Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Osiemnastkaa18

05.05.2011r --> Dieta na nowo

Polecane posty

Witam ponownie :D Wlasnie wrocilam,kupilam same zdrowe rzeczy i od jutra ( a nawet od teraz ) zaczynam znowu z dieta. Pozbylam się wszystkich slodyczy z szafek zeby mnie nie kusily. lala9, a robilas jakies przygotowanie do glodowki? bo nawet te 7 dni to moze byc ciezko ale skoro uwazasz ze dasz rade to trzymam kciuki :) Mali21, zdrowiej nam kochana :) a pozniej zacznij normalnie jesc (zawsze mozesz oganiczyc kalorie i tez schudniesz) litka13, Osiemnastkaa18 --> jak tam dieta? Dajecie rade?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja daje ;p dzisiaj o 5 juz wstalam ;p masakra jakas ;/ u mnie dzisiaj platki z mlekiem rogalik pikantny kurczak burger i snak wrap w tym 1000 powinnam sie zmiescic.. Przez najblizszy miesiac bede sie mniej odzywala bo nie bede miala dostepu do neta ;p ale diet bede stosowac dalej ;p lece juz spac odezwe sie jutro buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka. Ja jakoś daję:) Wczoraj wypiłam tylko kubek zupki szczawiowej. A tak litrami woda. Wspominałam juz że nie mam wagi, ale zaczynam wizualnie zauważać że szczupleje. Spłaszcza mi sie brzuch, choć przy takiej ilości wody to mam uczucie jakbym jak wieloryb byla napompowana. Dzisiaj jadę zaraz na działkę bo mężuś wymyślił wiosenne porządki więc jedzenie też ma m z głowy a i przy okazji ruch na świeżym powietrzu. Trzymam za Was kciuki. Odezwę sie wieczorem lub jutro. Niestety jeszcze jutro mam pogrzeb chrzestnej :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, ja tylko na chwile. Nie mam na nic czasu ostatnio i ciagle zabiegana jestem.Oczywiscie dieta dalej trwa i idzie mi niezle ale narazie się nie waze -zobacze jaki efekt będzie po tygodniu albo po dwóch. Mali,jak się czujesz ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaaajcie moje kochaniutkie!! :* Hej Osiemnastkaa18, Mali, fajnie, że nadal jesteście, a gdzie reszta dziewczyn z naszego topika? Poddały się, czy nie chcą tu juz być? Witam również nowe dziewczyny, mogę Osiemnastka się przyłączyć od nowa? :) Jak tam Mali Twoje głodówkowanie? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) ;** Ja oczywiscie dalej na diecie i jak narazie dobrze mi idzie :p Zwaze się za kilka dni i napisze jak tam stoje z waga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tomaska jasne ze tak ;p brakowalo mi Ciebie ;d haha ;p Ja ostatnio zmienilam miejsce zamieszkania do 3 czerwca dlatego sie nie odzywalam bo tam neta nie mam ;p ale dzisiaj przyjechalam do domu ;p jem mniej bo nie chce mi sie gotowac ale wsumi to duzo pieczywa ;/ ale od przyszlego poniedzialku chce sie jeszcze bardziej ograniczyc ;p zwaRZE SIE JUTRO I ZOBACZYMY CZY COS SCHUDLAM, MAM NADFZIEJE Ze wiecej nie bedzie ;p a tak to jak u was ? ja niesttey nic nie cwiczylam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny:* przyłączę się do was od poniedziałku:* u mnie zostało stare dobre 60 kg:) więc dieta coś tam dała:) pozdrowienia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewuszki:) I jak leci? Jakie efekty? Odezwijcie się:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie ok ;p chociaz nie wazylam sie dzisiaj bo jakos boje sie na ta wage wejs;p boje sie ze bedzie wiecej :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz co to jest jakiś obłęd:) Moja aga jest wprawdzie zepsuta , ale u mamy nie miałam odwagi wejść:):):) Zaczęłam się trochę specyfkami wspomagać mam nadzieję ze nie długo będę się mogła pochwalić czymś miłym:)Powodzenia i trzymam kciuki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam was kochane długo mnie nie było ale to dlatego że brak czasu a głodówka hmmm mam taką diete też mozna nazwać ją głodówką pije herbatki i wode i czasem kubek zupy czytej bez smienatny taka płynna dietka i super sie na niej czuje juz sie przyzwyczaiłam na samej wodzie nie dałam rady strasznie zimno mi było musze cos ciepłego wypić zwłaszcza po kąpieli ale super sie czuje:) waże 57 po świętach przytyłam a teraz fajnie chudne:) jeszcze 7 kg:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klaszcze i Tomska witam was kochane:)) jak tam wasza dieta?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie ok ;p co prawda dalej sie nie zwazylam hehe ;p boje sie ze jak wejde to znowu bede miala dola i zaczne jesc ;p a u was jak ? czemu sie prawie wogole nie odzywacie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, Ja się nie odzywalam bo mam ostanio malo czasu ale juz nadrabiam :D hehe dobry humor mam bo na wadze 52,6 (ostatnio bylo 54 ) byle do 50 zjechac a pozniej nie wiem. Marzy mi się 4 z przodu :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie wporządku w poniedziałek sie będe ważyć teraz waże 57 ale czuje sie bardziej lżejsza:) więc pewnie schudłam coś hehe:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka dziewczyny:) Wczoraj wlazłam na wagę i jest 3,5 kg mniej:)W 1,5 tygodnia.teraz to dopiero jestem zmotywowana. A jak u was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
litka, gratuluje straconych kg :) ile chcesz jeszcze schudnac? ja zwaze się w srode i napisze co i jak.U mnie jeszcze tak 3-4kg i będzie ok ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I co Mali wazylas sie ? ja dalej boje sie wejsc na wage ;p dawno tez nie cwiczylam, juz ponad 2 tygodnie, przestalam i jakos teraz mi sie strasznie nie chce :( a tak po za tym to nie jem az tak duzo ale tez nie jem az tak malo.. wiec nie wiem czy bedzie jakis spadek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Żyjemy :D Ja tez juz po sniadaniu i zaraz uciekam do pracy :) Jutro się będe wazyc...ale nie powinno byc tak zle. A co u reszty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki:) widzę że się trzymacie:) Ja wczoraj miałam jakieś osłabienie ale i tak się nie poddałam:) Ważyłam się ostatnio i ubyło mi 4 kg w 1,5 tygodnia. Chociaż mam jakąś motywację. Trzymam za Was kciuki i powodzenia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Melduje się ponownie ;) wlasnie wrocilam do domu i zaraz zabieram się za jakies cwiczenia bo ostatnio tak odpuscilam ze trzeba na nowo zaczac a tak się nie chce :p Nie chcialam czekac specjalnie do jutra i wlasnie się zwazylam.Na wadze 51kg wiec cos tam spadlo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny:) Gratuluję wyniku:) Oby tak dalej. Macie wspaniałą wagę-51 moje marzenie:) Ale mam nadzieje że już niedługo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×