Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

mam 26 lat

nigdy nie miałem dziewczyny

Polecane posty

Gość to zależy z jakiego
No to już w moich oczach straciłeś. Jeśli nie jestes przebojowym samcem alfa to na sam sex nie licz. Tym bardziej będziesz straszył dziewczyny ale powodzenia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to nie ma znaczenia
bedzie dobrze,nie obawiaj sie,jak bedzie uczucie to reszta sama jakos łatwiej przyjdzie,zobaczysz ale nad wszystkim trzeba oczywiscie pracowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to zależy z jakiego
Bo jesli dopiero będziesz na etapie seksu bez zobowiązan i rwania lasek w wieku 30 lat to bedzie smieszne, chyba że wystartujesz do jakichś gimnazjalistek. Zresztą nie oszukujmy sie człowiek sie starzeje i traci na atrakcyjności a czas płynie, praca praca i zabawa oraz czas beztroski sie kończy definitywnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 4Z
Skoro brakuje ci seksu, a o zwiazku nie myslisz, to idz na dziwki :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to nie ma znaczenia
to było do dziewczyny :))) a do ciebie cóz,seks jest wszedzie ...pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to nie ma znaczenia
to zależy z jakiego -pozdrawiam Cie!milego dnia i reszcie ludkow takze ,paaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie mówię, że chodzi mi tylko o seks, ale jest on też dla mnie ważny. Nie mam nic przeciwko seksowi bez zobowiązań. To chyba nic dziwnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to nie ma znaczenia
I tak jest z wami zawsze.Piszecie,ze szukacie miłosci a za chwile okazuje sie,ze jestescie niewyzytymi chłopcami.Nudne.Tym razem naprawde zegnam:)))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to zależy z jakiego
to nie ma znaczenia-dzięki i wzajemnie miłego dnia :-)!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie piszę, że chodzi mi tylko o seks, ale że jest on dla mnie ważny. Chcę nabyć trochę doświadczenia, to chyba nic dziwnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie uważacie chyba, że powinienem z pierwszą poznaną dziewczyną się ożenić i być z nią do grobowej deski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to zależy z jakiego
No to ostatni komentarz, skoro nie szukasz związku i miłosci tylko bardziej chodzi ci o sam seks to jego brak przez tyle lat też da się zauważyć i potencjalna dziewczyny dzięki empatii której wy chyba nie macie :-P się zorientuje i wystraszy... No bo jednak patrząc na twoje zycie nie należysz do 'grupy społecznej' dla której jednonocne przygody na imprezach to normalka i takich dziewczyn podrywać raczej nie będziesz więc w oczach innych wyjdziesz na, pasuje mi tylko jedno słowo-desperata... A to odrzuca dziewczyny jak stąd na księżyc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nieprawda. Nie zachocwuję się wcale jak desperat i nie mówię dziewczynie przy pierwszym poznaniu o seksie. Piszę tylko, że jest on dla mnie ważny, co w tym dziwnego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to zależy z jakiego
A skąd byś ją wziął :-P Oczywiście że seks jest częścią kontaktów damsko męskich i ludzie różne priorytety mają. Ale to Ci nie może przysłonić całej reszty. Jejku i wcale nikt Ci tu nie mówi że seks dopiero po ślubie :-P Nie możesz tak normalnie, na spokojnie umówić się z dziewczyną która Ci się spodoba i pozwolić się toczyć sprawom naturalnie? Wtedy i seks na pewno będzie :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sramanatowszystkokkkkk
dokladnie, przyjmij podejscie ze jesli ci z dana dziewczyna wyjdzie to fajnie, ale przeciez nie musi to byc od razu jakis gleboki zwiazek..a seksu i czulosci potrzebuje kazdy, to naturalne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie chcę być 30- letnim prawiczkiem, to chyba normalne. Seks po roku znajomości to też nie to, czego szukam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak jak napisałem, nie jestem żadnym desperatem i nie mówię dziewczynom tylko o seksie. Tak naprawdę, w ogóle o tym nie mówię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to zależy z jakiego
Czy ktoś tu powiedział, że po roku ? Chyba w gimnazjum ;-P Ale doprowadziłeś do tego ze jesteś 26letnim... To nie jest przeciez określone kiedy para musi iść do łóżka ale spokojnie na pewno nie po roku i sens to ma wtedy kiedy zrozumiesz że to nie jest najważniejsze. Może to dziwne ale kobiety też lubią seks tylko jak za bardzo bedziesz przyspieszał i naciskał to dziewczyna poczuje się wykorzystywana i się przestraszy... Nie dasz tego po sobie poznać to pewnie sama Cię z checia wykorzysta :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to zależy z jakiego: po prostu chcę normalnie- choć ze sporym opóźnieniem- spotykać się, umawiać z wieloma dziewczynami, żebym potem nie myślał, że coś straciłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to zależy z jakiego
No ale w tym to my Ci tu na forum raczej nie pomozemy:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prawiczek: dzięki za słowa zrozumienia. Szkoda, że dziewczyny nie chcę tego zrozumieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ghjjkllkjh
dlaczego piszecie ze stracił lata zabawy nie prawda....teraz tez moze sie bawic jest młody Korzystaj chlopie bo czas leci bardzo szybko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie jestem żadnym desperatem, ale tak na trzecim prywatnym spotkaniu seks mógłby być.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to zależy z jakiego
Ojej przepraszam że od razu nie pozwoliłam wypowiedzieć się ekspertom:-P Drogi prawiczku po pierwsze skąd wiesz co ja w życiu robiłam. Po drugie to akurat próbuję się wczuć w sytuację kolegi i doradzić mu jak ma zdobyć to doświadczenie w miarę kulturalnie i nikogo nie raniąc ani nie sprawiając kłopotów a nie żenić się bez doświadczenia z' laską z przebiegiem' i udawać ze jest ok wg twojego spojrzenia na związki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to zależy: a czy ja mówię, że chcę to zrobić niekulturalnie. Po prostu nie chcę z tym czekać nie wiadomo ile.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to zależy z jakiego
Jeju przecież ja Cię nie potępiam jak prawiki cały ród żeński tylko doradzam względną delikatność w tej materii:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to zależy: dzięki za te rady. Wykorzystam ją na pewno w praktyce, ale nie interesują mnie na razie dziewczyny, z którymi trzeba Bóg wie ile chodzić za rączkę. Myślę, że to rozumiesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to zależy z jakiego
No ale ja Ci tego wcale nie życzę:-) To jak szybko to będzie to zależy od Ciebie, dziewczyny i jak sie dogadacie tylko nie rób nic wbrew jej woli, więc tylko pozostaje mi życzyc dziewczyny która spełni wszelkie twoje oczekiwania;-]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki za życzenia. Jestem kutluralny i na pewno nie zrobię nic wbrew woli dziewczyny. Najwyżej przestanę się z nią spotykać i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×