Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość truskaweczzzzka

znajomym i rodzinie moja suknia nie przypadla do gustu a wam?

Polecane posty

Gość blablabla ....
piękna sukna z klasą, dobrze wybrałaś. Zapewne jednak Twoja rodzina oczekiwali bezo - bombki, suto ozdobionej kokardkami, falbankami i innymi błyskotkami. Niektórzy uważają to za szczyt elegancji (to nic, że trąci wiochą...) Gratuluję wyboru!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiula koszula
jest przepiękna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dosłownie...
boska!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cudowna!!!
dokłądnie...najważniejsze jest żeby panna młoda czuła się wyśmienicie, a nie jak klown w przebraniu... a rodzina jak nie chce to niech nie patrzy! najważniejsze jest samopoczucie młodej pary bo to w końcu ich dzień:) i tego własnie będę sie trzymała!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kukuruzik
mi też się sukienka raczej podoba ALE weźcie pod uwagę to co piszecie wielokrotnie w innych postach. Że miałyście swoją ukochaną, piękną, ulubioną, na zdjęciu wprost idealną sukienkę ale po przymiarce okazało się, że to zupełnie nie to. Autorko, na pewno masz kogoś kogo gustowi ufasz. Nie wiem czy widzieli Ciebie w sukience czy samą sukienkę ale tak ogólnie to się nie zapieraj na śmierć bo nie jest kwestią czy sukienka ładna tylko czy Ty w niej dobrze wyglądasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bardzo piękna sukienka! Rozumiem jak musisz się czuć kiedy słyszysz takie komentarze, to przykre...Ale naprawdę nie masz się czym przejmować, będziesz w tej sukience wyglądać pięknie i elegancko. Sama prawie wybrałam suknię w podobnym stylu w salonie Agnes ( http://www.suknieagnes.pl/images/photoalbum/10319.jpg ) - w końcu zdecydowałam się na inną, ale ta też do końca bardzo mi sie podobała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość InakaPalowicz
Też ma problem z suknią żadne mi sie nie podobają a jak już jest coś fajnego to cena zwala z nóg.Mam wesele w grudniu i myślę o zabudowanej górze może z koronki. Nie wiem na co zwracać uwagę przy szukaniu tej idealnej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×