Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ewa1311

GRUDNIÓWKI 2011

Polecane posty

Olcia- ja rowniez biore mg +calcium, mam skurcze lydek wiec nie chce sie meczyc, kolezanka ktora urodzila potwierdza to co mowi Ewka- nie przedawkujesz, wskazane jest, w suplementach jest go zdecydowanie za malo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny tu melduje sie śpioch dzisiejszego dnia co prawda jestem już ubrana.co ja zjem na śniadanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ha! Moja Żandarmeria już stoi nade mną i się drze za siedzenie przy kompie. O 11:00 wymarsz w domu w celach oglądania mebli i zakupów moich kosmetycznych oraz stanikowych, bo mi się mleczarnie nie mieszczą i mam 1 dyżurny biały stanik, a teraz potrzebuję jeszcze beżowy... A! Wyniki badań mam gitarra! Wszystkie: morfologia, siury, sód/potas i co najdziwniejsze - próby wątrobowe... Za to powinnam do Częstochowy iść na kolanach, bo po tylu latach faszerowania się hormoniskami - zdrowa wątroba to cud!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1 mam mały wyciek z lewej piersi czy to już mleko :P przecież jeszcze dużo czasu bryyy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pelepetka To siara! Nic się nie dzieje... Było jakieś fiku miku z Mężusiem w nocy? Jeśli tak, to mniej międlić cycory i będzie ok. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewcia ty to jesteś oczytana ja właśnie nadrabiam zaległości mój zachwycał sie tylko piersiami ze są takie jak by na pompowane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Niunki Wszystkie......dziekuje dziekuje dziekuje !!!!! Ja nie dawno wstalam , dzis Bol jest ale mniejszy ;) narazie daje rade;) Plany na reszte dnia to cos czego nie trawie ,,,,!!!!! Segreguje dzis dokumenty wrrrrrrr nie cierpie !!! Ale musze bo porzadek musi byc a troszke sie tego nazbieralo, Tymbardziej po 3 tyg nieobecnosci w domku ;) Nastepnie gotuje botwinke ;) I leń do konca dnia ;) a jak,!!!!!!!!! Ewcia nawet nie wiesz jaka masz racje z tym CC, kto nie przezyl tego bolu I pozniej rehabilitacji, niech sie schowa... Zrozumiem tylko te dziewczyny ,ktore maja oczywiste wskazania ze wzgledu na ogromne zagrozenia... Dziewczyny ...nie dajcie sobie ciac brzuszka ;( jest to powazna operacja, nigdy nie wiesz czy unikniesz powiklan...Ja po 7 latach po takim samym cieciu , nie mam czucia z lewej strony PODBRZUSZA ;( obojetnie jaki nadmiar skory zawiesza sie na bliznie , ( mam bardzo wysoki prg bolu ) jednak Bol po tej operacji...wrrrrrrr okropienstwo.... Ewcia I Ja czekam na Twoj wynik ...dzisiejszy... ;) powiedz chociaz co czujesz ???? Czasami Kobietki Sa prawie pewne co tam pod serduszkiem rosnie ;) Buzka laseczki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka Hasananana - to dobrze że już jest trochę lepiej, bidulko :( ale miejmy nadzieje że takie bóle nie powtórzą. - u mnie dwa dni temu botwinka w postaci chłodniczka z jajeczkiem mniam mniam co płci to ja miałam przeczucie od początku ze to będzie dziewczynka i po połówkowym wychodzi na to że tak faktycznie jest :) trochę ciezko było ją podejrzeć, ale się udało :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klaudyna213
A ja dziś na obiad zrobie ziemniaczki kotleciki i ryzowe z sosem koperkowym;) Ja mam nadzieje poznac plec. Za tydzien. Ale od samego poczatku czuje że to bedzie corcia, ale nie nastawiam się. Na pewno bedzie to kochane malenstwo mamusi;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja czulam, ze dziewczynka- tzn nie wiem czy czulam czy chcialam;) a teraz to chlopczyk ale tez nie wiem czy czuje czy uwierzylam w to co mi kazdy mowi....zobaczymy 16 mam nadzieje:D:D ale jak to Kludyna napisala i tak bedzie to "kochane malenstwo mamusi":)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwestrowe
A ja w poprzedniej ciąży byłam niemal pewna że będzie chłopczyk a okazało się, że dziewczynka. Dlatego teraz nawet się nie zastanawiam bo mojej intuicji nie mam co ufać:) może wkrótce się dowiem wreszcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj HASANANANA trzymaj sie nam dziewczyno ale dla mnie to ty góra optymizmu tylko prać przykład. ja za chwilke zmykam na spacer bo trzeba sie po ruszać a jest tak pięknie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klaudyna213
