Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość globus

KOBIETY DOJRZAŁE - WSZYSTKO O ŻYCIU.

Polecane posty

U mnie parno, wyszło słońce . Ponad 30stopni.Dopiero jutro ma padać. Miłego dnia. W między czasie pobiegam po ogrodzie Livi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
123 - ostatni dzień pracy w środę . Pada deszcz, przemoczyłam nogi na zakupach. Jutro wybiorę się po kalosze. Mam w ogrodzie tyle papierówek, że będę musiała zrobić z nich kompot na zimę bo się zmarnują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaraz kończę pracę. Moi kochani chłopcy zrobili mi niespodziankę.Kupili mi na allegro huśtawkę ogrodową.Młodszy S właśnie ją składa , mówi że w końcu do czegoś się przydał. Wpadajcie wieczorkiem na tarasik , pobujamy się. Ale się cieszę .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witam porą popołudniową. Jestem prawie po wszystkich pracach domowych. Przysiadał do mnie ...kolega leń..... spławiłam go:D Nasze Dzieci w drodze na urlop. Opóźnili wyjazd o dwa dni , czekali na oficjalna listę w uczelni , gdzie zdawał Wnuk. Powiodło się:) zadowoleni jadą odpocząć. Wszystkim się to należy. Spieszyłam dzisiaj z syzyfowymi pracami , ponieważ jutro rano chcę zaatakować lekarza.Następnie fryzjera. W czwartek musimy wziąć udział w uroczystościach pogrzebowych:( No cóż takie jest życie. MARYLKO! Jabłoń obrodziła. Papierówki , ponieważ są to jabłka bardzo kruche dlatego lubię z nich kompot. Masz możliwość więc się nie zastanawiaj rób kompot , w zimę jak znalazł. 1 2 3! Huśtawka:D super sprawa:) czuję,że będziemy miały drugie miejsce na organizowanie schadzek:) paprocie LIVI i Twoja huśtawka:) Przede wszystkim cieszy fakt,że Syn pomaga w zawieszeniu jej, znaczy,że samopoczucie ma OK. LIVIO! U mnie deszcz nie pada. Przegoniłam chmury w Twoim kierunku:) Ponieważ ziemia wysuszona , nadmiaru wody w ogrodzie nie będzie. LUNA! Jak minął Ci minął pierwszy dzień nowego tygodnia? Wszystkie koleżanki pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Z jednych myśli jestem oswobodzona , dzieci dojechały szczęśliwie. Pozostały drugie bardziej obciążające , ale takie jest życie. 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam was Globus,Livio,Mario,123! Dziś dzień upiorny,DOŁA mam,lenia i ogólnie do d......Nie wiem skąd taki nastrój. Mam nadzieję,że jutro mi się polepszy.Mario,lata nie jadłam papierówek,choć smaku nie da się zapomnieć,to najlepsze jabłka pod słońcem.Dzieciństwo i lato mi przypominają.123 miłego huśtania ci życzę,miło jak ktoś zrobi niespodziankę. Globus gratulacje z okazji przyjęcia wnuka na uczelnię,będziesz miała studenta.Livio, właśnie teraz bym chętnie uciekła do twego ogrodu i zaszyła się przed światem!Pzdrowionka wam ślę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kobietki wieczorem. Nie rozumiem czemu u mnie pada prawie codziennie, a u Livii susza. Dziewczyno będę dmuchać chmury do Ciebie. U mnie w ogrodzie jest już za mokro. Zaczyna śmierdzieć trawnik, chyba od nadmiaru wody. Globus współczuję, pogrzeb to smutny obowiązek. 123 - fajna niespodzianka, wpadniemy się pobujać:) Luna - masz doła ? Rzucimy Ci drabinę ! Zawsze tak robimy, jak któreś z nas żle. Pomyśl sobie - jutro będzie nowy dzień. Może przyniesie coś dobrego ? Na razie rzucam Ci papierówkę .Jaką wolisz ? Zieloną czy żółtą ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
