Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ewa1311

GRUDNIÓWKI 2011

Polecane posty

hehe mój ma to samo, ale to juz od dluzszego czasu;) kurcze coś mnie zbiera ...katar.... bol gardla:/ wlasnie teraz jak na zlosc:( wypiam mleko z miodkiem i chyba uciekam pod koldre

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja narazie też nie, jeśli już to po wizycie jak się dowiem co i jak tam od srodka:) Zreszta jestem taka tam opuchnieta że chyba malo apetyczna lozkowo:) hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BernadetaM
Znowu się zfrajerowałam. Mówię Wam, wszystkich dookoła "uszczęśliwiam" swoim kosztem. Dopiero jestem w łóżku, ledwo na nogach. Sama. Bo mój mąż tłumaczy coś koleżance na komputerze jakby dnia jutro nie było. Czuję się oszukasz i taka samotna. Jeszcze tylko sobie popłaczę i będę zasypiać. I tak mam wrażenie, że nikogo na tym świecie nie obchodzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Bernadeta -uszy do gory, na pewno jestes potrzebna swojemu Maluszkowi! A już niedlugo się pojawi.bedzie dobrze. Ja szybkie sniadanko i do laboratorium na badania, bo w poniedzialek wizyta;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klaudus...powodzenia....I NIE biegaj ZA szybko po TYM labolatorium ;) Bernadecia...mam nadzieje,ze dzis lepszy HUMOR ???? BO negatywne emovje niczego NIE zmienia a napewna NIE pomoga....MALUSZEK NATYCHMIAST TO ODCZUJE...;( TAKZE glow a do gory! A maz jak zrozumie to BEDZIE MU bardziej glupio niz myslisz....nawet jak SIE NIE przyzna.! Wielki buziak NA dzien dobry !!!! MILEJ soboty...ja Kawka wiadomosci I o 10 bierzemy SIE z mezem ZA wielkie sprzatnie jak zawsze ;) a potem obiadek...I znow BEDZIE surowka z kiszonej kapustki....mniam mniam ...pubic NIE robie ale jesc UWIELBIAM ( NIE nawidze trzec NA trace warzyw...NIE Wiem czemu ale JUZ tak mam ) kotlecik...I ziemniaczki z koperkiem ha!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kolezanki:) nie przenosimy nikogo na dol tabelki po tej nocy;)?? Snilo mi sie, ze Ewa sie tu dzis pojawila i sie nie przeniosla na dol tabelki z Krzysiem....moze jakis proroczy sen;) Sluchajcie pamietacie jak robilam pranie i mowilam, ze malo bla bla bla? no i postanowilam wyprac wszytsko co mam-to wieksze tez- a, ze w miedzy czasie jeszcze dostalam wielka torbe ciuchow, cos dokupilam to sie uzbieralo....konca nie widac...prasowania tez duzo...no ale fakt ciuszki to tak do 9 m-cy...multum ich!!!al ale przynajmniej mam co robic wieczorami- a nie siedze i tesknie jak nastolatka;):);););) jakie plany na dzis? ja wlasnie skonczylam pic kawe, ide ogarne kuchnie- zorbie farsz do pierogow- bo wczoraj tylko grzyby ugotowalam, i sie zabieram za prace-pierogi i szarlotka-bo ma kolezanka dzis wpasc:D Sylwek pytalam kolezanke i tego paciosrkowca i mowila mi , ze tutaj robia przed samym porodem i jak cos podaje antybiotyk...takze moze nie jest tak zle....zapytaj swoja polozna ja moja gp napewno o to zapytam bo jak nie wiedzialam to bylam spokojna a teraz siedzi mi to w glowie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do nocy, to ja spalam niewiele, co przysnelam, to albo do wc musialam wstac, albo mnie te bole a'la menstruacyjne budzily i tak w kolko. Ja już w domku, wyniki w poniedzialek rano do odbioru, zaliczylismy zakupy i kawusie. A dziś w planach mam golabki- że 30szt, żeby starczylo na kilka obiadow- zamroze. W porcjach i oboad jak znalazl:) A ja sama w przyszly weekend- mój do W-wy no chyba że urodze to nie pojedzie- a jak nie