Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mallutkaa

Wstydzę się moich piersi, zobaczcie

Polecane posty

Gość mallutkaa

Mam dopiero 16 lat a piersi rozmiar prawie jak 75d :( Niby chłopaki się za mną oglądają, ale wtedy słyszę raczej nieprzyjemne śmiechy niż zachwyty. Mam przez to duże kompleksy. W dodatku jestem niewysoka (160cm) i te piersi się mocno wyróźniają. Są jakieś sposoby żeby je zmniejszyć ale nie żadne operacje itp? Tu jeszcze fotka, sorki za jakość, komórką robiona. http://zapodaj.net/127b43005066.jpg.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mallutkaa
Wstydzę się, mam wrażenie że każdy się na mnie gapi przez te piersi. Poza tym słysze teksty od koleżanek że mi potem zwisną do kolan itp. Nie jest to miłe, no ale chyba mają rację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez mam duże piersi i nikt mi nie mówi, ze bedą wisiec do kolan. Pewnie tego, ze juz wiszą. :D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facet 31lat
Dziewczyno,nie masz się czego wstydzić bo na pewno nie zabraknie ci pokarmu dla twojego dziecka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Poza tym słysze teksty od koleżanek że mi potem zwisną do kolan itp." Bo zazdroszczą 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wodzuuuu
wydupcyl bym Cie w te cyce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sebek zjebek
Kiedyś poznasz faceta, który będzie szalał na ich punkcie, gwarantuję Ci to :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piekne suteczki
uhhhh ale zajebiste cycki. podnieciłam się. zaraz sobie zrobię palcówkę wylizałabym ci te piękne sutki. super cycki, idealne. juz jestem mokra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pisenkarz
Czego się wstydzisz głuupia? Cycki są tak w sam raz...... itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piekne suteczki
może masz jeszcze jakieś inne zdjęcia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolezanki Ci zazdrosza to
pewne, ale ja Ci powiem ze nie podoba mi sie ten kształt i brodawki tez masz jakies takie..:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zupelnie jak moja zona jeszcze przed ciaza...,tez toge wzrostu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiadomo, ze cialo z wiekiem sie zmienia. Piersi rowniez. Ale bywa, ze wlascicielki malych biustow narzekaja, ze obwisly, a te z wiekszymi nie. Duzo zalezy od stanikow jakie bedziesz nosic, od tego czy bedziesz sie garbic, czy pocwiczysz czasem, by miesnie kregoslupa pozostaly silne i sprawnie pomagaly dzwigac "ciezary" ;) ja jestem od Ciebie dwie dekady starsza, tez ma duze piersi i mowie Ci, ze nie musisz sie martwic ;) zaczna sie zmieniac dopiero w okolicach 30-tki, po urodzeniu dziecka, karmieniu piersia itp. Wszystko jednak da sie opanowac stosujac zdrowy umiar we wszystkim:)nie odchudzaj sie tez zbyt gwaltownie, bo zaszkodzisz wygladowi piersi. A glupimi komentarzami sie nie przejmuj. Twoi rowiesnicy dopiero dorastaja (a pamietaj, ze chlopcy pozniej dojrzewaja...), w wiekszosci nie stac ich na inne reakcje, niz zarty. Za dwa, trzy lata wszystko zmieni sie o 180 stopni. No....moze tylko zazdrosne kolezanki pozostana takie same;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koneser........
zdjęcie rewelacja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyno pierś do przodu głowa do góry , a teksty obok uszu i przez życie z uśmiechem! powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IMO13811
Widzę, że laska się reklamuje pod przykrywką kompleksów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yhm yhm yhm taa...
15:18 [zgłoś do usunięcia] facet 31lat Dziewczyno,nie masz się czego wstydzić bo na pewno nie zabraknie ci pokarmu dla twojego dziecka. Ogarnij się chłopie... Ilość pokarmu nie zależy od wielkości piersi :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja mam male:(
chciala bym miec chociaz polowe twoich:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kreujesz sobie problemy. 7/8 Twoich kolegów pewnie marzy, żeby się nimi pobawić. Traktuj je jako swój atut. Dziewczyny pewnie też patrzą na nie z zazdrością. Zrozumiesz to za kilka lat. Powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Buziaczek dla Perwerki
Mogą ,mogą,podobają sie mi .Są śliczne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×