Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ewa1311

GRUDNIÓWKI 2011

Polecane posty

OLA I TYMON WITAMY NA PORTALU RANDKOWYM PT " dzien w dzien z NASZYMI kochanymi urwisami" " GRUDNIOWKI 2011" randkujemy od switu do nocy ...JAK nam pociechy pozwalaja;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwuś Dziękuję za powitanie :) dobra ja naprawdę lecę bo poszłam z młodym robić kawę i biedaczek sam tam został i gada do szafek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lec lec;) I ja lece mleko szykowac , bo mala wlasnie jedno oko otwiera ...co oznacza ,ze zaraz bedzie glodny krzyk ;)... Przyszla kula;) no ciekawa jestem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny. Czytam Was bardzo chętnie =). Bałam się do Was dołączyć w trakcie ciąży. A później myślałam,że to już za późno jest. Jednak widzę ,że z radością przyjmujecie nowe mamuśki. Więc w końcu i ja postanowiłam do Was dołączyć :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mleko naszykowane...czekam az sie Dama zacznie przeciagac;) Siemka Biedronka;) NAPISZ cos o SOBIE;) wiemy JUZ ze jestes fajna czerwona I w kropki ;) a ja mam piegi na calej buzi to jestem podobna;) Widze tez ,ze stracilas dzieciatko ;(;(;( przykro mi BARDZO ;( A teraz jestes SZCZESLIWA MAMUSIA Corenki;) JAK I ja;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Biedroneczko! :))) No coś Ty! Nigdy nie jest za późno, żeby do nas dołączyć! Nie jesteśmy hermetyczne! Super, że zdecydowałaś się "ujawnić"! Tak samo, jak i Ola - jak chcesz, to pisz na grudnioofki2011@o2.pl gdzie Cię można znaleźć. Odeślemy hasło. Jak macie ochotę, to możecie swoje fotki z pociechami też tam wysłać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam na imię Bernadeta,jednak możecie pisać do mnie Biedronka. Mam o zgrozo 31 lat ( jeszcze nie skończone ;-)) Jestem mamą z grudnia 2011. Moja córeczka Ania urodziła się przez cc 22.12 o godz 8:51. Maleńka była kruszynką . Miała 47 cm i 2595gramm. No i jak się domyślacie jest moim wielkim szczęściem. Karmię piersią. Całą ciążę dygotałam o zdrowie i życie mojej córeczki. A to dlatego ,że 3.01.2011 urodziłam w 31tc mojego malutkiego synka Piotrusia którego płaczu nigdy nie słyszałam. Mój synek jeszcze w moim brzuchu stał się z niewiadomych przyczyn Aniołkiem. Decyzje o kolejnej ciąży podjęliśmy z mężem bardzo szybko. I tak oto mamy naszą córunię przy sobie. Nie wiem co mogłabym Wam więcej o sobie napisać ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam nowe dziewczyny! Im nas wiecej tym weselej. Kiedys sobie zlot zrobimy! Usg ok. Bez progresji zmian. Pozniej napisze wiecej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biedroneczko Nie ma co zgrozować - ja w listopadzie kończę 33, także Ty "smarkula" jesteś! ;))) Bardzo mi przykro z powodu Synka. Nie ma słów pocieszenia na takie sytuacje, więc napiszę tylko, że naprawdę współczuję... Jak masz NK lub FB - napisz, jak Cię znaleźć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olka Gratulacje. Czyli kolejne bardzo dobre wyniki badań? Z tym zlotem, to by była piękna sprawa, jakby się kiedyś udało spotkać na żywo. Takie stado Mamusiek! :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biedronka Masz już hasło na maila i zaprosiłam Cię na NK, teraz szukam na FB. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewa, Oli 15.04. skonczyl 4 mce. Mi inna pediatra kazala juz podawac. Bo jest duzy ( wazy 7100) to po pierwsze, co 2 godz. chce jesc to po drugie nooo i jak my jemy to patrzy i buzie otwiera. A jak tej z dzisiaj mowilam ze co 2 h chce jesc to nic nie powiedziala :/ ....juz mialam nadzieje ze po szczepieniu nie bedzie reakcji. A tu taki ryk...nic nie pomagalo ani cycek, ani suszara...dalam paracetamol i spi..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak na razie to ja pomykam. Babuni muszę filmik z wnusią wysłać. Tyle że babunia nie ma programu do oglądania filmików , więc czeka mnie bój aby przez GG wytłumaczyć jak ściągnąć i zainstalować jakiś program. A to łatwe nie będzie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I ja witam nowe mamusie. Już na spokojnie, troche ogarnelam mieszkanie goscie wyjechali, ale dziadzius Baske nosil a mamcia teraz na nowo musi nauczyc że sama soba musi się umiec zajac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobrym nowym mamusiom ;) ja tez w sumie nowa ;)) Ewaaaa nie wierze! Ty 33? moze 23 tylko Ci smykło na klawiaturze ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dayiel Bardzo miła z Ciebie Kobietka! Bardzo miła! ;))) Nic mnie się nie smykło... 33 stuknie, jak w mordę strzelił - ale to dopiero w listopadzie! I jak tu się z rodzeństwem dla Szymka przed 35 rokiem wyrobić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
młode najedzone, przewinięte, teraz się kotłuje ze słoniem i pieluchą na macie. Ciekawe na jak długo... Dziewczyny, czy Wasze dzieciaczki trzymają główkę jak się podciąga za rączki do siadu? Nie wiem czy wiecie o co mi chodzi, to się chyba nazywa próba trakcji? Lekarz to sprawdza, ja tylko raz sprawdzałam bo się boję że zrobię krzywdę. No więc mój nie ciągnie tej główki, ale potem jak już tak jakby siedzi to trzyma. Oczywiście martwię się. Jak to u Was jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja Baska ciagnie glowke i ladnie trzyma. Dziś było znow 1/3 sloiczka zupki mnarcewkowej z ryzem. Oj jak mala otwierala dziuba. Teraz wypila mleko i spi sobie na lozku. A ja dopiero dochodze do siebie czyt. Odpoczelam. Gdybym miala wesele do rana i poprawiny, to bym chyba ducha wyzionela.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ola Chuzzle Na NK są 4 osoby o Twoim imieniu i nazwisku. Która to Ty? Skąd jesteś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po wielkich bojach babcia może oglądać filmiki z wnusią :-) Moja Ania też trzyma główkę. Ale pewnie jak na wszystko tak i na to nie ma reguły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ola Ja bym tam sama "prób trakcji" nie robiła. Można więcej szkody niż pożytku narobić. Lekarz wie jak złapać i z jaką siłą podciągnąć, i pod jakim kątem... Jeśli pediatra nic złego nie zauważył, to nie martw się na zapas. Zapytaj przy następnej wizycie najwyżej. Każde dziecko we własnym tempie i kolejności zdobywa swoje szczebelki rozwoju. Nie ma co się kurczowo trzymać ani norm, ani tego, co mówią inne mamy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×