Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość viceversa85

pierwsze randki i jego milczenie

Polecane posty

Gość Sprawa jest taka
wojtaas ...jesli chcesz, dlaczego nie jesteś? Czy kiedykolwiek zrobiłeś coś w tym kierunku zeby być z kimś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wojtaas
" wojtaas ...jesli chcesz, dlaczego nie jesteś? Czy kiedykolwiek zrobiłeś coś w tym kierunku zeby być z kimś? " Działałem. Ale przez nieśmiałość nie wychodziło. Nawet wybełkotać słowa nie potrafiłem. A jak już coś wychodziło to postrzegali mnie jak jakiegoś idiotę. Niechcę się rozpisywać przez co przeszedłem przez te 7 lat. A pozatym ty jesteś kobietą czy facetem?. Bo jeśli kobietą to w rozmowie na temat działania a by być z kimś rozmawiać z tobą nie ma sensu. Bo ty zapewne czekasz na gotowe. Nic nie musisz robić. Facet odwali wszystko za ciebie. więc jesteś facetem czy kobietą?. Bo jeśli kobietą to będzie rozmowa na temat o którym w praktycznym działaniu nie masz pojęcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Metalucifer
Bo ty zapewne czekasz na gotowe. Nic nie musisz robić. Facet odwali wszystko za ciebie - dokładnie tak człowieku, księżniczka nie może nic zrobic, bo jeszcze by się spociła:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sprawa jest taka
Jestem kobietą. Ale napisałam wczesniej, ze i ja działałam. Nie obce mi jest więc działanie i to, przez co się przechodzi wtedy :) Nigdy nie czekałam na gotowe. Natomiast moje doświadczenia są takie jak opisałam wczesniej; jak facet chce to na trzesących się nogach - ale przyjdzie...jesli mu zalezy. Metalucifer ...umiesz czytać? Bo napisałm ze działałam, a ty w kole to samo, to coś z Tobą nie halo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wojtaas
" jak facet chce to na trzesących się nogach - ale przyjdzie...jesli mu zalezy. " I tu na podstawie swojego doświadczenia i innych wiem, że nie masz racji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sprawa jest taka
Wojatas...a nie sądzisz że nawet gdyby dziewczyna wykazała się inicjatywą to i tak by to nic nie dało, ponieważ sie zwyczajnie boisz relacji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sprawa jest taka
H...a ja tam na trzęsących się nogach, ale szłam...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sprawa jest taka
Ha...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dodta
ja mam dosyc takich niezdecydowanych facetów, którzy rzucają słowa na wiatr... Ten o którym pisałam wcześniej podczas rozmowy tel. powiedział zebym koniecznie nie planowała nic na weekend bo spedzimy go razem. A tu piatek wieczorem i milczenie... jestem zła bo mogłam ze znajomymi na domki jechac na mazury, a teraz przez teggo frajera siedze sama jak pizda w domu!!! Nie chce takich nie słownych pizdusiów!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość viceversa85
Mozna zglupiec od tych rozbieznych wypowwiedzi:) Ja raz mysle jedno, raz drugie..Ale wraca i tak ciagle ta mysl, ze gdyby mu zalezalo........................ Ja doswiadczenia wlasne, obserwacje i odczucia mam po prostu takie jak tu opisalam - facet, ktoremu zalezy sie stara.. czasami bez wzgledu na wszystko.. Ale skoro tyle osob piszacych tutaj twierdzi, zeu faceta moze to dzialam jak u kobiety - mimo, ze mu zalezy czeka na ruch drugiej strony.. to .. ja juz nie wiem co myslec:) A jeszcze tak sobie mysle, ze ten moj (nie wiem czy zdaje sobie z tego sprawe czy nie) jakby nawet mu na mnie nie zalezalo ale by 'sciemnial' to by mnie zaciagnal do lozka bez jakiegos wielkiegoo problemu.. bo mnie tak kreci...... ale moze do tego nie dazy bo jest w porzadku i nie chce mnie wykorzystac.. bo dla niego by to byla jednorazowa przyjemnosc.. a moze jest troche cipka, ktora sie boi.. chociaz na takiego nie wyglada.. a ci nalatujacy na 'ksiezniczki' niech sie wypowiedza - czy jest mozliwe to, ze on nie probuje zaciagnac mnie dolozka bo sie boi, ze sie przespimy, a potem on zostanie olany? Bo ja sie tego boje.. czyzby to wynikalo z oczywistej roznicy plci? tak samo jak to, ze ze strony faceta powinna wychodzic inicjatywa i okazwanie zainteresowania i udowadnianie, ze mu zalezy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wojtaas
