Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość anatomiczka

założenie firmy a zatrudnienie mężą

Polecane posty

Gość anatomiczka

witam, planuję założyć firmę usługową i nie wszystko moi znane, mąż obecnie ma pracę na umowę ale chciałabym go też zatrudnić u siebie na zlecenie czy jest taka możliwość aby miał pracę tam i umnie. była by to firma zajmująca się montażem składaniem itp. podwykonawcą byłby mój mąż . ja bym zajmowała się reklamą, umawianiem klientów i papierkami. czy przy takiej działalności może to być firma jednoosobowa. i czy mogę zatrudnić męża na zlecenie czy umowę o dzieło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anatomiczka
uppp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mix688545
chyba dawno pyty w pupsku nie miałas i dlatego zadajesz takie głupie pytania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anatomiczka
no dawno nie miałam , mąż nie może sie teraz przebić przez fałdy tłuszczu na pośladkach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stróż nocny z parkingu
TO ŻADEN PROBLEM......................... MOŻESZ ZATRUDNIĆ KOGO CHCESZ NAWET BABCIE ,WUJKA ,CÓRKE ,PEDAŁA CZY TEŻ HETERO,OBCEGO CZY SĄSIADA.............AMEN! NIE WIDZE W TWOIM PRZYPADKU PROBLEMU.JEDYNY PROBLEM TO BIEGANINA PO URZĘDACH OD DRZWI DO DRZWI .............. I NIE BĄDŻ ZBYT GRZECZNA DLA URZĘDASÓW BO POTRAKTUJĄ CIE JAK,,MIĘKKIE JAJO,, I DLA ZABAWY BĘDĄ CI WYMYŚLAĆ RÓŻNE ,,KŁODY,,.JA Z MOJĄ MAMY SPÓŁKE I POWIEM CI Z DOŚWIADCZENIA BO BYŁEM BARDZO UPRZEJMY AŻ MNIE NIE WKUR........... TE SKUR................ I ZAKOŃCZYŁO SIE NA LIŚCIU DLA PANA URZĘDNIKA ,NASŁALI NA MNIE OCHRONE KTÓREJ TEŻ NAKOPAŁEM DO DUPY[OCHRONA HEHE! DZIADKI Z ORZECZENIEM KiZ.] ZANIM DO TEGO DOSZŁO DOPROWADZILI MNIE DO TAKIEGO STANU ,ŻE KURWA BYŁA NAJCZĘŚCIEJ WYPOWIADANYM PRZEZEMNIE SŁOWEM. TERAZ CHODZI SPRAWY ZAŁATWIAĆ MOJA ,ZAŁATWIA TO SZYBKO ,ELEGANCKO I Z KULTURĄ ..............BO CHUJE WIEDZĄ ,ŻE JESTEM BLISKO................. POZDRO I POWODZENIA!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lisisckaaa
nie możesz go zatrudnić jeśli prowadzicie wspólne gospodarstwo domowe, możesz za to zgłosić go do zus jako osoba współpracująca i płacić składki jak za siebie z tym,że jeśli on jest zatrudniony gdzieś na pełen etat to w działalności płacisz za niego tylko składkę zdrowotną, gdyby nigdzie nie pracował to pełne składki zus jak za siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie możesz na umowę zlecenie, pracowałam w ZUSie i mąż musi zostać zgłoszony jak współprowadzący działalność gospodarczą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stróż nocny oryginal
stróż nocny oryginal do jebanej kurwy podszywy co ewidentnie z wariatkowa zjebał /a................... JEBANA KURWO POWI9EDZ MI TO W REALU ,SIEDZISZ KURWO ZA KLAWIATUROM BIEGASZ PO TOPIKACH I SPECJALNIE ROBISZ ZAMIESZANIE. JESTEŚ WSZO TAKA CWANA/Y ZAPRASZAM DO POZNAŃ/ LUBOŃ UL.KLONOWA 20B/2 TAM SOBIE POMIESZKUJE I ZAPRASZAM NA ROZMOWY W TOKU ALE KURWO REALNE,PRZEKOPIE CI RYJ ,ŻE CIE NA OIOM-ie NIE POSKŁADAJĄ I KLAMKA TEŻ SIE ZNAJDZIE ALE KALIBER 9MM. JESTEŚ GÓWNEM A TWOJE MIEJSCE JEST W SZAMBIE ,ZASUŃ WIĘC ZA SOBĄ WŁAZ I SIE Z NIEGO NIE WYNUŻAJ BO CIE ZAJEBIE.............................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stróż nocny oryginal