no to pewnie w przyszly weekend urodze- jak na zlosc jak bede sama, ale sobie siostre zaprosze bedzie mnie pilnowac;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ludzie sprzatam...KUZWA jak BYM w kopalni robila!!!!! Spocona jak prosie.ojjjjjj WAGA ciezka!!!! ANECZKA no SKORO jest jak mowisz ...zapytam...ale to NA Nast wtorek...jak doczekam ;)..to ciuszkow Ci napewno wystarczy ;) zawsze mozesz zalozyc te wieksze;) NO CIEKAWE CIEKAWE CO Z TA NASZA EWCIA....PEWNIE OGARNIA NOWE MIESZKANE CALE DNIE...BEZ ODPOCZYNKU...I INTERNETU;) BO inaczej by SIE odezwala czy Krzys lub Mikolaj JUZ NA swiecie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Halo halo!!!? Ja odpoczywam- golabki mi się dusza wiec godz z glowy:) kurcze mecza mnie te bole- pseudo menstruacyjne- chyba zaczne liczyc co ile sa, jak zaczna być regularne to się wybiore na izbe przyjec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BernadetaM
Całą noc nie spałam. Dzisiaj cały dzień w łóżku. Pocę się jakbym nie wiem co robiła. Jestem też cała napuchnięta. Mam wszystko w nosie. Z mężem dyskusja była już w nocy. Nie mogę się doczekać końca wizyty. Zresztą, i tak się zamknęłam w sypialni i nie wychodzę. Tłumaczyłam się złym samopoczuciem, zresztą widać po mnie. Wyglądam jak balon. Czasami odnoszę wrażenie, że jesteśmy sponsorem drogich zabawek. Wczoraj nie poszłam po nią na dworzec, bo źle się czułam. Była mieście, była też w największym sklepie zabawkowym, bo wzięła ze sobą katalog. Połowę wieczoru słuchałam o tym jak jej synowi jest nudno, bo prosto od babci do mnie jechali i nawet samochodzika ze sobą nie wziął. Teraz wybrali się po raz kolejny do miasta. Mogę dać sobie rękę obciąć, że wrócą z jakąś zabawką o wartości conajmniej 100-150 CHF. Czuję się jakby to był cel tej wizyty. A matka Teresa leży sama upocona w łóżku i liczy skurcze. Przepraszam, musiałam się wyżalić, wypuścić z siebie jad. Mam nadzieję, że wasz dzień wygląda o niebo lepiej. Przynajmniej biorąc pod uwagę samopoczucie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klaudyna to niezle tych golabków narobilas:) 30 to bedzie na kilka obiadów. Ja już po obiedzie, placuszek upieczony. Torby szpitalne juz stoją przygotowane na jutro... dziś tu pusto ale jak w każdy weekend:) ciekawe czy któraś jest na porodówce:) ja ide się przebrać i jedziemy na imieniny do taty. Ostatni chyba samotny wypad;) Miłej soboty mamuski:) pewnie zajrze jutro do Was;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spoko Bernadetaaiod tego tu jestesmy. Ale ja rozumiem goscie itd., ale Twój maz to się powinien Toba zajmowac, tymbardziej teraz jak jestes na koncowce, a ta kolezanka, skoro ma dwojke dzieci powinna też troche już rozumiec i pomyslec, że wizyta o tym czasie Cie meczy i powinna stac się mniej uciazliwa. Ale uszy do gory, my jestesmy na posterunku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no faktycznie kolezanka albo jest malo taktowna albo nie widzi ze już zle sie czujesz:/ ja to chyba bym zwariowala w takiej syutuacji:/ trzymaj sie bidulko, jestesmy z Toba:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Natalia261985.............26......Wojnicz........40(M).. ... ..02-12-2011 Onk3(Magda)..............36......Osiek............39(K). ......02-12-2011 Starbuck80................31......Warszawa......39(K)... .....04-12-2011 BernadetaM............26......CH..................39(?) .........6-12-2011 Ewelina_83.................27.......Oświęcim......38(M ).......06-12-2011 Tosieńka87...............24.......Katowice.......38(M).. ......06.12.2011 Ewa1311....................31.......Puławy.........38(M ).......07-12-2011 nika 29.......................29...Warszawa........38(M)..... .08-12-2011 klaudyna213................25.......Poznań........38(K ).......11-12-2011 Mama FILIPKA(Wiola)....19.......Norwegia.......37(M).......11-12 -2011 Dolarka5(Martyna).......23........