Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Majka !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Czy samotne matki maja szanse jeszcze na normalne życie !!!

Polecane posty

Gość łysy84
Ja niedawno poznałem taką fajną rozwudke ale dała mi kosza po kilku spotkaniach bo stwierdziła że nie pasujemy do siebie choć przyznam że nie robiłem sobie nadziei bo taka babka może mieć każdego faceta a ja do przystojniaków raczej nie należę no i kokosów też nie zarabiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pamiętajcie o tym, że samotnych rodziców jest coraz więcej, a zatem zwiększa się nasza szansa na poznanie kogoś kto zaakceptuje naszą sytuację zapraszam do siebie samotnyszczesliwyrodzic.blogspot.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zara...zara.. Założyłaś blog p.t. Samotny Szczęśliwy Rodzic i przekonujesz na nim że zwiększa ci się szansa na poznanie kogoś kto zaakceptuje twoją sytuację??? A z rozumem kiedy się ostatnio widziałaś? Bo z logiką to nigdy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny oczywiscie macie szansze na normalny zwiazek tylko nie szukajcie ich na internetowych portalach spolecznosciowych wystarczy przeczytac wypowiedzi tych "panow"na tym forum aby zorientowac sie kto siedzi po drugiej stronie monitora faceci nie majacy pojecia o naszych sytuacjach. Sama jestem samotna mama mam 26lat a czuje jakbym w dniu rozwodu postarzala sie o 100lat mam 2letnie blizniaki i nie szukam partnera bo uwazam ze co najlepsze przytrafilo mi sie w zyciu mam 2zdrowych dzieci 2rece i nogi i cel w zyciu przeszlam koszmar przez mojego bylego ale to uczynilo mnie silna moge teraz wyjsc do ludzi nie oczekiwac ze ktos pokocha mnie i co on mi da przeciez ja moge dac tyle od siebie ludzia potrzebujacym naprawde po co prac gacie gotowac byc na kazde zawolanie dla kogos kto na to nie zasluguje a bardzo malo mezczyzn na to zasluguje ci normalni nie rozwioda sie beda zajeci do konca zycia a single po 30 coz zawsze cos z nimi nie tak przy blizszym poznaniu owszem jest garstka przypadkow ze ksiaze z bajki zechce kobiete po przejsciach z dziecmi ale ile ??uwazam ze jest mnimalma szansa na poznanie kogos takiego ,bo coraz wiecej jest nas rozwodnikow wiec uwazam ze samotna mama nigdy nie bedzie miala juz normalnego zwiazku, partnera tak zawsze sie jakis znajdzie a i moze okaze sie cudem swiata ,ale my juz mamy swoje milosci nasze pociechy beda nas kochac zawsze do konca na dobre i na zle uwazam ze zamiast marnowac energie na szukanie milosci bo jesli jest nam tak pisane i mamy miec tego naszego wspanialego mezczyzne on i tak sie pojawi predzej czy pozniej zrobmy cos dobrego dla innych odwiedzmy samotna staruszke mieszkajaca obok pomozmy chorym dziecia ja uwazam ze nic nie dzieje soe bez przyczyny kazda historia jest inna mniej lub bardziej dramatyczna ale w jakims celu nas to spotkalo i nauczylo duzo ale uwazajcie szczegolnie z znajomosciami internetowymi z 100 jest 98oszustow!!jesli drogie mamy szukacie przez internet odwiedzcie fora oszusci internetowi na kazdym portalu randkowym jest ich mnostwo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Brawo. Tak to właśnie wygląda. Każda z was dostała już swoją szansę i ją zmarnowała. A nic 2 razy się nie zdarza....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jasne.Nie szukajcie na portalach, bo to samo zło. Facet poznany np w kościele z założenia jest idealny.:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość wczorea , Twoja "filozofia" jest błędna.Nie sprzedawaj jej innym. Kiedyś srzywdzona, stworzyłaś ją sobie na własny użytek, a w głębi duszy rękę dałabyś sobie odrąbać za prawdziwą miłość. X "Po co prać skarpetki..."? Z tego samego powodu, z którego robisz to wszystko o czym napisałaś dla swoich dzieci. Z miłości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja wypowiedz zostala zle zinterpretowana,pewnie ze za prawdziwa milosc dalbym duzo jak kazdy czlowiek na tej planecie ale uwazam ze jako mama z dwojka dzieci wychowujaca je sama nie liczylabym juz na krolewicza z bajki pewnie udaje sie nielicznym takich znalesc ale jakby przeprowadzil badania pewnie bylby to maly procent a chodzi mi o to po co szukac na sile faceta kochajmy my a nie badzmy egoistkami i myslmy ja chce byc kochana takim sposobem trafilysmy na swoich bylych mezow wiec zamiast szukac nastepnego okazmy nasze dobre serce innym ludzia a bezpieczenstwo kazda samotna mama potrafi sobie i swoim dziecia zapewnic mamy wieksza sile niz nie jeden facet i powinnysmy byc dumne ze same potrafimy utrzymac stawic czolo codziennym obowiazka i jeszcze usmiechac sie przy tym niech kazda przeanalizuje jakie ma sznse na normalnego faceta ja mam minimalne i to co zrobilabym z milosci do faceta moge zrobic dla kogos w potrzebie pewnie ze chcialabym wieczorem kladasc sie do lozka przytulic sie podzielic codziennymi troskami ale w tym swiecie wiekszasc patrzy na to co on wyniesie a nie co sam da a kazda dobroc do nas wroci fortuna kolem sie toczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesli chodzi o wypowiedz ze na portalach samo zlo a w kosciele pozna sie fajnego faceta prosze oogarnij sie myslisz ze zboki nie chodza do kosciola?i to ze pisze ze mozna pomagac innym odrazu jestem