"Wojatas...a nie sądzisz że nawet gdyby dziewczyna wykazała się inicjatywą to i tak by to nic nie dało, ponieważ sie zwyczajnie boisz relacji?" Relacji się nie boję. Mnie wytrąca sytuacja z równowagi taka gdy dziewczyna, oczekuje, że ja wezmę wszystko na swoje barki, podrywanie, prowadzenie rozmowy itd. A ona będzie tylko bierna jak to nie mal każda robi. To wtedy nie jest relacja :). Relacja jest wtedy gdy dwie osoby współpracują, współ-rozmawiają. A jak ja mam wszystko wziąść na siebie to już lepiej nie mówić jak na tym wychodzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tanskaaans
" Jestem kobietą. Ale napisałam wczesniej, ze i ja działałam. Nie obce mi jest więc działanie i to, przez co się przechodzi wtedy Nigdy nie czekałam na gotowe. Natomiast moje doświadczenia są takie jak opisałam wczesniej; jak facet chce to na trzesących się nogach - ale przyjdzie...jesli mu zalezy. " A to ciekawe w takim razie czemu kobiety cię tutaj nie krytykują? Uważają, że kobieta ma dostawać gotowe. A gdy jakiś facet się sprzeciwi to go krytykują. Ty przeciesz też postępujesz wbrew zasadom jakie tu wyznają kobiety i dziwne, że ani jedna cię nie skrytykowała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to i ja cos napisze
nie lubie akcji, kiedy na poczatku znajomosci z kobieta tylko ja sie wykazuje inicjatywa, ona pozostaje bierna, bo tak musi byc. W porzadku, przez jakies 2 tygodnie moge sie wykazywac inicjatywa, zaczynac rozmowy, pisac smsy, zapraszac na kolacje, na spacer, na wycieczke poza miasto etc., ale jesli po tym czasie dziewcze pkazuje mi plakietke "prozna ksiezniczka", w ogole sie nie stara pojsc dalej w znajomosci, prowadzi jakies gierki psychologiczne, to ja jej mowie: selavi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przejadł mi sie już ten temat Autorko pisz o postępach Twoich:) to jest ciekawsze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość viceversa85
setunia - tylko, ze postepow brak.. mi by naprawde wystarczylo gdyby mi wyslal przez weekend jednego smsa z pytaniem co slychac, co porabiam.. wtedy ja dostalabym sygnal, ze o mnie mysli, interesuje sie mna i moglabym ustalac szczegoly spotkania.. ale tego nie ma i mi sie zwyczajnie odniechciewa o cokolwiek sie prosic..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odpusc go sobie moim zdaniem
tu nie ma co rozkminiac zobacz ile jzu ten topik sie ciagnie... powinnas juz dawno cos wiedziec a tu chuj nic nie wiadomo;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moim zdaniem też powinnaś już go olać! bo on chbya zrobił to już dawno olał Wasza znajomość może liczył na szybki sex;) dla tego poświęcił swój czas na tych pare spotkań tak, chjciało mu sie tyle zrobic by Cię przelecieć ale trwało to zbyt długo i stracił motywacje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dodta
Moim zdaniem, tez powinnas go olac... Facet nie jest wart Twojego zachodu... m Tyle czasu a on nie daje znaku szycia, nie wiem na co on czeka Ja już tez koncze takie znajomsci, zlewam tego o którym pisałam Teraz moglam byc nad jeziorkiem, a ja gupia zostalam w domu i nachlałam sie w samotnosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dsdsdds
"moim zdaniem też powinnaś już go olać! bo on chbya zrobił to już dawno olał Wasza znajomość może liczył na szybki sex dla tego poświęcił swój czas na tych pare spotkań tak, chjciało mu sie tyle zrobic by Cię przelecieć ale trwało to zbyt długo i stracił motywacje" Przeciez autorka napisala jak byk ze nie probowal nawet nic robic by ja zaciagnac do lozka, mimo ze nie musialby wiele zrobic by tak sie stalo. Setunia dobrze ze nie masz zadnego faceta, z takim podejsciem nie zaslugujesz na zadnego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dsdsdds
