Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ewa1311

GRUDNIÓWKI 2011

Polecane posty

DZIEN DOBRY !!!! EWIA OBY JAK NAJWIECEJ TYCH BANANOWYCH USMIECHOW;) hahaha u Nas wszystkich kobitki bo zbliza SIE wielkimi krokami Jesien...czas zadumy I melanchlii...mam nadzieje ,ze w te deszczowe dni jakos bedziemy SIE tu wspierac ;) Ja od samego rana w zlym nastroju....Ja juz nie Wiem cholera jak to jest...czy to wlasnie jak Ewcia pisze jakies Fatum wisi nad niektorymi z Nas ? No przeciez nie dosc ze juz czuje SIE jak pol niepelnosprawna , to jeszcze do tego cos mi w nocy w kolania ( lewym)przeskoczylo I taki Bol ze pol nocy nie przespalam , w dodatku kin owoce Sa na gorze" wiec zeby tam wejsc lay mi SIE dooczu cisna, a wysikac SIE trzeba? I teraz nie Wiem do lekarza sic nie MA po co , no bo przeciez nogi we snie chyba nie zlamalam hahaha ani nie skrecilam ( no chyba ,ze mi ktos jakims mlotem w nocy przy****) hahaha no ale Tego tez nie stwierdzam bo siniak by byl.... A tu nic !!!! A nogi zgiac z bolu nie moge!!!;( Dziewczynki miala tak , ktoras? Co to moze byc???? ( z prawej strony lewego kolana) A ogolnie wszystkim , zycze milego sprawnego""" dnia! Bo Ja paralityk Jestem ;( wrrrr mam nadzieje, ze to minie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CZEŚĆ MAMUSIE! ja leże tak od godz. i podnieśc sie nie moge ! gdyby nie głód to pewnie jeszcze długo bym tak leżała :) Sylwestrowe masz rację to szpital opole ale na całe szczeście nie wszyscy lekarze mają tam takie podejście . Dobra idziemy na śniadanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej drogie panie olka chyba nadal w szpitalu bo nic nie pisze a ja nareszcie po śniadaniu dziś płatki z mlekiem och robi sie zemnie dziecko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien Dobry:) a ja nie spalam chyba od 5 bo sie obudzilam do kibelka i bylam przygotowana na kopniaki a tam nic do rana i dalej cisza i nie wiem czemu:( spi maluch tyle?niech juz wstaje!!!;) co do lekarzy to ja nie mam zlych doswiadczen ale mojego mezuli siostra jak trafila do szpitala gdzie urodzila martwa coreczke to lekarz na nia popatrzyl i do niej " a pani to z czym tu przyjechala, tu nie ma juz co ratowac" bez owijania w bawelne, bez jakies empatii...ot "po ptokach", kroplowka i na porodowke rodzic...szkoda slow na takich balwanow!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwia nie wiem co to może być, może się gdześ uderzyłaś a nie pamiętasz? Dla pocieszennia powiem Ci że mam też zryty humor, ide zaraz piec szarlotkę, może tak sobie trochę poprawię humor? Ania niestety takich lekarzy bez serca jest bardzo dużo w naszej służbie zdrowia;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwestrowe
a ja mam taki zapierdziel w pracy, że nawet nie wiem jaki mam humor, nie mam czasu się nad tym zastanowić ;) :D miłego dnia dzieweczki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siemanderro! A ja bym tam na Twoim miejscu, Sylwucha, jednak się wybrała do lekarza z tym kolanem, jak Ci do jutra nie przejdzie. Nie ma co bagatelizować sprawy. A jak Cię będzie coraz bardziej napier...? Sama wiesz, że ruch w ciąży jest bardzo zdrowy i lepiej, żeby Cię jakaś pierdoła nie ułożyła. Dzięki Dziewuszki za miłe słowo... Wychodzi na to, że po prostu jestem największa papla na forum i się robi luka, jak nie nawijam makaronu na uszy? ;-))) My dzisiaj pierwszy dzień "siami w domu" z Krzysztofem. Jakoś leci, ale nastrój szampański nie jest. Staram sobie rozplanować czas tak, żeby nie móc zbyt dużo rozmyślać i się zamartwiać... Sylwestrowe, trochę Ci zazdroszczę tego zapierdzielu w pracy. Mówiąc szczerze, brakuje mi tego czasem. Lubiłam swoją pracę, dopóki było tam normalnie... Ogólnie lubię pracować - nawet ciężko intensywnie i pod presją czasu. Może uda mi się ten entuzjazm i zaangażowanie teraz przełożyć na sferę bycia dobrą Mamuśką? Miejmy nadzieję, że tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak mi SIE do