Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość viceversa85

pierwsze randki i jego milczenie

Polecane posty

Gość dsdsdsdsd
Byc moze i nie dorastam do piet twojemu facetowi. Idealem nie jestem, ale tez na samym dnie nie jestem i mam troche zalet, szczegolnie jedna bardzo pozadana przez kobiety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie generalizujcie
crem a co z tym wygladem u ciebie jest nie tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie generalizujcie
dsds ja nigdzie nie napisłam ze jestes dnem,tylko uwazam ze tak jak kobieta tak i facet siedzacy na wiezy czasami musza z niej zejsc.Widocznie zadna z kobiet nie była warta twojego zdobywania bo tak naprawde gdybys taka poznał to twoje zasady mogły by zejsc na boczna droge:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie generalizujcie
crem no ja tez nie bo nie wiem jak wygladasz,ale uwazam ze nie ma kobiet brzydkich sa tylko zaniedbane i do facetów sie to tez odnosi:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dsdsdsdsd
Ja nigdzie nie napisalem ze Ty napisalas mnie za dno. Co do tego lamania zasad to nie ukrywam ze nie bylem nigdy zakochany, moze dlatego ze mam bardzo wysokie wymagania wzgledem kobiet(nie mowie tu u urodzie) ale przede wszsytkim o inteligencju, poczuciu humoru i paru cechac charaktery. Kobiet z taka mieszanka cech ktore mnie interesuje jest bardzo malo. Poza tym one tez maja swoje wymagania, ktore niekoniecznie ja spelniam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie generalizujcie
ideałów nie ma! sa tylko w bajkach.Wiadomo ze nie zwiazesz i nie zakochasz sie w osobie która niczego soba nie reprezentuje.masz prawo miec swoje kryteria i według nich sortowac,w końcu wiazesz sie z taka osoba na całe zycie nie na miesiac czy dwa. Ja tez kierowałam sie w wyborze swoimi kryteriami ,mój mąz tez.Nie wziełam go z braku laku a ja dla niego tez nie jestem i nie byłam kołem zapasowym.Oboje mamy wady ale sa to wady z którymi da sie życ.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie generalizujcie
crem..kazda potwora znajdzie swego adoratora:-)Moze poprostu zainwestuj w tik taki... hehehe zart! popracuj moze troche nad swoim wygladem bo fakt jest faktem ze jest on wazny w wyborze partnera..przynajmiej na pierwszy rzut oka:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie bede pracował bo większosc kobiet tez tego nie robi to co ja mam sie starac chodzic na siłownie itp a laska wystarczy ze mało je i to wystarczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dsdsdsdsd
@nie generalizujcie Mimo ze jestes ksiezniczka to przez swoje nieglupie pisanie nawet wypadasz w niezlym swietle. Masz szczescie ze jestes mezatka ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie generalizujcie
crem..no nie do końca,nie które z nich tez chodza na fitnes i bardzo wiele ich to kosztuje zeby wygladac jak wygladaja. jednak nie wszystkim jest dane byc szczupłymi a i tacy maja męzów i żony...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie generalizujcie
troche cie skłamałam szczerosc za szczerosc jestem wdowa od dwóch lata.Niestety mój mąż zmarł w kwietniu milibysmy 20 rocznice ślubu:-) kurvze nie wiem czemu sie przed toba dsd otwarłam:-) no ale coś tak bywa:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja sie nie podobam a nawet jessli to jakies pannie z dzieckiem lub rozwódce więc opo co mi związek z taką osobą co bedzie miała porównanie we wszystkim a ja nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie generalizujcie
crem..kurcze ja jestem kierowniczka hurtowni nie psychoterapełtka no wiem co ci mam powiedziec chłopie.:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dsdsdsdsd
podszyw grasuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie generalizujcie
dsds..nie! to prawdziwa moja wypowiedz nie podszyw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nic poprostu zawsze bede sam czas na poznanie kogos juz sie skończył dla mnie ja sie z tym pogodziłem juz i nawet nikogo nie cchce bo tylko moge trafic na laski z przebiegiem . poprostu czas zajmowac sie tylko sobą i rozwijac pasje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dsdsdsdsd
Mam rozumiec ze chcesz mnie poderwac? hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie generalizujcie
o i tak trzymaj crem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie generalizujcie
hahaha zrozum to jak chcesz hihihihihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie generalizujcie
dsds chyba Ty ,Ja i crem rozwalilismy topik autorce hihihihihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dsdsdds
Podszywy grasuja oj grasuja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie generalizujcie
to sie tak kończy jak sie na pomarańczowo pisze hahahahah Narazie podemnie sie nikt nie podszył ale widze ze pod ciebie dsd tak.Jedynie crem wyszedł obronna reka bo jest na czarno hahahah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dsdsdds
Pode mnie sie nikt nie podszyl, nie doceniasz mojego wielkiego... poczucia humoru hihihh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie generalizujcie
alez doceniam,tylko przez mysl mi przemkło ze skoro sie ze mna nie kłócisz to Ty to nie Ty:-)hihihih

