podróżuję po świecie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Współczuję ci globusiku pogrzeb nie należy do rzeczy przyjemnej,ale cóż to by było, jakby życie składało się tylko z rzeczy przyjemnych. Tylko nie wpadaj w dołek. U mnie pogoda też w kratkę,dziś nawet mgła się pokazała i bbbbrrr chłodno.Też mam już pomalutku dość takiego lata. A wiecie że u nas już po żniwach? Wczoraj rzepak zniknął z pola. trzymcie się kobietki,pomykam do pracy! Pa pa !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj mam w planie O K N O !! Pocieszam się,że to tylko na razie plany.:) Wczoraj syfa-syzyfa zaplanowanego zrobiłam. Pamiętacie czasy PLANOWANIA ?". Podliczałam je - m-czne, kwartalne, roczne ,nic nie pasowały do rzeczywistości:D Widocznie takimi planami przesiakłam:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przepraszam bardzo , o co tyle hałasu? Łeb mi pęka .Wczorajszego wieczoru balowaliśmy na huśtawce.Przyjaciel M przyniósł mamrota , z okazji narodzin wnuka .Było co świętować. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
1 2 3! No i dobrze, łeb :D boleć przestanie, a huśtawka oblana i wypróbowana!! LIVIO! Planowanie pamiętam , nic z niego nie wychodziło, nie dziwie się sobie jeżeli też nic nie wychodzi:) A u mnie leje !!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
123 podwójny zawrót głowy! wyobrażam sobie siebie na tej huśtawce:D Juz bez mamrota w glowie mi się plącze:D Powód do mamrota - bardzo zbozny! Dziewczyny ..cos ten wagonik się kołysze !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najstarsi powiadali..że leeeje dużo tam,gdzie wiele grzeszników :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny ! Ale hałas od rana a mi nie chciało się wstawać. Deszcz pada jak codzień.Livio muzyczka do kiwania mnie obudziła :D a już Alibaba załatwił poranną gimnastykę :D Globus bezpiecznej podróży 🖐️ Niestety mimo deszczu muszę iść do miasta. Ulubiona sąsiadka ma jutro urodziny. Muszę kupić prezent. Luno przyjemnej pray. 123 mamrot i huśtawka to niebezpieczne połączenie :) Zrobiło się oberwanie chmury, z wyjściem muszę poczekać. Parasol nic nie da.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alter ego Upiornego
Upiornie pozdrawiam wszystkie Upiorzyce, Ale Livie nie!!!! Livia, a masz👄🌻;):) O upiornym: Upiorny czarny jest (Wy dziewczęta, widzicie go na pomarańczowo, a ja was na zielono. Kolor nadziei.) Bo taka idea upiornego, że każdy podszywać może się pod niego. Upiorny łagodny jest, ale alter ego... jak chłop z piekła rodem, lubi pomachać ogonem. To ze szczęścia i radości, a innym razem biczować nim w złości. Lecz obrażać na forum, to mało upiorne i nie moje. Chyba, że nie chcący i dla tego, że wy delikatne! Jak na upiorzystki przystało. Tłumaczą się winni. Więc myk, myk... do czytania... wróóóć!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alter ego Upiornego
Upiorny powrót od czytanki tej. Upiornie was się czyta, ale jednak;) Luna3333 co jest powodem Upiorności Twych??? Upiornie wydawało się, że upiorności w Landach są, ale jakby mniej. Ali baba pozdrawia Babę! Zdradziłyście pochodzenie swe, to i ja upiornie zdradzę swe. Upiorne czasy to były, gdy miałem w podstawówce nauczyciela od historii, Upiorny on był na tyle, że nikt z jego lekcji nie chciał uciekać. Upiorne to było, ale nawet ja swoje wagary ustawiałem zgodnie z jego zajęciami... Opowiadał na jednej z luźniejszych lekcjach, o swoich głupich i ryzykownych wybrykach z lat ''wczesnomałżeńskich."Wszyscy z upiorem słuchali, bo było zawsze ciekawie. Byli z kumplem w upiornym Toruniu na imprezie. Już trochę "zmęczeni" idąc ( mniemam, że do "sklepu") zatrzymywali ludzi i zaczepiali kierowców... Jedna z upiornych rozmów potoczyła się tak: "Przepraszamy pana, chodzimy tu po ulicach i szukamy jakiejś nazwy, ale nigdzie nie możemy znaleźć.(kiwaliśmy się jak bosmani podczas sztormu.)Może pan nas poinformuje? Co to za wioska??? Na to obruszony kierowca spoglądając na podchmielonych młodzieniaszków z obrazą w głosie odpowiedział: Od razu wiedziałem, żeście z Bydgoszczy!" (Bydgoszczanie i Torunianie jak Lord Vader i mistrz Yoda...) I tak upiorny nauczyciel opowiadał historie z życia wziętą, choć nie zawsze w książkach opisaną. Tak jak w ówczesnych czasach "Katyń." Upiorne porównanie, ale naprawdę był upiornie wspaniałym nauczycielem! Podobno Bydgoszczanie to upiorni ludzie. Livio? Nie wiem co upiornego napisać? Coś upiornego mi chodziło po głowie odnośnie Twojej osoby, ale to temat nie adekwatny do... chociaż... wszystko