Ja zapomniałem napisać , że piszę z Tworek pod Warszawą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stróż nocny oryginal
TU NIE CHCE BYĆ WULGARNY ALE NIESTETY;TAKIE DZIADOSTWO JAK MIŚKA 1308 I TA POWYŻEJ WŁAŚNIE ZASIADUJĄ W URZĘDACH I ROBIĄ TYLKO WIELKI SYF W CAŁOKSZTAŁCIE,WIELKIE TEORETYCZKI KTÓRYM OD NADMIARU URZĘDNICZYCH FARMAZONÓW WE ŁBACH SIE TA CAŁA URZĘDNICZA TANDETA WYMIESZAŁA.DOWÓD IDZIESZ DO URZĘDU ODSYŁAJĄ CIE OD DRZWI DO DRZWI I KAŻDY PIERDOLI COŚ INNEGO,DOPIERO JAK ZAGRZMISZ TO ZBIORĄ SIE DO KUPY I WYMYŚLĄ JAKĄŚ WSPÓLNĄ NA ODCZEPNE WERSJE.................A ZA JAKIŚ CZAS ZWALI CI SIE DO FIRMY JAKIŚ PACAN I ZNOWU BĘDZIE SZUKAŁ DO CZEGO CI SIE DOPIERDOLIĆ TO NORMA URZĘDNICZA.................... JA ZANIM ZAŁOŻYŁEM SPÓŁKE NAJPIERW PROWADZIŁEM ZWYKŁE F.H.U I NIE BYŁO ŻADNEGO PROBLEMU Z ZATRUDNIENIEM ŻONY. CZY KOGOŚ Z RODZINY NA UMOWE ZLECENIE CZY O DZIEŁO.RAZ MIAŁEM PROBLEM BO URZĘDAS RZECZYWIŚCIE STWIERDZIŁ ,ŻE NIE MOŻNA ZATRUDNIAĆ NIKOGO Z RODZINY........... ZAPYTAŁEM GO O PODSTAWE PRAWNĄ..............HAHAHA! ZBARANIAŁ NIE TRYBIŁ O CO CHODZI WIĘC GO PYTAM JESZCZE RAZ A ON NA TO ,,NO BO NIE MOŻNA,, JA MU NA TO ,ŻE MAM ZAMIAR ZATRUDNIAĆ RODZINE I TYCH KTÓRYM UFAM ,WY TEŻ STOŁKI W URZĘDACH OBSADZACIE SWOIMI!!!! ON WKURWIŁ SIE I NA TO ,ŻE UMOWA ZLECENIE CZY O DZIEŁO NIE JEST UMOWĄ CYWILNO PRAWNĄ.CO ZA GŁUPEK. TEGO BYŁO ZA WIELE............ WSZYSTKIE TECZKI I DOKUMENTY KTÓRE MIAŁ NA BIURKU WYLĄDOWAŁY NA JEGO GŁUPIM ŁBIE.............ON NA TO ,ŻE DZWONI PO POLICJE AJA WYCIĄGŁEM KOMÓRKE I MÓWIE ,ŻE TEŻ DZWONIE I ZADZWONIŁEM PIERWSZY Z PROŚBĄ O INTERWENCJE BO MNIE URZĘDNIKKANTUJE DOKŁADNIE ART.286 PKT 1 K.K. WŁAŚNIE OCZEKIWAŁEM PRZYJAZDU POLICJI KIEDY ON UCIEKŁ Z MIEJSCA URZĘDOWANIA I POBIEGŁ PO PRZEŁOŻONĄ .PRZYSZŁA DYSTYNGOWANA I NIECO MĄDRZEJSZA PANI DOPROWADZAJĄC DO KOMPROMISU I ODSTUKUJĄC POLICJE.POPROSIŁA O PRZYBYCIE ZA TYDZIEŃ[MUSIELI SIE ,,WSZECH MĄDRZY TEORETYCY DOSZKOLIĆ,, .PRZYBYŁEM ZA TYDZIEŃ I MIELI POZWIESZANE ŁBY,NIE MOGLI PRZEŁKNĄĆ TEGO ,ŻE MIAŁEM RACJE A ONI WYSZLI NA IDIOTÓW TĘPYCH JAK ,,GUMOFILCE,, I BYŁO PO SPRAWIE......................DOBRZE CI RADZE JAK CHCESZ PROWADZIĆ COKOLWIEK W TYM KRAJU DZIKIM NAJPIERW ZABEZPIECZ SIĘ TAK ABY KAŻDY KOMORNIK MÓGŁ POCAŁOWAĆ CIE W DUPE.BO INACZEJ CIE GNIDY BĘDĄ DOIĆ ZA BYLE CO ,BO NA TYM POLEGA ROLA URZĘDU W TYM PSEUDOPAŃSTWIE! JA NP. DOSZEDŁEM DO TAKIEJ WPRAWY ,ŻE PRAKTYCZNIE URZĘDY MAM WSZYSTKIE W DUPIE ,MOJA FIRMA WYCHODZI W NAJLEPSZYM PRZYPADKU NA 0 ,A ZUSU NIE PŁACE DOSTAŁEM ZA TO NAWET GRZYWNE W SĄDZIE GRODZKIM .........POSZEDŁEM DO ZUSU I POWIEDZIAŁEM IM ,ŻE MAM ICH W DUPIE SRAM NA ICH RENTE CZY EMERYTURE I DALEJ NIE BĘDE PŁACIŁ................ GRZYWNE ZAPŁACIŁEM A URZĘDY WOLĄ MNIE NIEZAUWAŻAĆ. PAMIĘTAJ ZUS TO STRATA KASY!!!! ONI NIE ZABEZPIECZAJĄ CIE W NICZYM LICZĄC NA ICH OCHŁAP ZDECHNIESZ POD PŁOTEM NA STAROŚĆ,WRAZIE COROBY CZY WYPADKU TERAZ I TAK MUSISZ MIEĆ KASE SWOJĄ BO NFZ CIE I TAK ,,WYRUCHA,,..............A STAROŚĆ TRZEBA SOBIE ZABEZPIECZYĆ INACZEJ NIE PO PRZEZ ZUS CZY JAKIEŚ TAM ŚMIESZNE FUNDUSZE....................NO ALE TO JEST TEMAT NA INNĄ OKAZJE. CHCESZ COŚ DZIAŁAĆ PO PIERWSZE,PODSTAWA NAUCZ SIĘ DOBRZE,,JEBAĆ ,,URZĘDASÓW................................ POZDRAWIAM I PRZEPRASZAM ZA WULGARYZMY CIEBIE ANATOMICZKA ALE JESTEM BARDZO BEZPOŚREDNI NAZYWAM SPRAWY ZGODNIE ZE STANEM FAKTYCZNYM. NIE MOGE PRZECIEŻ GÓWNA NAZYWAĆ CZEKOLADĄ Z ORZECHAMI BO BYM CIE OKŁAMAŁ............................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stróż nocny oryginal
