Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ewa1311

GRUDNIÓWKI 2011

Polecane posty

Cześć Dziewczyny :) Tak sobie czytam te dyskusje o wagach dzieci.... Kurcze co z tego, że takie niemowlę jest okrąglejsze, zacznie chodzić raczkować to go wyciągnie:) A poza tym po co świrować, że dziecko za mało waży a potem pisać, że pulchne są bee. Albo tak albo tak, swoje zdanie trzeba określić....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A moja to chudzielec ale przez ostatni tydzien przytyla 200 gram;-) i jestem z niej dumna bo ostatnimi czasy to tak po 130 tygodniowo;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A moja to chudzielec ale przez ostatni tydzien przytyla 200 gram;-) i jestem z niej dumna bo ostatnimi czasy to tak po 130 tygodniowo;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja sie zastanawiam czy isc dzis na spacer. Mam katar i boje sie zeby mnie nie przewialo bardziej. Nie chce mlodej niczym zarazic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Co do wagi to mój waży 5600 ale dla mnie ważne jest to że przybiera i na mm jest. Dzisjaj mały zaliczył w pełni świadomy obrót na brzuszek i robił by tak cały czas dlatego muszę go bardzo pilnować, ale w drugą stronę już jest gorzej i krzyk aby mama odwróciła spowrotem na plecy. Ja małego noszę tylko w pionie brzych do brzycha bo inaczej jest ryk, mały trzyma już głowę sam i mu się nie chwieje. Jutro mamy szczepienie 6w1 i wizytę u pediatry w sprawie rozszeżania diety dla mojego niejadka. Olcik ja neurologa mam 29.03 bo u nas jest bardzo duże oblężenie i nawet prywatnie się czeka, jeszcze nam usg bioderek kontrolne zostało ale to u mamy w szpitalu więc z dnia na dzień mogę jechać. U Nas pogoda ładna ale spacer odpada bo wieje tak że łeb chce urwać jak to na wsi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie miałam na myśli, że jakiekolwiek dzieci są "be", czy to szczuplutkie, czy pulchniutkie. Każde dziecko jest żywym cudem na tym świecie. Chciałam tylko napisać, że wyleczyłam się ze stereotypu, że zdrowe dziecko musi mieć milion fałdek i wyglądać jak ludzik Michellin... :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olka Ja dzisiaj nawet balkon odpuściłam, bo u nas też wieje niesamowicie. Ania Wspominałaś coś, że jesz spaghetti i lasagne - jak robisz sos pomidorowy? Wspomagasz się jakimiś gotowcami, czy z żywych pomidorów? Takiej mi narobiłaś ochoty, że nie mogę się opędzić od tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dolarka, u nas prywatnie nie ma problemu ale na NFZ czeka sie ok pol roku na pierwsza wizyte a potem juz neurolig wyznacza kolejna kontrolę. Nam szpital zalatwil ze nie czekalismy pol roku. Wizyta byla po miesiacu od wyjscia ze szpitala. Wczesniej nie byli sensu isc. No i teraz mamy kontrole wyznaczonq przez neurologa. Najgorsze jest to ze trudno o dobrego neurologa dzieciecego...a w tym tygodniu mamy jeszcze lekarza rehabilitacji i okuliste.