Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ewa1311

GRUDNIÓWKI 2011

Polecane posty

Jednak trzeba będzie całą dietę przemodelować. Nie ma wybacz. Kefirki, maślaneczki, siemię lniane, jabłuszka... Ale w sumie, to i tak zawsze lubiłam. Pieczywo też tylko ciemne pełnoziarniste jem. Na pewno muszę przyjmować więcej płynów, bo albo nie mam za to czasu albo zapominam. :(((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze no nie fajne uczucie:( ja przyjde do domu bede robic zapiekanke z makaronem i miesem mielonym pod sosem beszamelowym:) mniam!!juz jestem glodna!! kurcze musze jeszcze podejsc po zurawine do apteki bo cos pecherz czuje:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anka Nie dobijaj mnie! Po takiej właśnie lasagne wczorajszej dzisiaj umieram! Ale pyszna była... Nie da się ukryć... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe moze ja jutro bede umierac:)napisze jutro:) najlepiej bo jutro przyjezdza do ir krolowa angielska, i kolo mnie drogi pozamykane, wszytsko na wariackich papierach, nie wiem jak jutro bedzie z transportem a jakos do domu trzeba sie po pracy dostac, rano na piechote moge isc bo jest ok ale po poludniu niestety nie dam rady bo sie zle czuje:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to niezłe jaja... Będziesz miała dodatkowe atrakcje z królową w tle! Mam nadzieję, że Tobie zapiekanka lepiej wejdzie niż mnie. Smacznego i miłego wypoczynku wieczorkiem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć. Ja tu się wpiszę. Jakoś mi dziwnie na tamtym forum. Szkoda, bo serio pisało mi się wcześniej super. Jednak nie chcę usłyszeć jak coś niewłaściwie napiszę, że lepiej było jak mnie nie było. Szczerze polubiłam tam wiele dziewcząt. W każdym razie dacie mi ten przepis na sos beszamelowy? Jak go dobrze zrobić? Bo mi się cholernik zawsze zwarzy na sam koniec. I nie uwierzycie co dzisiaj miałam na obidek :D Lazanię :D Co prawda gotowiec ale z racji remontu kuchni z urządzeń podgrzewających mam tylko mikrofalówkę. No i czajnik elektryczny. Full wypas dosłownie :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamazuzki76 Witaj Kochana! Dopisz się pliz do tabeleczki. Skromna na razie jest, ale może z czasem nas przybędzie. Poza tym - w bardziej kameralnym gronie łatwiej się połapać, kto jest kto i trochę chociaż "poznać". :) Co do beszamelu - ja Ci nie pomogę. Wstyd się przyznać, ale ta moja lasagne była zamawiana na dowóz... Taka ze mnie "kuchara"! Może Ania jak przyjdzie do pracy to podpowie. Ja zawsze miałam dwie lewe ręce do garów. Jedyne, co mi się udaje, to wszelkiej maści surówki i sałatki. Reszta - porażka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK.......................WIEK.....MIASTO..........TYDZIEŃ ......TERMIN Ewa1311..................31........Puławy............11. .............07-12-2011 Ania........................28........D-ca...............8...............31/12/2011

