Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ewa1311

GRUDNIÓWKI 2011

Polecane posty

DZIEN DOBRY MAMUSKI ;) Kochane moje wlasnie zrobilam zakup nad ktorym zastanawialam sie 3 dni ;););) tak mi sie podobal ;) troche drogi ...ale dla Lajlusi wszystko ;) Prosze o opine ;) http://www.ebay.co.uk/itm/14-pcs-Baby-NURSERY-BEDDING-SET-DRAPE-ROD-COT-TIDY-WRAP-/330595121414?pt=UK_Baby_NurseryBedding_RL&hash=item4cf9013906#ht_7888wt_1160 Moja rozowa landrynka ;) Wczoraj przywiozlam wozek ;) wszystko w jednym...taki zloto czarny, bo gdy kupowalam jeszcze nie wiedzialam co bedzie ;) a takto taki uniwersalny kolor ;) ale fajny jest ! ( gleboki, spacerowka, fotelik, parasolka, moskitiera, nosidelko) Lozeczko przyjdzie za DWA tygodnie ;) nie moge sie doczekac ;););) AZ JAKAS PODNIECONA I PODEKSCYTOWANA CHODZE...AZ MNIE NAWET MNIE BRZUSIO BOLI;);) Jezuniu juz nie moge sie doczekac az TA MOJA POPIERDZIUSZKE BEDE W RAMIONACH SCISKAC ;) A jak u Was Kochane??? Jakies plant na weekend????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki. ja wczoraj wrzuciłam link odnośnie łóżeczka i tam w zestawie byl komplet pościeli mniej wiecej to samo razem z łóżeczkiem 318 zł wzorów poscieli tez jest dośc sporo. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwus-nie doczytalam wczesniej, ze juz zakupilas... Sluchaj jak juz kupione to "po ptokach", nie mysl tylko ciesz sie z zakupu:D nie pierwszy nie ostatni pewnie raz za cos przeplacilas:D kurcze ale fajnie juz powoli zaczynamy, Ty, Klaudyna:D ja robie liste do PL i tam bede dzialac:) wlasnie z posciela itp:D czekamy az reszta sie rozkreci:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja zaczynam z tego wzgledu ze latwiej po trochu kaske wydawac niz wszystko na raz kupowac. a to takie fajne zakupki ze milo w czasie rozłożyć:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zakupilam...;( zakupilam ;( 119 dalam plus przesylka 8.9 ....wrrrr madry polak po szkodzie;( tak czy tak ciesze sie bo ladne....takie cukierkowo rozowe ;) Tak zaczynamy...zaczynamy masz racje....Ja tez wole kazdego miesiaca wydac troszke niz....boom I paru tysiakow nie MA ! Ales tu dzis pusciutko...my dwie I klaudynka ;) Ale to dobrze bo ile mozna w domu siedziec, Ja dzis bylam na dlugim spacerze...na obiedzie w restauracji I jadlam moja ulubiona salatke ;)(NICOISE) a Potem bylismy w kinie na "kapitanie Ameryka'...ogolnie super dzionek ;) milej nocki Kobietki ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Natalia261985..............26......Wojnicz..........21... ... ....02-12-2011 Onk3(Magda)...............36......Osiek.............21... ........02-12-2011 olcik777.....................26.......Kraków..........21 ...........04-12-2011 Ewa1311....................31.......Puławy...........22( M). ..........07-12-2011 klaudula213................25.......Poznań...........20. ..........11-12-2011 AgaOm......................23.......k/Nowa Sól......XX...........12.12.2011 mamazuzki76(Monika)...34.......Świecie...........21..(M) .....15-12-2011 elizka_84...................27......Gdańsk...........17( ch).......16-12-2011 HASANANA(Sylwia).........32......UK.................21.(d )......17-12-2011 doo(Dorota)...............36.......MałyGarc........XX ..........17-12-2011 pelepetka123(Ania)......28.......Kraków...........20.... .......18-12-2011 nutkaaa86(Paulina)......24.......Dąbr.Górnicz....XX.... ......21-12-2011 Astoria1985r. (Malwina)..26.....