Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Kosmetoholiczkaaa

Wasze ulubione kosmetyki.

Polecane posty

Gość aneckaaaaaa
podkład: maybelline minerlny w szklanym opakowaniu. róż: yves saint laurent perfumy: DKNY be delicious, Chanel change, Hugo Boss Deep Red, różowe celin dion, hugo boss woman dezodorant - nivea biały szampon - niegdys vichy decor ale czas na zmiane i w tym momencie poszukuję odzywka- poszukuję :/ ale pantin taki regenerujący zielony był ok farby- garnier błyszczyk- dior pomadka- astor krem brązujący- cztery pory roku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość morelowa panieneczka
twarz: piling joanna 100ml, krem ziaja kozie mleko 1 na dzien, na noc ziaja kozie mleko 2 ciało: piling joanna 200ml fruit fantasy, ziaja balsam rebiuld na rozstepy włosy:szampon bambi z kaczuszka, bloto do wlosow bielenda. stopy: dezodorant z rosmana do stop, fuss wohl. zapach: cerruti lamis 1999.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qqa11
Uwielbiam polskie kosmetyki, kupuję zawsze na www.sklep.pollenaewa.com.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość teria22
Maseczki do twarzy eva natura, najlepsza sos

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dodam ze po wymyciu szarym
lubie ogolnie kosmetyki rossmannowskiej firmy Alterra, lubie kremy Bioarp z serii organicznej, lubię kilka kosmetyków Rival De Loop (też rossmannowska), bardzo lubię żele pielęgnacyjne do skóry (twarzy i ciała) firmy SBC, sole do kąpieli Bielendy i Dresdner Essenz oraz Wellness&Beauty (rossmannowskie) bardzo lubię kosmetyki pielęgnacyjne Suhada Nature z Lidla, są świetne, maski do twarzy L'biotica, odżywki do włosów oraz hydrolaty i koncentraty Fitomed, balsam do ciała kozie mleko Ziaja, kapsułki z olejkiem wiesiołkowym do twarzy Dermagal, olejek do twarzy Sanctuary - Radiance Boosting Facial Oil, produkty pielęgnacyjne Dr Scheller są świetne i bardzo je lubię, olejki eteryczne najbardziej lubię te od Avicenny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niepodszywamsię
zapraszam na mojego kosmetycznego bloga www.aleksandrawajnert.blogspot.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pati 456
Ja kosmetyki do pielęgnacji włosów kupuje na www.Selective.com.pl i jak do tej pory jeszcze się nie zawiodłam. śmiało polecam wszystkim,to profesjonalna linia kosmetyków oraz produktów które zadowolą każdego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bo tam prawo
tonik garniera wyciąg z róży mleczko do twarzy nivea piękno i ukojenie krem pharmaceris vita moitatic oraz loreal pure zone peeling enzymatyczny pharmaceris do twarzy fluid astor perfect stay puder w kamieniu astor tusz maybelline the colossal eyeliner avon glimmerstick diamonds pomadka loreal beige rose szampon biovax seria regenerująca odżywka nivea połysk i blask perfum pret a porter oraz avon incandessence żel pod prysznic palmolive thermal spa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość veryAnka
aktualnie zakochałam się w Pirolamie - włoski są po nim doskonale miękkie, fantastycznie zwalcza łupież i pielęgnuje skórę głowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość duza hela