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
http://fajnamama.pl/dolegliwosci-podczas-ciazy-jak-im-zaradzic/ Znalazłam taki artykulik. W sumie to mi się spodobał, bo proponują proste i naturalne sposoby. Zastanowiło mnie tylko jedno... Żele z kasztanowcem i tabletki z rutyną na żylaki - czy na pewno są dozwolone w ciąży? Jest to dla mnie ważny temat, bo od pokoleń kobiety w mojej rodzinie borykają się z problemami żylnymi. Chciałabym zawczasu temu zapobiec. Muszę koniecznie pogadać ze swoim lekarzem o profilaktyce, bo widzę sama po sobie, jak często mam ciężkie opuchnięte nogi lub wręcz ciągną mnie żyły...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! ja beszamel robie na oko- topie maslo dodaje make potem zalewam zimnym mlekiem, dodaje lisc laurowy, ziele angielskie troche galki muszkatalowej, gotuje az zacznie gestniec, jak za gesta dodaje wiecej mleka:) ale ja robie na oko wiec nie wiem jak w proporcjach to podac, zawsze robie rozna ilosc, moze popatrz gdzies po stronach kulinarnych, napewno bedzie jakis przepis:) ja ze wzgledu na moje wieczne problemy z pecherzem wczoraj kupilam w aptece zurawine w kapsulkach i jem 1 rano i 1 wieczorem, wyczytalam, ze zurawine mozna w ciazy lykac wiec bede lykac Milego dnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a zapiekanka wczoraj przyjela sie bardzo dobrze:) ale wzielam do niej salatke kapusty czerwonej-taka ze sloika w jakies zalewie to troche "orzezwila" danie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny dołączam do Was Termin mam z usg na 2 grudnia zboczymy kiedy właściwie bo jestem takim dziwnym przypadkiem gdzie ze szpitala mnie wypisane że nei jestem w ciąży a okazało sie ze jestem i dzidziuś rośnie i jak do tej pory jest wszystko w porządku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ONK:) ja w sumie nie mam terminu z usg tylko z okresu, wiec sie pewnie zmieni, ale, ze mi sie Sylwester podoba to sie bede tego terminu trzymac:D anie wiecie czy termin z usg jest zawsze pozniej niz z okresu?bo jak tak to ja bede styczniowka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Onk3 Witamy! Dopisz się do tabelki, jak będziesz miała chwilę i napisz coś o sobie... Który to dzidziuś? Ile masz lat? Co porabiasz? Jak się czujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak tak wiem bo z okresu to by mi na listopad wychodziło tak mi na początku pani doktor wyliczyła ale nie było widać na usg wiec skierowali mnie do spzitaal w spzitalu na dwóch usg nikt nic nie widział wiec mnie "wyczyscili" i wypisali do domu ze brak ciązy a zaburzenia miesiączkowania sa ale za jakies 3-4 tyg zaczęłam krawaic wiec myslałam ze mnie źle wyczyścili zglosiłam sie do pani doktor i okaząło sie że dizdzius jest jak to lekarz okrelił wbrew naturze ale jest byc moze dzieciątko było w jajowodzie no jets ciaża tylko teraz lekarze mówią ze nie moga w moim przypadku liczyc od ostatniej miesiaczki bo to bez sensu i licza z wielkosci usg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania Ja niestety kolejna noc nie przespana. No tak mi siadły te żarcia niedzielne na bebechach, że wczoraj po zupinie na obiad to już chodziłam po ścianach. O 23:30 mój P. leciał po colę w puszce. Espumisan brałam. Nawet czopek glicerynowy poleciał... I nic -cała noc nie przespana z boleściami rozdętego żołądka. Dzisiaj od rana to samo! Jeśli chodzi o terminy... Jak byłam na 1 USG - takim szybkim potwierdzającym, to Dzieciak z USG był o 1 dzień większy niż z miesiączki, więc termin z miesiączki praktycznie pokrył się z tym z USG...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewa dzidziuś drugi starszy ma już 12 lat mam 36 lat mieszkam w Osieku nie wiem jak sie dopisać do tabelki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Onk3 Zabiła mnie Twoja historia. Dosłownie. Siedzę z otwartą gębą przed monitorem i nie wiem, czy płakać, czy komuś w ryj zawalić? Jak to? Konowały nie zauważyli ciąży? Co to znaczy "wyczyścili" Cię? Łyzeczkowanie Ci zrobili? Nie no... Psychika mi klęka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To podaj mi jeszcze tylko tydzień ciąży, w którym jesteś (który zaczęłaś), i datę porodu wyznaczoną - dopiszę Cię... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK.......................WIEK.....MIASTO..........TYDZIEŃ ......TERMIN Ewa1311..................31........Puławy............11. .............07-12-2011 Ania........................28........D-ca.............. 8...............31-12-2011 Onk3.......................36........Osiek.............X...............02-12-2011

