Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dsfdsfdsfdsfdsf

Pas sciskajacy lub majtki po ciazy - stosowalyscie? dziala? czy nie warto?

Polecane posty

Gość dsfdsfdsfdsfdsf

jw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to zalezy..................
majtki troche pomogly, najpierw mialam rozmiar M kupiony,po dwoch tygodniach juz przeszlam na S a potem muusialaam je wszyc na maszynie, bo S byly za duze a mniejszych w sklepie nie bylo... co do pasa, tez mialam, ale nie bylam zadowolona...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dsfdsfdsfdsfdsf
dzieki. To moze kupie i pas i majtki moze to cos pomoze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dsfdsfdsfdsfdsf
moze jeszcze ktoras z was stosowala? zastanwaiam sie bo w necie sa rozne opinie... jedne ze pomaga drugie ze nie warto bo rozleniwia miesnie brzucha... i sama juz nie wiem czy kupic czy nie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to zalezy.....................
ja mialam pod koniec ciazy olbrzymi brzuch, jak bym co najmniej bliznieta nosila... po porodzie dalej wygladalam jak bym w koncowce ciazy byla... miaalam cc, szwy do zdjecia, wiec przez pierwszy tydzien nosilam normalna bielizne w obawie przed uciskaniem blizny... tydzien po porodzie szlam do zdjecia szwow (brzuch wielki jak w 9 miesiacu nadal) i pielegniarka mi powiedziala, ze jak najszybciej mam kupic majtki uciskajace, bo nigdy sie brzucha nie pozbede.... i u mnie majtki zdaly egzamin-brzuch sie zmniejszal....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pas można nosić, ale okazjonalnie, no i trzeba ćwiczyć, samo noszenie pasa brzuszka nie zlikwiduje, a właśnie rozleniwi mięśnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×