Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość principe kraviedo

Księżniczka Inge

Polecane posty

Gość malutka księżniczka
Przestań za mnie pisać. Bo zaczyna mnie to drażnić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malutka księżniczka
Widzisz, nawet nie potrafisz podrobić mojego stylu, nigdy nie piszę "najsłodszy". Fascynuje cię ta malutka księżniczka i Jose, co? Możesz tylko pozazdrościć..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przydałby się porządny
podszywacz, dowcipny i z pomysłem, żeby rozwalić to chore wariatkowo :) Niezła jazda. Co za świr pisze na tym temacie :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malutka księżniczka
Inge myślała dziś wieczorem o swoim Jose, siedząc na swoim książęcym, złotym sedesie, bogato zdobionym brylantami wielkości kurzych jaj. Inge było ciężko, bardzo cierpiała, walcząc z wściekłą obstrukcją. Ale wiedziała, że Jose, jej jedyny Jose, nie opuściłby jej nawet w takiej kłopotliwej sytuacji. Inge nie frasowała się, gdyż wiedziała, że miłość Jose jest ponad brązowe wody przypływu atakujące jej kiszki. Jakże miłe były jej myśli o kochanym Jose snute na złotym tronie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fajna sprawa
durna cipo, podszywko, już się zadowoliłaś ? To lewatywka i spać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malutka księżniczka
Inge bardzo sie martwi, bo czyta wulgarne teksty. Inge nic nie rozumie. Czyżby to jej Jose pokazywał swą prawdziwą, prostacką twarz? :( A przecież Inge jedynie miała niewielkie problemy fizjologiczne, nie zasłużyła na taki los. Jej Jose nie powinien tak się do niej odzywać :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Princesita
Ale jesteście popierdoleni ! A ty palancie przestań się podszywać !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malutka księżniczka
Inge nie rozumie, kim jest Princesita. Czyżby jej kochany Jose dzielił swe serce i swoją dzidę z inną kobietą? :( Inge nic już nie pojmuje. Z tej żałości musi znowu biec na swój złoty sedes :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Principe de Kraviedo
Mają fun Księżniczko, nic nie poradzisz. Takie ludziki, trudno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malutka księżniczka
Inge ma nadzieję, że Jose wciąż ją kocha... Pomimo faktu, że Inge ma mały kłopocik... Inge ma laptopa i może pisać z sedesu. Jose nie musi się martwić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malutka księżniczka
A utopić cię w tym sedesie idioto?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malutka księżniczka
Nie podszywaj się pod Inge. Dam ci brylant z mojego tronu. Nie podszywaj się pod Inge, bo Jose straci głowę i nie będzie wiedział, kogo ma kochać. Mój Jose, jedyny, jego miłość przekracza granice, morze brązowe przepływa Jose mój ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malutka księżniczka
Idź się lecz ty pojebańcu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malutka księżniczka
Inge już kończy. Nie zdoła jeszcze długo podnieść się ze swego złoconego siedziska, póki nie dozna ulgi (aż brylanty odpadają od złocistej nogi, taka jest siła przypływu) Nie ma siły pisać z Jose. Ale jej serce jest przy jej ukochanym, pomimo że ciało w wyjątkowo przykrym położeniu. Dobranoc, najdroższy Jose.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×