PRZESTRZEGAM ,ŻE NAWET W TYM TOPIKU PODSZYWAĆ PEDALSTWO BĘDZIE SIE PODEMNIE WIĘC JEŚLI JESZCZE SIE ODEZWE TO POD INNYM PSEUDO W TAKI SPOSUB ,ŻEZORIENTUJESZ SIE ,ŻE TO JA A NIE KURWIONA PODSZYWA....................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość od 20 lat w branży............
I CO JEST URZĘDASKI PIERDOLONE PO WŁAŚCIWYM KOMENTARZU STRÓŻA NOCNEGO MORDY WAM OPADŁY??????? I PRAWIDŁOWO KURWY CHODZĄCE ,NIE WYPADA OSOBY W POTRZEBIE NA LEWE SANKI WPIERDALAĆ WY TĘPE I WREDNE TUKI NIECH AL KAIDA ROZLOKUJE W TYCH WASZYCH URZĘDACH BOMBKI I WYPIERDOLI WAS WSZYSTKICH W KOSMOS ,ALBO PESTKA W POTYLICE I DO KATYNIA DO DZIURY Z WAMI I PRZYSYPAĆ TONAMI PIACHU ,WY KURWISZONY ZACHŁANNE I TĘPE!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xluk
Cześć, ostatnio mówiono mi o idealnym miejscu dla usługodawców w Internecie. To internetowa porównywarka usług Favore.pl. Wejdź koniecznie na http://www.favore.pl/page/index.jsp?id=1&tccmp=6742&tcsrc=1452 i zarejestruj swoją firmę. Gwarantuję Ci, że liczba Twoich klientów wzrośnie. Wiesz ile ludzi szuka usług w Internecie? Favore.pl ma na dodatek świetne pozycjonowanie w Google. Np. sprawdziłem frazy: - filmowanie imprez - serwis sprzętu biurowego - wynajem sprzętu sportowego - sprzątanie domów - wylewki posadzek W wynikach wyszukiwania wymienionych słów kluczowych w Google oferty z Favore.pl znajdują się na pierwszej stronie! Spróbuj! Co Ci szkodzi? http://www.favore.pl/page/index.jsp?id=1&tccmp=6742&tcsrc=1452 Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość seerf
https://plus.google.com/+KplmPlAdwokaci/posts Po tej lekturze jestem zwolennikiem Spółki z o.o., dzisiaj sam zus jest dużo droższy niż pełna księgowość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to zaden propblem wg mnie. mozesz spokojnie to zrobic.my z mezem mamy stacje paliw i sama jej organizacja nie byla trudna sw firmy np www.petronova.pl ktore od zera je wyposazaja i zatrudniamy kogo chcemy. nie ma z tym najmniejszego problemu. Twoj maz moze pracowac na umowe gdzies i na zlecenie np u CIebie bez problemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pewnie ze mozesz, nawet CI sie ten maz w firmie przyda, bo pewnych rzeczy n ie da sie zrobic samodzielnie. my np mamy stacja paliw i mamy sproo do zrobienia. ostatnio szukalismy dlugo dobrego serwisu, wreszcie znalezlismy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pewnie ze mozesz, nawet CI sie ten maz w firmie przyda, bo pewnych rzeczy n ie da sie zrobic samodzielnie. my np mamy stacja paliw i mamy sproo do zrobienia. ostatnio szukalismy dlugo dobrego serwisu, wreszcie znalezlismy www.mar-serwis.com wiec pamietaj, ze dzialalnosc to dopiero poczatek pracy i odpowiedzialnosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
majac firme mozesz zatrudnic kogo chcesz. W moim gabinecie stomatologicznym mam studentow i pania w recepcji, krora zajmuej sie zamawianiem materialow w www.holdental.pl/ i innych hurtowniach. i to jest moj wybor, nikogo innego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×