1 2 3! LUNA! My nie pozwalamy byś była wołku. Każda z nas zna to uczucie. Mamy .... skuteczną fundację zasypywania dołów....... ja już to robię:) zasypuję , a łopatę mam tak wielką ,że wystarczy chwilka i dołka nie ma. Więc wychodź czym prędzej , inaczej przysypię Ci rąbek spódnicy:) lub nogawkę spodni :) no i co ty na to?????? MARYLKA! Rzuciła Ci jabłka , ja dorzucam koszyk:D na nie . Chwytaj te słowa i myśli , które są lepsze❤️ POMYŚL ,że to wszystko wokół tak naprawdę nie jest problemem. Uśmiechnij się to nasz ROZKAZ:D:D:D MARYLKO Kalosze ochrzciłam , brudna wodą ale jednak , warto je mieć:) 1 2 3! Pewnie próbuje jak smakuje huśtanie. Mam nadzieję,że nie pospadamy. Gdyby tak się stało , poleciały byśmy w różne kierunki :D:D LIVIO! Zielono mi ...tak jak w Dzikim Ogrodzie. Proszę , wszystkie uwierzmy ,że za mało jest czasu na wszystko, a na siedzenie w dołku NIE MA WCALE❤️ Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny właśnie przeszła delikatna burza nad moim niebem . Huśtawka przetestowana. Synek składał ją prawie 3 godz.To nie takie proste , ale dla modelarza , to pikuś. Jęczał co prawda, ale dał radę. Mówię ; synuś nie dramatyzuj co to dla ciebie ? Okazało się; śrubek za mało , części nie pasują , ale udało się.Trzy osobowa. Będziemy się wymieniały. Luna, jako ,że na dzień dzisiejszy masz największego doła wskakuj , zaśpiewam Ci piękną kołysankę o Krzysiu. Robię kanapki z pomidorkami malinowymi , bazylią i nutką czosnku.Z jedną nutką , bo tak na noc nie wypada więcej.. Buziaczki wszystkim, idę jeszcze się pobujać .pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość srutu tutu
towarzystwo wzajemnej adoracji to prawda lukier az rzygac sie chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobietki dziękuję za wsparcie,tylko kobieta zrozumie kobietę,mężczyzna zaraz szuka powodu,a czy nie można tak sobie mieć doła? Tak bez powodu i już. Globus wiesz, nawet się uśmiałam,bo wyobraziłam sobie jak mnie piachem zasypujesz! Zabieram koszyk,idę po jabłka żółte i zielone i idę się pobujać,może mi się polepszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Dzień dobry 👄 Wstałam raniutko , zbieram kości :D w jedną całość , kawa i szykuję się do wyjścia. (_)> (_)> (_)> (_)> filiżanki na stole czekają :D Miłego i spokojnego dnia. LUNA! Dołek zasypany , powstała w tym miejscu niewielka góra , wchodź na szczyt!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć kobietki.Wraz z nowym dniem wstałam pełna optymizmu,mimo dużej ilości pracy jestem w dobrym humorze. Globus powodzenia u lekarza i fryzjera! Lecę do pracy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry kobietki. Globusiku dzięki za kawę. Troszkę się rozruszałam , wymyłam okna w pracy , widoczność już lepsza. Deszczyk siąpi w sumie jest ok. Miłego dnia dziewczynki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Otwarte moje okno naświat - KOMPUTER! Zapracowane jesteście. Wspomagam się "proszkiem"od rana. Nie częstuję!!:D Narzekam na samopoczucie - zwalam winę na skoki ciśnienia i pogodę :) a to nic jak SKS. GLOBUS,123,MARII,LUNA - PZRECIĄGNIJCIE MNIE PRZEZ WYZYMACZKE:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
NIKOLETTE Decyzja należ do Ciebie , my zapraszamy LIVIO! Nie nie nie ....... wyżymaczki ....są do celów innych. Są takie dni w tygodniu ,że nic się nie chce. LIVIO! tyle masz funkcji w Warsie. Wodzirej , didżejka , od kogo mamy czekać na uśmiech jak nie od Ciebie. Bardzo Cie proszę pomyśl czy warto aż tak przeżywać to co uwiera❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICOL ! Witam z Globusem w Wagoniku. Jedziemy sobie na luzie,gdzie nas nasz pociąg wiezie. siadaj wygodnie. zaraz cię obsłużę! na co masz ochote?Tutaj mamy WSZYŚCIUTKO:D Włączę muzyczkę - jaką lubisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj NIKOL wpadaj u nas jest bezpiecznie i rodzinnie. Livio przegoń SKS nie daj się , jeszcze nie czas na starość.Pozdrawiam.Wpadaj do mnie na huśtawkę . Pobujamy się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny:) Powitało mnie słońce i filiżanka kawy od Globusa :) Witaj Nikola :) Powodzenia na cały dzień życzę❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Mario , u Ciebie słoneczko u mnie deszczyk , dobrze , że się wymieniamy. Jeszcze masz chwilkę przed pracą za pewne zorganizowaną. Miłego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Byłam na rynku - bazarku, kupilam lawendę i wsadzilam do ogrodu. Teraz jem obiad i do pracy. