Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ewa1311

GRUDNIÓWKI 2011

Polecane posty

Ania u mnie tak bylo już myslalam ze koniec, juz ledwo lewo a tu bach i 3 dni tak mocniej jak z 2 tygodnia, ale to chyba jakas koncowka byla bo okresu to nie przypominalo :) mam nadzieje, fajnie byloby kilka miesiecy bez tych przyjemnosci obyc :) kolezanka karmi piersia 9 miesiac i jeszcze okres nie wrocil :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie no okres to to nie jest-zawczesnie chyba,toz m-c jeszcze nie minal...alewygladatak jak poczatek okresu...taka swieza krew...achyba nie powinna swieza leciec???wsesnie taka czerwona-czerwona;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewa Pisalam już titaj że zaczelam odciagac z jednej piersi bo mialam poraniona i podawalam z butelki , a z drugiej mala ssala. Ale szybko się oduczyla ssac piers, strasznie się denerwowala przy jedzeniu, plakala, nie umiala schwycic i w efekcie się nie najadala. Wiec odciagam z obu i podaje z butelki, bo jakby nie patrzec, to nadal mleko matki, a to jest najlepsze dla dziecka. A nie odciagam duzo. Odciagalam po 90i100ml z obu, teraz do 120ml bo mala ma apwtyt wiekszy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klaudyna Przepraszam. Zagapiłam się. :))) Ja miałam takie wrażenie w piersiach, jak Ty, kiedy Małemu właśnie skakał apetyt w górę i produkcja się przestawiała na więcej i szybciej. :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwia Wydaje mi się, że nerwy nerwami, problemy problemami, a prolaktyna robi swoje... Wspominałaś chyba kiedyś, że miałaś z tym problem? No to sobie skojarz - poród, produkcja mleka, jeszcze do tego tabletki. Idę o zakład, że prolaktyna Ci skoczyła do niebotycznych poziomów - a wtedy sama chyba wiesz, jak jest z nerwami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc Dziewczynki :) u mnie krwawienie na szczescie bardzo szybko ustalo. Dzis bylismy u lekarza, poradzilam sie w sprawie antykoncepcji i ku mojemu zaskoczeniu istnieja tabletki ktore moge brac podczas karmienia piersia.Suuuper :) Kobitki, usmiechaja sie juz Wasze pociechy?tak swiadomie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Ktoras z Was ostatnio wspomniala cos na temat ciemieniuchy. Moja Basie wlasnie dopadla:/ Przed kapiela smaruje jej glowe oliwka, myje glowke a pozniej wyczesuje te luski, ale to tylko doraznie, macie cos sprawdzonego? Bo z bujnym wlosem mojej corci to trzeba cos konkretnego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
RoyalFlush-moja Julka śmieje się ok.1,5 tyg. świadomie :) najbardziej do Amelki :) Klaudia -moją Amelcie też dopadła ciemieniucha mama mi poradziła żebym 30 min. przed kąpaniem zwykłym kremem nivea posmarowała główkę a puźniej dobrze umyć głowę szamponem Amelce pomogło i do tej pory nie ma :)Julkę na szczęście nie dopadła jak na razie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klaudyna ja smaruje oliwką pol godz przed kąpielą, po kapieli zczesuję grzebieniem póki jest takie namokniętne. dziś mam odebrać specjalną maść robioną co lekarz mi przepisał i smarowac jeszcze tym. Po 2 dniach zczesywania jest trochę lepiej ale jeszcze długa droga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny co myślicie o tych szwach o ktorych wczesniej pisałam???Tzn czy moge jeszcze miec szwy w srodku?Ile takie szwy sie rozpuszczaja bo zaczynam sie bardzo martwić? :( Jakie tabletki anty można brać karmiąc piersią???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wlasnie wyczesuje takim grzebyszkiem z zaokraglonymi zabkami. Kazalam kupic w aptece olejuszke, bo to podobno pomaga. Znajoma siostry polecila. Zobaczymy, przez ta bujna czuprynke moze być ciezko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A tak z innej beczki, jakie owoce jeci? Bo mi już jablka i banany uszami wychodza:/ a jakies owoce jesc trzeba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A tak z innej beczki, jakie owoce jeci? Bo mi już jablka i banany uszami wychodza:/ a jakies owoce jesc trzeba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie jest tyle dobrze, że Piotruś ma bardzo mało włosków, a Basia czuprynkę bujną. Z owoców jem jabłka i kiwi bo banany Małemu nie podchodzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej nie pisalam ,bo mi laptop padl ehh zycie jak znajde wiecej czasu to poczytam zaleglosci.Wczoraj bylismy z Majką na wizycie u pediatry tez juz swoje wazy 4250:)laryngolog tez mała musal zobaczyc-wlasnie z powodu katarku charczy tak jak dzidzia Sylwi eh codziennie wyciagam z obu dziurek spore kozy i dalej to samo.Stosuje disnemar wode morska i fride.Nasz wozek to http://www.kajtus.pl/Jedo-3w1-FYN-4ds-FREELINE-2011-fotel-Cabriofix-p1241.html model 184 wazy swoje to prawda, ale prowadzi sie rewelacyjnie.Macie plany odnosnie dnia babci i dziadka?jakies prezenty?my wyjezdzamy w nd do moich dziadkow prezenty tez juz kupilam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
