Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
wojtunia

Korzystacie Z Usług Dekoratorów Wnętrz?

Polecane posty

Jak w temacie - podczas remontu czy urządzania domu / mieszkania korzystaliście / korzystacie z usług dekoratorów wnętrz bądź też firm - tym się zajmujących? A jeśli tak - to jakie doświadczenia z nimi macie? Opłacało się? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie sama wiem, jak chcę mieć w domu dla mnie to strata kasy, i to niemałej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no mnie też to dziwi
Nie korzystałam, ale przy następnym mieszkaniu/domu, który mam nadzieję będzie już docelowym, planuję zatrudnić kogoś do zaprojektowania oświetlenia, bo sama sobie z tym nie radzę. Byłam ostatnio u znajomych - mieszkanie zaprojektowane od a do z przez projektanta i jedyna rzecz jaka naprawdę zrobiła na mnie wrażenie, było świetnie zaprojektowane oświetlenie, bo całą resztę sama sobie wymyślam, mam już doświadczenie po trzech mieszkaniach :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie to nie jest strata kasy, projektanci i wykonawcy zwykle mają duże rabaty w sklepach z artykułami budowlanymi, więc na materiałach kupionych w ten sposób zawsze można zaoszczędzić. Poza tym jak kupujemy mieszkanie czy dom, to dysponujemy większą kasą, a dołożyć trochę opłaci się, jeśli będziemy pewni efektu - a firmy dekoratorskie po prostu robią to lepiej niż przeciętny Kowalski. Ja chętnie skorzystałabym z takich usług, nie wiem czy zwróciłyście uwagę, ale wszystkie projekty prezentowane na stronach internetowych, w gazetach, etc są przygotowywane przez takie firmy, np. n-design.pl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja na szczescie jestem
plastykiem i umiem sama to zrobic. Idiotyzm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość khagern
to zalezy od czlowieka jeden sam sobie zaaranzuje a inni nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość teli..
no właśnie......zaprosiłam pana od wystroju wnętrz do obejrzenia mojego domu.....dom ...na etapie ... ocieplenie poddasza...tynki już gotowe..światło....woda....on mi nie daje spokoju tylko wydzwania do mnie...zeby już iść zamówić płytki do łazienek...na podłogi w calym salonie ,kuchni....a ja mam inne sprawy na głowie....musze zamówić materiały na ogrzewanie podłogowe ,piec co....nie odbieram telefonów!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sulamitka, to jest strata kasy bo architekt nie kupi w zwykłym sklepie zwykłych materiałów, tylko te z wyższej półki, które nawet po rabatach będą droższe od "normalnych" poza tym za darmo tego nie robi, tylko za wszystko mu sie płaci no i ta twoja reklama, wszędzie gdzie się da... naprawdę nie jest dyskretna ja rozumiem, że ktoś może nie mieć pojęcia o wystroju wnętrz, doborze kolorów, oświetlenia, mebli itd - wtedy potrzebuje kogoś, kto za niego to zrobi ale ja bym się czuła fatalnie w domu, którego nie urządziłam sama, zgodnie z własnym gustem i potrzebami nie potrzebuję dizajnerskiego wnętrza za grubą kasę, żeby pochwalić się przed znajomymi, tylko mieszkania skrojonego dokładnie na moją miarę i świetnie potrafię sama je sobie skroić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój mąż bardzo chciał wziąć kogoś, kto nam pomoże z naszym mieszkaniem po odbiorze kluczy. Jednak ja za te pieniądze, które byśmy komuś mieli dać wolę coś do mieszkania kupić. Mamy wizję jak to wszystko ma wyglądać, jedyny problem z kolorami ścian w salonie z aneksem i sypialni. Na kilku stronach z wnętrzami znalazłam darmowe porady projektantów i jak im napisałam jakie będziemy mieli meble i panele, to poradzili jak możemy pomalować ściany. Zawsze to fachowa pomoc, ale za darmo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jolka fjolka
Moja przyszła szwagierka ma zaprzyjaźnionego architekta i projektanta wnętrz z Danii (Duńczyka) i on pomógł im zaplanować rozkład i dobrać materiały wykończeniowe i meble do ich domu i muszę wam powiedzieć że mają (sorry za nieładne słowo) ultra-zarąbiście! Drugiego takiego cuda w Polsce nie ma, bo tu panują inne trendy w architekturze i wystroju wnętrz. Ich jest inne o 360 stopni od przyjętego w Polsce standardu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Avikaa
o 360 stopni czyli dokladnie tak jak w Polsce :D buahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie akurat standardy nie interesują, ani polskie, ani duńskie, ani paryskie urządzam mieszkanie wg własnego gustu i tak, żeby mi sie w nim mieszkało jak najlepiej a nie tak, jak jest modnie tu czy tam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jolka fjolka
No skoro już łapiesz za słowa to powiedzmy sobie o 359,(9) stopni. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jolu jeśli już
to o 180 stopni wtedy znaczy to że zupełnie inaczej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jolka fjolka
