Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ewa1311

GRUDNIÓWKI 2011

Polecane posty

Sylwuś Kurier wniósł mi łóżeczko do domu ale takie to ciężkie że narazie dałam sobie siana;) czekam na meżula, wróci o 14 z pracy, zjemy obiad i się weźmiemy za to:) narazie tylko zciągłam folię i sprawdziłam czy wszystko jest:) a co do Twoich obaw to ja mam tak samo, zaczyna mi się zle oddychać;/ bolą mnie żebra z lewej strony jak nie wiem. A tu jeszcze 3 miechy przed nami... sylwestrowe haha ale się uśmiałam z tą pępowiną;P ja jak miałam usg to lekarz sam stwierdził że mój szkrab ma pokaźny sprzęcior jak na takiego malca;))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie. Ja wlasnie wrocilam do domu. Bylam w laboratorium badania zrobic bo w piatek wizyta, w drofze powrotnej skoczylam na zakupy bo w lodowce to tylko swiatlo było hihi;) ale wrocilam już i teraz leze do gory brzuchem, nogi mi puchna:/ a poza tym wszystko gra:) Mala bryka jak szalona a ja jak szalona biegam do wc:) ale coz takie zycie. Pozdrawiam i milego dnia. Lece do kuchni jakis obiad zrobic a w miedzyczasie upieke chlebek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dla tych ktore nie sa przekonane co do wlasnorecznie pieczonego chleba wyzej wkleilam link do zdjecia mojego ostatniego wypieku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klaudynka.... Npewno sie skusze w ktorys dzien ;) ale narazie jutro sernik puszysty...a chlebek moze w piatek upitole;) dziewczyny spijcie dobrze;););) P.S. U mnie za 3 dziewiata ,a Ja jem deser cynamonowo jogurtowy;););) robilam godzinke temu;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny nie wiem co sie zemną dzieje ale śpie coraz dużej a ze dalej pracuje to na nic nie mam czasu. za miesiąc mam wizyte i spadam na l4 szykować nasz dom na przyjście dzidzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O jak tu cicho. Wszystkie poszly do szkoly?;) A mnie dziś czekaja porzadki:/ a tak mi się nie chcę:( no ake jutro gosci mam wiec jakoś trzeba ich przyjac. Milego dnia zycze i slonca- bo u mnie pochmurno- normalnie depresja jakas pogodowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie niestety pochmurno:/ ale coz zbliza się jesien wiec tak już bedzie coraz czesciej. No nic trzeba się brac za robote alez mi się nie chcę:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
klaudyna213 wpadnij do mnie na kawe ogarniemy mój dom a następnie twój może jeszcze Sylwia by nam pomogła :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pelepecia... Ja Wam chetnie pomoge....Ja wymyslam roboty z nudow ;) dzis np...oczyscilam sobie cala buzke;) najpierw byla ciepla parowka wodna...Potem oczyszczanie a teraz siedze z maseczka wulkaniczna na buzi oczyszczajaca oczywiscie;) Potem zamierzam posegregowac I poprzepisywac na kompie Westwood przepisy jakie mam w domu ;) czesc z nich mam powymyslanych pomieszanych z innych plackow, ciast...wiec czas to uporzadkowac!!!! Potem ok 4 robie sernik puszysty mniam mniam ;) I tak caly dzien zagospodarowany;) ogorkowa od wczoraj w lodowce wiec nad obiadkiem nie musze myslec;) Dziewczyny Wielkie buzki!!! Milego dnia...u Nas w alderszot slonko swieci...ale garaczki nie MA ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja mam dziś doła na maxa:(((( wczoraj był taki super dzień a dziś mega dół;( ugotowałam fasolkę po bretońsku i idę się kimnąć bo nie chce się sama tak smutać bo mój szkrab też będzie smutny:( miłego dnia dziewczynki;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NATALKA.... GLOWA DO GORY...JUTRO BEDZIE LEPIEJ....ZOBACZYSZ...MY CIEZAROWKI PRZEZYWAMY WSZYSTKO RAZY 2 ...I to dlatego te doly I humory....buzka trzymaj sie!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama Filipka:)
Cześć dziewczyny:) Jestem pierwszy raz na forum ale mam nadzieję że mogę dołączyć do tego tematu.. Też mam termin na grudzień i już się nie mogę doczekać kiedy mój synuś będzie na świecie:) Chętnie porozmawiała bym z innymi mamusiami:) pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc MAMO FILIPKA... JESLI MASZ OCHOTE TO ZAPRASZAMY SERDECZNIE...NAPISZ NAM KILKA SLOW O SOBIE JESLI MASZ OCHOTE I DOPISZ SIE DO NASZEJ TABELKI...;) Jak SIE czujesz??? Jak rosnie BRZUSIO ???? Ile kg do przodu??? Jak tam maluszkowe zakupy??? Napisz nam co chcesz ) praujesz jeszcze??? Nekaja Cie jakies bole???? Pozdrawiamy cieplo I milo bedzie mice jeszcze jedna doswiadczona mamusie;) bo MA SIE rozumiec jestes juz mama jednego szkraba ? FILIPKA? Buzka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama Filipka:)
Hmm no faktycznie źle dobrałam pseudonim bo dopiero zostanę mamą Filipka:) Nie mieszkam w Polsce i raczej nie mam z kim porozmawiać wiec postanowiłam napisać na forum:) Może któraś z Was mi powie czy to normalne żeby dziecko nie ruszało się w brzuszku przez 3 dni?? Bo ostatnio miałam taką sytuacje i strasznie się martwiłam. Ale w dniu w którym miałam jechać do lekarza mały znowu zaczął szaleć.. Wiec już nie wiem co o tym myśleć..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam kolejna forumowiczke;) i kolejnego synusia w naszym gronie;) A moze dzidzia po prostu obrucila się i kopala Cie że tak powiem nogami "do srodka" A ja jutro mam wizyte do 15 bede się denerwowac, bo tak mam Że im blizej wizyty tym bardziej się boje że cos moze być nie tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Mamo Filipka:D A skad jestes, ze tak zaczne:D:D bo i ja i Hasanana tez poza PL:D:D ja z tego co wiem to sie moze zdazyc "cisza" i brak czucia ruchow- mnie kolezanki usiwadomily, ze po locie samolotem moge nie czuc malucha ale i w samolocie i po wyladowaniu Maly dawal znac, ze tam jest:D a na kiedy masz termin? no jak to Babcia mowi- bedzie wojna-same chlopy sie rodza:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama Filipka:)
Ja mieszkam w Norwegii:) dzięki dziewczyny bo trochę się uspokoiłam:) ja to już panikować zaczęłam że coś nie tak jest z małym.. A co do tego samolotu to mój synek też ciągle kopie jak lecimy i to dużo mocniej niż normalnie:) chyba nie lubi latać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama Filipka:)
A termin mam na 11 grudnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama Filipka:)
No mam nadzieję że polubi latanie bo tylko samolotem będziemy podróżować:) Ja nie wyobrażam już sobie 24 godzin spędzonych w samochodzie:) a ty skąd jesteś jeśli można wiedzieć?? bo napisałaś że też nie mieszkasz w Polsce:) i na kiedy masz termin??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×