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elo! szukam i szukam grudniówek,a ja jestem na forum Antykoncepcja,płodność/Ginekolog heheh taa agusia mądra jesteś ;)a się przy tym naklnęłam :D Dziś byłam u dentystki hmmm zęba zatrutego mi robiła jakieś igły latały w powietrzu,ale nie bolało tylko portfel się cieńszy zrobił:onastepna wizyta za tydz w weekend był u nas sajgon zjechała sie rodzinka dwóch siostrzeńców (10,8lat)i dostać się do laptopa nie mogłam tylko gry i gry w domu ojciec nie pozwala i tak to wygląda... Asia super,że Polinka była grzeczna na chrzcie ! obie wyglądacie bajecznie:) Klaudyna ja mam dla małej buciki do chrztu:)pomijam fakt ze z 5nr za duże,ale są:D powiedz mi czy Twoja Basia lubi przebywać w foteliku na tych spacerach?moja w aucie tak beczy,że muszę ją wyciągać !nie wyobrażam sobie spaceru Ewa zazdroszczę spedzonego czau u rodziców na wsi ehh domek,swieże powietrze to jest to! mieszkac w bloku katastrofa popieram mała spi na macie a ja ide coś zjeśc już 2h od wizyty u dentysty minęły uff !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam córcia śpi mama ją wymęczyła bo teraz ciągle na brzuszku kładę albo jak nosze to też tak ze by główka pracowała:( olcia ja dziś jak dzwoniłam o termin to powiedzieli ze wszystko wiedzą i będą dzwonić :O pytanie kiedy???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pelpecia u nas tez tak bylo ze czekalismy na tel. A z jakiego wojewodztwa jestes?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ineezz Baska w foteliku to uhahana jak nie wiem. Pomijajac fakt że nie lubi się ubierac, to w foteliku zaraz placz mija a mloda oczy szeroko otwarte i się rozglada. Moze dlatego że w lezaczku ja często mam i w foteliku w domu czasem ja do kuchni zabieram jak obiad robie. Na macie czy w lozeczku to lezec polezy, ale gora polgodziny i się denerwuje bo niewiele widzi. Zreszta mala tak się rwie do siadania że masakra, a jeszcze przeciez nie powinna. Jak ja karmie to tak glowe do przodu rwie i rekami się rozpycha i odpycha jakby chciala się podniesc i usiasc A takie butki to gdzie kupilas? Bo nie wiem do jakiepu wejsc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
olcia- pewnie też wyląduje prywatnie na rehabilitacji na szczęście przypomniałam sobie ze mam sąsiadkę w tym zawodzie to może cos pomoże albo chociaż powie do kogo sie udać bo ona pracuje raczej z dorosłymi. a ty w krakowie mam tego neurologa ??? dolarka ja wizyte u neurologa mam na połowe maja tak ze troche poczekamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
klaudyna ja nic nie kupuje wszystko mam po siostrzeńcach buciki siostra kupila z motylkami heh chyba bardzo chcieli dziewczynkę :D na allegro popatrz ja mam kolo siebie sklep entliczek pentliczek ale drogo jak fix

