Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

facet1777

szukam i szukam

Polecane posty

żonaty, 40 letni, przystojny, aczkolwiek zmęczony życiem facet , posiadający na utrzymaniu oziębłą żonę i 250 tys kredytu do spłaty , szuka fantastycznej kochanki która raz( może dwa ) w tygodniu pozwoliła by przez godzinę lub dwie lizać swoje dziurki , odwdzięczając się w tym samym czasie dogłębnym fellatio i po tak miłej grze wstępnej zezwoliła by na penetrację swojej słodkiej jaskini rozkoszy którą to czynność sfinalizowałaby wstrząsającym orgazmem pozwalając mi na koniec zrosić jej przepiękne piersi mym nasieniem .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uri boykaaaa
ja jestem chętna :) napisz prosze na santeclause@o2.pl i wyslij jakieś foteczki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eda@
to spieerrdalaj do zonki choju

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nzbxvc
skoro jestes zmęczony życiem to nie dasz rady

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie dam rady w czym? w sexie daję sobie radę znakomicie . Nie daje sobie rady z przekonaniem mojej żony że sex do fantastyczna zabawa a nie małżeński obowiązek .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eda@
to pokaz jej pare experymentów innych bo pewnie z kochanką będziesz sie inaczej zachowywał w łózku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z żoną próbowałem bądź usiłowałem próbować w łóżku bardzo wielu rzeczy ale kobieta oziębła jest i basta. Niestety z pomocy specjalisty skorzystać nie chce . Twierdząc iż na starość powinienem się uspokoić . A ja nie chcę , nie zamierzam i nie planuję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eda@
40 lat i Ona twierdzi "na starosć"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To zgorzkniała 37 letnia kobieta . Nawet ładna , zgrabna itd lecz życie zaczęła ograniczać do pracy, sprzątnięcia domu i obejrzenia serialu ( kilku) Mąż jest do użytku raz dwa w miesiącu . I tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eda@
ale przeciez Ty nie jestes stary chłopie w Tym wieku wg mnie sex dopiero "smakuje"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eda@
i sory za tego ' choja' ale mnie kochaś na koniec zranił

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I wyprzedzę wszystkich znawców psychologi kobiecej jak i męskiej . Rozmawialiśmy na te tematy setki razy . Pomagam jej w domu , sprzątam włączam pralkę ( niektórzy szumie nazywają to robieniem prania ) włączam zmywarkę, praktycznie tylko jak gotuję , myje samochodu kosze trawnik . W czasie sexu robię wszystko aby było jej dobrze i nie ograniczam się do "włożenia' i "poruszania" . Jej orgazm to priorytet . Co więcej osiąga go raczej bez problemu raz, dwa razy w miesiącu i koniec. Mi to nie wystarcza , niestety :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 22334455
to dawaj na ręcznym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eda@
to w pracy sie rozejrzyj za panią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelina 26
pokaz kutaska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
22334455 czytaj uważnie DUŻYM CHŁOPCEM JESTEM . Natomiast w twoim gimnazjalnym wieku zmuszony jesteś jak to nazwałeś do "dawania na ręcznym" . Wyrośniesz z tego znajdziesz jakąś fajną dziwczynę i już nie będziesz musiał "dawać na ręcznym" Spoko jak byłem w twoim wieku tez dawałem żaden wstyd . Pozdrawiam .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewelinko - pokazywałem jak byłem mały. No chyba że się umówimy na kawę i tak jakoś wyjdzie że zostaniesz u mnie na kolacjośniadanie , no to może ............ :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelina 26
Nie umawiam sie w ciemno.Musisz pokazac sie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eda@
....bo ja GO znalazłam w pracy a własciwie On mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w pracy raczej się nie uda. Dojrzałe kobiety raczej nie w moim typie; pozostają piękne i sexowne stażystki ale szukają albo sponsora albo miłości i tym samym to ja nie jestem w ich typie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eda@
no cos Ty taka 45 wyglad niczego sobie czasami. A i miłosci nie szuka i sponsora no i potrzeby ma taka dojrzała Pani że ho ho ho

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eda@
Ty właśnie Takiej potrzebujesz wierz mi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 37letnia
ja pitolę, ja to się nawet nie odzywam już, bo na sponsora za stara, milosci nie moge spotkac bo pracuje w minizakonie (same baby), a na desperatke nie chce wyjsc :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eda@ właśnie o tym piszę nie szukam 18 letniej dziewoi tylko dojrzałej, zwłaszcza emocjonalnie, kobiety przede wszystkim lubiącej sex. Wiek nie jest wazy ale wygląd już tam . W wieku 40 lat wyrobiłem już sobie jakieś tam upodobania. Jestem też fetyszystą , tak myślę, do głowy dostaję na widok pięknej kobiety w pięknej seksownej bieliźnie. Nie wyobrażam sobie równie sexu z kobietą przepraszam za wyrażenie owłosioną . i to by był raczej tyle czy to duże wymagania ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 37letnia
aha i takie 45letnie to najlepsze sa-popieram przedmowczynię:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ekjfbvkjrbgjkrbgjrbtg
czemu sie z zona nie rozwiedziesz i nie znajdziesz nowej doopy??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 37letnia
facet Ty sie zona zajmij lepiej...dobrze Ci radze... rany :( te chlopy to aby o dupie i zupie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×