Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ewa1311

GRUDNIÓWKI 2011

Polecane posty

Witam z kubkiem mrozonej kawy ;)) Ewa, Ola ja lubie perfumy z perfumeria.pl tez maja duzo promocji dobre ceny i czesto fajne zestawy ;) Nie wiem czy to ja jestem jakas dziwna czy co...ale dzisiaj jest ponad 30C u mnie a widzialam babke z dzieckiem w spacerowce...przykrywala je oslona do wozka...ze srodka polar widac bylo :o a Oli w koszulce cienkich spodenkach i z golymi girkami ;) Ja nad spacerowka myslalam i myslalam...mieszkam na 1 pietrze (co sie moze w kazdej chwili zmienic bo wynajmujemy mieszkanie) szukalam czegos hmmm wygodnego, w miare lekkiego, ogolnie zeby Aleksowi dobrze sie jezdzilo. Jak juz nie raz mowilam zdecydowalam sie na x-landera xa. Lekki to on nie jest, ale trzymam go w aucie wiec nie robi mi waga roznicy ;)) A te wozki co pokazujecie swietne sa :)) teraz to bym miala jeszcze wiekszy dylemat jakbym musiala wybierac ;))))) Jesli macie u siebie gdzies Drogerie Natura, to maja Pampersy za 35 zł :) Proponuje sie zaopatrzyc ;)))) A w czwartek mleko Hip Combiotic 800g w rossmanie za 25 zł bedzie ;)) Milego dnia robaczki i te duze i te male ;) :******

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewa...o Tobie bym nawet nie pomyslala ;) bo cycuchy ;) I mlenio ;) Olcik czyli okazjonalnie jak MOJA Jadzka ( mama) paczka na miesiac ;) Ja mam paczke na 3 dni , w domu nie pale;) I DEZYNFEKUJE lapska potem...bo mi malej szkoda;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biedronia Kotłowałam jak lokomotywa! Paczka mi często tylko na dobę starczała, ale przed ciążą jakoś zaczęłam schodzić to na cieńsze, to na słabsze, przyznam się, że w początkach ciąży zdarzyło mi się zapalić R1 ze 3 razy... Później samo przeszło. Przestało mi się chcieć. P. pali nadal, pomimo, że Łotr obiecał rzucić, jak się Syn urodzi! A mnie zamiast ciągnąć, odrzuca zapach papierosów na Jego ubraniach albo dłoniach. Bardziej tak na zasadzie eksperymentu by mi się chciało spróbować, czy dałabym radę tak, jak Sylwii Jadwiga. ;)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewa ja też te cienkie paliłam i w sumie nie dużo bo paczka starczała na dwa dni spokojnie. Dużo - nie dużo .......he he Może gdyby mój J palił i ja czułabym ten wstrętny zapach to i mi by się odechciało ......ale wracam do Pl a tato mój pali to może jak sobie powącham to mi ochota przejdzie :-) OBY Ania sylabizuje :D gagagagagagaga i blablablablabla :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapodałam za Waszymi namowami piętkę i mała sobie fajnie pomemłała , ale ja czujna i w strachu ......mało co w gacie nie narobiłam ....... Aaaaaa i dałam arbuza startego na tarce........CO SIĘ DZIAŁO.....SZOK :-) SMAKOWAŁ bardzo i zdaje się ,że go malizną było czuć :D Idziemy się bawić. Buziaki mamunie i dzieciaki i do jutra :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"W wieku 7 miesięcy dziecko karmione piersią powinno otrzymywać zupę jarzynową z mięsem, desery owocowe. Chrupki kukurydziane w niewielkiej ilości, gdyż mogą powodować zaparcia. Natomiast absolutnie NIE biszkopty nawet bezglutenowe, gdyż zawierają białko jaja kurzego." no i badz tu czlowieku madrym ://

