Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość viceversa85

pierwsze randki i jego milczenie

Polecane posty

Gość dsdsdds
elmira.blog.onet.pl/Jak-kobiety-popsuly-facetow,2,ID428142191,n - wpis na czasie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tanskaaans
"tylko przestań juz pieprzyc w kółko to samo !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!" hola hola, kobiety w kółko pieprzą teksty typu, że jak by mu zależało to by zadzownił!. Czemu ich też się nie czepisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość viceversa85
Mial to wesele jak juz sie znalismy i gdyby chcial to by mnie zaprosil. Koncze ta znajomosc. Jak zaproponuje mi spotkanie napisze mu, ze troche sie chyba rozminelismy, bo ja nie szukam kolegow, ze zycze mu powodzenia i.. zegnam. Niech sobie szuka swojego idealu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak będzie lepiej dla Ciebie bo się meczysz nie ma sensu ciągnąć co innego gdyby on chciał z Tobą spędzać więcej tego czasu jako kolega!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość viceversa85
zgadza sie setunia. Meczy mnie ta cala sytuacja bardzo. Zwlaszcza jak jeszcze poczytam wpisy dsds, ktory mi wmawia, ze jestem ksiezniczka itp.. szkoda tylko, ze ta znajomosc sie zakonczy, a ja zostane z wyzerowanym poczuciem wartosci.. I znowu sie nie udalo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewidentnie traktuje Cie jak koleżanke, nie jestes księżniczką, dsds ma racje, obie strony powinny sie starac, również w związku :) Ale dsdds nie wmawiaj jej że chłopak chciał ją zabrać na wakacje, czy tak naprawde chciał z nia porozmawiac na gg, ale że sie "boi" ze coś palnie, bo pierdolisz takie idiotyzmy, ze mnie łeb boli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nawet jak ja bym nie lubiała rozmawiać przez telefon, czy na gg, a jestem wstydliwą osoba, naprawde, to jakby ktoś mi się spodobał naprawde, to bym z nim rozmawiała, a nie "bała się" odebrać bo źle wypadne:/, szukałabym kontaktu mimo wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dsdsdds
"Zwlaszcza jak jeszcze poczytam wpisy dsds, ktory mi wmawia, ze jestem ksiezniczka itp.." Nie wmawiam, tylko stwierdzam fakt. Wiekszosc twoich wpisow dobitnie swiadczy o tym ze jestes ksiezniczka. "Jak zaproponuje mi spotkanie napisze mu, ze troche sie chyba rozminelismy, bo ja nie szukam kolegow, ze zycze mu powodzenia i.. zegnam." Dlaczego nie powiedzialas mu tego na poczatku znajomosci, dlaczego? Nie powiedzialas i sie meczylas przez miesiac. Bylo mu powiedziec o tym, ze interesuje Cie glebsza relacja z nim. Albo zwiazek albo koniec kontaktow, kolezenstwo Cie nie interesuje. Gdybys nie byla ksiezniczka to bys mu to powiedziala, facet by wiedzial na czym stoi, podjalby decyzje i albo bylisbyscie razem albo zakonczylisbyscie znajomoscia i Ty bys sie nie meczyla, nie ludzial. No ale coz, za zachowanie ksiezniczkowate trzeba placic, poniesc kare. Ty wlasnie ponosisz, moze Cie to czegos nauczy, wyciagniesz jakies wnioski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dsdsdds
"Ale dsdds nie wmawiaj jej że chłopak chciał ją zabrać na wakacje, czy tak naprawde chciał z nia porozmawiac na gg, ale że sie "boi" ze coś palnie, bo pie**olisz takie idiotyzmy, ze mnie łeb boli." Nie wmawiaj mi czegos czego nie napisalem. Pisalem ogolnie o facetach, o facetach ktorym zalezy bardzo na jakiejs kobiecie, nie pisalem o tym konkretnym faceci. Naucz sie czytac ze zrozumieniem a dopiero potem wlacz sie do dyskusji, nie w odwrotnej kolejnosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dsdsdsds idz stąd już bo nie znasz się na kobietach w ogóle, pajacu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ogólnie o facetach pisałeś, szkoda ze w moim życiu ani jednego takiego nie spotkałam, a dziewczyna znała go krótko, jak mogła od razu po dwóch spotkaniach mu pisac, ze chce być z nim, moze czekała na rozwinięcie akcji ? kobieta wyczuje, czy koles jest nia zainteresowany, czy nie, nie musi nawet nic mówic, wystarczy jak na nią patrzy, czy w ogole patrzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dsdsdds