Śląsk...............XX..........23-12-20 11 ollakoziol(Olka)............24......Częstochowa.....18. .........24.12.2011 Hautamer(Aga)............30......Trójmiasto........XX... .......25-12.2011 a co tam(Ania).............28......D-ca................18........ ..26-12-2011 Oleenka_KR(Ola) .........30.......Kraków............XX.........12-2011< br Wróciłam z urlopu :D Wybyczyłam się. W poniedziałek do pracy. Ale w środę poproszę o zwolnienie. Padam na pysk. U mnie też siusiak :D Czyli będzie synek Teraz się zbieram do wyrka. Napisze coś więcej jutro lub w poniedziałek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Natalia261985..............26......Wojnicz..........21... ... ....02-12-2011 Onk3(Magda)...............36......Osiek.............21... ........02-12-2011 olcik777.....................26.......Kraków..........21 ...........04-12-2011 Ewa1311....................31.......Puławy...........22( M). ..........07-12-2011 klaudula213................25.......Poznań...........20. ..........11-12-2011 AgaOm......................23.......k/Nowa Sól......XX...........12.12.2011 mamazuzki76(Monika)...34.......Świecie...........21..(M) .....15-12-2011 elizka_84...................27......Gdańsk...........17( ch).......16-12-2011 HASANANA(Sylwia).........32......UK.................21.(d )......17-12-2011 doo(Dorota)...............36.......MałyGarc........XX ..........17-12-2011 pelepetka123(Ania)......28.......Kraków...........20.... .......18-12-2011 nutkaaa86(Paulina)......24.......Dąbr.Górnicz....XX.... ......21-12-2011 Astoria1985r. (Malwina)..26.....Śląsk...............XX..........23-12-20 11 ollakoziol(Olka)............24......Częstochowa.....18. .........24.12.2011 Hautamer(Aga)............30......Trójmiasto........XX... .......25-12.2011 a co tam(Ania).............28......D-ca................19........ ..26-12-2011 Oleenka_KR(Ola) .........30.......Kraków............XX.........12-2011< br sylwestrowe(Ania)......28........opole...............19.. ........31.1 2.2011 Witam sie z rana:) a no cisza wczoraj byla:)tylko my 3 na posterunku;) chyba nie pisalam, wczoraj rano i dzis w nocy-Kruszyna sie odezwala ale juz nie jakies babelki czy cos tylko trzymajac na brzuchu reke czulam normalnie takie "wybrzuszanie"hmmm...nie wiem jak to opisac-ale po co sie bede wysialac-przeciez kto jak kto ale Wy wiecie co mam na mysli:D:D:D Sylwucha ja dzis planuje na obiad isc do chinskiego bufetu- bede mogla sie wyszalec i wsyztskiego po troszku sprobowac, jakos restauracje chinskie mi nie podchodza bo nigdy nie wiem co mi bedzie smakowalo a tak to do wyboru do koloru:D, wlasnie przypomnialas mi o kinie chcialam isc zobaczyc ta nowa komedie Horrible Bosses, kolezanka widziala i mowila,ze fajna:) a nam sie podobaja podobne filmy wiec mysle, ze moge jej zaufac:)takze moze bedzie mila niedziela, narazie kawka sie delektuje:) kurcze od wczoraj czuje brzuch...no czuje-wiem, ze jest...dziwne to...niby nie boli, noby nic ale czuje...wczoraj byl twardy dolem-ale tylko dolem nie caly-wiem,ze istnieje cos takiego jak twardnienie brzucha i nie ejst to dobre ale czy wtedy to caly twardnieje czy co?hm...poki mnie nie boli nie bede panikowac, musze sie obserwowac No i chyba tyle na ta chwile;)🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kobietki dopiero zauwazylam, ze jest drugie forum z grudniowkami - czy moge dolaczyc? na tamtym jest dosyc duzy mlyn i ciezko sie wstrzelic w wypowiedzi hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Aneczka... Powiem Ci ,ze Ja mialam takie bolesci w tamtym tyg ze az plakalam, I do szpitala pojechalam...I coz nic groznego, poprostu zrosty po operacji daja znac o sobie ;( A ogolnie brzuszek I Bol