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DAYIEL no wlasnie BADZ tu madrym...ja sie dzis ZAPYTAM o te biszkopty, IDE do tego mojego ulubionego LEKARZA...tego co jest najnormalniejszy" ja ja to NAZYWAM... Zobaczymy co on powie.. Mala spi, a ja sie szykuje do wyjscia, ciuszki na przebranie naszykowane dla melej, IDE umyc naczynia I oko troche upindolic. Widze ,ze arbuz smakuje malcom ,ze hej;) MOJA na Sam widok szaleje;) dzis na sile " troszke zupki zjadla...ale tez jej nie wpycham bo skoro nie chce to widocznie albo nie smakuje albo nie potrzebuje. Lista pytan przygotowana;) Do sklikania po wizycie u doktora wieczorkiem;) Ewa ja tez przed CIAZA jak parowoz Jechalam z fajorami...potem CIAZA rzucilam I po 8 tyg od porodu jak mama leciala kazalam SOBIE 2 pakieciki przywiezc...mnie JUZ draznilo wszystko ...bezradnosc wobec malej kolek...I dieta ...wiec ucieklam na dymka;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny ja jakoś nie patrze na ten gluten podaje Julci różne rzeczy do jedzenia z Amelka też tak robiłam i nic je nie było :) co prawda dziś dopiero podałam jej pierwszy raz piętkę chlebka bo się troszkę wcześniej bałam ale frajdy było Amelka chciała na żarty Julci zabrać jaki krzyk był hihihi :) Biedroneczko-moja Julka robi to samo czasami jeszcze mnie ugryzie :/ Ania-bidulko kuruj się :* Aniołek-10.2003 Amelka-ur.14.09.2009 Julka-ur.25.11.2011 Paulina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Helloo alez gorąco - dziś spacer o 9tej rano - jeszcze wtedy było nawet znośnie, drugi raz pójdziemy pod wieczór Beti - Olga też teraz bardziej sie rozprasza przy jedzeniu, ale jak jestesmy same to jest ok :) aaaa i trzymaj lapy daleko od fajek!! :) Dayiel - x-landery zawsze mi sie wizualnie podobały, no skubane zgrabne są :) Inezz - Planeta zamówiona i jedzie do nas :) Gotowała któras kasze jaglana - nie ma glutenu a bardzo duzo wartości odżywczych i dużo zelaza (najwiecej z kasz, tyle co gryczana) ja osobiscie sama bardzo lubie :) kupie jakies mleko 2 i spróbujemy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siema Starbuck ;) cope LAT;) Ja tez myslalam o kaszy jaglanej...uwielbiam a gryczana JESZCZE bardziej...daj znac jak Olga przyjmie kaszke;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NIUNIA...I to mi sie wydaje jest rozsadne podejscie;) wszystkiego po troszku...jesli nie jestesmy jakos mocno obciazeni alergiami genetycznie to I NASZE dzieciaczki powinny miec mierne szanse ,ze cos pojdzie nie tak??? Oby wszystko dobrze...JAK DZIEWCZYNKI? jak Amelka !? Jak Julcia??? JUZ dobrze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwuś- ja daje wszystko Julci co jest dozwolone w jej wieku :) jeszcze nic dziewczynką nie było :)Julka dziś marudna ale to przez gorąc i dziąsła ma spuchnięte Amelka nudzi że chce iść na pole strupki się już robią to jest dobrze dziś będzie kąpana to aż się jej pewnie lepiej zrobi :) mężuś ma jutro kupić arbuza to spróbuję Julci dać :)Amelce po ukończeniu 12 m-c dałam pierwszy raz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze dziewczyny maly jadl mleko w sensie piers jakos o 11...i musialam sciagnac bo mi eksploduja...a tak mial obiad i deserek, on nie chce piersi w ciagu dnia....zrobie mu kaszke jak wstanie na tym mleku ale jesli w dzien nie bedzie pil, w nocy ma sie to ograniczyc to ja czarno to moje karmienie widze....jak to u Was? nie pytam Ewki bo Szymcio akurat z czego jak z czego ale z piersi widac nie rezygnuje:D:D kurcze no!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka:) i my sie borykamy z upałem okrutnym:/ mala mrudna jak nie wiem co. upał ja wykończył i spi uz 2 godzine pewnie niedlugo wstanie.... Milena Uwielbiam Kołobrzeg w 2008 była z moim obecnym mężem na sunrise:):):) niezapomniane wrazenia:) Spodenki sa super:) Klaudia Współczuję urazu:/ proponuje żel RIVEL przyspiesza gojenie i jednoczesnie dezynfekuje rany. jesli cos ci sie "maśli" z tego palca to polecam:) u nas maluchh tez marudny jak nie wiem co:/ tyle chcialam wam napisac a tu jak usiadlam to wszystko z glowy wylecialo:/:/:/ no nic ochlodzilo sie teraz troche moze obejdzie sie bez burzy Pozdrawiam i buziakuje aha ja tez kopcilam przed ciaza