Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość truskaweczzzzka

znajomym i rodzinie moja suknia nie przypadla do gustu a wam?

Polecane posty

Gość jkdnfhj
po pierwsze - sukie nka jest piekna po drugie - to ze twoja rodzina i znajomi mowia, ze im sie nie podoba to jakies totalne o buractwo z ich strony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tyrokksyna
bardzo piękne sukienka :) jednak pomyślałabym nad tym kwiatem. Twoja rodzina zapewne miała nadzieję że wyskoczysz w gipsówkach , w ogromnej bezie z mega diademem na głowie i przelakierowanych loczkach na głowie stąd ich opresje :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zgaga12
piekna ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość erhbv h
piękna - prosta i elegancka, mi się bardzo podoba, jednak osobom które lubią przepych na pewno nie przyopadnie do gustu, to twoja i twój slub a zdanie znajomych miej w d....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
śliczna elegancka skromna ma klasę i wdzięk podkreśla kobiecość no cudowna po prostu !!!!!!!! zazdroszczę :) sukienki oczywiście a bliscy niech się zajmą swoimi sukienkami czy jakimiś innymi strojami !! matko co za czasy każdy się wtrąca i każdy wie lepiej przecież to ty masz się dobrze czuć i ładnie wyglądać w tej sukience a nie oni !!!olej ich!! ja olewam "super rady" "kochanej rodzinki" heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość salomon89
opalenizna by sie przydala!!!!!!!!!!i koniecznie kok z dwoma trzema pasemkami opadajace na szyje.sukienka sliczna!!!!!!!:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biala sukienak
Nie sluchaj sie rodziny ta sukienak jest bardzo ladna ,,,,,vazne ze ty se w niej czujesz a nie tvoja rodzina ... falbanki i koronki sa straszne na slunej skukience. Masz dory gust.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andzia z parku
Mnie się też podoba. Twoja rodzinaka i znajomi nie mają gustu - za przeproszeniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość johjojk
nie przejmuj sie to twoj dzien i ubierasz sie jak ty chcesz. a sukienka sliczna zycze szczescia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie rozumiem jak ktoś mógł ci powiedzieć wprost, że masz nieładną sukienkę, to jest niekulturalne po prostu, a sukienka bardzo mi się podoba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to tylko moje zdanieeee
Sukienka na zdjęciu wygląda ładnie, ciekawe tylko jak wygląda w rzeczywistości... bo z tym różnie bywa. A rodzina widziała na zdjęciu czy też " na Tobie"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gggooole
nie przejmuj się u mnie była podobna sytuacja!!! Też chciałam skromniejszą sukienkę to mama mi powiedziała że jak chcę wyglądać jak kopciuszek to moja sprawa najwyżej ona nie będzie na mnie patrzeć!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Suknia piękna, mam bardzo podobną i jestem w niej zakochana.Napewno bedziesz wygladac cudnie.Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Suknia śliczna, jedna z
ładniejszych jakie widziałam. Pewnie twojej rodzince i znajomym podobają się wielkie bezy na trzech kołach, diademy z welonami i rękawiczki. Nie przejmuj się tymi opiniami, ty masz być piękna dla siebie i narzeczonego w tym dniu.tylko nie zmieniaj zdania co do sukni, jest śliczna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak dla mnie jest
sliczna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joela
To i ja wtrącę -sukienka piękna i mam nadzieję ,że jest uszyta z dobrego materiału .A jak chcesz ją ubogacić to może zamiast białego kwiata przypnij jakiś w innym kolorze (albo pastelowy albo właśnie intensywny np bordowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfve
za skromna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfve
tzn jest ładna ale ja bym wolała jakąś szerszą na dole, może nie taką beże na średnicę 2m ale jednak te szersze są bardziej "ślubne" jak dla mnie. ale jest klasyczna, z gustem, lepsza niż wiele tutaj pokazywanych jak z targu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jest
skromna, ale ładna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość truskaweczzzzka
dziekuje za wasze mile opinie jeszcze raz mi sie nie podobaja duze suknie, ani welony, rekawiczki itd wole cos prostego eleganckiego dlatego wybralam taka suknie zdania nie zmienie bo mi sie podoba, ale czasami przykro jest sluchac jak ktos mowi zastanow sie , moze wybierzesz cos bardziej strojnego:O nikt prosto w oczy mi nie powiedzial ze to brzydka suknia, ale po przytykach slownych idzie wyczuc ze im sie nie podoba, no coz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cudowna!!!
można wiedzieć gdzie została kupiona i ile kosztowała? poszukuję dokładnie takiej sukni:) jest bajeczna!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość truskaweczzzzka
znalazlam ja w necie, ale niestety w zadnym salonie nie ma takiej wiec prawdopodobnie bede szyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cudowna!!!
w takim razie ja równiez:) jest cudowna...:) zachwyciła mnie! dziękuję zaq odp. pozdrawaim:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość parol
naprawde jedna z niewielu, ktora mi sie podoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość truskaweczzzzka
cudowna ---> czyli tez taka bedziesz miec? super!:D ja zeszlam kazdy salon slubny w okolicy i nigdzie nie widzialam podobnej wszedzie duze zdobione suknie tylko sa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szafa grająca88
WoW, świetna jest ta suknia. Ja nie mogłabym się do niczego przyczepić. Jest idealna, przynajmniej jak dla mnie. A rodzina marudzi, bo pewnie woleliby widzieć Cię jako bezę w bitej śmietanie, ale Ty się nie daj, bo będziesz żałować (np. w przyszłości gdy zerkniesz na ślubne zdjęcia). Widać dziewczyno, że masz klasę. I nie daj jej stłamsić nikomu! Powodzenia na nowej drodze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cudowna!!!
na tą chwilę to jest mój nr 1:) w salonach nic mi się nie podoba:/ wszystko albo dla księżniczek, przesłodzone, albo nie pasujące na moją figurę... do tej pory wybór sukni był dla mnie cięzkim tematem, a teraz bardzo się cieszę, że trafiłam na coś z czego byłabym bardzo zadowolona:) dzięki za link:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kantka
sukienka jest bardzo ładna!!!ja miałam bardzo podobną i choć wiedziałam, że nie wszystkim się podobała a zwłaszcza rodzinie mojego męża, to ja czułam się w niej fantastycznie i to jest najważniejsze!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość truskaweczzzzka
no wlasnie, mi suknie w salonach tez sie nie podobaly:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×