żel p.prysznic ziaja pomarańcza, porzeczka, lub inny owocowy peeling - robie sama z kawy, cukru i oliwki tusz - bourjours clubbing volume podklad - vichy aera tein puder sypki - naturalny - jadwiga bronzer rozświetlający - la rose baza dax roswietlająca lub silikonowa szampon ziołowy ISANA - rossman odżywka Joanna z mięta i wrzosem pomadka do ust alterra oliwka dla dzieci babydream - rossmann antyperspirant- antidral perfumy: avon - far away, burberry classic, d&g ONE mydło do twarzy z zielonej glinki - rossmann mleczko ziaja ogórkowe lub nagietkowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja się zakochałam w kosmetykach z Morza Martwego firmy health&beauty (w Polsce dostępne przez sklep internetowy www.purity.pl) Uwielbiam kremy do ciała, kupiłam rokitnikowy - genialny. Mają też dobre maseczki do twarzy - próbowałam maseczkę błotną i peel-off - po ich użyciu skóra jest gładziutka. Poza tym z pudrów używam L'Oreal True Match w kamieniu - próbowałam różnych, ale to jest zdecydowanie mój ulubiony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no to ze mnie odmieniec
Ja uwielbiam - savo noir - do zbiegu hamman, najlepiej jaśminowe - mój podstawowy zabieg w walce z celulitem :) -szampon 7 hulix - niezastąpiony na suche włosy - można zapomnieć o odżywce TO SPROWADZAM SOBIE Z SYRII Z kolorówki -uwielbiam BB kremy, regularnie kupuję na ebuy ostatno mam food skin Peach and sake -po za tym kosmetyki mineralne z Rhae -do oczu kajal lub Khol egipski lub syryjski To w sumie wszystko bez czego nie mogę się obejść, ale i tak jest kupa kłopotów z załatwieniem tego :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja głównie szukam kosmetyków, które nie zawierają w ogóle parabaneów. Na szczecie mam ich coraz wiecej:) -krem do twarzy ZiajaMed Kuracja lipidowa (na noc stosuje) -Krem na dzien AA Wrażliwa natura -żel do mycia twarzy Wrażliwa natura AA -mleczko nagietkowe do demakijażu Ziaja -żele pod prysznic Ziaja (ulubiony to Kozie Mleko) -płyn do higieny intymnej Ziaja -szampon do włosów tylko i wylacznie babydream nie przetluszczaja mi sie po nim!!) W tych kosmetykach wiem,ze nie ma parabenów. Jesli dziewczyny znacie jakies balsamy bez para prosze napiszcie. Ziaja niestety juz do mleczek i masel do ciala dodaje;/ (chyba nie ma tylko w tych malych typu.maslo kakowe,oliwkowe-ale one ciezko sie wchlaniaja) Poza tym uzywam - do ciala balsamy Tajski kwiat lotosu Avonu - Matujący krem Nivea Visage jako podklad - tusz Rimmel lb Avon Super Shock - do ukladania wlosów Balsam dyscyplinujacy wlosy Avonu - antyperspirant Garier Mineral -cienie przeróznych firm (avon, Inglot, Bourjois, MissSporty)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj trochę tego będzie.. Twarz: - tonik migdałowy robiony własnoręcznie - olejek z kwasem salicylowym robiony własnoręcznie - peeling z korundem (też własnoręcznie ;)) - płyn do demakijażu z biedronki (ma świetny skład) - bb cream missha perfect cover 23 - podkład revlon softlex colorstay - puder bambusowy z jedwabiem - róż catrice - bronzer manhattn - eyeliner etos - kredka chanel - tusz MF false lashes - baza pod cienie e.l.f. - complexion perfection e.l.f. - pędzle: eco tools, edm, e.l.f. Włosy: - szampon radical do wypadających - odżywka isana z olejkiem babassu - maska wax - oleje: kokosowy, awokado, ze słodkich migdałów - odżywka joanna z miodem bez spłukiwania - krem do loków Joanna - pianka nivea do loków - serum z avonu na rozdwojone końcówki - marion termoochrona serum i spray - maska marion do brązowych włosów - farba casting mousse (fantastyczna!) Ciało: - żel pod prysznic peelingujący Alterra - żel pod prysznic Be Beauty z Biedronki - balsam nivea wygładzający - ziaja rebuild - ziaja bloker

