Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ewa1311

GRUDNIÓWKI 2011

Polecane posty

witam z rana mala sobie lula wiec poranek caly dla mnie spokojne sniadanko jupi zycze wam takiego spanialego poranka buzka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam z rana mala sobie lula wiec poranek caly dla mnie spokojne sniadanko jupi zycze wam takiego spanialego poranka buzka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiitam,witam... Piatek 13go uwazam za oficjalnie rozpoczety.....kolką..... Na szczescie SabSimplex w trakcie zamawiania.. Snu dzis (dla odmiany) prawie nie bylo..ech....byle do 13tej wytrzymac,Tatus wraca z pracy i na chwilke odetchnę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam- no u mnie nocka zarwana mały gniotkał się całą noc ale to nic w porównaniu z tym co przechodzi sylwia, mały nie śpi pół dnia kima po 10 min teraz też mam go na ręcach bo już się wyspał, siedzę i myśle co na obiad zrobić chyba naleśniki machne z twarogiem tylko ciekawe jak pójdę kupić twaróg:)) powiem wam że ja zmałym byłam tylko dwa razy na spacerku bo u mnie ciągle taka wypiździawa jak nie wieje to leje i tak w kółko mały mój w poniedziałek miesiąc kończy a dziś 4 tyg we wtorek do ortopedy a 27 pierwsze szczepienie ja małego jeszcze nie przepajałam a ni nie dokarmiałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam- na poprzedniej stronie widze nowa koelzanke-czy to "stara" ale z nowym "imieniem"? u nas nocka znosna-maly wyproznil dwie piersi po 20 i spal do 2...uffff sab simlex dzis przyszedl-mam nadzieje, ze nie bedzie potrzebny:(:( SYlwuniek trzymaj sie!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej pelepecia ja urodziłam moją perełke w mikołaja - mam najpieknieszy prezent mikołajkowy jaki mogłam sobie wymarzyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pelepecia urodzilam SN bez znieczulenia porod byl expresowy o 11:55 odeszly mi wody o 15:55 moj prezencik byl juz na swicie.Małej daliśmy na imię Maja a na drogie ma tak jak Ty:) po mojej babci swoja droga-piekne imię.Rodzilam na Kopernika i wbrew zlym opiniom opieka byla rewelacyjna szczególnie poporodowa. teraz takie pytanie:ma ktoras z Was jeszcze ta linie na brzuchu?moja jest bardzo widoczna i nie wiem kiedy ona zniknie eh zdjecie małej mam na nk jak cos chetnie nawiaze nowe znajomosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
starbuck moja jest tragiczna - jakbys pisakiem mi przez brzuch przejechala normalnie tak ją widać że juz mnie to denerwuje bo wyglada nieestetycznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam Mamusie :) moja Juleczka dziś skończyła 7 tyg.:) a Amelka jutro 28 m-c:) wczoraj Julka poszła spać dopiero o 22 30 taki głodomór mały wyspała się w dzień i wieczorem się spać nie chciało :) dobrze że chodź Amelka chodzi po wieczorynce :) ineezz- podaj namiary na nk:) ja mam linię ale bardzo bladziutką z czasem zejdzie całkowicie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Moja linia już prawie nie widoczna, ale rozstepy masakra-tak mi wywalilo na brzuchu w 9 miesiacu że szok. No i brodawka prawa masakra, mialam peknieta, a odciagam pokarm laktatorem, i mi się nie moze zagoic, mimo że smaruje i mascia, albo mlekiem i nic. Wyglada koszmarnie:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka dziewczynki :) Oj Sylwia mam nadzieje że twojej malutkiej szybo to minie :* Dziewczyny czy nadal macie fałdki na brzuchu czy już wam wróciły do wyglądu sprzed ciązy? Ja zawsze byłam szczupła a teraz :( nadal mam tą fałdkę ćwiczę napinianie i nada jest :( jak długo się może utrzmać?Nosićie pasy ściagające albo majtki bo ja nie wiem czy probować czy samo wciaganie brzucha wystarczy?? Czy wasze dzieciaczki płaczą przez sen? Moja tak i steka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasztanka ja dopiero 3 tyg po porodzie ale brzuch myslalam, ze bedzie wygladal zdecydowanie gorzej,a wyglada ok-jest jeszcze wiekszy ale nic nie wisi,nie nosze zadnych specjalnych pasow, majtek itp...ale wciagam brzuch za kazdym razem jak sobie przypomne;) Inez- ja mam llinie bardzo widoczna-mam nadzieje, ze zejdzie... a dziewczyny jak Wasze pepki-bo moj to jakas dziura brazowawa....w sensie brazowy jak ta linia...ehhh moj placze przez sen i steka i oodycha jak ja na porodowce;)alew sumie czy to placz?wykreca buziaczka jak do placzu-ale taka podkowke robi bidulek i pojeczy jak do placzu-ale nie, ze placze - placze.. wczorak przychodzi kurier z przesylka do mnie-mysle o co chodzi a tu kwiaty i balon Baby Boy:)z firmy(maja streszczenie:D:D:Dhaha) a dzis byly kolezanki z formy co go jeszcze nie widzialy i tez kwiaty -i maly dostal mate -wiec bedziemy sprawdzac dzis czy mu sie spodoba, oprocz tego elektryczna niania-juz nie bede latac do lozeczka co 5 min sprawdzac czy tam jest;)mile to bylo nie powiem:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wlasnie u nas 3 dzien się zdarza że popoludniowe drzemki malej koncza się placzem. Fajnie slodko sobie spi i nagle taki przerazajacy placz, jakby się jej conajmniej koszmar z ulicy wiazow przysnil. Ale wystarczy że się ja przytuli i zaraz spi dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co tam...moj pepek tez tak jak u Ciebie brazowy jak ta linia ehhh fajna masz ekipe w pracy i te prezenty super mila sprawa:)my mamy mate pozyczona od bratowej ale poki co mała sie mało interesuje niunia namiary na nk moge podac ale nie chce tak na forum macie jakis mail czy cos? gratki dla Julci 7tyg to juz powazna sprawa:) moja mala placze ale jak sie budzi i chce jesc tez robi miny i sie wygina.Ja nie nosze ani pasa ani majtek sciagajacych. czym myjecie butelki?ja podaje herbatke to tak smierdzi choc uzywam butelek dr brown i avent.Karmie piersia ale tez chyba malutka nie dojada,bo budzi sie co chwile