czuje codziennie , wiec nie Wiem jak Ci pomoc, Ja sie poprostu staram przyzwyczaic...nie chce sie ciagle pasc przeciwbolowymi lekami...I tak niewiele pomagaja. Milej niedzieli Kobietki zycze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Tulipanek... Ja tylko napisze w imieniu Ewci gdyz to Ona zalozyla ten Topik...pewnie nie MA problemu...napisz nam cos o sobie ;) jesli masz ochote I dopisz sie do tabelki... My zawsze serdecznie zapraszamy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tulipanku:) witamy!no u nas "spokojniej" bym powiedziala:) Sylwus-no mnie niby nie boli-tylko go czuje-takze nie panikuje-bede sie obserwowac, odpoczywac, zreszta tak sobie mysle, ze moze sie to wzielo od kichania, bo mam ten katar i sobie od czasu do czasu kichne ale wtedy to mam wrazenie,z e mi sie wszytsko od srodka odkleja wiec staram sie to robic delikatniej- chociaz JAK? no ale wczoraj kilka razy po poludniu psozlo tak solidnie i moze przez to? zobaczymy:) a Ty co? tez z rana sie peletasz po necie? :)mezula cos oglada w tv, chyba sie jeszcze nie dobudzilismy, bo co ktores sie odezwalo to jak w innym jezyku:) nie moglismy sie dogadac, wiec kazdy zajal sie soba, kawka moze zaraz wrocimy na normalne tory;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aneczka moj oglada wiadomosci...I czeka az Tesco otworza;) bo braklo nam wkladow z kawa do maszyny;( wiec obydwoje zjedlismy platki z otrebami ;) a teraz oczekujemy na kawusie Latusie ;) Maz jutro po miesiacu wraca do pracy , wiec nie m ciekawej miny ;) A Ja nadal Leń przez pare mcy ...wrrrr chyba na glowe dostane ;( JESZCZE RAZ GRATULUJE WSZYSTKIM MAMUSIOM CHLOPCZYKOW I DZIEWCZYNEK!!!!!! nasze SZCZĘŚCIA...... ANECZKA...Jestem pewna ,na 100 proc choc lekarzem nie Jestem , ze to czucie brzusia to od kichania...miesnie napreazyly sie w szybkim tempie kilka razy ...a teraz I tak narazone Sa na dodatkowy wysilek...wiec teraz je czujesz Ja przy delikatnym zakwasie... Ja nie nawidze kichac w tym stanie ;).. Ale coz mus to mus...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwek no wlansie tez mi sie tak wydaje:) poszlam zapytac mezule czy idziemyd zis do kina, podalam propozycje a on mi tu wystrzela z jakims harrym poterrem, kapitanem(Ty na nim bylas) ale to nie moja bajka, no i od slowa do slowa-lepiej bylo wyjsc do drugiego pokoju-hehe cos sie chyba dzis nie wyspalismy:D Tulipanek a Ty na kiedy masz termin? wiesz juz czy corcia czy synek? jak samopoczucie? skad jestes? tak sie ogolnie prosze przedstawic, zebysmy wiedzialy co i jak:D 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aneczka... Ten Kapitan Ameryka...nie wart kina...lepiej w domu.... A Harry ..to ost czesc jest ok pod warnkiem , ze widzialas wszystkie czesci....bo inaczej to bez sensu isc... Kawa przyjechala ;) lece...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam Dziewczynki w niedzielne przedpołudnie. Pogoda w Poznaniu jak zwykle zresztą ostatnimi czasy do bani więc wybieram się gdzieś na miasto na kawusie:P Moje Maleństwo też buszuje w brzuszku:) Miłego dnia dziewczyny życzę, a po powrocie z kawki zabieram się za robienie listy pozostałych rzeczy do kupienia dla mojego Bąbelka:) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haha maz sie obudzil:) przyszedl do pokoju gdzie siedze i przyniosl mi moje 3 torebki ktore zostawilam na stole zebym cos z nimi zrobila:) i skomentowal to tak: zrob cos z nimi bo nawet 3 kaprali nie moze kolo siebie stac bo moze granat wybuchnac...chyba mu humor wraca-wiec ide!🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O, widzę, że się zakupy zaczynają na dobre:) To dobrze, bo troszkę czułam, że za wcześnie zaczynam. Teraz będzie raźniej. Najbardziej się obawiam tego, że nie kupię tego, co naprawdę potrzeba, a za to będę miała mnóstwo niepotrzebnych rzeczy... Ubranka to pół biedy, gorzej z innymi "drobiazgami", typu butelki, kremy do pupy, termometry, itp... Jeśli któraś z Was znajdzie w necie jakąś sensowną listę na początek, to podrzućcie link, albo może będziemy wrzucać własne listy (ja sie powoli do zrobienia takowej zabieram), wtedy może uda się wspólnymi siłami stworzyć najbardziej optymalny zestaw. A ja spędzam teraz całe dnie na patrzeniu na moje śliczne małe 2-dniowe kociacki. Jak się mały urodzi, to chyba nie oderwę od niego oczu. Niesamowite, jak takie małe stworzonka z dnia na dzień się zmieniają. Życzę wszystkim miłej niedzieli i trochę słońca, bo dzisiaj to chyba wszędzie pada...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
POJEDZONE ;) Kurcacek piecony;) salatka z pekinskiej ( uwielbiam) fasolka...a na pierwsze pomidorowa...z pietruch;) A wszystko to Moj Musial sobie dosalac, bo wersja byla bardzo malosolna ;) dla mnie czyli hihi;) Teraz Męzulek myje naczynia, gdyz to jego powinnosc w tym domu;) a Ja leze brzuniem do gory ... I oczekuje jakis znakow sygnalow od mojej coreczki;) Dziewczyny a powiedzcie , czy to moga byc ruck jesli czuje czasem jakby ktos mi baka od srodka puscil az mi czasem delikatnie brzuch do gory uniesie? Bo Ja juz zgupialam I nie Wiem...a przy tych bolacydh wiazadlach to ciezko wyczuc wrrrr....ale czekam cierpliwie;) o znow bczek w brzuchu....;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Natalia261985..............26......Wojnicz..........21... ... ....02-12-2011 Onk3(Magda)...............36......Osiek.............21... ........02-12-2011 olcik777.....................26.......Kraków..........21 ...........04-12-2011 Ewa1311....................31.......Puławy...........22( M).......07-12-2011 klaudula213................25.......Poznań...........20. ..........11-12-2011 AgaOm......................23.......k/Nowa Sól......XX...........12.12.2011 mamazuzki76(Monika)...34.......Świecie...........21..(M) .....15-12-2011 elizka_84...................27......Gdańsk...........17( M)......16-12-2011 HASANANA(Sylwia).........32......UK.................21.(K).....17-12-2011 doo(Dorota)...............36.......MałyGarc........XX ..........17-12-2011 pelepetka123(Ania)......28.......Kraków...........20.... .......18-12-2011 nutkaaa86(Paulina)......24.......Dąbr.Górnicz....XX.... ......21-12-2011 Astoria1985r. (Malwina)..26.....Śląsk...............XX..........23-12-20 11 ollakoziol(Olka)............24......Częstochowa.....18. .........24.12.2011 Hautamer(Aga)............30......Trójmiasto........XX... .......25-12.2011 a co tam(Ania).............28......D-ca................19........ ..26-12-2011 Oleenka_KR(Ola) .........30.......Kraków............XX.........12-2011< br sylwestrowe(Ania)......28........opole...............19.. ........31.1 2.2011

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fruciłam! Buziole Mamidła Kochane! Nie było mnie cały weekend, bo uciekliśmy do Dziadków na ranczo (do moich rodziców). Przyrody ani wiejskiego powietrza nie zażyliśmy, bo padało i pogoda była syfska do potęgi n-tej! Widzę po wypowiedziach, że II trymestr jednak ma swoje zalety: humory dopisują, aktywność wzrasta, zakupy rozpoczęte i pomalutku robi nam się atmosfera wyczekiwania i bujania w obłokach, jak to będzie cudne wytulać swoje Maniunie? :))) I tak ma być! Ja cały piątek