Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Majka !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Czy samotne matki maja szanse jeszcze na normalne życie !!!

Polecane posty

Gość gość
W pyskach mocne. A jak zastukać, a jak popytać... - to pustota aż dudni. Pomyśl mężczyzno!!! - czy chcesz stukać pustotę?? Zastanów się....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Stukac pustote?pomyliliscie forum tutaj jest zagadnienie o normalnym zwiazku jak sie jest samotna mama a jesli macie inne potrzeby przeniescie sie na odpowiednie fora po co tutaj ta nienawisc wiekszosc z nas juz i tak przeszla przez pieklo po co ma czytac opinie kolejnych psycholi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Biblia jest prawdziwym Slowem Bozym. Wszystkie proroctwa pisane 2500 lat temu w Ksiedze Daniela sie sprawdzily. A te dotyczace naszych czasow sprawdzaja sie na naszych oczach. Tylko Bog mogl na tyle lat wstecz przewidziec, co bedzie sie dzialo w naszych czasach i co bedzie sie dzialo potem. Zostalo jeszcze tylko do wypelnienia kilka proroctw zanim nadejdzie koniec swiata i drugie przyjscie naszego PANA!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hehe, przemodliłaś główkę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piszę do tego podłego typa który tak tu pisze. Nie chciałabym takiego dziada choćby był najpiękniejszy, najmajętniejszy i nie wiem jeszcze jaki. Samotne matki wymagają pomocy, wsparcia. Dla takich kobiet skrzywdzonych są tworzone domy samotnej matki gdzie otacza sie je troską i pomocą, je i te dzieci. I psychologczną i finansową. Kiedyś wdowy z pół sierotami był szczególne chronione. Wyzyskiwanie i zle traktowanie ich, poniewieranie to jeden z grzechów wołających o pomste do nieba! Pan Bóg słyszy skargi ubogich. Każdy kto urąga samotnej matce z dzieckiem, której bardzo ciężko jest żć samej- i to utrzymać dom, i to wszystkie obowiązki wykonywać i to samej radzić sobie z problemami wszelkimi, i bez oparcia w mężczyźnie- silniejszym od kobiety, jasno myślącym, silnym opiekunem. Jak można tak wyzywać samotne matki? jak można nie widzieć trudu ich życia? Jak można krytykować za to że zakochały sie w nieodpowiedni mężczyźnie, który się potem nim okazal? Że nie przemyślaly? czy ta ufność kobiety nie jest piękna? czy nie jest piękny mężczyzna, który mimo że kiedyś odrzucony przez dziewczynę bierze ją za swoją i jej dziecko, wrażliwy na jej krzywde i dalej ja kochający. Czy to frajer? Czy miłością ty nicponiu jest to zakochanie jako prawdziwa miłość o której tak mówisz, a nie właśne to, że żyją teraz spokojnie bezpiecznie budują razem dom a ona pierze mu skarpetki? życzyłabym sobie takiego syna i nie byłby dla mnie frajerem ale kochającym człowiekiem i takich mężczyzn kochają i cenią kobiety. A takich typów cwanych i cynicznych kobiety z sercem nawet palcem nie ruszą, życzą najlepiej, ale jako dla siebie nie wezmą. I pozostanie im finansowanie własnej żony i własnych dzieci, dla których będzie tylko skarbonką. A tym mamą życzę ułożenia sobiie życia jeśli to mozliwe, jeśli nie to akceptacji tego co jest i ogromu osób które z życzliwością przyjdą ze wsparciem i realną pomoca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bejfrasza,wywodami bez składu,ladu,sensu bijesz na glowę znanego od lat Zniecierpliwionego!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wpelnilam ankietę. A jesli to byl jakiś podtekst to debl jesteś i szkoda czasu na debila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
baj..ty chyba jestes ten debil,sorki. Wypelniasz ankiete a potem walisz odpowiedz do ankietera ktorego tu nie ma?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość allldooonkaaa
Jasne że tak, na tym świecie są jeszcze porządni faceci, ja sama mam 3 dzieci a faceta poznałam na ezeo.pl spróbuj może i Tobie się uda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeśli ojciec dziecka jest damskim bokserem i kobieta się z nim rozejdzie to również nie ma szans na normalnego partnera ? dlaczego samotne matki wsadzają do jednego worka ? nie każda musi być dzi@#ą są różne przyczyny rozejścia się par z dziećmi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zamiłowanie do "boksu" jakoś nie przeszkadzało w kopulowaniu. Jednak prawdziwą barierą są dzieci. Żaden rozsądny facet nie zwiąże się z kobietą z dziećmi. Są jednak rozwodnicy, wdowcy i tam trzeba szukać szansy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćerrrr