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam dziewczyny:) my w poniedziałek wyszłysmy w koncu ze szpitala...lezałam od 21 grudnia...30 urodziła sie Kornelka a wyszłysmy 9 stycznia bo załapałam infekcje rany i mi sie otworzyła w dwóch miejscach...;/ maż mi teraz wytrwale zmienia opatrunki ale juz jest lepiej...mała rosnie jak na drozdzach...narazie nie chce zapeszac ale jest ok...mała nie daje sie za bardzo we znaki ale jak znam życie i swoje szczescie to wszystko przede mna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie po pieciu tygodniach brzuch plaski jednak linia zostala :/ Nie narzekam, moglo byc gorzej... Jesli chodzi o Malutkiego, jasna-steka, prezy sie, czasem placze przez sen..z tego co wiem to normalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
*jasne mialo byc. Sylwia co tam u Ciebie? probowalas SabSimplex? pomaga? napisz jak sobie radzicie? pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie 100% "piątek 13-stego". Pierwszy raz od x-czasu dostałam zajebistej migreny. Przebierałam Szymka i nagle mroczki przed oczami, i po sprawie. 3/4 dnia przerzygałam jak kot, rozwalało mi łeb. Dobrze, że Mąż był w domu. Podawał mi Małęgo do karmienia i zajmował się Nim, kiedy ja leżałam jak kłoda. Ja nie wiem, jak sobie poradzę, jeśli dopadnie mnie samą w domu z Szymkiem. :((( Ledwo żyję. Dopiero dochodzę do siebie. Strasznie się odwodniłam przez to rzyganie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ineezz- moje gg 8753989 odezwij się to Ci wyślę namiary :) malinowa- fajnie że się odezwałaś tak myślałam kiedyś co u Was trzymam kciuki żeby rana szybko się goiła buziaki dla was dziewczyny :* moja Julcia też się budzi z płaczem nie zdarza się to często od 3 dni śmieje się już tak świadomie widzi już dobrze :) śmiejemy się że co dzień coraz grubsza :) zaczyna gaworzyć po swojemu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Młoda przez sen nie placze ale za to bardzo często budzi się z rykiem, w sumie u niej nie ma stanu przejsciowego, od razu na pełne gardło :) brzuch - myslalam ze będzie gorzej, jest naprawdę naprawdę ok :) pępek i jego okolica troche jeszcze czasu potrzebuje, ale nic tam nie zwisa, w sumie pol roku sie skora rozciągała więc teraz żeby wrocic do swojego poprzedniego stanu też trochę potrzebuje :) Ewa bidulko, trzymaj sie i oby te ataki sie nie powtarzaly