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PODDAJĘ SIĘ! IDĘ NA STOŁÓWKĘ PO KOLEJNĄ PUSZKĘ COLI! NIE WYTRZYMAM!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak Ewa ja też byłam w szoku jak sie dowiedziałm o ciąży mój mąż jeszcze bardziej tak miałam "łyżeczkowanie i wiadmo byłam 100% przekonana ż enei jestm w ciazy w końcu lekarze anie jkas kobieta zulicy mi tak mówią i wypisali mnie tak no cóż moglam np przbeywac w jakis warunkach szkodliwych czy np pić brac leki itp mam nadzieje ze wszystko bedzie dobrze a tydzień ciazy 11/12 tak mozna okreslic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sory za literówki ale pisze szybko bo jestem w pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK.......................WIEK.....MIASTO..........TYDZIEŃ ......TERMIN Ewa1311..................31........Puławy............11. ............07-12-2011 olcik777...................26........Kraków...........11..............11.12.2011 Ania........................28........D-ca.............. 8...............31-12-2011 Onk3.......................36........Osiek.............X. .............02-12-2011 Jestem na razie najmłodsza:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Onk3 Naprawdę porażająca historia - grunt, że Dzieciątko ocalało. A tymi szkodliwymi nic się nie martw. Nikt przecież nie wie o ciąży od dnia zagnieżdżenia -każda z nas dowiaduje się po jakimś czasie. Ja też w międzyczasie paliłam papierosy (niestety), jadłam jakieś niezdrowe rzeczy, pewnie i piwo mi się zdarzyło wypić. Natura tak to wymyśliła, że nowe życie jest chronione od samego początku. Będzie wszystko dobrze! Mocna sztuka Ci się trafiła - będzie chłop albo dziewuszka nie od parady!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK.......................WIEK.....MIASTO..........TYDZIEŃ ......TERMIN Onk3.......................36........Osiek.............11.............02-12-2011 Ewa1311..................31........Puławy............11. ............07-12-2011 olcik777...................26........Kraków...........11 ..............11.12.2011 Ania........................28........D-ca.............. 8...............31-12-2011 Ustawiłam po terminach porodu. :) Onk3 - skoro masz termin wcześniej niż ja, to jesteś albo w tym samym albo tydzień niżej. Zostawiłam 11 ok?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
onk3 To nie dyktando! Ja też z pracy... :) A czym się zajmujesz? Nawet tak ogólnie - nie to, żebym wnikała...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
olcik777 Na to wygląda, że jesteś na razie naszą Małolatką. ;) Napisz, co porabiasz i jak się czujesz. Przypomnij co nieco o sobie, bo wiesz... z tamtego forum już w pewnym momencie się pogubiłam, kto jest kto... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
olick777 to ja jestem najstarsza a Ewa zajmuje się świadczeniami rodzinnymi byłam na zwolnieniu najpierw dwa tygodnie teraz wróciłam do pracy pozałatwiac pewne sprwy do końca no i przyuczyć kolezankę za jakiś miesiac wróćę odpoczywać bo z taką nieoczekiwaną ciążą jak u mnie to musze dbać biore leki wczesniej duphaston teraz luteine ciekawa jestem tylko czy po nich sie tyje bo to hormony przeciez ale najważniejsze zdrowie dziecka no tak ewa jedziemy tak samo 11 tydzien ale fajnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
onk3 Ciąża niespodziewana - ale cieszysz się, prawda? Masz już dużego chłopa w domu - bo rozumiem, że ten dwunastolatek to syn. Świadomie do końca pewnie byś się nie zdecydowała, nie? Człowiek już wyrósł z pieluch. Przywykł, że ma takie "dorosłe" i "samoobsługowe" dziecko? Życzę Ci, żebyś teraz miała słodką maniunią Córunię Mamuni! A co do duphastonu - brałam go, jak miałam problemy z nieregularnymi miesiączkami kiedyś. Nie powiem, żebym tyła po nim, ale miałam problem z zatrzymywaniem wody. To jest raczej istota sprawy przy hormonach. Obserwuj, czy nie robi Ci się opona na brzuchu, czy nie robisz się taka bardziej "nalana"... To nie jest takie tycie normalnie, że wpierniczasz więcej i Ci się tłuszcz okłada. To jest zatrzymywanie wody w tkankach. Na pocieszenie Ci powiem, że tego się łatwiej pozbyć, niż tłuszczyku. Jak zauważysz, że tak masz, to zero soli i mnóstwo wody mineralnej niegazowanej niskosodowej. Pomaga, ale trzeba naprawdę systematycznie i karnie się stosować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×