zwariowana babcia beretowa?! Hehe ogarnij temat zanim komus cos poradzisz przestrzegam przed facetami z internetu samotne mamy dlatego ze jest bardzo bardzo duzo oszustow ktore poluje na naiwne kobiety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To chyba do mnie. Skomentowałam to nieszczęsne pranie skarpetek. Jestem samotną matką dwóch nastoletnich synów. Liczę na siebie i ogarnizm wszystko najlepiej jak potrafię. Nigdy nie wrzucam wszystkich do jednego wora, facetów również.Nie szukałam na siłę, ale też nie twierdzę, że wszyscy są draniami.Może dlatego miłość spadła na mnie jak grom z jasnego nieba. A obdarzył mnie nią mądry, wrażliwy i odpowiedzialny facet.Nie bez wad oczywiście, ale sama mam ich mnóstwo. Czy to daje gwarancję szczęśliwego związku? Nic nie daje, ale na Twoim miejscu nie zarzekałabym się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś 10:23, O tym facecie z kościoła...ironizowałam. I nie oceniłam Cię w żaden sposób. Spokojnie, temat ogarniam, ale Ty chyba tego nie rozumiesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
10"14,przeboj kafe:walnąć jedno zdanie na pół strony !! hehe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepsza jest ta co po rozwodzie poszła do frajera którego wcześniej spuściła na drzewo bo taaka zakochana w swoim misiu była. I teraz budują sobie domek i w ogóle jest z***biście. Nagle go tak pokochałaś czy raczej jesteś szczęśliwa bo dzieci mają co jeść i domek BUDUJECIE :). Dziwię się że są tacy frajerzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czyli zyskam slawe na forum?haha no coz przy blizniakach nie ma czasu na inerpunkcje a ze chcialam wyrazic slowami to co czuje ....moze iasz racje zalezy kto jest na jakm etapie w zyciu jak bede miec nastoletnich synow to wspomne twoje slowa i przyznam racje:)a jeszcze raz przestrzegam przed portalami rankowymi badzcie ostrozne kazdy taki portal ma forum oszusci poczytajcie koniecznie jesli szukacie pezez internet no nic nie rozwijam wypowiedzi bo znowu walne jedno zdanie tym razem na strone:)pozdrawiam wszystkich:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale co to za oszuści? Na czym polega ich oszustwo? Pieniądze jakieś wyłudzają? Samochód ukradną? Meble wyniosą? Nie - zerżną ze dwa razy - i bye-bye :D Łoj-tam, łoj-tam... jakie to oszustwo? :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kobiety czują się oszukane bo już witały się z gąską, już myślały że znalazły nowego żywiciela a tu klops, prze... i wy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czyli "oszust" oszukał oszustę. Czyli: oszustwa się zniosły i każdy oszust winien być radosny :D A nie jakięś prętęsje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po twojej wypowiedzi wnioskuje ze zycie nie bylo dla ciebie laskawe wspolczuje ci ze tyle goryczy w tobie oceniasz ludzi a lepiej bedzie jak poukladasz swoje zycie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli dla ciebie było łaskawe, to szczerze zazdraszam. Ale to ty się szarpiesz i jesteś "wieczną poszukiwaczką". Moje życie jest poukładane. Nie zazdraszczasz? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jestem spelniona kobieta i ciesze sie z tego co mam a to co tu wypisujesz swiadczy o tobie i kazda inteligentna kobieta ignoruje takie komentarze bo wypowiadaja je ludzie ktorzy nie powinni zabierac glosu w niektorych kwestiach jak nie chcesz pomoc tylko dolozyc lezacemu zrob przysluge i nie zabieraj glosu na tym forum i nie zycz nikomu zle bo wroci to do ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A gdzie ty tu jakieś życzenia wyczytałaś? Kobito! Ogarnij się!! Podobno spełniona jesteś!!! (A może zapełniona...?)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Raczej wypełniana niejednokrotnie - ale nadal... pusta :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szkoda na dyskusje z toba czasu wulgaryzm i obrazanie innych nie rozwiaza twoich problemow naprawde ci wspolczuje a tak na marginesie piszesz z autorka tych dlugich wpisow do ktorych sie odnosisz wiec nie masz prawa oceniac mnie ani zadnej innej kobiety:) mimo wszystko trzymaj sie jakos ci sie ulozy pa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To i jakieś oceny wyczytałaś? No buziaczki - już się ułożył :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gratuluje poczucia humoru:)moze i jak ktos dobrze poszuka to i znajdzie jakas zalete:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skoro "każda inteligentna kobieta ignoruje takie komentarze"... to o czym świadczy Twój post...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A na ..uj (który już się ułożył) mi twoje zalety? Chociaż jak chcesz to zaprezentuj :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czytaj ze zrozumieniem powoli bez emocji spokojnie a zrozumiesz kontekst wypowiedzi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chyba nie myślisz, że Twoje literki wzbudziły emocje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No i znów czytam ze zrozumieniem, powoli, bez emocji i spokojnie. I znów czytam.... Ta prymitywna wypowiedź ma jakiś kontekst?? Jeśli tak to jest on tak prymitywny że tylko ty go rozumiesz. Dawaj! Tłumacz na nasze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×