Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość polecam bardzo

Mój własny miodek

Polecane posty

Gość znam to od dawna i mam
zamiar zrobic w tym roku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blebleee
To żaden mód,to normalny wywar. Cukier dodawac,przeciez to zbrodnia dla organizmu. Po co takie wywary,jak mozna kupic prawdziwy miód ,w róznych wersjach.I miód zdrowy jest,a nie to cos z cukrem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no własnie tez tak
pomyslałam to bardziej jak ulepowaty kompot :D woda 2 kg cukru mlecz i cytryny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JOkolOno
Ale dobry na przeziebienia i inne dolegliwosci ten lep.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfa rawetrvbgv
a co z tymi czarnymi robaczkami które tak opanowują mlecze? fuj chyba bym się porzygała jak bym to wzięła do ust.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blebleee
JOkolOno zdrowiej i taniej kupic dobry miód.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polecam bardzo
Przeciez ja nikogo nie zmuszam, jak ktos chce to zrobi. Moze i z cukrem, ale to jest lek na gardło, przeziebienia itp, nie bede tego jadła lyzkami tylko stosowala od czasu do czasu np do herbaty. Robaczki wszystkie wyszly, bez obaw. A czy miod wychodzi taniej to nie wiem, nie powiedzialabym. I tez nie ma pewnosci czy on jest naturalny, zalezy gdzie sie go kupuje. Wam to dogodzic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marudzą i narzekają
przeważnie śmierdzące leniuchy.Takiej jednej z drugą napewno nie chce zbierać się kwiatów mleczu i dołożyć starań by zrobić ten wspaniały lek.Leniuchy pójdą i kupują gotowce!!!!! A miodek jest może zdrowy ale na chore gardło nie pomoże , wręcz odwrotnie, A pszczoły na ekologii się nie znają, zbierają pyłki z kwitnącego rzepaku,a rzepak jest i mocno nawożony i opryskiwany herbicydami i innymi takimi,zbierają też pyłek z kwiatów lipy , rosnącej tuż przy ruchliwej ulicy .A takie mlecze można sobie samemu zebrać w czystej okolicy.A co do cukru, tu posiadacze pasiek też (nieuczciwi) z cukrem kombinują.Tak więc nie do końca z tym miodkiem macie rację a krzyczycie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ksanaduuua
marudzą i narzekają........Tak,jestem leniuchem,bo kupuję móód od zanjomego pszczelarza.Idiotką nie jestem aby cukier zmieszany z czymś tam uważac za lek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JOkolOno
Pszcoły zeby przetrwały zime dostaja jak najbardziej cukier.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marudzą i narzekają
A czy ktoś mówi,że jesteś idiotką! Wg mnie jesteś raczej właśnie taką marudą i panią ,która zjadła wszystkie rozumy.To znaczy wg ciebie,że taki samodzielnie zrobiony lek , jest do dupy,bo ma cukier, a na bazie czego są syropy w aptekach? Na miodzie?A myślisz ,że pszczoły od zaufanej osoby to studiowały na Wyższej Uczelni - kierunek ekologiczne zbieranie pyłku z kwiatów rosnących daleko od szos i ekologicznego rzepaku.Nie bądź naiwna!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mój miodek właśnie się gotuje
pół godziy, jest trochę rzadki, czy zgęstnieje po tych 2 godzinach? proszę o szybką odpowiedź

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jak sie robi dzemy? Tez na kupie cukru. Miody sklepowe tez tak sa robione. .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miodek z mleczy
jest naprawdę super, to jest lek a nie smakołyk do objadania sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moja mama od wielu lat
robi taki miodek zadnego cudu wiec nie wymyslilas :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×