Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Majka !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Czy samotne matki maja szanse jeszcze na normalne życie !!!

Polecane posty

Gość gość
Oczywiście każdy facet który nie chce sobie utrudniać życia ma niskie IQ. Ci z wysokim pewnie kochają problemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jasne. Do tego każda facet który nie chce pakować się w związek z kobietą z gromadką obcych dzieci jest niedojrzałym dzieciakiem a kobieta która robi sobie gromadkę dzieci z neandertalczykiemod którego musi później z przychówkiem uciekać i tyłsć się po domach samotnej matki jest wzorem dojrzałości i odpowiedzialności. @babskalogika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cynizm tych gostków,zwłaszcza jednego z Rozwodników bije z postów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Każdy popełnia błędy, miłość jest ślepa. czasami jednak nie da się cofnąć decyzji bez poniesienia konsekwencji, czasami jest dziecko. Kobieta ma cierpieć bo mąż ja poniża?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przykład gromadki dzieci może nie jest najlepszy, co w sytuacji gdy wykształcony człowiek, wcześniej troskliwy, opiekuńczy zaczyna swoją życiową frustrację przelewać na żonę ? Mezczyzna ma prawo nie chcieć być z kobietą która ma dziecko z poprzedniego związku, Panowie i nikt was do tego nie zmusza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tu jest temat o samotnych matkach,nie facetach !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To niech sie samotna matka scpyknie z drugą samotną matką - i już nie będzie samotna. Na co im facet? Co miał zrobić, to już zrobił. I jednej i drugiej zrobił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem w związku z dzieciatą rozwódką i szczerze mówiąc zastanawiam sie czy dobrze zrobiłem. No ale ani młody,ani przystojny,ani bogaty nie jestem więc co miałem zrobić? Królewny szukać do 60tki ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A dzięki dzieciatej rozwódce: - szybko sie zestarzejesz - zdziadziejesz - zbiedniejesz (a na starość torba i kij) Brawo ty ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja wybranka jest w porządku ale dzieci chyba mnie nie lubią nie wiem dlaczego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak najbardziej mają szansę. Ja sam właśnie takiej szukam. Gdyż samotne matki są bardziej odpowiedzialne i poważniej myślą o związku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To "ambitnie" szukasz ;) Myślisz że jak złapiesz taką kulawą antylope, to ci nie ucieknie? A patrz - tu piszą hunterzy, których takie chore łanie złupiły, skopały i z chałupy wyje/bały ;):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jestem samotna mama nie czuje się gorsza. Przykro mi jedynie, że tak się pomyliłam co do wyboru ojca mojego dziecka, mam poczucie zmarnowania życia mojemu dziecku. Ale gdyby każdy człowiek na czole miał wypisane prawdziwe intencje nie było by tyłu łez...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A tak z ciekawości - kto opuścił wspólnie zajmowane dom/mieszkanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W moim przypadku ja sie wyprowadzilam ze wspolnie wynajmowanego mieszkanie(z dzieckiem)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak to z dzieckiem? Zabrałaś dziecko na poniewierke i skazałaś na bezdomność, zamiast zostawić je pod dachem gdzie miało ciepło i bezpiecznie? Co z ciebie za matka??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bezpiecznie ? z przemocowcem? A cieplo można mieć w kazdym innym miejscu,domu,bo to zalezy od osoby a nie miejsca mądralo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To ty osobami w piecu palisz? Czy zamierzasz grzać dziecko przy pomocy nagrzanego konkubenta?? Horror jakiś!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
spier*ta*laj cyniku ! Ciepło domowe,atmosfera to nie piec ! I konkubent do tego tym bardziej niepotrzebny ! Jak ty czytasz,że prostego tekstu nie rozumiesz,co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O! I słownictwo też rodem z rynsztoka... Halooo!! Czy jest tu może ktoś z opieki społecznej? Bo tu jedna taka zabrała dziecko z mieszkania ojca jego i zamierza mu dawać ciepło rodzinne w każdym innym miejscu bez domu i bez pieca, za to przy użyciu jakiejś osoby, od której to ciepło zależy. Może wartałoby sie tym bliżej zainteresować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Serio,tak ze zrozumieniem nie potrafisz przeczytac tylko tworzysz jakies wersje o których w ogóle nie piszę. Pilnuj swego ciepła i nie badz taki "hop do przodu" hejterku w niby trosce o innych,w tym dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tam swoje ciepło trzymam w spodniach (swoich!!!). A ty swojego szukasz bez majtek, gdzie sie da i z dzieckiem na ręku?? Żeby ci szukajki nie przewiało, bo kataru dostanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Że niby taki śmieszny jesteś czy jak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Że niby trza by wam nosy przytrzeć, czy cuś!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ty to już pewnie doktoraty masz za wierna słuzbę forum kafe (!) .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Samotna mamusia znajdzie partnera bez problemu, zaś samotny ojciec jak ja nie ma szans trafić na normalną kobietę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Problem w tym, ze normalna kobieta w polsce jest jak yeti: każdy słyszał ale nikt nie widział.Poza tym problemem bab jest rzadkiej klasy tępota, ogromny deficyt w iq oraz w sektorze cycowym.No i niestety są bardziej prymitywne niż prymityw Janek spod monopolowego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Problem w tym, ze normalna kobieta w polsce jest jak yeti: każdy słyszał ale nikt nie widział.Poza tym problemem bab jest rzadkiej klasy tępota, ogromny deficyt w iq oraz w sektorze cycowym.No i niestety są bardziej prymitywne niż prymityw Janek spod monopolowego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ŁYSY1979

Szczerze to raczej nie związałbym się z samotną matką bo słyszałem że takie kobiety są ciężkie w odbiorze i że to głównie materialistki zresztą nie mógłbym wychowywać nie swoje dzieci mając świadomość że za chwilę może przyjść prawdziwy tatuś a ja jestem tylko tym drugim.Może i wziąłbym rozwódkę ale bez bagażu czyli dzieci ale naprawdę musiała by mi się spodobać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alicja

Pytanie czy ty byś się spodobał jakiejś rozwódce łysolku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×