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
olka mieszkałaś w krakowie to może słyszałaś o szpitalu w Radziszowie tam będe mieć rehabilitacje bo szybciej mi ustalono niż w krakowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Noo na allegro sa ale jedna rzecz to niebardzo oplaca się kupic bo koszt się pewnie zdwoi wiec moze taniej w smyku albo 5-10-15 wychacze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najlepiej wybrac sie do jakiejs galerii tam na stowe znajdziesz:) Ania czemu Nati ma rehab.?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka :) A my dzis po sesji zdjeciowej :) ale piekne zdjatka beda. Starbuck80 powiedz mi dlaczego lekarz zlecił ci badanie na tarczycę???tak profilaktycznie czy cos sie działo??Ja też musze zrobic te badanie przez to ze moja mala wyciaga czesto jezyk...no i wlasnie jutro sadny dzien pobieranie krwi a w srode szczepienie:( Zaczełam karmić mała mm tzn karmie piersia ale dokarmiam mm i mam pytanko czy jak tak karmie podawac tez malej herbatki???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga ja sama nie wiem czy jest o co robic panike natalia mało podnosi główke wiec doktorka wysłała mnie na konsultacje i w radziszowie doktorka stwierdziła ze faktycznie powinna juz obracać główka na brzuszku. i przy sprawdzaniu trakcji tez juz powinna główke prubowac podnies do góry. i dla tego idziemy tez do neurologa ze by sprawdzić czy nie mam jakic wiekszego problemu. a mój mówi ze nati to mały leniuszek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasztanka ja tak mloda karmilam przez pierwzy miesiac i mi pediatra kazala dopajac woda. Mala nie bardzo chciala wode pic wiec podawalam jej koperkowa herbatke. Teraz wode też tylko czasem uda się przemycic żeby choc troche wypila.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Melduję się ;) Właśnie wróciłyśmy ze spacerku. Dwie rundki po pół godzinki. U nas też wieje :O ale trzeba sie hartować od małego, zresztą budę postwiłam, więc to raczej mnie wywiało :P Inezz, ja też mieszkam na wsi, ale co do tego swiezego powietrza bo bym była ostrożna :P jak jest wiecej domostw to strasznie śmierdzi z kominów, więc szukamy tras na odludziu ;) A co tam, fakt, mpja jest starsza. Nie doczytałam stopki do końca, myślałam że Arturo jest 25.11 ;) Ola, widać Antosi służy rozszerzanie diety i waga szybciej śmiga :) Ewa, my często nosimy Marysię w pozycji określanej przez zawitkowskiego domową/spacerową. A tak to wszystkiego po trochu, czasem brzuch do brzucha, czasem plecami do brzucha. Masrysia już ładnie trzyma główkę, rwie się do siadu, więc trzeba z nią cudować bo szybko się nudzi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pelepetka moja viki tez nie chce ciagnac glowki jak ja chwytam za raczki :( w srode pediatra wiec zobacze co powie ale znow sie martwie :( klaudyna ale kiedy podawac ta herbatke,wode?miedzy karmieniami ile?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pelpecia my teraz mieszkamy w czestochowie i tu mamy wszystkich lekarzy. Tylko okuliste w Katowicach. W kwietniu jedziemy do neobatoliga do siemanowic bo chce isc u nich do neurologopedy. A na czerwiec chce sie umowic na konsultacje do dr Drewniak. Podobno jest super lekarzem od rehabilitacji. Ale to chyba prywatnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najlepiej tak w polowie między jednym a drugim karmieniem, jak je co 3 godz to tak po 1,5h po karmieniu na poczatek weź 50ml i zobaczysz ile wypije mi pediatra mowila żeby przepajac woda. Ale mloda 2 razy dziennie po 30-40ml czasem po spacerze nawet 75ml na raz a to barzdzoo rzadko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pelpecia my teraz mieszkamy w czestochowie i tu mamy wszystkich lekarzy. Tylko okuliste w Katowicach. W kwietniu jedziemy do neobatoliga do siemanowic bo chce isc u nich do neurologopedy. A na czerwiec chce sie umowic na konsultacje do dr Drewniak. Podobno jest super lekarzem od rehabilitacji. Ale to chyba prywatnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania kurcze to mnie zmartwiłaś :( moja córa też chyba jest leniuszkiem nawet na brzuszku nie lubi leżeć co innego na kimś (brzuch do brzucha tak lubi spać) . le_soleil w miescie smog na wsi smierdzi z kominow takie uroki miasta i wsi:o kasztanka ile trwała sesja?kiedy będą zdj i ile Cię ta przyjemność kosztowała?Viki była grzeczna?ja poluje na jakiegos dobrego fotografa,ale to po chrzcinach wtedy będzie mnie stać:D teraz szczepienia itp i kasy coraz mniej czekamy na fotki! Ewa ja tez tak nosze mała i bardzo to lubi:) stronka z zabawami swietna dzięki ! my uwielbiamy sroczka kaszkę ważyła:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasztanka dostalismy skierowanie na badania krwi w tym tez hormony tarczycy z powodu braku kupek ostatnio zrobila po dwoch tygodniach, co lepsze bez naprezania sie i stekania , jakby nigdy nic, wczesniej nie ma wzdetego brzucha i nie wyglada zeby cokolwiek ja bolalo lekarze za bardzo pomyslu nie maja dlaczego tak sie dzieje wiec stad badania, pozniej jeszcze gastrolog

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A do mnie dziś pisemko z Zusu przyszlo, że przyznali mi dodatkowe 4(yg urlopu macierzynskiego. Do 5 czerwca mam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×