Jest dwukrotnie "zupełnie inaczej". ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wnetrza
Nie każdy ma czas dekorować własne wnętrze. Czasem nie tylko swojego domu/mieszkania, ale np. lokalu, firmy, itd. Wtedy służymy pomocą i doświadczeniem :) Jeśli zaś ktoś chce urządzić swoje mieszkanko "po swojemu", ma do tego pełne prawo i życzymy wszystkim, aby stworzone wnętrza były piękne i funkcjonalne! -------------------- Dekorujemy i urządzamy wnętrza, www.balinska-wnetrza.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie korzystalam i prawdopodobnie nie skorzystam. ale jezeli ktos ma np. ogromny dom, sporo kasy, malo czasu i niebardzo wie jak wszystkie pomieszczenia zaplanowac, gdzie szukac takiego ogromu materialow, dekoracji, mebli, to uwazam, ze wtedy dekorator jest bardzo dobrym rozwiazaniem. mi osobiscie w/w sutuacja raczej nie grozi (poza ew. brakiem czasu)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łubudubu
ja tez mam 3 mieszkania za sobą i nigdy nie korzystalam i nie będę korzystać z pomocy dekoratora, dla mnie to obciach. No i potem jak milo, kiedy znajomi chwalą!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mozesz nie korzystac, jak nie widzisz takiej potrzeby, ale zaraz mowic ze to obciach? po prostu niektorzy maja taka potrzebe, inni nie - to jest kwestia wlasnych zdolnosci i preferencji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, my z mężem skorzystaliśmy z pomocy architekta tzn. jak zakupiliśmy mieszkanie to zależało nam aby było fajnie urządzone i nowocześnie itp. Było to mieszkanie które dopiero było w trakcie budowy, wiec na pewno dużym plusem było to że architekt na początku już nam rozplanował układ ścian, zrobił to bardzo funkcjonalnie i tak naprawdę na tym się skończyło!później jak nam zaczął wymyślać co zrobimy w mieszkaniu to byliśmy trochę w szoku, dotego wogóle nie interesowało go nasze zdanie.Najlepiej było by gdybyśmy na wszystko się zgodzili , dlatego podziękowaliśmy za współpracę I sami zaczęliśmy urządzać no i wyszło bardzo fajnie, przynajmniej mamy tak jak chcemy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mam saeco
Tak, projektanci mają zniżki, ale w sklepach typu bo concept, gdzie ceny mebli idą w kilkanaście tysięcy zł! Więc dziękuję - po zniżce zapłacę nie 18 a 15 tys. za kanapę - wolne żarty. Projektant może być - do oświetlenia, kolorystyki, ale nie do mebli!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paradisse
ja jeszcze nie korzystałam z usług projektanta wnętrz, ale powiem szczerze, że jakby mi przyszło urządzać własne mieszkanie to całkiem możliwe, że zatrudniłabym do tego profesjonalistów, żeby oszczędzić sobie trochę czasu i nerwów. Widziałam projekty n-design i powiem szczerze, że zrobiły na mnie wrażenie. Szczególnie te wnętrza w bieli. Coś wspaniałego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paradisse
ja jeszcze nie korzystałam z usług projektanta wnętrz, ale powiem szczerze, że jakby mi przyszło urządzać własne mieszkanie to całkiem możliwe, że zatrudniłabym do tego profesjonalistów, żeby oszczędzić sobie trochę czasu i nerwów. Widziałam projekty n-design i powiem szczerze, że zrobiły na mnie wrażenie. Szczególnie te wnętrza w bieli. Coś wspaniałego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
radze sobie z urzadzaniem domu,z tego co slysze -calkiem nie zle... ale jak najbardziej polecam projektantow tylko...sprawdzonychi dobrych...(a tacy,wiadomo,sie cenia) nie przemawiaja do mnie argumenty typu:jak ktos mi moze urzadzic moje mieszkanie??? przeciez rozmawiacie,konsultujecie,zatwierdzacie na co sie zgadzacie a na co nie...tu chodzi o pomysly,ciekawe rozwiazania o ktorych nie mielismy wczesniej pojecia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jolka fjolka----nooooooooooo,do nas to dopiero powoooooooooooooooolo,powooooooooooooooooooooooli przychodzi. w Polsce jeszcze króluja poleczki,scianeczki z karton-gipsu,podswietlane sufity i fantazyjnie upiete firany....i te kolory na scianach....ech........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie, sama wymyślam wszystko co chcę zrobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobrym sposobem jest skorzystanie z dobrego, fachowego architekta wnętrz, np. http://architekt-pruszkow.pl/ - jeżeli ktoś szuka nietypowych rozwiązań, będzie zadowolony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiktoria741
Ja będę niedługo urządzać mieszkanie i początkowo zastanawiałam się na d zatrudnieniem dekoratora. Później jednak znalazłam program do wizualizacji wnętrz na http://zbudujmyto.pl/ i stwierdziłam, że sama sobie poradzę :) Szkoda kasy na dekoratorów skoro można poradzić sobie samodzielnie. Poza tym nikt nie wie co nam się podoba tak dobrze jak my sami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja korzystałem z usług http://pskprojekt.pl robią naprawdę fajne projekty za niewielką cenę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×