Łódź...........37( M). .....12.12.2011 TakaBasienka87..........24........śląsk............37( M)......12.12.2011 mamazuzki76(Monika)...34.......Świecie...........37(M) ....15-12-2011 elizka_84...................27......Gdańsk.........37(M) ........16-12-2011 HASANANA(Sylwia).........32......UK...............37(K) ........17-12-2011 pelepetka123(Ania)......28.......Kraków..........36(K). ......18-12-2011 Malinowa87..(Milena).......24.....Kolobrzeg....36(K)..... .18-12-201 1 karolkajolka..............26......ok Szczecina.....36(M)......18-12-2011 kasztanka1 (Sylwia)....24........katowice..........37(K).....18-12-2011 ollakoziol(Olka)..........24......Częstochowa....36(K) .......24.12.2011 a co tam(Ania).............28......D-ca..............35(M)...... 29-12-2011 Ann27 (Ania)...............27......Toruń.............35(K)....... 29-12-2011 sylwestrowe(Ania)......28........opole...............35(M )....31-12-2011 SWIEZO UPIECZONE MAMUSKI (ROZPAKOWANE) Asia GB....29...Opole...35(K)...02-12- 2011...Pola-->01 /11/2011(CC) olcik777...26...Kraków.27(K)..09-12-2011....Antosia--->< br / Niunia855(Paulina).26.Tarnow.37(K) .12-12-2011...Julcia--->25/11/2011

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie to SIE Zdaje ,ze TA nasza Bernadecia I tak MA stalowe nerwy...BO ja to JUZ BYM chyba wyszla z siebie I stanela obok! jak BYM otworzyla te drzwi od sypialni...to najpierw ja BYM opierd..ila potem meza....a NA koniec BYM Jej manatki przed chalupe wystawila!!!! No jak mozna???? Ale tak to wlasnie jest ...mosey Polak po szkodzie...jak SIE MA miekie serce to trzeba miec twarda dupe!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Natalia261985.............26......Wojnicz........40(M).. ... ..02-12-2011 Onk3(Magda)..............36......Osiek............39(K). ......02-12-2011 Starbuck80................31......Warszawa......39(K)... .....04-12-2011 BernadetaM............26......CH..................39(?) .........6-12-2011 Ewelina_83.................27.......Oświęcim......38(M ).......06-12-2011 Tosieńka87...............24.......Katowice.......38(M).. ......06.12.2011 Ewa1311....................31.......Puławy.........38(M ).......07-12-2011 nika 29.......................29...Warszawa........38(M)..... .08-12-2011 klaudyna213................25.......Poznań........38(K ).......11-12-2011 Mama FILIPKA(Wiola)....19.......Norwegia.......37(M).......11-12 -2011 Dolarka5(Martyna).......23........Łódź...........37( M). .....12.12.2011 TakaBasienka87..........24........śląsk............37( M)......12.12.2011 mamazuzki76(Monika)...34.......Świecie...........37(M) ....15-12-2011 elizka_84...................27......Gdańsk.........37(M) ........16-12-2011 HASANANA(Sylwia).........32......UK...............38(K) ........17-12-2011 pelepetka123(Ania)......28.......Kraków..........38(K). ......18-12-2011 Malinowa87..(Milena).......24.....Kolobrzeg....38(K)..... .18-12-201 1 karolkajolka..............26......ok Szczecina.....38(M)......18-12-2011 kasztanka1 (Sylwia)....24........katowice..........38(K).....18-12-2011 ollakoziol(Olka)..........24......Częstochowa....36(K) .......24.12.2011 a co tam(Ania).............28......D-ca..............35(M)...... 29-12-2011 Ann27 (Ania)...............27......Toruń.............35(K)....... 29-12-2011 sylwestrowe(Ania)......28........opole...............35(M )....31-12-2011 SWIEZO UPIECZONE MAMUSKI (ROZPAKOWANE) Asia GB....29...Opole...35(K)...02-12- 2011...Pola-->01 /11/2011(CC) olcik777...26...Kraków.27(K)..09-12-2011....Antosia--->< br / Niunia855(Paulina).26.Tarnow.37(K) .12-12-2011...Julcia--->25/11/2011