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witam 👄 Włosy ostrzyżone , głowa lekka:D , wizyta lekarska tez załatwiona. Babki postanowiłam przeprowadzić ...przegląd:D swojego wnętrza:D... gdyby co ...... trzeba zacząć się remontować:D Na szczęście dzisiaj było wszystko OK. Na dworze dość ciepło , w domu tak w sam raz , więc wypiję kawę poobiednią , do wieczora pomyślę o niebieskich migdałach:) Miłego dnia. Do zobaczenia jeszcze dzisiaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
LIVIO! MASZ RACJĘ >>>>>>> że OKNO NA ŚWIAT OTWIERAMY CO RANO>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki! Uffff jetem w domku. Otworzyłam to okno na świat,jak wy to nazwałyście i co ja widzę,koleżanka nowa nam przybyła!WITAM! Blondi mi towarzyszy może któraś z was reflektuje? Globusiku cieszę się że, u ciebie kontrola wypadła pomyślnie i że fryzjera odwiedziłaś. Mari ja również kupiłam dziś kwiatki,, piękne miniaturki chryzantem, białą, żółtą i bordową. Posadzę je na znak naszej znajomości!!!!!! Co wy na to? Będę je pielęgnować,tak żeby im się dobrze rosło. 123 ja też się dziś okien namyłam. LIvio jak samopoczucie po południu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kwiatuszki posadzone! Wszystkie 3 razem w jednej donicy, a żeby im nie było smutno to wsadziłam im figurkę Filipa z pszczółki Maji do towarzystwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Jestem po pierwszej kolacji:D ile jeszcze przede mną nie wiem???:) LUNA:D O tej porze, bardzo chętnie wypiję blondi:D rano piję czarną z jedną łyżeczka cukru. Podrzuciłaś kapitalny pomysł na posadzenie kwiatów. Wcześniej kupiłam miniaturkę fiołka alpejskiego/nie wiem czy dobrze wiem nazwę/ ale to nie istotnie. Mały ale bardzo wydajny w kwiaty. Urwałam dwa listki włożyłam w ziemię i widzę,że zaczynają rosnąć. Teraz kolej posadzić ich w oddzielne doniczki. Zrobię to bardzo szybko i jeden z nich będzie się nazywał LUNA❤️ O postępach wzrostu będę pisać:D MARYLKO! Niebawem skończysz pracę i dotrzesz do domu. Dzień gorący w pracy też pewnie było urwanie głowy! Nic innego tylko otwieraj okno na świat i siadaj w Warsie. Blondi już jest , a do zjedzenia też się coś znajdzie. Mam nadzieje,że niedługo obejrzę Twoje kwiaty❤️ LIVIO! No właśnie jak samopoczucie. Może siedzisz w ogrodzie ?????? na świeżym powietrzu??? Jako didżejka proszę pomyśl , jaką muzykę przygotować na spotkanie pod paprociami:) może pod paprociami i papugami! Co Ty na to. 1 2 3! Czy huśtawka już gotowa???? czy próba generalna już była???? Myślę,że co trzeba się znalazło i Syn zakończył skręcanie:) OKNA ..ha mam wymówkę , przed remontem przecież myć nie wypada:D jeszcze coś przez nie widzę:D Co prawda umyte okna , dają efekt prawie taki jak po remoncie. Więc masz świeżo i miło! fajnie. Odbiegnę troszkę od tematu i napiszę ....... widziałam dzisiaj fajny obrazek z życia . Wózek "tramwaj" z trojaczkami. Wygląda to super. Siedziska jedno za drugim zupełnie jak w tramwaju i jeden maluszek , drugi maluszek, trzeci maluszek. Z wychowanie na pewno nie jest łatwo, mama niewysoka i szczuplutka , ale wózek dzielnie prowadził tata, a dzieciaczki spały:D Pozdrawiam hej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
A wiec chyba spać iść pora.. Zmartwienia wrzucić do wora i pośnić o czymś miłym o czymś takim nie troskliwym.. :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×