Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość brzydkie zeby____ _

Chciałabym mieć ładne proste zdrowe białe zęby.......................

Polecane posty

Gość kanta_lupa
też już wydałam krocie,w kazdym zębie plomba, czasem parokrotnie wymieniana zazdroszczę osobom z naturalnie mocnymi zębami, moi rodzice wstawili sobie sztuczne szuflady na górne przednie zęby i nagle zmienili sie w przystojnych ludzi, ale z tylnymi to ciagle muszą jeżdzić leczyć też sie nad trym zastanawiam żeby raz a dobrze , a nie ciągle tylko taka kasę wydawać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kanta_lupa
a to dzięki za wyjaśnienie, miałam w takim razie resekcję zęba robioną przy sedukcji, po ścianie łaziłam jak wyszłam z sali zabiegowej, 15 lat temu to było .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kanta_lupa
no to może implanty? ostatnio pisali, ze rakotwórcze .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość narkozzzziss
implanty rakotworcze? a co w nich takiego jest? :D moze licówki ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dsdsddfdfdffdf
wybileanie bardzo niszczy szkliwo, poczytajcie na necie opinie o tej lampie beyond

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pikusia123
JA mam okropnie brzydkie zeby i zero szans na to by to zmienic Mam 25 lat a za góra 10 czeka mnie pewnie proteza...Czemu? Jak byłam mała miałam ładne zeby - zdrowe i rowne W 6 klasie poszlam na leczenie pierwszego zeba do dentystki w przychodni na nfz Z małej dziurki zrobiła mi plombe na pół zeba Po 3 miesiacach plomba wypadla i poszlam jeszcze raz Wtedy zaleczyla mi go znowu plus dwa inne bo niby zaczela je brac prochnica PO roku strasznie zaczely mnie bolec te zaleczone zeby...Pojechalismy do prywatnego dentysty Ten o zgrozo przeleczyl mi WSZYSTKIE zeby jeszcze raz bo niby poprzednio zle byly wyleczone! W tym jedynka górna która w koncu od tego ciaglego leczenia obumarla i jest czarna! W sumie byłam u 6 dentystów - kazdy od nowa leczyl mi zeby! W efekcie mam moze z 6 wogole nie leczonych zebów W tym 4 w calosci odbudowane...Wybielac ich nie moge ze wzgledu na plomby i na to ze sa takie slabe NA licówki, czy implanty mnie nie stac i nie zapowiada sie ze bedzie....Szkoda ze kiedys moi rodzice nie pozwali pierwszej dentystki za to ze zniszczyla mi zeby....Takie czasy Jestem ładną dziewczyna lubie sie usmiechac ale staram sie tego nie robic Bo sie wstydze....Jak widac nie wystarczy myc regularnie zeby i chodzic do dentysty....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buena_vista
a kto nie chce mieć ładnych i pięknych zębów?? Uśmiechem można wiele zyskać, ale trzeba o nie w odpowiedni sposób zadbać, regularnie chodzić do dentysty, bo jednak profilaktyka jest najlepsza. Przykre jest to, że niestety poprzez nasze zaniedbanie, albo przez to jak się trafi na niekompetentnego lekarza można sobie ząbki zniszczyć. Dlatego oprócz wspomnianej wcześniej profilaktyki warto wybierać tylko sprawdzone i zaufane gabinety, jak Galeria Uśmiechu. Mnie też chwilę zajęło zanim znalazłam idealnego dentystę dla siebie, ale teraz odkąd już go mam będę do niego chodzić regularnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misczabko
sporo tutaj masz na ten temat http://zebywybielanie.pl/ i parę preparatów, ale póki co miałem kontakt tylko z pierwszym i w sumie całkiem ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klerrutka
Ja uważam ze konieczne jest odwiedzenie dobrej kliniki stomatologicznej. Dlatego jesli mieszkasz w Krakowie to polecam odwiedzić to miejsce http://www.dentist.com.pl/ Tu profesjonalnie i na bardzo wysokim poziomie wykonasz wszystkie zabiegi stomatologiczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość śwait tajemniczyed
z TYM WASZYM WYBIELANIEM TO MEDIALNA POKAZÓWA WSZYSTKICH NIEMALŻE CELYBRYTEK :D NIE ZDAJECIE SOBIE SPRAWY ŻE NISZCZYCIE SZKLIWO,JEDNI MAJĄ KOLOR ZĘBÓW ŻOŁTY, INNI SZARY SINY, KOLEJNI POD BIAŁY I OT CO KAZDY MA SWÓJ KOLOR ZOSTAŁ MU PRZEKAZANY GENETYCZNIE,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BSA
Ja bym chciał mieć wogóle jakieś zęby, ale niestety, kozackie bijatyki w młodości pozbawiły mnie zębów, ale warto było, w końcu i tak by się popsuły, a tak przynajmniej straciłem je walczać za swoją idee!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BSA
Przynajmniej teraz dobrze robię laskę Czarnym braciom ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sax7777