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BernadetaM
Hasananana... I tutaj masz rację, mądry Polak po szkodzie. Jakoś jeszcze dzisiaj i kawałek jutra przemęczę. Byle bym nie urodziła, bo nie chcę sobie tego pięknego momentu schrzanić. Jedyna wierna dusza to mój kocur. Pilnuje swojej panci. Podziwiam Was jak przygotowujecie te obiadki. Napewno ta praca zaprocentuje po powrocie ze szpitala. Niestety mam tylko malutki zamrażalnik i będę musiała sobie radzić inaczej. Jakiś plan b znajdę po powrocie ze szpitala. Najwyżej będę wysyłać ślubnego do garmażerii. Już sobie ponarzekałam i się uspokoiłam. Dzięki, że jesteście. Tylko ciężarna zrozumie ciężarną jak widać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam mamusie:) no my jeszcze się nie "rozsypaliśmy":) ale wczoraj wytańczylismy sie co nie miara:) i oczywiście nasłuchałam się też rad w stylu "dobra ciocia",żebym wypiła olejek rycynowy...to bylo najgorsze tego wieczoru no i oczywiście,że cięzarna nie powinna się bawić!!!to co?mam leżec w domu krzyżem i czekac do terminu???a jak Wy się czujecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BernadetaM
Malinowa to super! Nie ma co słuchać innych, to Twoje życie i jak widać dokonujesz trafnych wyborów. Fajnie, że się impreza udała!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem czy ogladalyscie Dzien Dobry TVN w zeszlym tyg, było o dobrych radach w ciazy-o tym że nie mozna podnosic rak do gory, że samolotem latac-bo energia kosmiczna, i polozna opowiadala jak raz odbierali porod od laski ktora 9 miesiecy się nie kapala tylko obmywala, bo jej ktos powiedzial że dziecko się utopi. A ja mam problem- nic w necie na ten temat nie mogę znalezc- otoz moja szyjka macicy, znajduje się bardzo nisko prawie że u wejscia do pochwy. Ma ktoras tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BernadetaM
Klaudyna niestety nie pomogę. Nie mam pojęcia. Ale skoro gin nic nie mówił, jakie mogą być tego konsekwencje itd. to może nie jest aż tak istotne? Może taki jej urok?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BernadetaM
Dziewczyny, trzymajcie mnie bo zalewam się jadem. W sypialni się pocąc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Sylwia To co mi się udalo znalezc, to że dziecko jest duze i nisko ulozone i moze wlasnie miec wplyw na takie ulozenie szyjki. No ale nie wiem jaka Duza jest corcia, bo ostatnie usg mialam w 31 tyg a już 38 jutro zaczynam. A co do szyjki to lekarz mowil że krotka i miekka, ale nie byla tak nisko. Skircze jak na zlosc przeszly wiec na izbe nie ma po co jechac:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KLAUDUS....CALY CZAS COS MI NIE PASUJE...JESLIMTERMIN MASZ NA 11 grudnia tzn ,ze jutro ZAczynasz 39 tydzien BO do porodu masz 14 dni....( 38 konczysz dzisiaj) A ja jestem NA siedemnastego czyli dzis zaczynam 38 tydzien ( wczoraj skonczylam 37) Pop raw mnie jsli SIE myle... Bernadeta Walek do ciasta w reke I atakuj!!! Niech SIE NIE panosza!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×