Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pamila

"branie od tyłu"

Polecane posty

Gość pamila

Proszę z góry odpuścić sobie złośliwe komentarze :) Mam pytanie, czy waszym zdaniem sformułowanie "chcę cię wziąć od tyłu" oznacza seks analny, czy seks w pozycji na łyżeczki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poranny uwodziciel
niekoniecznie a czemu pytasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monkaa
Mysle, ze chodzi o normalny seks tylko w pozycji, gdzie ty kleczysz podierajac sie a facet jest za toba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poranny uwodziciel
albo na stojaka monka, nie próbowałaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poranny uwodziciel
i co topic padł...dziewczyny po wolnym odsypiaja..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pamila
nie no po prostu widze ze nie ma jednoznaczego wytlumaczenia, jak to jest ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pamila
czyli wziąć od tyłu oznacza sesk na pieska? dzieki;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poranny uwodziciel
pamila ile masz latek??tzn na pieska i na stojąco od tyłu i jeszcze cos...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pamila
mam 21 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poranny uwodziciel
dzięki ale zamiast na przysposobienie do zycia w rodzinie chodziłaś na "czary mary"?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poranny uwodziciel
pamila masz chłopaka dużo młodszego od siebie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pamila
Nie, po prostu zaczelam spotykac sie z nowym partnerem, ktory pare dni temu powiedzial, ze chcialby wziac mnie od tylu i nie wiem, co mial na mysli, poniewaz nie znamy sie jeszcze na tyle dobrze. Jest starszy ode mnie 9lat, a nie mlodszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poranny uwodziciel
jesteś dziewicą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pamila
haha, nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poranny uwodziciel
to dziwne pytanie z Twojej strony...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pamila
to takie dziwne, ze moglam zrozumiec, ze chodzi o seks analny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poranny uwodziciel
nie , dziwne ,że publicznie pytasz się oto, przecież są dwie ,mozliwości pupka i wagina, a reszta to dodatki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój facet bardzo często mowi: wezme cie od tyłu i to oznacza po prostu pozycją na pieska. W naszym słowniku jest to oczywiste, chociaż może byc tak że dla kogos innego oznacza to seks analny, zapytaj i bedziesz wiedziała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To było dawno temu byłem w wieku jakies 14 może 15 lat poszedłem na pachte znaczy się na jabłka do ogrodu sąsiada jedynie on miał w okolicy sad i jabłuszka pychota calosc była ogrodzona drewnianym płotem.Był początek jesieni chłodno na dworze wiekszosc owocow była już pozrywana jedynie jedno drzewo było obsypane jabłkami pozna odmiana duże złocisto czerwone przyciagalo mój wzrok .Wdrapalem się na plot zeskoczyłem łypie na lewo ,prawo zywej duszy wiec smialo krocze do drzewa nazrywałem sobie i za pazuchę nagle slysze jak cie dorwe gowniazu to ci nogi z d**y powyrywam wiec ja chodu do plotu ,niemog em się wdrapać wiec ide wzdłuż plotu szukamjakiejs dziury, znalazłem w koncubyla na wysokośc***asa wciskam ssie w nia i pech zaklinowałem się ani w przod ani w tyl szmocze się i slysze mam cie zasrancu zapamiętasz