Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Majka !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Czy samotne matki maja szanse jeszcze na normalne życie !!!

Polecane posty

Gość gość
Gdzie te samotne matrony znajdują takich frajerów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poznam samotna matke z balastem w postaci corki.Preferowany wiek corki 16+ Wiek matki jak wyglad nieistotny,moze chodzic z gazeta na ryju. Chetnie popilnuje corke.......... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak tak! 323 2011.05.04 Jasne, że mają. Sama jestem tego przykładem. Ojciec mojego dziecka uznał pół roku po urodzeniu się syna, że jednak nie nadaje się na bycie tatą i mężem. Zostałam sama z niemowlakiem, bez pracy, mieszkania. Wróciłam do rodziców. Pół roku później spotkałam ponownie mężczyznę, którego kiedyś (zakochana w ojcu mojego dziecka) odrzuciłam. Pokochał mojego syna, a mi dał ogrom miłości, czułości i bezpieczeństwa. Jesteśmy małżeństwem od roku. Niebawem urodzi się nasze dziecko, planujemy budowę domu. Moje życie jest spokojne, bezpieczne i szczęśliwe. Musisz uwierzyć, że najlepsze jeszcze przed Tobą, że zasługujesz na to by być szczęśliwą. Powodzenia. Czyli przestałas wybrzydzać kobieto :D, normalnego faceta nie chciałaś tylko buhaja rozpłodowego Uważam ze w większości przypadków samotne matki nie zasługują na to żeby sobie ułożyć życie, obcy dzieciak to zbędny balast dla przyszłego partnera-przyszły partner nie będzie cały dla was bo macie tego bahora, który pochłania multum waszej energii a partner jest dla was tylko tłem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ostatnio w rozmowach w toku był temat przewodni kobiety z dzieckiem wychodzą za mąż, jedna dziewczyna powiedziała że ma 4 dzieci i rok temu wyszła za mąż,czyli są faceci którzy biorą sobie na partnerki życiowe kobiety z dziećmi, poczekaj może i ty na takiego pana trafisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wśród facetów jest niepisana zasada że samotna matka po rozwodzie to trzeci sort /drugi to wdowa/ dla starego kawalera któremu mama na siłę każe się ożenić lub stary pryk który chce poszpanować młodszą babą,ewentualnie obszczymur z osiedla którego żadna wolna i bezdzietna nie chce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wśród facetów jest niepisana zasada że samotna matka po rozwodzie to trzeci sort /drugi to wdowa x a dla ciebie to nawet sortu brakuje - starej panny z nieślubnymi bękartami każde z innym i do tego porozdawane po rodzinie jak niechciane szczeniaki paskudnej kundlicy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tylko skończone dno moralne i najgorszy prymityw zazdrości kobiecie z dzieckiem, ze sobie życie ułożyła po rozwodzie z debilem. Pewnie masz w rodzinie takiego debila, co się żona z nim rozwiodła i wyszła ponownie za mąż za normalnego mężczyznę, dlatego tak cię skręca głupia krowo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tu u mnie w USA kobiety czesto decyduja sie na zycie bez dziecka i maja duzo szczesliwesze i bardziej spelnione zycie i maja kariere i hobby i wolnosc i podroze… 333 www.youtube.com/watch?v=GuszCNR-5Lo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakby nie patrzeć to samotne matki-rozwódki to w dzisiejszych czasach są osoby z pierwszych stron gazet - aktorki,piosenkarki,modelki. Takie życie.Moda na rozwody chyba z USA przyszła niczym jedzenie fastfoodów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozwódka_po_rozwodzie
Polecam portale randkowe i przede wszystkim cierpliwości. Ja po kilku spotkaniach trafiłam na fajnego faceta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jaki feler ma ten fajnego faceta? No bo jakie felera ty masz to sama napisałaś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mieszkam na podkarpaciu i ciężko tutaj poznać faceta który chciałby rozwódkę z dzieckiem bo co randka to niewypał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skoro nie mam blisko faceta znaczy w okolicy nie możesz nikogo znaleźć to portale randkowe są dobrze rozbudowane dobrze dane wpisać i szukać są z pewnością faceci, którzy mogą być w podobnej sytuacji albo w sytuacji, której, by chcieli mieć kobietę i dzieciaka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Ja mieszkam na podkarpaciu i ciężko tutaj poznać faceta który chciałby rozwódkę z dzieckiem bo co randka to niewypał." Ale z samego szukania masz troche frajdy i korzyści: czasami któryś cie przeleci. I darmowej herbaty z prądem, tudzież bryndzy sie opijesz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja bym poznal z checia samotna matke z Wawy....30 plus... sam jestem samotny.mam dziecko....fajnie by bylo z kims pomailowac zadzwonic do kogos pogqdac wyjsc na spacer na rower.... Samotna matkq tez potrzebuje uczucia ciepla milosci wsparcia.....nie tylko hajsu.mozg swoj mam i sponsorem nie bylem i nie bede. a samotna matka to nomie jest rzecz i nie towar z drugiej reki.....chociaz zrozumie wiele innych spraw ktorych jakas siksa nie rozumie. pozdrawiam samotne mamy :) Samotny tata z wawy szukamzwawy@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co z tobą nie tak? Gdzie tkwi haczyk? Bo ty już dość długo i szeroko szukasz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takitamse