"kobieta wyczuje, czy koles jest nia zainteresowany, czy nie, nie musi nawet nic mówic, wystarczy jak na nią patrzy, czy w ogole patrzy" Casus autorki tematu pokazuje ze jest wprost przeciwnie! Przeciez caly problem autorki polega na tym ze ona nie wie czy moze oczekiwac od tego faceta cos wiecej niz kolezenstwa czy nie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moim zdaniem nie może nic oczekiwać, nie ma chemi, nie ma sygnałów z jego strony, zpotkania koleżanskie, nawet jej nie dotknął, ok może są faceci, którzy czekają na sygnał od kobiety, napewno istnieją, więc vice, albo mu powiesz co czujesz, albo urwij kontakt, nie widze innego wyjścia, przejmij pałęczke, odwaz się mu powiedziec czego oczekujesz, prawdopodobnie powie, że traktuje Cię jak kumpele, ale zaryzykuj, nie męcz się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dsdsdds
"jak mogła od razu po dwóch spotkaniach mu pisac, ze chce być z nim, moze czekała na rozwinięcie akcji " Nie mowie ze po 2 spotkaniach. Ona czeka juz miesiac, miesiac sie meczy. Wlasciwie juz po 1 spotkanie wiedziala ze chce z nim byc, ze jej sie bardzo podoba, kolejne spotkanie ja tylko w tym utwierdzily. Powinna mu postawic jasno sprawa, albo robimy krok naprzod, albo zrywami znajomosc. Faceci znacznie gorzej niz kobiety czytaja mowe ciala, aluzje itd, facet mogl nie wiedziec ze autorka tematu az tak na niego leci. Mogl myslec ze jest zainteresowana tylko kolezenstwem tym bardziej ze aktywnoscia nie grzeszyla! Faceci sa prosci, mysla bardzo prosto. Jesli facet pyta sie kobiety czy wszytko w porzadku(bo jakos wyglada niewyraznie) to jesli kobieta odpowie mu tak, wszystko ok, to facet rzeczywiscie bedzie myslal ze tak jest. Wy kobiety macie inaczje, jelsi facet powie ze wszystko ok, a tak nie bedzie to kobiety to czuja, widza ze faceta cos gnebi, beda sie starac to zmienic. Faceci nie, jelsi kobieta mowi ze wszytko ok to dla faceta oznacza to wszystko ok i faceci nie widza zadnego problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dsdsdds
"moim zdaniem nie może nic oczekiwać, nie ma chemi, nie ma sygnałów z jego strony, zpotkania koleżanskie, nawet jej nie dotknął," @Agnet czy Ty w ogole nie umiesz czytac? Przeciez autorka jak byk napisala ze "Calowalismy sie, przytulali, on zrobil na mnie duze wrazenie, bardzo mi sie spodobal. ale przykre jest to ze naprawde swietnie sie nam gadalo, rozumielismy sie doskonale, byla chemia wielka.. i czulam ze to obustronne.. to jest dla mnie zagadka" A Ty piszesz ze on nawet jej dotknal i nie ma chemii!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaskoczyłes mnie kolego
dsdsdds------myslałam, ze jestes młodą panienką, bo gadasz, jak cnotliwe nieobyte dziewczę. bez urazy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dsdsdds
"dsdsdds------myslałam, ze jestes młodą panienką, bo gadasz, jak cnotliwe nieobyte dziewczę. bez urazy" zgodnosc tego co myslisz z rzeczywistoscia pokazuje ze myslenie nie jest twoja najmocniejsza strona....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przepraszam nie doczytałam. chemia była ale się skonczyła z jego strony :) a jesli piszesz, że faceci są prosci, owszem są, ale mój facet jest w stanie wyczuć jak cos się ze mną dzieje, i tez odpisuje mu na zapytanie jak się masz - dobrze:) także zależy od człowieka.Autorka nie gra księżniczki, tylko sie boi odrzucenia, to logiczne, albo będzie odważna i mu wyzna wszystko, albo niech pozostawi sprawe taka jaka jest, czyli nijaka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaskoczyłes mnie kolego
