Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ewa1311

GRUDNIÓWKI 2011

Polecane posty

Kitka Jak masz ochotę, dawaj na maila namiary na siebie. Hasło odeślemy i będziemy Cię "namierzać" - o ile masz ochotę się zaznajomić na NK, czy FB.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biedronka to ja:) udalo się:) na meila puscilam nowe dane jakby nowe mamy mialy problemy że znalezieniem mnie. Chyba jestem jedyna klaudia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kitka, witaj. Ewa z UsG wynika ze jest jak bylo. Tzn nadal sa slady powylewie w postaci powiekszonych komor ale to juz raczej tak zostanie. A najwazniejsze ze nic sie nie dzieje. Musimy jutro zrobic morfologie, proby watrobowe, poziom zelaza, wapnia, potazu i fosfotaze zasadowa oraz poziom bilirubiny bo mala jest zolta;-) chyba bedzie jesc mniej marchwii w zupkach. Moja glowe ciagnie i trzyma. Ale dzis na cwiczeniach byl ryk. dla niej te cwiczenia to stradzny wysilek. Ona wazy 6 kg niecale i jest chuda a tu taaakie trudne cwiczenia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ola, czytam o Twoich perypetiach od samego początku i powiem Ci, że mam jeden wniosek - Twoja córka ma ogromne szczęście, że trafiła na taką mamę jak Ty. Super, że tak wspaniale się rozwija! Moja bliska koleżanka ma niewidome dziecko i zawsze sobie myślę, że ten jej synek nie mógł lepiej trafić - ma najwspanialszych rodziców pod słońcem i jest najbardziej wykochanym i wycałowanym dzieckiem jakie znam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehe:) Zapamiętam ten tekst w takim razie, gdybym chciała kogoś postraszyć;) Już Ci wysłałam zaproszenie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aneta Dzięki serdeczne. Już przyjęłam. Dodałam Cię do grudniówek na FB, jeśli Ci to odpowiada - tam możesz zerknąć na pozostałe dziewczyny. A Franek jest po prostu SUPER GOŚĆ! Śliczny Chłopaczek! :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A dziękuję:) Staraliśmy się z mężem;) Twój Szymek też świetny:) Mały przystojniak rośnie:) A najlepsze, że podobny i do Ciebie i do Twojego ślubnego:) Wy to zakombinowaliście;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asia, moje następne dziecko, dziewczynka mam nadzieję, też będzie Pola:) Uwielbiam to imię:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeju, dziewczyny przez Was nic dzisiaj nie zrobiłam, tylko czytam na zmianę Was i oglądam dzieciaczki na mailu. Wszystkie super, tak jak ich mamusie :) synkiem też się zajmuję w między czasie, żeby nie było że matka w necie, a dziecko samo się obsługuje. Olcik Jak pisałam podczytuje Was od początku i tak jak pozostałe dziewczyny jestem pełna podziwu dla Ciebie, dla Twojej cierpliwości i wytrwałości. No i masz taką słodką nagrodę za Twój wysiłek - Antosia fantastyczna :) Dziękuję wszystkim mamom za przywitanie i witam nowe mamy w innej nowej mamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kitka dziekuje ! w takim razie zycze coreczki z całego serducha ! a japisze jedna reka bo Polka na kolanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wrzuciłam zdjęcia synka na pocztę. Moja maruda już śpi i ja chyba też niedługo pójdę, wykończyło mnie dzisiaj to moje dziecię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ktoras z was pisala ze jest z dolnego slaska....ktora? ;> i skad?? :) JA tez jestem z tamtych stron :)) Tak ciezkiego dnia jak dzisiaj to dawno nie bylo...masakra!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny :) witam nowe mamusie :)ale fajnie że Nas tak dużo :) moja Julcia dziś cały dzień krzyczy i się śmieje bo jej się to podoba :) wózek zmieniliśmy z gondoli na spacerówkę :)podoba się Julci a najbardziej Amelci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dayiel Ja pisałam że jestem z dolnego śląska :) okolice "pięknego" wałbrzycha. Widzę że nie tylko u mnie ciężki dzień i chyba się jeszcze nie skończył bo co chwilę słyszę że synek się budzi i jęczy, chyba coś mu jest :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, dziecię śpi. Padło podczas jedzenia:) Znalazłam na nią sposób wieczorem. Jemy najpierw kleik łyżeczką, a potem kończymy butelką, jak już przysypia:) Muszę ją podtuczyć jakoś. Bo ma za mało siły do ćwiczeń. No a dziś Mała zjadła rano cały jogurcik dla dzieci i nic jej nie jest:) Ale powiem Wam, że karmienie łyżeczką 4 razy dziennie (całe posiłki) jest męczące...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej mamunie:) witam wszystkie nowe mamuski i ich pociechy:) u nas dzisiaj dzien "marudzenia" tzn Kornelka sie smiała,po chwili płakała... dzisiaj zjadła cały słoiczek jabłuszka z rózanym purre:) któras z mam pisała,ze dzieciatko nie chce jesc marchewki...moja tez nie chciała gerbera ale na drugi dzień kupiłam delikana marchewke z bobovity i spałaszowała ze smakiem:D kurcze szukam jakiejs fajnej spacerówki....pomozecie?:) Sylwia jak tam hula kula? jak cos ja jestem i na nk i na fb

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja ewentualnie będę szukać spacerówki z możliwością przekładania siedziska. Chyba, że Mała polubi jazdę bez widoku na mamę:) Przekładana rączka mnie nie ratuje bo wtedy się ma skrętne koła od swojej strony. Niestety nie mogę znaleźć nic fajnego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chuzzle ja pochodze z Legnicy :) mieszkalam we Wrocławiu tez troszke...i tam zostawilam swoje serce. Teraz powoli zakochuje sie tez w Konstancinie (okolice Warszawy) ale do Wrocka wroce :)) Malinowa! ten gerber marchewkowy chyba faktycznie jakis lewy jest :) Moj chlopczyk tez sie krzywi i wypluwa. Musze sprobowac ta bobovite :) Olcik...ja wlasnie zanim xa kupilam to zastanawialam sie jeszcze nad xq. Bo on ma przekladana spacerowke. Ale nie zdecydowalam sie bo jest wezsza i nie jest rozkladana do pelnej pozycji lezacej. Tez dlugo szukalam. Z takich mozliwych i przekladanych jest mutsy. Ale cena jest tragiczna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam CasualPlay s4 i jest przekadana rączka :)ze spacer,owki jeszcze nie korzystałam , kupiłam w zestawie 3w1 na początku maja planuje zamontowac wić jeśli kogoś interesuje opinia to się chętnie podziele :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heja hej! A ja już po aerobicu, dziecię wykąpane, wykarmione i uśpione:) A mamusia ma relaksik:) Mój tam Gerberea pałaszuje ze smakiem:) Tylko moich kulinarnych zdolności jakoś nie docenia;P Ja czekam z wytęsknieniem na spacerówkę, bo Franek nienawidzi zarówno gondoli, jak i fotelika samochodowego i mam zonka... Rozpoczynam poszukiwania Was na fb...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dayiel, ja właśnie dlatego kupiłam xa i jeszcze ze wzgledu na większe koła. Ale nie pomyślałam, że moja dzidzia woli jeżdzić widząc mnie:) No nic to...może się przekona...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asia, ładna ta spacerówka :) ale 1200,- to duzo dla mnie ;) ..podgladnelam sobie ;)) ciekawe jak ci testy wypadna :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×