Jutra nie poprawi...to SIE potocze do lekarza... Ale narazie snuje SIE po domu ...;( I szukam zajecia...od dzis mam zakaz pieczenia ciast 3 razy w tygodniu....najwyzej jeden na tydzien...Maz mi przytyl 3 kg ;) Tak wiec nastepne dopiero na Nast poniedzialek!!!! Na glowe dostane jak Boga kocham! Ja tez bym poszla do pracy;( nie szukacie czasem grubej sprzataczki do domu???? Za zlotowke na godzine posprzatam wszystko , lacznie z szorowaniem na kolanach kiblowic ;) Na poprawe humoru zamowilam sobie 32 pedzelki Mac-a Ha!!!!! Taka jestem!!!! Ciekawe czy po porodzie znajde czas na moj kochany makijaz????????????? Dam rade Wypracuje sobie pol godzinki dla Mamusi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwucha faktycznie nie ma jak zakupy na poprawę humoru... :D Ja nabyłam właśnie zapas Emolium (Kremowy żel do mycia x3 i Emulsja do ciała x2) oraz komplecik do szpitala i karmienia (koszulka + szlafrok), i na dobicie przeciwnika - koszulkę do karmienia drugą taką, żeby też pasowała do szlafroczka... Tyle z zakupów internetowych, bo za jakąś godzinkę uderzam na te w realu. Idę nabyć stanik bezszwowy Gatta - cuś wspaniałego na ciążowe cyce... i bardzo niedrogie... I rajstopki biodrówki, bo te typowo ciążowe nad brzuch doprowadzają mnie do szału.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
EWULEK.... POWIEDZ MI WIECEJ O TYCH STANIKACH... BO GDY JA NIE ZALOZE TAKIEGI NA FISZBINACH TO MAM CYCE DO PASA HAHAHAHA ....POSZUKUEJ VZEGOS DOBREGO....ALE I PODTRZYMUJACEGO DUZE PIERSI... Z TYM TO NAPRAWDE MAM PROBLEM ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ULALA fiu fiu fiu.....;) No teraz to juz NIE tylko Jestem gruba;) ale gruba piekna I kulawa;) Zrobilam 2 maseczki oczyszczajace..., henne na brwi I rzesy;) wzielam prysznic I pieknie umalowalam paznokcie ;) na taki sliczny kremowo naturally kolor....cudo!!!! Jutro IDE do fryzjera;) zrobic odrosty;) Juz NIE moge SIE doczekac ;) normalnie jak wyprawa za gra ice hehehe taka radosc!!!! Co tu znow tak cichosza ? No tak....jedno SIE bycza u Mamusiek na wsiach;) inni w poszukiwaniu cyckonoszy na miescie;) a jeszcze inni ciezko pracuja;(....... A Sylwia siama siam a...jak palec;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olcik- to dobrze:) Sylwia- no ja w pracy, wlasnie skonczylam lunch- wsunelam 2 panini:D z serem i szynka i teraz by sie lozko przydalo na drzemke a nie powrot do pracy;) nic mi sie za bardzo nie chce, ot jakis taki leniwy dzien... Milego popoludnia dla Was!!!buziaki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja szarlotka już gotowa, teraz tylko wystygnie i będzie do popołudniowej kawki. Ja sie wzielam za ostre sprzatanie, rozruszalam sie troche i aż mi się humor poprawił.:) Sylwia to dzień piękności sobie dziś urządziłaś, bardzo dobrze, humor też będzie lepszy:) ja chyba tez coś zrobię z moimi włosami w najbliższym czasie, może jakieś cięcie,zobaczymy. Olcik, życzę dużo zdróweczka!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OLCIK WSZYSCY TRZYMAMY KCIUKI!!!!! bedzie dobrze!!! Eno...Kochana!!! tez takie Panini bym zjadla...lubilam z szynka serem I pomidorkiem mocno tostowane;) albo z tunczykiem I serem...mniam mniam.... Ja tez mam czasem taki dzien ,ze robie wszystko naraz!!! Tyle mam energii!!!!! Ciasta pieke myje podlogi, sprztam lazienke!!! Wszystko naraz;) ale narazie moje wychuchane mieszkanko NIE zyczy sobie nic ode mnie;) no tylko tyle ze troszke kuchnie rano pozmiatalam ;) I kibelek umylam ( ale to robie codziennie wiec to NIE sprzatanie) Ewcia cyckonosze kupione????