a ja mam problem ze zgrzytaniem, pewnie mam robaki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marika1984rr
Ciężko mieć białe zęby nie wydając przy tym fortuny, lecz jakby ktoś poszukiwał sprawdzonych, tanich, domowych sposobów to zobaczcie sobie na http://www.bialezeby.info.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emilakamyk
Wystarczą podstawowe metody. Ja np. z rezygnowałam z fluoru, a mimo wszystko od 4 lat nie miałam leczonego choćby jednego zęba. Przy ajonie zęby zmieniły również barwę. Myj 3 razy dziennie, pojawiaj się co pół roku u dentysty, a wtedy problemów nie będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam na dole krzywe zeby, bo nie zmiescily sie wszystkie. Biale tez nie sa, nigdy nie byly, po prostu mam zeby koloru kosci sloniowej i nic tego nie zmieni. Pociesza mnie fakt, ze nie psuja sie az tak, w wieku 30 lat mam wszystkie zeby. Moj brat ma za to snieznobiale, piekne zeby, a psuja sie mu jak szalone, 3 ma wrwane juz, kilka leczonych kanalowo i wiecznie chodzi plombowac. a ja mialam w zyciu 7 letnia przerwe w wizytach u dentystyt, w tym czasie bylam w ciazy tez i w ciagu 7 lat mialam jeden malutki ubytek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kings
ale, żeby mieć piękny uśmiech, ładne zęby to nie jest jakiś duży problem, tylko trzeba trochę czasu na to poświęcić i pieniędzy. Najlepiej znaleźć jakiś dobry gabinet, jak Galeria Uśmiechu, gdzie Ci zrobią wszystko od a do z. no i mają opcję, że można rozkładać płatności na raty, więc nie będziesz musiała płacić wszystkiego na raz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
podzielam Twoje marzenie... ;) to jest moje postanowienie na nowy rok - odłożyć kasę i wyczyścić, wybielić, odkamienić zęby i nałożyć aparat. Mam nadzieję, że jakoś sie do niego przyzczwyczaje ^^ Cały plan mam już zrobiony, wybieram się do Dental Services w Krakowie, oby wszystko poszło zgodnie z nim! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
marzenie, które jednak może się spełnić, tylko trzeba poświęcić trochę czasu na to, żeby go osiągnąć. Na pewno ważne jest, żeby o nie dbać, ja chodzę regularnie do dentysty, ściągam kamień co pół roku w Galerii Uśmiechu, myję nitkuję, tylko jeszcze aparat muszę założyć, bo mi się niestety pokrzywiły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Galeria uśmiechu i dental service dajcie już sobie siana z tą natrętną 'kryptoreklamą' bo aż żal :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A gdzie polecacie wybrac sie z dzieckiem ? Która Klinika jest Waszym zdaniem najlepsza? Dodam ze mój syn nie dopuszcza do siebie mysli ze powinien iśc do stomatologa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja niestety również musiałam pożeganć sie ze swoimi zębami na rzecz implantów, zabieg ich wstawienia robiłam w Centrum Vita Medica w Sujejówku u dr Brzozowskiego, bardzo kompetnetnego lekarza, co ważne za zabieg miałam możliwość zapłacić w ratach, dzięki czemu nie nadwyrężyłam nadto swojego budżetu domowego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
każda sytuacja jest indywidualna i myślę, że dobry dentysta najlepiej doradzi co zrobić z zębami, żeby wyglądały ładnie, ja nosiłam najpierw aparat stały, a ostatnio wybielałam zęby w http://www.j-dent.com.pl/ i moje zęby teraz wyglądają o niebo lepiej niż kiedyś..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wystarczy podstawowa pielęgnacja. Mycie 3 razy dziennie, jakaś sensowna szczoteczka, do tego pasta ajona i wszystko będzie w należytym porządku. Co do prostych zębów - musicie nosić aparaty. Inaczej zębów nie wyprostujecie. Trochę to trwale, sporo kosztuje, ale warto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trzymam za was kciuki :) Jakies poltora roku temu podjelam decyzje ze musze doprowadzic sie do ładu konkrektnie to stan mojego uzębienia. Miałam zolte zeby,martwa 1 i 2 ... Tragedia u dziewczyny 24 latA Wszystki wizyty regularnie raz w miesiacu,prywatnie. Na koniec wybielanie i korony. Dzisiaj usmiecham sie szeroko o tak :-D Kosztowalo mnie to ok 3 tys + stres . ale warto bylo,dzis uwielbiam sie usmiechac :-D Powodzenia!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A i rzucilam papierosy! Kasa na leczenie od razu sie znalazla. Takze potrzeba checi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×