Dla nas rodzicow najwazniejsze jest żeby Maluch byl zdrowy i prawidlowo się rozwijal. Chociaż np moja mama stwierdzila że skoro wnuka już ma- u mojej siostry- to teraz chcę wnuczke bo chcę kupowac sukieneczki;) a znajomi wroza mi chlopca bo podobno wyladnialam- ale w babcine powiedzonka typu corka zabiera matce urode- nie wierze. Wiec coz pozostaje czekac aż maluch się ujawni;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klaudyna213
A tego to ja nie wiem bo nie wierze w takie starodawne poglady. I wszystkie takie teksty wpuszczam jednym a wypuszczam drugim uchem;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe w ramach rozrywki czasem te "poglady" dopasowuje do siebie ale nic mi nie pasuje, o ostatnio zaczelam patrzec na brzuch np czy stozkowy czy okragly i na golasa jest taki spiczasty no ale w ubraniu formuje sie w ladna pileczke:D wiec?jakbym chciala to wziasc na powaznie to ja juz nie wiem kto by tam mieszkal:P:P podoba sie Wam? http://allegro.pl/kubus-disney-posciel-5-el-90x120-najtaniej-polecam-i1718246476.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klaudyna213
Ja zawsze bylam za kubusiem;) ale ta druga też jest swietna, byle w jakims stonowanym kolorze a nie pstrokata bo aż oczy bola;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie no wiadomo, ze jakis kolor i neutralnu i nie pstrokaty, u nas w malym pokoju bo by to bylo za "oczojebne" moze jakby pokoj byl jakis duzy, jasny to m o z e ale w tej chwili tylko jakis neutralny, jasny w chodzi w gre...szukam, nadal szukam a czy rozek taki zwykly czy raczej ten z kokosowym wkladem polecacie(te Mamusie z doswiadczeniem pytam)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja sie przyznam ze jestem jeszcze zupełnie zielona w temacie wyprawki, gadzetów dla malucha a ta ilośc rzeczy, wybór mnie przeraża i przytłacza tak sobie myślę że zabiorę się od 7mego m-ca a przynajmniej od momentu kiedy będę już na zwolnieniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Starbuck- no ja sie wlasnie rozgladam bo chce zamowic i przywiezc ze soba jak bedziemy wracac z PL, bo tutaj wybor-jasli cos naprawde super to i cena "super" a w normalnych sklepach wybor kiepski a ceny...ehhh u mnie w pracy z kolezankami ogladamy i juz mi zapowiedzialy, ze jak beda one w ciazy to w Pl sie beda zaopatrywac bo i cena nie porownywalna i wybor:) wiec w moim wypadku dlatego juz o tym nawijam;) gdybym miala to miejscu pewnie tak jak mowisz, od 7 m-ca bym zaczynala myslec:) a co tam u Ciebie? w pracy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W zasadzie bez zmian, tylko co raz większa niechęć do porannego wstawania i w ogole do pracy :) jutro mam wizyte u innego lekarza (poprzednia "mądra pani dr" już pozegnałam), mam nadzieję że ta wizyta bardziej mnie uspokoi - więc przede mną 3 dni wolnego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki:) ja juz po wizycie:) miałam usg połówkowe:D:D:D:):):) i wszystko jest w jak najlepszym porządku:):):):) cieszę się ogromnie. Gin powiedział że wzorowo Maleństwo się rozwija:):):) niestety tak się wierciło podczas badania ze płci nie znam, ale co tam najważniejsze że wszystko dobrze:):):):) w sumie to tak na początku chłopca chciałam, a teraz to jest mi to bez różnicy:):):) oby dalej było wszystko w porządku:):):) cieszę się lalala:):):):):):):):):):):):):) Ciekawe co u Ewci:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olenka,,,,! Super ,ze wszystko dobrze, ciesze sie ogromnie!!! A plec zdazysz poznac ;) Ciekawe co u Ewci...tez nie mogla sie doczekac...I juz pewnie Maluszka oglada I lezki z policzkow wyciera...;) no chyba ze to tylko Ja taki wrazliwiec Jestem . Buziolki czekam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klaudyna213
Swietny tekst. Czytalam to już kiedys nawet wydrukowalam sobie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×