Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Osiemnastkaa18

05.05.2011r --> Dieta na nowo

Polecane posty

Mnie tez ;p hehe ale ja mojej 4 nie widze juz prawie 3 lata.. zawsze najmniej bylo max 50 .. Pociesza mnie to, ze nie waze teraz wiecej, bo ostatnio jadlam normalnie a zawsze jak zeczynalam jesc wiecej to wazylam znowu tyle samo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jezdzilam 1,5 godziny, ale jak wrocilam to wlasnie przyszly poczta slodycze od mojej babci z niemiec ;p i dosyc troche nagrzeszylam.. moze poskacze na skakance chociaz chwile jeszcze dzisiaj.. Ja odezwe sie dopiero jutro :) Buziaki :) a i u mnie dzisiaj.. rogalik maslany jogurt (250ml) banan prince polo ;/ (270) platki z mlekiem 2 parowki kilka truskawek.. no i po rowerze z 7 cukierkow i kilka rzelek i 2 kostki czekolady.. a u was jak ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wczoraj caly dzien się trzymalam na diecie a kolo 20 troche slodyczy bylo :p ale jakos się tym nie przejmuje i dzisiaj wracam na 'wlasciwa droge ' . Mali, jak tam? Wazylas się? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co tu taka cisza? :P Dziewczyny mam takie pytanie,cwiczycie moze na orbitreku? Jesli tak to ile czasu poswiecacie i jakie efekty? :) Zastanawiam się czy nie kupic a nie chce zeby stal gdzies w kacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co tu taka cisza? :P Dziewczyny mam takie pytanie,cwiczycie moze na orbitreku? Jesli tak to ile czasu poswiecacie i jakie efekty? :) Zastanawiam się czy nie kupic a nie chce zeby stal gdzies w kacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam orbitka, ale na nim nie cwicze.. Wiec nie wiem, meczocy on strasznie jest.. U mnie dzisiaj jogurt, rogalik maslany kilka truskawek, troche obiadu mielony z ziemniakami i buraczkami, no i niestety slodyczy tez troche bylo... ale bylam tez prawie 1,5h na rowerze i od tej pory nic juz nie jem.. Jakos nie umie sobie odmowic tych slodyczy.. ;/ Ide spac, dobranoc :) Odezwe sie jutro :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie na wadze 50,4 ;p chyba nie jest zle :) zawsze cos mniej ;p Znowu strasznie cicho sie tu zrobilo.. I tez dosyc sporo osob odeszlo.. Moze zrobimy reaktywacje tematu ? zawsze ktos nowy sie dozuci :) co wy na to ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja moze się wstrzymam zeby go kupic bo jak znam siebie to pewnie tez bym nie cwiczyla. Osiemastka, Obawiam się ze zostalysmy tu tylko we 2 ;/ a gdzie reszta? ale to tak zawsze jest na poczatku tematu ze jest duzo osob a pozniej coraz mniej. Z tym zalozeniem nowego tematu to dobry pomysl bo ja musze miec jakos mobilizacje i wiedziec ze nie odchudzam się sama :p No nie wiem ,moze jeszcze się dziewczyny pojawią :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :* przepraszam, że się nie odzywałam ale miałam mały wypadek.. Co u Was? jak Wasze diety? :) jak jesz teraz Osiemnastka, Mali i Klaszczę? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tomaska, moja dieta to zalezy na co mam ochote ;p jem roznie ale ponad 1000 kcal napewno.. Ale jak narazie nie przytylam wiec nie jest zle :) No niestety coraz mniej nas tu jest.. Zrobilam sobie wolne od skzoly dzisiaj ;p i poszlam sie opalac na dzialke ;d;d czuje sie bardzo fajnie, i nawet mam swietny humor ;d co prawda u mnie dzisiaj.. hm.. bylo juz ''troche slodyczy'' z 500 kcal na pewno ;/ moze troche pocwicze ;p no i plusem jest to ze bylo to rano :) A u was jak ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×