inezz -a ile twoja Majeczka ważyła jak się urodziła ? my dziś będziemy kupować prezenty dla babć dziadków i prababć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niunia moja Majeczka wazyla jeszcze mniej niz Twoja Julcia 2660, ale u nas bylo podejrzenie hipotrofii plodu! na szczescie usg sie duzo myli uff.Udanych zakopow i pochwal sie pozniej co kupilas:) co do sab simplex kupilam przez net http://www.sabsimplex.pl/sabsimplex.php doszlo po dwoch dniach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niunia moja Majeczka wazyla jeszcze mniej niz Twoja Julcia 2660, ale u nas bylo podejrzenie hipotrofii plodu! na szczescie usg sie duzo myli uff.Udanych zakopow i pochwal sie pozniej co kupilas:) co do sab simplex kupilam przez net http://www.sabsimplex.pl/sabsimplex.php doszlo po dwoch dniach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej mamusie inez-ja tez cos ostatnio nie moge sie pozbierac ze by cos napisać jak juz przeczytam nawet to natalia wola mame . co do dnia babci i dziadka to nic nie mam za bardzo nie ruszam sie z domu a na rafcia nie mam co liczyć ze kupi antyramę i wywoła zdjęcie beda misieli troche poczekać. nati po trudach chyba na reszcie bedzie spać w foteliku samochodowym choć nie wiadomo czy nie jestem naiwna. ach dziewczyny mamy okropny trądzik :(!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć wam, tak siedze i was czytam i widzę że wasze maluchy ładnie przybierają i tym samym martie się o swojego bąbla mój mały urodził się 3350 przy wyjściu 3190 a we wtorek miałam usg bioderek z ktorymi wszystko jest ok i przy okazji poszłam go zważyc i miał 3970 a dziś kończy 5 tygodni położna mówi że wszystko jest ok a ja sama już nie wiem dodam że maluch ulewa i to konkretnie i zastanawiam się czy brać szczepionke na rotavirusa bo ona jest doustna i boję się że zwróci a 320 zł poleci. no mam dylemat .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny a co do sab simimplex to polskim odpowiednikiem tego jest bobotik ma taki sam skład i jest o wiele tańszy ok 15-20 zł bo to chodzi o ten simeticon sab simplex ma go 69,19 mg a bobotic 66,66mg różnica jest nie wielka ale w cenie ogromna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eh...moje dziecko to dopiero maleństwo...teraz waży ok 3850. Powinna się prawidłowo urodzić 11 grudnia i wtedy ważyła ok. 2600, więc z przyrostem wagi nie jest źle, ale ma sporo do nadrobienia. My dziś miałyśmy kontrolne badanie słuchu i jest ok, ale że mała jest w grupie ryzyka to jeszcze przed nami badanie we śnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania to Natalka biedna skoro ma tradzik majka tez miala problem z cera ale na szczescie jest o niebo lepiej -przemywalam przegotowana woda i smarowalam kremem emolium:) karolkajolka szkoda ze nie wiedzialam wczesniej o tym odpowiedniku sabu bo juz jakis czas temu kupilam i fakt drogi jest...co do wagi dzidzi tez mysle ze jest ok zwlaszcza jak ulewa nie martw sie pediatra ma racje olcik a Ty w ktorym miescie rodzilas w ktorym szpitalu?moja mala sluch miala badany jakos zaraz po narodzinach ide sie szykowac tzn robic farbe :D na weekend w koncu musze sie jakos zaprezentowac rodzince;) dobrze ze mezula w domu i Majka ma super opieke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc Dziewczynki :-) Mlode moje spi, wiec mam chwilka dla siebie...W ogole duza roznice obserwuje w stosunku do tego co bylo tydzien temu, dwa tygodnie itp..W sensie pozytywnym oczywiscie..a na mysli mam gazy, wiatry i placze...Coraz mniej jest tego i coraz rzadziej Synek moj jest obolaly, a przynajmniej nie w takim stopniu by zarywac noce, bo i owszem stekanie i prezenie sie nadal na porzadku dziennym.Nie ma juz jednak duzych histerii czy godzinnego maszerowania po domu z dzieckiem na rekach.Wyspani jestesmy oboje, wiec i szczesliwi. Ciemieniuchy na szczescie nie mamy, tradziku tez nie..za to od czasu porodu Synek ma nad noskiem taka czerwona plamke, ktora uwidacznia sie podczas placzu lub innego wysilku.Lekarka powiedziala ze powinno to zniknac samoistnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasztanka te tabletki to Azalia i Cerazette o tych słyszałam , są to tabletki jednoskładnikowe ( nie zawiera estrogenów)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×