Mam 2 dzieci (jedno pełnoletnie).Jestem atrakcyjna jednak trudno mi kogos spotkać, bo nie bywam nigdzie...tylko praca i dom...mam konto na portalu randkowym ale mężczyźni, którzy tam są myślą tylko o jednym...eh...pewnie juz zawsze będę sama...Zna ktoś jakis dobry portal z normalnymi osobami, które szukają związku, a nie tylko przygody?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja spotkałam miłość swojego życia po przejściach. Mam faceta jak z bajki, kocham go bardzo i on mnie. Razem już jesteśmy bardzo długo i naprawdę wierzę, że mnie kocha:P Robi mi śniadania do łóżka i kawę, razem gotujemy kolacyjki jest super:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kolaaaaaaaaa
Tez mam pełnoletnie dziecko i pomimo iz nie narzekam na brak zainteresowania z meskiej strony ,nie mogę poznac jakiegos normalnego, konkretnego faceta, ktory wie czego chce i chce stworzyc cos trwalego...gdzie takich szukac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćszczęśliwa
uważam że mają szanse na szczęscie sama tego doświadczyłam mam 3 dzieci i męża mąż kocha je jak swoje zależy od faceta jeżeli ma jaja i kocha dieci nie są przeszkodą po za tym u nich to rodzinne kazdy z braci ożenił się z kobietą z dziecmi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I tu samomamy mogą tylko zapłakać, szlochając: szkoda że patologia wśród mężczyzn jest tak rzadka ... :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zzz zniecierpliwiony
Ja powtórzę , nie wierzę w to ,żeby mężczyzna na poważnie związał się z kobietą ruszoną i dzieciatą. Zwłaszcza dzieciatą. Kobieta ruszona może być wdową . Jeśli nie wykończyła męża. Czy to psychicznie czy fizycznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najgorzej mają chyba samotne matki kolorowych dzieci one to raczej mają małą szansę znaleźć odpowiedniego faceta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
..a po ŚDM takich mamuś przybędzie. Ale ..uj z mamuśkami - na ulicach będzie bardziej kolorowo :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
e tam gadacie, pan Genek , ten z rezydencji po mostem poniatowskiego chętnie przygarnie te mamuśki z kolorowymi cudeńkami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie przygarnie! Bo mu mamuśki wino(mszalne) powypijają i będą śpiewać : abba ojcze, alpaga ojcze.... A pan Genek, jak każdy ojciec namoszczony, tego nie zaakceptuje!! Ale pozaglądajcie we wózki dziecięce za rok. I zaśpiewajcie: "OTO JEST NASZA WIARA ..., A OD MURZYNÓW WARA!!"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale to nie jest rodzynek! To pospolity mały murzynek spłodzony przez czarnego kotasa z katolicką peesdą w czasie papieskiego kazania. Nic nowego na tym świecie. p.s. A wiecie kiedy były poprzednie światowe dni młodzieży w polsce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zzz zniecierpliwiony
Prawdziwe dni światowe młodzieży nastąpią , ,nie dlatego , że przyjechał papież. Ale dlatego , że , ze chcą się spotkać z Panem. Na pewno część młodzieży przyjechała, za rozrywką a część za modlitwą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Właśnie te Gienki z pod Poniatowskiego mają więcej honoru( część z nich pewnie dlatego wylądowała pod mostem) niż te zakompleksione faceciki którzy przygarniaja potem takie mamy ( osobiście nie widziałem jeszcze białej pary z kolorowym dzieckiem ) wydaje mi się że za własne wybory życiowe trzeba ponosić odpowiedzialność dlatego powinny zostać same ( samotne matki kolorowych dzieci)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To za modlitwą trzeba jeździć? A jak ktoś nie ma na bilet??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zzz -. pytanie było do ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie pytaj teraz @zzz, bo jest teraz z Panem- czuwa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×