Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość truskaweczzzzka

znajomym i rodzinie moja suknia nie przypadla do gustu a wam?

Polecane posty

Gość truskaweczzzzka
dziekuje, chociaz jednej osobie poza mna sie podoba:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylvii22
Truskaweczzzzko;P Ta sukienka jest piękna:) Skromna aczkolwiek bardzo elegancka, zwiewna i delikatna. Jesli pasuje do Twojej urody, figury i czujesz się w niej dobrze jestem jak najbardziej za! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz co jestem zwolenniczką własnie takich sukni prostych i pięknych , miałam nieco podobną ale twoja jest wspaniała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szukanie nie boli
truskaweczzzzka - nie przejmuj sie nimi, to Twoj dzien i TY masz sie czuc dobrze w swojej skorze ;) sukni itd. suknia ladna, nie rozumiem czemu im sie nie podoba... olej ich ... mysl o sobie :) :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość greynd5476
Wygląda jak zwykła biała sukienka. Ale masz problemy. Zazdroszcze..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość więcej szczęścia
śliczna, jedynie te kwiatki trochę mi się nie podobają ale bez nich byłaby za skromna, więc jest ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wszystkie nicki są zajete
Bardzo ładna, ja myślę o podobnej z tym, że mi osobiście taki dekolt nie przypada do gustu :) W Polsce niestety jeszcze ciągle królują bezy i przepych, dlatego tak skromna i z klasą sukienka jest nietypowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bo rachunków za kafe nie płaci
Śliczna, taka z klasą. Twoja rodzina pewnie, wiesz, wolałaby milion woalek, wielki tren, welon, bufki i Bóg wie co jeszcze, nie przejmuj się. Suknia jest śliczna, sama chciałabym taką mieć. To Twój dzień, głowa do góry, będziesz pięknie wyglądać. Klasa, szyk, elegancja, Brawo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...,,,,....
Truskaweczko, masz dobry gust i wyczucie, co naprawdę znaczy określenie: elegancja. Bo przecież te kaskady koronek i falbanek oraz wylewające się biusty, które obecnie panoszą się na ślubach to szczyt bezguścia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jaja245etrgdg
Gdybym dziś brała ślub, to taka bym miala suknię :) Mój ślub był mały, więc by pasowala, a jeśli Ty masz dużą imprezę to może dlatego się nie podoba? Mi panie w salonie odradzały skromną sukienkę bo jestem drobna i powiedziały, że jeśli inne panie na imprezie ubiorą balowe suknie to mnie przyćmią. Z drugiej strony.. welon i biżuteria zrobi swoje :) A to Twój ślub i nie masz go wspominać "ale nie miałam takiej sukni o jakiej marzyłam"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ddddddddddddddd
ladna suknia...jesli tobie sie podoba to czemu nie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jaja245etrgdg
Patrzę jeszcze raz i normalnie zakochałam się w tej kiecce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość truskaweczzzzka
dziekuje za dobre i mile slowa:D naprawde poczulam sie lepiej dzieki wam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jezeli bedziesz wyglądacw tej sukience jak ta modelka to bedziesz zjawiskową panna młodą :) Ta sukienka jest przepiękna zupełnie inna od tych "ksieżniczkowych " koszmarów w których lubuje sie wiekszosc dziewczyn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość truskaweczzzzka
jestem wysoka i szczupla jak ta modelka tylko jedyna roznica jest taka ze jestem blondynka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwiatka bym wywaliła
poza tym bardzo gustowna, i na pewno nie będziesz za kilka lata patrzec na zdjęcia myśląc " co ja na siebie włozyłam" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agentka csi
Sama sie nas nia zastanawialm, jest cudowna, taka prosta z klasa i nie taka 'na jedno kopyto' Swietny wybor! Suknia jest przepiekna - powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie się nie podoba. ale ja nie lubie takich prostych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czekoladowa Pani
śliczna suknia. a tymi, którym się nie podoba się nie przejmuj..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ghgnghggbguj
wiesz jak komuś się podoba suknia w stylu Kate Midleton to naturalne, że Twoja nie będzie się podobać ja byłam ostatnio na ślubie, gdzie Panna Mloda miała suknię taka pierzastą, postrzępiona - wiadomo nie wszystkim się podobała, ale to Pannie Młodej ma sie podobać to Ty masz się przede wszystkim sobie podobac w tym pieknym dniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość abadziababenc
naprawdę piękna, skromna ale z dużą klasą, nie patrz na opinie innych, ta suknia jest inna, nie oklepana:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gjbfs
Jest sliczna, skromna..a jakie wlosy bedziesz miala?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mergaaa
autorko ja cie doskonale rozumiem mam to samo a Twoja suknia jest piekna, i przede wszystkim inna niz pozostale w swojej prostocie lsni ja mam taka, i tez sie nie podoba ale chyba dlatego ze biore slub cywilny( w plenerze), co mojej rodzinie tez sie nie podoba, no bo jak to , bez koscielnego:O ahhh http://imageshack.us/photo/my-images/585/sukienka3.jpg/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość truskaweczzzzka
nie mam jeszcze wybranej fryzury ale skoro sukienka jest skromna, ja mam delikatna urode to taki kok raczej nie bedzie pasowal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×