Zależy co autorka miała na myśli pisząc " normalne życie" ? Jak byłem kawalerem poznałem fajną dziewczyne z dzieckiem i wszystko było ok jak się tylko spotykaliśmy. Pózniej zamieszkaliśmy razem i wkur..ało mnie to że jej były fagas przyjeżdżał na widzenia z dzieckiem. Nie potrafiłem dziecka też pokochać jak swojego, nie mogłem na nie krzyknąć ,nie mówiąc o klapsie jak rozrabiał. Nikt mi nie bronił ale ja nie mogłem bo z jakiej racji jak to nie moje. Dzieciak był fajny ,jego mama też ale odszedłem żeby nie ryć bani dzieciakowi. Moim zdaniem samotna matka nie ma szans na normalny związek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prawda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trudne, ale wykonalne. Na początku problem biologicznego ojca dzieci, czy dziecka. Jeśli matka wprowadza się do ciebie, stanowczo możesz żądać, że gościa nie chcesz oglądać na swoim podwórku, a tym bardziej w swoim domu. Gorzej, jeśli ty się wprowadzasz do niej. Ale ten temat trzeba załatwić od razu na początku. No i sposób postępowania z dzieckiem. Nawet małe dziecko bardzo dużo rozumie. Na przykład rozumie to, że ty nie jesteś jego ojcem. Z takim maluchem też można się dogadać, na co możecie sobie pozwolić. Znów problem, jeśli wprowadzasz się do nich, bo to maluch jest u siebie i to on stawia warunki. Ale za wychowanie dziecka odpowiada tylko jego matka, ty możesz maluchowi pomóc np. z matematyki w szkole, albo zrobić prezent na urodziny. O żadnych karach mowy nie ma, od tego jest małego ojciec, albo matka. Pamiętaj, jeśli wprowadzenie się do kobiety rozwiązało twoje problemy mieszkaniowe, to musisz za to zapłacić, a więc morda w kubeł, bo ty tam nie rządzisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dobrze mówisz"morda w kubeł", wiec facet odszedł, a konkluzja jest oczywista, zwyczajnie w 99% w takim przypadku nie ma szans na udany związek. Jedynie gdy oboje mają przychówek, może zaistniej jakaś namiastka normalności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W tym roku kończę 40 samotne matka od 2 lat, dziecko 4. Nawet nie szukam:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem samotna 30 letnia matka. W miare atrakcyjna. Poznaje mezczyzn na portalach. Czasem sie spotykam i powiem wam samotne mamy ze lepiej sie nie spieszyc. Czekqm na tego wlasciwego. Ogarniętego i z glowa na karku. Co ciekawe wiekszoscie nie przeszkadza ze mam dziecko.nie ukrywam tego. Wolni Ludzie po 30 sami w wiekszoci sa po przejsciach i to ze maja dzieci to zaden ewenement.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
>> Co ciekawe wiekszoscie nie przeszkadza ze mam dziecko. xxxxxxxxxx a co ci mają powiedzieć, jak chcą cię zwyczajnie ruuchnąć :). Dobry bajer nie jest zły, a wszystkie chwyty dozwolone. Znajdź takiego, który będzie pracował jeszcze wiele lat na to obce dziecko, bo pewnie jest małe.. Nie obejrzysz się jak będziesz mieć 40 i więcej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Poznaje mezczyzn na portalach. " Im większy przebieg, tym niższa cena.... ...a w pewnym momencie: MNIEJ NIŻ ZEROOOO, MNIEJ NIŻ ZEROOOO O!O!O!O!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Wolni Ludzie po 30 sami w wiekszoci sa po przejsciach i to ze maja dzieci to zaden ewenement. " nie pleć bzdur, wolni ludzie po przejściach z dzieciakami na karku to ewenement bo to normalni wolni ludzie bez dzieci hajtają się koło 30 stki i potem dopiero mają dzieci, jak przemyślą sprawę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Woni ludzie po 30 to mają męzów i żony. I dzieci. No chyba że są to szmaty i pijaki - ci po 30 mają bachory i alimenty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Masz ochotę na nowe znajomości, ciekawe tematy, intrygujące dyskusje przebiegające w dobrej atmosferze, wobec tego chciałabym zaprosić Cię na profesjonalne forum ogólnotematyczne KATHARSIS. U nas znajdziesz to wszystko, a może i więcej...miłe wytchnienie od codzienności. Znajdziesz u nas dobrą zabawę w pięknej oprawie! Zapewniam, że WARTO! http://forumdyskusyjne y0 pl/ W miejsce spacji wstaw kropki ;) Pozdrawiam i czekam na Ciebie! (Jest możliwość zareklamowania swojej strony, Forum, Bloga..etc.)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam 35 lat i samotną matką jestem od trzech :( - chętnie porozmawiam jeśli macie podobną sytuację :( moj mail to: kasiula2778@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kuzwa mac ale deperatki....te kasiula ile bierzesz za numerek/godzine? i co z toba nie tak skoro od 3 lat jestes samotna? Mnie to nie przeszkadza. zalozy ci sie worek na leb i numerek.... A dzieciaka zamnie sie w szafie zeby nie marudzil.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witajcie!!! Można powiedzieć jestem w temacie bo jestem po 30 tce jestem samotną mamą i czuję się samotna. Ktoś napisał że jak ma się PO 30 i dziecko to jest się kur..... To chyba trochę nie w porządku tak oceniać i tak nazywać Ludzi. Rok temu byłam szczęśliwą Żoną i Matką dwójki dzieci a z trzecie dziecko było w drodze. Mąż zmarł nagle zostałam z Bólem Żalem Smutkiem Rozpaczą. Urodził się dzidziuś Cząstka ostatnia jaką mógł nam pozostawić. Żyjemy!!! i czuję się samotnie ale za Kur... się nie mam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×