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sissi-jasmin
Moje ulubione kosmetyki to:nawilżający żel aloesowy i nawilżająca mgiełka aloesowa laboratoria natury. Żel ma lekką konsystencję, szybko się wchłania i głęboko nawilża suchą skórę po prostu rewelacja a mgiełka nie tylko nawilża ale przede wszystkim odświeża zmęczoną upałami twarz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mia mia mua mua mua
Ja nie mam zbyt wielu kosmetykow: - szampony rozne: aktualnie jakis Elseve - odzywki: John Frieda Brunette - do prostowania wlosow: John Frieda Frizz-Ease Makijaz -podklad:Clarins -roz: Clinique -cienie: The Body Shop i jakies zwykle -tusz: Estee Lauder - mleczko do demakijazy: Lirene To mniej wiecej najwazniejsze rzeczy. Nie lubie kremow do twarzy, ani balsamow. Mam jakies masla z The Body Shop, ale sa moim zdaniem beznadziejne, wiec rzdko mam ochote ich uzywac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mia mia mua mua mua
zapomnialam o perfumach: coco mademoiselle Chanel, Aqua di gioia, Hot Couture Givenchy, Pleasures Intense Estee Lauder.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gabrynia21
Mam wiele ulubionych kosmetyków, ale postaram się wybrać absolutne hity w mojej kosmetyczce. Cienie do powiek- Inglot albo Astror Krem nawilżający Iwostin Sensitia Balsam do Ciała Tołpa Róż do policzków - rimmel Korektor pod oczy - ArtDeco Błyszczyk od Bell Maska oliwkowa do dłoni Ziaja Odżywki do włosów Joanna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no co ty jeden wlosek to nie
mam duzo ulubionych kosmetykow bo w ogole uwielbiam kosmetykii :P natomiast takie hity, jesli chodzi o twarz, to sa hydrolaty czy tez rozne mieszanki hydrolatow i wyciagow roslinnych, ktore mam w butelkach z atomizerem i spryskuję nimi twarz (duzo wygodniejsza aplikacja niz platkiem, bardzo polecam taka forme) oraz olejki do twarzy wiesiolkowy i tamanu (nie polecam natomiast sanctuary radiance boosting facial oil poniewaz nie dosc, ze jak sie niechcacy dostanie do oka o co przy takiej formie kosmetyku jest latwo to kurewsko piecze i szczypie, to na dodatek przy regularnym stosowaniu na noc skora sie strasznie wysusza - a to nie dzieje sie przy dwoch pozostalych olejkach), i olejki do ciala, chocby alterra jest super. bardzo takze lubie stsowac olejki eteryczne do kąpieli, polecam to naprawde kazdemu. ja sobie wtedy do takiej kapieli z olejkami dodaje takze jedna kapsulke dermogalu (czyli olejku z wiesiolka). bardzo polecam wszystkim, szczegolnie z problemowa skora. mozna takze ziolowe kapiele robic, to jest dobra rzecz. rozne ziola na rozne problemy skorne. ogolnie mam sporo kosmetykow i sporo uzywam, np polecana juz alterra, suhada czy inne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rozalia29
Bardzo polubiłam kremy do twarzy z Ziaji med - do cery naczynkowej Bardzo lubię też płyny micelarne, ale tutaj używam różnych marek, ale bardzo odpowiada mi ten typ kosmetyku do oczyszczania twarzy. Cienie do powiek - rimmel, inglot Podkład i puder - Artdeco, seria mineralna Szampon i odżywka do włosów syoss Krem do rąk i balsam do ciała Tołpa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość loma28
Ja natomiast lubię krem do twarzy oraz mleczko z serii zioła polskie marki eva natura. Bardzo ładnie pachną i są skuteczne. W dodatku cena na duży PLUS.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Velvet_rose
Moim ulubionym kosmetykiem zdecydowanie jest baza pod cienie do powiek Artdeco. Jest naprawdę taka dobra jak mówią, nie dziwię się, że tak wiele kobiet ją lubi. Naprawdę kolor cienia jest bardziej intensywny, podczas nakładania nie osypuje się, a do tego ja mam wrażenie, że w tej bazie są takie błyszczące pigmenty, które ładnie rozświetlają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nana1988
Ja uwielbiam kosmetyki pielegnacyjne Ziaji, to jedyna marka, której kosmetyki stosuję. Natomiast wśród kosmetyków kolorowych panuje już większa różnorodność. Jednak moim ulubione to Artdeco, szczególnie seria mineralna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do merry-go-round
to i ja się pochwalę co aktualnie lubię :classic_cool: podkład: BYS age defying, nawilżający, cena ok. 13 na alledrogo :classic_cool: puder: lumene natural code mineralny, cena ok. 30 zł liner: pierre rene w żelu, cena ok. 16 zł rozświetlacz: shimmer&shade z collection 2000, cena ok. 10 zł używam także tuszu suhady i cieni essence ale nie lubie, po prostu chce zużyć :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do merry-go-round
aha, i koniecznie baza pod cienie hean a z zapachów to jakże ekskluzywny i wysokopółkowy Basalt z rossmanna ujął me serce i nos :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podkład Urban Shield oriflame krem babydream (taki zwykły w słoiczku) kredka do oczu FM make up - rewelacja, zwłaszcza kolor zielony i fiolet- najlepsze jakie miałam ❤️ mleczko i tonik 2w1 organic apple oriflame zel pod prysznic kokos- czekolada i czekolada-mięta- kamill- rewelacja za ok. 5zł balsam do ust tisane żel do mycia twarzy AA ultra odżywianie, taki w biało- złotej tubce odżywka/szampon gliss kur shimmering brown kiedyś szampony joanna naturia, ale chyba coś zmienili w składzie, bo ostatnio kupiłam i włosy zaczęły mi się masakrycznie przetłuszczać :( a tak pięknie pachną te szampony :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anetit
Polecam kosmetyki, które opisuję na tej stronie ! www.szybkoilatwo.blogspot.com Wejdz sprawdz i zostań dłużej :) Każdy na pewno znajdzie coś dla siebie ! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elwira87
moje ulubione kosmetyki to od jakiegoś czasu kosmetyki marki decubal - http://decubal.pl/produkty.html są tanie i wydajne, idealne dla mojej suchej skóry, batrdzo szybko nawilżają. zdecydowanie moja ulubiona firma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elwira87
moje ulubione kosmetyki to od jakiegoś czasu kosmetyki marki decubal - http://decubal.pl/produkty.html są tanie i wydajne, idealne dla mojej suchej skóry, batrdzo szybko nawilżają. zdecydowanie moja ulubiona firma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×