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Natalka....smacznego!!!! Moje ulubione Ciasto...wrrrrrrr z cynamonem ....wrrrrrrr slinotok.....a tu zakaz robienia do poniedzialku;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwucha Jestem! Wróciłam! Nabyłam! http://sklep.gatta.veax.eu/products/5829-sport-top-612.html Jestem szczęśliwą posiadaczką czarnego i cielistego. To są takie topiki, ale raczej nie polecam ich do dużych piersi, ja mam 75 E, ale... jakby to opisać i się nie przechwalić? ;) Mam bardzo twarde jędrne i sterczące cycki po prostu i nie wymagają podtrzymywania od dołu - przynajmniej na razie... Osobom z ciężkimi opadającymi piersiami raczej bym nie poleciła tych topików. Jeśli chodzi o fajne biustonosze na duży biust - ja uwielbiam jedną firmę i nigdy się na niej nie zawiodłam: Alles. Mają naprawdę świetne konstrukcje, doskonałe materiały i uczciwe ceny dla ludzi. Na pewno biustonosze do karmienia i koszulki nocne będę kupować z tej firmy. Mieli chyba też odpowiednie gacie poporodowe ściągające brzuch... wspomagające obkurczanie się znaczy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No widzisz ..;) dziekuje za wskazowke ;) moje ...po wszystkich dietach ktore przeszlam , to takie DWA bujaki hujaki;) coprawda sutkow pod czyczkami jeszcze NIE mam ;) ale kto wie jak to bedzie jak mala SIE dosiadzie do ssania;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczyny Ja mam dzisiaj fatalny dzien w nocy nie moglam spac chyba do 3 a jak zasnelam to wstalam o 11. Jestem jakas taka rozbita- nic mi się nie chcę, humoru brak, pogoda beznadziejna, normalnie masakra. Ale za to Mala swietnie się bawi caly dzien fika:) milego popoludnia zycze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klaudyna No bywa... nie powiem... mnie też często smuty i takie ogólne rozbicie dopada. Trza to wszystko jakoś przeżyć. I nie ma co się łudzić, że będzie różowo przez następne 3 miesiące, a potem przez 6 kolejnych. Powiedzmy sobie uczciwie - pielęgnacja i opieka nad noworodkiem to ciężka harówka, a hormony i w ciąży, i po porodzie dają w dupę konkretnie. Musimy być silne. Tyle babek to przeszło - i my damy radę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwia Jak chcesz sobie kupić porządny podtrzymujący stanik, a taki wygodny i bez fiszbin, zapięć, etc. to proponuję się rozejrzeć za stanikami.... sportowymi... tzw. shock absorberami czy cuś w tym guście. Doskonale trzymają duży biust, ale za pomocą odpowiedniej konstrukcji i splotu włókien, a nie dzięki fiszbinom itp. wynalazkom...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hahaha a Ja SIE domyslilam :) ha! Taka Jestem !!! Jak tylko widzialam Fotki NIE zPL ;) ,,,,!!! Od razu zostalas dodana Nananana ;) Ewcia! No tak bede musiala Tutaj jakas dobra firme wynalezc , aby mi moje mleczarnie dobrze czyczkonosz nosil ;) powiem Ci , ze tez myslalam o takim specjalnym sportowym , ale troche SIE boje ze czyczki splaszczy I beda wtgladac jak 2 nalesniki ;) w kazdym badz razie NIE zakupie bez przymiarki !!! Choc NIE cierpie tego robic...bo w tych swiatlach w przymierzalniach to czlowiek jak kosmita wyglada...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwia uwierz mi - dobrze dobrany sportowy stanik nic Ci nie spłaszczy, a wprost przeciwnie podniesie i skondensuje to, co się "buja". :) Tylko taki niestety sporo kosztuje, ale cała tajemnica w tym, że ma strefy tkaniny różnej gęstości... tam gdzie trzeba jest sztywniejszy, a gdzie nie - lepiej się poddaje... Na tym moim topie gatty na zdjęciach nie widać, ale on też tak ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewa to ja jestem u Syluchy-Ty ja masz w znajomych, prawda? tylko, ze nie zaakceptuje Cie teraz-dopiero jak szefowa pojdzie na fajke bo nie bardzo moge na FB siedziec w czasie pracy:D:D:D:D a z daleka zobaczy co mam otwarte;) z Kafe juz latwiej bo na malym oknie jest poprostu z daleka bialy ekran:D no wiedzicie jak ja pracuje...tak mi sie nie chce, jeszcze sie nam dzis auto popsulo i mezula cos kombinuje, zeby jutro mial jak do rpacy dojechac..ehhh, nie urok to s***ka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania Nie dam rady Cię namierzyć - Sylwucha zna za dużo dziewczyn o Twoim imieniu... Ja mam zdjęcie ślubne w wąwozie - z dużym blondynem... ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×