o życiu?! Droga Livio. Chłopy są tylko z wiekiem jest nas upiornie mniej. Głównie pozostają kawalerowie, bo żonaci są wcześniej wykończeni gderaniem swoich upiornych żon. To jest nie źle, bo dzisiejsze chłopy zakładają różowe koszulki, a jak by upiorniej zajrzeć do ich upiorności to różowe majtki, koronkowe, można by ujrzeć. Mówi się o ewoluowaniu człowieka, a to po prostu nastaje era "Nowa kobieta." Obojga płci. Wiem, że Wy nie .... łatwo palne .... lecz rozgrzewać potraficie!!! A teraz upiorności nad upiornościami, ale najpierw wstęp. Albo nie! Dosyć już na gryzmoliłem. Cy wiecie jaka jest zasadniczo upiorna różnica Między polskim, upiornym pogrzebem, a ślubem??? Na imprezie po pogrzebie jest jednego, pijącego, mniej. Ot, takie upiorątko z mojej strony. Więc myk, myk... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
UPIORNY HEJ:D Szukałam w internecie adresu. Nie sposób nie wpaść do Pociągu. Myk myk i jestem:) i co ja widzę Upiornego. Jestem tak zajęta / ale to upiorne/ ,że dokładnie nie przeczytałam co napisałeś. Pozdrawiam Cię , ...myślę,że jesteś ciekawym i z dystansem do życia facetem:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Upiorny ! Miałeś ciekawego nauczyciela historii Dziewczyny od września mam pracę w przedszkolu. Hurra!!! No to dziś ostatni dzień do sklepu :) No i muszę sobie wymyśleć jakiś urlop przed następną pracą :) Może do Ciechocinka na spa? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Upiorny
Hej upiorzyco! ...myślę,że jesteś ciekawym i z dystansem do życia facetem. Ja... nie wiem, ale połechtało mnie to upiornie i biorę to do siebie. Więc Chyba zacznę uczyć się Twoich skrobanek, upiornie poetyckich. Upiorne są, a ja takie uwielbiam. ****** Nooo, upiorna Ty Maryśka, do SPA spadać chcesz? A słyszałem, że to bardzo upiornie zaraźliwe jest. Po pierwszym upiornym razie, chcesz więcej i więcej... Ponoć ten SPA lepiej odmładza niż mąż przed ślubem? Jedź i opisz jak było. Upiornej pikanterii przyda się A teraz myk, myk... pomidorowa czeka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam was kobietki i ciebie też UPIORNY! Nie masz oporów do upiornego wagonika wsiąść? Tu same upiorzyce siedzą,a upiorne są,że hoho! Pytasz co powodem mych upiorności jest? Otóż życie bo zawsze pod górkę mam.Ale Bydgoszczanki silne są, nie zapominaj! Livio okno zaplanowałaś a czy plan wykonałaś? 123 jak samopoczucie?Dobrze że wypróbowaliście huśtawkę,bo jak wszystkie tam zawitamy, to już wiemy, że bez obawy można się bujać. Globus czekamy na twój powrót! Mario GRATULACJE, też bym chciała do Ciechocinka. Muszę was na trochę opuścić,jadę na zakupy,bo lodówkę trochę trza umeblować!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Upiorny...
Czy wy w ogóle rozumiecie o czym pisze Alter ego????? Otóż tak!!!!! Śmiejcie się z samych siebie:P Livia kiedyś prawidłowo odczytała podszyw a wiecie dlaczego???????? Bo sama jest upiorna ze swym upiornym życiem ale ona to wie!:D A globus, Maryśka nie wie o co chodzi a pozostałe- plątajcie się dalej :P :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Upiorny
;)Upiorne to... Ale tylko Gretkowska mogła mnie rozszyfrować. Kiedyś zmuszę się i przeczytam jej upiorności, może najnowszą ''Trans" chyba. Dziewczęta, ja upiornie spokojny jestem i wy też bądźcie. Ja także mam w planach okno... do wstawienia. Sru tu, tu, tu A więc myk, myk...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Oj Upiorny :D ale Ty namieszałeś. Jeżeli spotkam kiwających się ...majtków.... i nie tylko, a będą pytać gdzie kupić ..mamrota.... zaprowadzę ich tam gdzie trzeba:D Poproszę niech zmienią zdanie o mojej wsi:D:D MARYLKO! Brawo , brawo .... ogromnie się cieszę. Koleżanki👄 Jestem bardzo zajęta. W drodze powrotnej przyjedzie do mnie rodzina, by zanocować przed dalszą podrożą. Starałam się coś przygotować na przyjęcie gości. Dlatego mówię Wam do zobaczenia. Po powrocie się odezwę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No miesza i to nie żle,ale czy ty taki naprawdę jesteś ALTER EGO to się okaże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Upiorny
Upiorny nie miesza. To upiorni, upiornie starają się. Toruń to piękna i zabytkowa, czyli upiorna mieścinka. Male, ciasne i tętni życiem. Jak w ulu. Myślę jednak, że brak upiornych studentów, spowodować może senność w miasteczku. Więc inwestujmy w młodość. Młodym będzie lepiej, a nam raźniej. Tu pogrzmiewa, a w Pierniku? Więcej upiornego luzu...:) Więc myk, myk..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×