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dsdsdds
heheh,Wiesz czasem robie inne rzeczy z kobietami niz klotnia, hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mirros
Ooooo, zlot księżniczek znowu :) Wściekłych, że te podłe chłopu nie chcą biegać za jaśnie królewnami. Znowu się zaczyna gadka o ciotach, czyli na poziomie gimnazjum. Bo jak to tak, żeby księżniczka miała się postarać, to przecież niedopuszczalne :) I nie chodzi o to, żeby biegała za facetem, jak tu niektóre niby sprytnie próbują sugerować. Ale jeżeli Vice ma problem z tym, że wyszła z inicjatywą i to księżniczkę tak strasznie gryzie, to sorry, ale po prostu ma kłopoty z psychiką. I może dobrze, że nic jej z kolesiem nie wyjdzie, bo szkoda chłopaka, miałby przewalone. Swoją drogą chłopak jest naprawdę spoko, nie daje sobą kręcić i mam nadzieję, że tak będzie trzymał dalej. A i dsds - pełne uznanie za przynajmniej próby uświadomienia tu jaśnie królewnom, że czasy się zmieniają i faceci też mają swoją dumę, honor i zasady. To ci, którzy wydzwaniają codziennie i łaszą się, to cioty. I zawsze na tym tracą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ile masz lat??????????????
**cream** ile masz lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tanskaaans
"Jak świat światem facet ma latac za baba a nie odwrotnie i nie pierd..o równouprawnieniu " Jak świat światem baba mi gotować, prać, i sprzątać. Użyłem takiego samego argumentu co ty. Zgodzisz się?. (Użyłem tego samego argumentu) A teraz do tematu wracając. No nie do końca się zgodzę, że tylko facet ma zdobywać. Dlaczego dranie mają powodzenie?. Nie raz się słyszy, bo facet, który nadskakuje nie jest dla kobiety atrakcyjny. I tu jest racja. Jak sobie kobietę po olewasz to myśli o tobie i zadręcza się. I efekt jest taki jaki mamy w temacie. Popatrzcie na autorkę. Niby jest przekonana, że to co uważa za słuszne jest prawdziwe, niby popiera zdanie reszty kobiet tutaj, że "facet jak by był zainteresowany to by pisał a skoro nie pisze to nic z tego" A jednak mimo to! non stop nad nim rozmyśla i dywaguje. Non stop zastanawia się co zrobić. Co jest w ogóle sprzeczne z jej zasadami i myśleniem. Ja draniem nie jestem. Ale też dystansuje się do kobiet. Rada dla facetów tutaj. Nie piszcie kobietom że my faceci też chcielibyśmy wiedzieć czy kobiecie zależy czy nie. Bo one tego nie zrozumieją! dla nich to jest sytuacja nie do pojęcia. Nie zrozumienie tej sytuacji spowoduje obrażanie, wyzywanie ciota, nieudacznik itd. Obecnie jestem na etapie rozkręcania bliższej znajomości z dziewczyną. Ona pierwsza zrobiła krok. Pierwsza wybrała miejsce spotkania i czas od kiedy do kiedy. Następnie ja się przyłożyłem. I współpraca trwa na dobre. Np ten weekend spędzimy razem u mnie i to moja propozycja. 1) Nie czuję się jakoś ciotowato bo dziewczyna mnie pierwsza poderwała. 2) Nie olewam ją. Nie mam ją za nic. Nie jest prawdą to, co to niektóre piszą, że jak kobieta podrywa jest dla faceta nie aktrakcyjna. ( w moim przypadku tak jest) Pokazałem jej ten temat też. Napisała mi coś takiego: "prawda jest taka, że wiele kobiet mówi, że to facet ma robić pierwszy krok bo takie są zasady, bo jak zrobie pierwszy krok będe nie atrakcyjna itd. A tak naprawdę wynika to z tego, że mają one zasady które im na to nie pozwalają i są zazdrosne, że nie które chcą szczęście zdobyć i walczą o nie." Dziewczyny mówcie też za siebie. Tutaj jeden chłopak napisał do jednego faceta mów za siebie mnie się nie podoba jak kobieta zagaduje. Mówcie wy też za siebie. To że jedna czy druga z was uważa, że tylko facet ma się starać nie oznacza, że dla wszystkich tak jest. To są moje prywatne poglądy i mojej dziewczyny. Nikogo nie generalizuję. Uważam to co uważam. A autorce powodzenia życzę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×