to do końca zycia czuje jak gościu opuszcza mi spodnie dresowe i omentuje o widze ze rajtuzy nosisz fajnie lubie chlopcow w rajtuzach opuscil mi rajtuzy do kolan a on co ja tu widze majtuusie masz jakie ladne moja wnusia takie nosi opuszcza mi majty reformy cieple czyje ziab na golej pupie i po chwili klaps jeden drugi i następny sa coraz mocniejdsz epoczatkowo licze ale po chwili trace orientacje zaczyna mie pupa nboleć a on to dopiero rozgrzewka gowniazu zaraz zrobie ci przyjemność slysze jak sapie i po chwili ociera się o moja gola pupe wyczowam cos twardego co zaczyna wciskać mi się do pupy ła boli krzycze on ma bolec mloda d***** zaraz zrobie sobie dobrze i ty będziesz zadowolony czuje jak jego fiut wchodzi w moja pupe coraz glebiej w końcu jego jajka obijają się o moje pośladki i zaczyna się koncert robi ruchy posowisto zwrotne raz szybko raz wolno ja zaciskam żeby i sycze jak on mi dopycha pupa mnie boli po chwili on dociska trzymając mnie za uda czuje jak w srdoku pupy robi się goraco cos się wylewa a ona dalej robi te ruchy posowisto zwrotne wyciąga fiuta mowi szkoda ze maz buzke z drugiej strony bo bys mi wylizal swinia mowie i sru mnie dlonia w pupe wyciera fiuta w moje rajtuzy caly czas to komentuje mowi jak cie mamuska zobaczy dostaniesz wperdol ze znowu się szlajasz w parku zdrojowym znam cie d***** i po chwili znowu wpycha swojego fiuta w moja pupe niewiem jak t długo trwa dupsko mnie boli a ona co rusz mnie posowa robi się jzu szaro jak skonnczyl zostawil mnie tak iego z opuszczonymi majtkami ,rajtuzami spodniami zaczynam się szarpac w końcu udało mi się wydostać wyczolgalem się z otworu wstaje a nog trzesa mi sia jak z galarety ustac niemoge dupsko boli jak diabli podciągam ciuchy i okrakiem ide do domu a ta mamuska z pasem czeka na mnie jzu na podworku lomot dostałem w domu dokladka mamcia mowi ty złodzieju sąsiad był u mnie na skarge zes mu jabłka kradl jaki wsytd powiedziałam ze pojdziesz odrobisz mu strate on przytaknol ze z checia skorzysta a moich usług bo sam ma problemy w ogrodzie liscie graamic na drugi dzień musialem do niego pojsc przez tydzień musiaem d nieg chodzic i za każdym razem było od tylu i tym razem również z przodu musialem mu loda robic .Pozniej jak mnie spotkal i jak zadowolony jesteś a co miałem powiedzieć tak proszę pana fajno ciesze się wpadnij jutro jabłuszek swiezych dostaniesz .niemusialem jzu przez dziury na jabłka laziic wchodziłem przez furtke pooooooooooooo sssssssssssswieze jabbbbblllluszka smaczne były szkoda ze jzu niezyje sasia djego jabluszkkkkkkka były pyszne teraz sadem opiekuje się jakas stara fladra one mn ie jakos nielubi ja jej również mile wspominam sąsiad niema to jak meskie towarzystwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem kobietą. Dla mnie „branie od tyłu” zawsze oznaczało seks waginalny, ale od tylu. To było dla mnie oczywiste. Ale raz, nowy partner powiedział do mnie, „a teraz chodź od tyłu”. Położyłam się więc na brzuchu, uniosłam i wypięłam pupę, i czekam... Nagle!, wjechał we mnie w drugą dziurkę! Bosze, jak ja się przeraziłam! Tam byłam dziewicą i tam chciałam nią pozostać. Zabolało trochę, ale on odczekał, po czym zaczął ruszać się delikatnie, ale coraz głębiej. W końcu wystrzelił do środka. Wówczas nie miałam jeszcze przyjemności „od tyłu”, ale później było już znacznie lepiej. Resumując, gdy facet proponuje Ci „od tyłu”, to warto dopytać, żeby nie być zaskoczoną i wydymaną ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
He,he,he. Buuuu,heeed