w dodatku jeszcze niegrzeczny. facet, gdybym ma drugim cz trzecim spotkaniu powiedziała, ze interesuje mnie tylko stały zwiazek, to kandydat na faceta uciekłby, gdzie pieprz rosnie. najpierw nalezy się poznac, a dopiero potem zrozumiec, czy o taki zwiazek mi chodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Calowalismy sie, przytulali, DsDs i tu można by powrócić do mojego tekstu odnośnie seksu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dsdsdds
"acet, gdybym ma drugim cz trzecim spotkaniu powiedziała, ze interesuje mnie tylko stały zwiazek, to kandydat na faceta uciekłby, gdzie pieprz rosnie" Tak tak, ucieklby zwlaszcza taki porzadny facet, ktory szuka powaznego zwiazku a kobieta ktora mu to powiedziala bardzo mu sie podoba... Faceci nie sa idiotami!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dsdsdds
"DsDs i tu można by powrócić do mojego tekstu odnośnie seksu!" Jakie tekstu? mozesz zacytowac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dsdsdds
"przepraszam nie doczytałam. chemia była ale się skonczyła z jego strony " A skad Ty mozesz to wiedziec? Moze facet przestal dazyc do przytulania, pocalunkow widzac jak bardzo autorka tematu go olewa i jest nieaktywna, nic nie robi. On dal znak, autorka swoja biernoscia zaprzepascila szanse

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"DsDs i tu można by powrócić do mojego tekstu odnośnie seksu!" Jakie tekstu? mozesz zacytowac? nie chce mi się teraz przekopywać, przez głownie Twoje posty:) ale sens był taki, że nie dostał seksu a jak Vice a pozwoliła się tak całować obściskiwać, to może facet sie n akręcił?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaki znak, kiedy? on sie do niej nie odzywa w ogóle, ona czasem napisze do niego, on milczy, człowieku.Były pocałunki, ale w pewnym momencie ustały, przecież autorka się na niego nie rzuci i nie zacznie go przytulac i całować, ciągle mówisz o kobiecej iniciatywie, a ten gostek ewidentnie nie wykazuje jakiejkolwiek, nawet co słychać, to takie neutralne, kolezanka przynajmniej coś tam napisała do niego. On ciagle obiecuje, ze zadzwoni i napisze do niej, i zero odzewu z jego strony, to owszem uważam, ze ona się mu narzuca odzwyając się pierwsza, skoro powiedział, że zadzwoni!!!!!!!!!!!!!!!!!!! kurna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jak Ty obiecujesz ze zadzwonisz, i czekasz na odzew kobiety, to ja dziekuje za takiego "chłopaczka" hahahhahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość filozofikkow
" ale sens był taki, że nie dostał seksu" Przeciez juz ta kwestie wyjasnilsimy! Jestes taka tepa ze uwazasz iz kazdy facet sobie odpuszcza po tym jak nie dostanie szybkiego seksu? Przeciez autorka napisala ze on mogl zaciagnac ja do lozka ale tego nie zrobil, nawet nie probowal. Czy twoj mozdzek potrafi to przyjac do wiadomosci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dsds nie obrazaj mnie bo mnei nei znasz nie zachowuj się jak troll ale faktem jest , że jesteś zwykłym trolliskiem i się uczepiłeś tego topicku i ciąglę te same swoje "filozofie" tu glosisz jakby Cie ktoś nakręcił!:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dsdsdsdsd
Setunia, jestres zalosna, po raz kolejny to potwierdzasz. Prawda kole w oczy, nie jestres w stanie zaklamac prawde!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×