kursowałam z Mężem i Tatą moim po sklepach meblowych. Stwierdziliśmy, że poświęcamy jeden dzień od rana do wieczora na "wyoglądanie" wszystkiego, co nam się spodobało w katalogach. Jest tego multum, a i tak doszliśmy do wniosku, że najtaniej i najlepiej nas wyjdzie zrobić sobie wszystkie meble do mieszkania na wymiar w firmie, która robiła nam kuchnię... Żaden gotowy system i zestaw nie zauroczyć nas aż tak, żeby się zdecydować. Sami sobie zaprojektujemy, oni wykonają i będzie gitarra. Ogólnie po USG połówkowym poczułam się cudownie. Mój gin jak zwykle mnie uspokoił, wyjaśnił wszystkie moje wątpliwości i jak zwykle wyszłam od niego naładowana pozytywną energią, siłą i radością! Lubię tego kolesia! ;))) Powiem więcej - bez zająknięcia zdiagnozował mi zespół pewnych przykrych objawów, które towarzyszyły mi od pewnego czasu jeszcze długo przed ciążą... Kompletnie niezwiązanych z jego specjalnością. Wcześniej 10 innych specjalistów nie wiedziało, w czym rzecz, a on był pewien diagnozy po samym wywiadzie... Nic groźnego, ale będę się musiała zająć tym po porodzie. Takie tam dolegliwości związane z przewodem pokarmowym i jego aktywnością... :))) A tak poza tym - dzisiaj po południu pierwszy raz wyjrzało w końcu słońce! Mam nadzieję, że tak zostanie, bo już byłam gotowa dostać depresji od tej pogody zafajdanej! Co tam u Was Moje Wiedźmy Kochane? P.S. Jak ktoś do nas dołącza albo pyta o jakiekolwiek sprawy "formalne" odnośnie naszego tematu, to proszę ze mnie tu nie czynić żadnego "bossa". Na naszym forum nie ma rządzicielek i rządzonych. :))) Każda ma prawo do własnego zdania w każdej sprawie i w każdej chwili.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przepraszam za błędy, ale jak zwykle starałam się napisać wszystko na raz! Polska język, trudna język! ;)))) MONICZKA! Witaj! Czekam z niecierpliwością na Twoją relację, co porabiałaś, jak Cię nie było! :))) Brakowało Ciebie tutaj!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Ewcia. ja do rodziców za miasto wybieram sie w tygodniu powdychac swieżego powietrza. troche poplotkować i poodwiedzac znajomych:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki moja nie obecność też była związana z wizytą u mamy ale już jestem w domku za oknem totalna porażka wiec nawet propozycja kolacji na mieście mnie odpycha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co do jedzenia to ja ostatnio mam parcie na arbuza i na lody;) A na kolacje zrobia sobie pyszna kanapeczke że wszystkim co mi się na niej zmiesci:) konkretnej kolacji nie robie bo mój mężus dietke ma.a dla mnie jednej to mi się nie chcę. Milego wieczora Dzieweczynki;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trochę mnie przeraża ogrom "misji" do zrealizowania na sierpień i wrzesień. Zakładam, że w październiku i listopadzie, to już wiele nie powalczymy... Bo brzusie już spore będą. Dlatego też w sierpniu i ewentualnie wrześniu czeka nas: meblowanie nowego mieszkania od podstaw (mamy tylko meble kuchenne i łazienkę zrobioną), cała wyprawka dla naszego Synusia, szkoła rodzenia - czas się już będzie pomału zapisać... We wrześniu przeprowadzka... Nie wiem, skąd ja wezmę siłę, żeby to wszystko ogarnąć. Całe szczęście, że Moje Kochane bierze cały sierpień urlopu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewcia mnie też czeka przeprowadzka ale do teściowej troche mi to nie pasuje bo teraz mieszkamy sami w domu i niedaleko mojej mamy. ale teściowa mieszka sama i sie rozchorowała wiec mój mnie ciągnie do miej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×