Drogie kobietki, jeszcze jedna sprawa. Odrozniajcie pewnego siebie faceta, ktory nie jest zainteeresowany ksiezniczkami tylko pewnymi siebie kobietami, ktore sa strona aktywna w podrywie od facetow, ktorzy Was olewaja i sa nieslowni! Facet ktory obiecuje ze zadzwoni w weekend czy tez na tygodniu a nie dzwoni, jesli podczas spotkania czy rozmowy telefonicznej sie z tego nie wytlumaczy a szczegolnie jelsi taka sytujacja sie powtrorzy dwa czy wiecej razy to taki facet jest nieslowny i powinien zostac skreslony no chyba ze kobiecie nieslownosc, niedotrzymywanie obietnic nie przeszkadza. To samo dotyczy sie z analogicznie zachowujacymi sie, niedotrzmyjacymi obietnic kobietami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dsdsdds
"czy jest mozliwe to, ze on nie probuje zaciagnac mnie dolozka bo sie boi, ze sie przespimy, a potem on zostanie olany? Bo ja sie tego boje.. czyzby to wynikalo z oczywistej roznicy plci?" Jesli facet mialby isc od lozka z kobieta, tylko dla seksu to nie obawialbym sie olania, bo co mu zrobilo olanie ze strony kobiety ktora chcial do seksu?Co innego jelsi facet by szedl do lozka z kboieta z milosci do niej, z taka na ktorej mu zalezy, wtedy ma prawo sie bac olania. Facet moze tez nie isc do lozka nawet jesli mu na kobiecie nie zalezy dlatego ze boi sie ze nie sprawdzi sie w lozku. Nawet slowa od kobiety na ktorej facetowi nie zalezyt ze jest slaby w lozku dzialaja bardzo na meskie ego. Co do tej roznicy plci i tego ze sie boisz olania to nalezy pamietac o tzn hormonie przywiazania okscytocynie ktory wydziela sie podczas seksu. Ma on doniosle znacznie przede wszystkim u kobiet i jest scisle zwiazany z wlasnie z lekiem kobiet przed olaniem. Dlaczego? Albowiem w połączeniu z kobiecymi hormonami oksytocyna wyzwala potrzebę bliskości i silne przywiązanie. Wprawdzie mężczyzna także pod jej wpływem odczuwa przypływ ciepłych emocji wobec partnerki, jednak mieszanka testosteron + oksytocyna wywołuje również pewne skutki uboczne. Poza spełnieniem pojawia się choćby trudna do opanowania potrzeba... snu. Właśnie dlatego tak wielu panów ma mniejszą ochotę na pieszczenie partnerki po miłosnym akcie. Kobieta nierzadko idac z do lozka z facetem do ktorego nic nie czula po seksie sie w nim "zakochuje" wlasnie z powodu okscytycyny, z tego powodu ze czuje przywiazanie do faceta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Setunia dobrze ze nie masz zadnego faceta, z takim podejsciem nie zaslugujesz na zadnego teraz mi "dowalasz" bo na gg mnei nei olsniles?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dsdsdds
"teraz mi "dowalasz" bo na gg mnei nei olsniles?" Jeszcze napisz ze to ja chcialem z Toba dalej rozmawiac a Ty nie chcialas i zakonczylas znajomosc. Jestes zenujaca, autorka jak byk napisala ze facet sie do nie nie dobieral, nie zaciagal do lozka, mimo ze mogl to zrobic a TY sugerujesz ze ja olal bo nie liczyl na szybki seks.... Mysl to nie boli!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alejezeoawala
mialo byc- bo liczyl na szybki seks

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dsdsdds
Oczywiscie powinno byc "estes zenujaca, autorka jak byk napisala ze facet sie do nie nie dobieral, nie zaciagal do lozka, mimo ze mogl to zrobic a TY sugerujesz ze ja olal bo liczyl na szybki seks.... Mysl to nie boli!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"teraz mi "dowalasz" bo na gg mnei nei olsniles?" Jeszcze napisz ze to ja chcialem z Toba dalej rozmawiac a Ty nie chcialas i zakonczylas znajomosc. ja tego nie napisałam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dsdsdds
To dlaczego sugerujesz ze Cie krytykuje z tego powodu? Krytkuje Cie bo zachowalas sie zalosnie, sugerujac ze niedoszly chlopak autorki spotykal sie z nia bo chcial ja przelec.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo kazdy facet tego chce może sobie znalazł taka co to do niego sie zaczęła dobierać 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dsdsdds
"bo kazdy facet tego chce" Z takim podejscie do facetow to nie dziwie sie ze jestes sama. Tak jak juz napisalem, nie zaslugujesz na faceta. Pozostalo Ci sie zwiazac z kobieta ewentualnie pozostac sama i... narzekac na facetow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×