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem chłopakiem.Dwa dni twmu byłem w lesie na grzybach zainteresowal mnie niewielki zagajnik wszedłem slysze jakby ktoś stekal ,powoli ide przyczilem się na małej polance widze dwóch starszych faceto jeden oparty jest o pieniek a drugi go posowa przyglądam się ukryty podniecilo mnie to wsadziłem sobie dlon w majty i mietole ptaszka i caly czas obserwuje,nagle czuje jak ktoś lapie mnie za kaptur bluzy .Słysze co my tu mamy podglądacz i ciagnie mnie na polanke tamci dwaj akurat skończyli .Panowie pobawimy sierozgladam się dookoła ci dwaj co się parzyli stoja z opuszczonymi gaciami fiuty im wisza jeden ma obslizglego co dymal tego drugiego ten co mnia zlapal mowi sciagaj spodnie stoje i niereaguje wic ci dwaj lapia mnie za rece a ten trzeci opuszcza mi spodnie dresowe o rajtuzy ma na sobie opuscil mi rajty a to co do licha pampersy ma na sobie panowie on sra w pieluchę.Tamci dwaj zaciagaja mnie do tego pniaka obok drzewo przewrócone rozciągają mnie na nim a ten trzeci niewidz ego ale po chwili czuje jak probuje mi wsadzić k****a w pupe zaciskam pośladki po chwili dostałem pozadnego klapsa na gola pupe rozluznij się gowniazu i dalej wpycha niemoze wyciąga naplul mi na otwor piupy i dalej wpycha czuje jak i się pupa rozszeza ze cos jzu mam w pupie po chwili czuje jak jego k***s mi wchodzi niewygodnie mi po chwili jego jaja obijają się o moja pupe i się zaczyna robi ruchy posowisto zwrotne robi to dość szybko a mi potwornie pupa boli po chwili docisnol słysz ejak mowi do kumpli sppuscilem się co za przyjenosc p******* mnie chwile wyciagnol i mowi następny laduje i po chwili następny mi wsadza a ten co wyciagnol probuje mi fiuta do buzi wsadzić niechce wziasc dostale Plaskacza w policzek i już gzrecznie wykonuje jego polecenia jest obslizly i pachnie kupa memlam go chwile on trzyma mnie mocno za glowe i po chwili się zaczynam krztusić dlawic jego sperma wypelnia mi buzie i tak każdy po kolei mnie posowa i do buzi daje starcilem rachubę czasu zaczyna się szaro robic jak dali mi spokoj nogi mi się tzresa ustac niemoge pupa mnie boli katem oka widze jak jeden z nich wyciąga pas z spodni .Trzymajcie gowniaza lapia mnie i mocno trzymają a ten z pasem zaczyna mnie lac placze chciałem krzyczeć ale mi buzie zatkali dostałem dość dużo pasow pupa mnie piecze przestal ja podciągam pampersa,rajtuzy i spodnei dresowe pozwalają mi odejść tylko morda w kubel b cie znajdziemy .Odchodz epowoli mam problemy z chodzeniem dupsko mnie boli nie tylko od pasa wychodzę na droge ide okrakiem jak doszedłem do domu było jzu ciemno grzybow mało w koszyku ,wchodzę do domu a macocha morde drze gdzie zes się szlajał gowniazu zesrales się bo czuc musialem zrobić po drodze ale nic nieczulem poszedłem do łazienki faktycznie miałem kupe w pampersie i nasikane wykaalem się wytarłem i poszedłem nago do macochy zalozyla mi czystego pampersa a przy okazki dala mi kilkanasie mocnych klapsów a potrafi przylać pyta kto cie tak zlal ze masz pregi od pasa na dupsku pewnei znowu jakiś zboczeniec cie dorwal śpiochy zalozyla kolacja i spac .Rano mowi do lasu grzybow masz mi przynieść tylko zebys znowu niewrucil ta pozno bo odemnei dostaniez pasem .załozylem bawełniane rajtuzy szukam spodni macocha mowi ze w samych rajtuzach mam isc bo wszystkie spodnei sa wyprane ,poszedłem tym razem niespotkalem nikogo poza paroma kobietami ale one nieinteresowaly się mna .i tyle na dziś.Tamci kazali mi przyjść w sobote zastanawiam się czy pojjsc pupa mnie jzu nieboli a niebylo az tak zlem no może trochę nara

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×