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Royal..przerobilam odpowiednik SabSimplex , INFACOL,lefax, koperek, rumianek, dentanex, w KONCU zmienilam mleko na comfort aptamil comfort z mniejsza zawartoscia Laktozy, dzis jest na nim 4 dzien I zrobila 3 kupke sama...Nadal placze I sie WYGINA ...ale widze swiatelko w tunelu....u mnie 21 dni po porodzie16 kg mniej zostalo JESZCZE mniej wiecej tyle samo...11 dni na diecie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a u mnie 13 nawet ok minął. Mały miał dobry dzień, mało spał ale był grzeczniutki. Byłam do kontroli u gina, wszystko ok, blizna na macicy zagojona, wszystko w porządku. U mnie linia na brzuchu bardzo widoczna:/tez mnie to denerwuje. I pępek też duzy i brazowy:)brzuch troche jeszcze duży jak na mnie ale do płaskiego jak z przed ciązy juz pewnie nie wroce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Natalia damy radę, ja myślałam że po ciązy to nie ma opcji żeby brzuch był taki jak przed, ale dzis po 6ciu tygodniach jest 70cm w tali, waga minus 1kg, wiec teraz tylko cwiczenia na brzuch i będzie dobrze :) i tez mialam niezly brzuszek :) kiedyś juz pislam , ale polecam 8min abs - kazda z nas znajdzie na cwiczenia 8 minut w ciagu dnia, a efekty sa naprawde niezle kiedys przerobiłam tez cała 6wiedera ale po 8min abs efekty byly lepsze, oczywiscie nie w tydzien, ale po 2 miechach juz calkiem calkiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny mam pytanie do dziewczyn ktore rodzily silami natury. macie problemy z hemoroidami??? ja sie zalalam z kazdym wyproznieniem jest coraz gorzej:( (dodam że odczucia podobne jak przy porodzie) poprostu masakra:( położna poradziła mi oklady z parzonej cebuli ale na razie efekt żaden... znacie jakies masci czy czopki ktor mozna bezpiecznie stosowac przy karmieniu piersia??? we wtorek ide z małą do pediatry więc przy okazji zapytam moze mi cos przepisze. trochę to wstydliwy temat ale mam nadzieje ze bedziecie umialy cos poradzic. na dodatek Małej zaropiało i spuchło oczko :( przemywam i masuje ale szkoda mi jej strasznie... a nasz pępek odpadł w połowie...:( czyli tak jakby nie odpadł, tylko trudniej pielęgnować. wszystko idzie jak po grudzie... trudne te początki macierzyństwa:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochana ja mialam ten problem do okolo 2tyg po porodzie.Masakra,myslalam ze wyc bede- dobrze okreslilas-porownywalne do porodu,przez pewien moment okreslilabym to nawet jako gorsze...Po dwoch tyg dolegliwosc przeszla samoistnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OLKA!!! JAK wstyd??? Wstyd to ukrywac problem I Cierpiec! Ja mam problemy z zylakami odbytu jakies 8 LAT, czasami z bolu na dupsku nie moglam usiasc. Po porodzie wysilkowo wychodza na zewnatrz...u mnie wisialy do polowy odbytu! Najlepsze SA czopki ze sterydem I masc, mnie pomogly w 6 dni, wszystko sie obkurczylo I powerowalo do srodka. Robilam tez nasiadowki z szalwi...I przemywalam TYM odbyt. Nie WIEM kurcze jakich lekow MOZESZ uzyc przy karminiu piersia! Wedruj szybko do LEKARZA zeby cos Wymyslil bo sie biedna zameczysz! Bol niesamowity ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×