i ochote mam wielka ale jak tyle nie palilam to i teraz sie powstrzymam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej uffff wody ludzie wody!!! ;) mała standardowo z dziadziem na spacerze (druga tura z mamuśka jest rano) ja popijam koktajl truskawkowy mmm Ola, nie wiem ile młoda waży.Jutro jedziemy na kontrolę to będę wiedzieć.Na pewno szału nie ma,bo znów nie chce jeść obiadków przez upały i dziąsła. Starbuck super,że zdecydowałaś się na ten wzór,czyli jest dwa dwa(dwie planety i dwa miśki) w szoku jestem ile nas dziewczyny ma te krzesełka kids play:) dzięki za stronkę z perfumami! chyba też skorzystam ja mam tatę Piotra i brata Pawła :/ masakra jeszcze dzień ojca...napad na bank trzeba zrobić to ostatnio modne w Krk. co do fajek i ja paliłam,ale raczej do towarzystwa i paczka starczyła na tyle co mamie Sylwuchy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczynki!!! Długo mnie nie było, bo chorowałam w spokoju;)Już jest lepiej, powoli schodzi zapalenie z oskrzeli... Pelepecia, cierpię razem z Tobą.Nie fajnie chorować jak jesteś sama z dzieckiem w domu...Trzeba się ogarnąć i robić swoje czy się czujesz źle czy masz temp.Dziecku przecież się nie powie-poczekaj, bo mama chora... Sylwia, ale ja Ci tych rzęs zazdroszczę...My tniemy koszty gdzie się da, bo mnóstwo kasy wkładamy w urządzenie mjieszkania i kupienie podstaw do życia...Ja na szczęście nie palę:)I nigdy nie paliłam. Biedronia, mój robi dokładnie to samo podczas karmienia!Nie mam nerwów czasami...Najlepiej , żebym siedziała cały Boży dzień koło niego z gołym cycem, coby se mógł co chwila pociągnąć łysia...;) Ewa, mój obiecał rzucić z chwilą urodzenia dziecka i obietnicy dotrzymał.Jestem z niego dumna, bo od grudnia zafajczył może z 2 razy jak go w pracy wkurzyli. Renia, ja tam mam takie podejście jak Paulina, po troszku wszystkiego.A jak ma być alergikiem to będzie i nic na to nie poradzę. Ale mnie w pracy wkurzyli-mają wąty, że na L4 jestem i urlop wypoczynkowy mi się przesunął.Pewnie myślą, że symuluję, a ja na serio chora.Taki zbieg okoliczności...Co zrobić, i tak nie chcę tam już wracać.Poczekam na drugie dziecko, coby nie tracić możliwości l4 i macierzyńskiego z wychowawczym i nara. A słuchajcie, jakie ja mm mam podać młodemu jak skończy 6 mies?Od razu 2 czy zacząć od 1?Nigdy mm nie pił wcześniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Dziewczyny :-) wczoraj chwaliłam Zośkę, że tak ładnie spała, a dzis mnie zaskoczyła jeszcze bardziej-spała od 19 do 5:30, dostała cyca i pospała jeszcze 2 godziny. Oczywiście ja zamiast korzystać to latałam sprawdzać czy wszystko ok i nasłuchiwałam czy się nie obudziła. Podobnie jak Szymek Ewki, Zosia bardzo kocha cyca, a właściwie kochała, bo od kiedy poszłam do pracy to coś jej się odmieniło. Nie dość, że przez 7,5 h kiedy mnie nie ma niepije z cyca bo nie może, to jeszcze nie bardzo chce rano przed moim wyjściem i po pracy też nie bardzo. Jak zostałoby jej tak z tym spaniem (oby!)to cyc będzie tylko 2 razy. Nawet mnie to cieszy, bo chciałam odstawić, a Zosia butli nie chce. Może ja źle to interpretuje, ale Zosia właśnie się tak wierci przy karmieniu, puszcza brodawkę, przerywa picie i gaworzy-wtedy przerywam karmienie, a ona jakoś nie protestuje, więc wnioskuje, że nie chce. Tylko w nocy musi być koniecznie cyc. Zobaczymy co to będzie dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Ania (a co tam..) u mnie podobnie, od kilku dni rezygnacja prawie całkowita z cyca w dzień, popija wodę, herbatki, soczek, a pierś jest tylko wieczór przed snem, 2 razy w nocy i ok 8 rano. U nas też marudzenie ale to chyba przez upały. U nas też dziś pierwszy raz arbuz był:) smakował że ho ho;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witamy:) Irytacja mnie dopada jak mi drugi raz post zjadło:////// Już się chyba nie będę rozpisywać. Mam pytanko, myślicie, że od marchewki mogą być zaparcia? Bo u nas dwa dni marchew szła i kupa jak plastelina. Dałam trochę jabłka dziś i kupa trochę lepsza. Ale ogólnie jak Mały robi to się nie męczy, parę razy stęknie:) Wybaczcie taki opis obrazowy ale delikatna sprawa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co tam - co chodzi o chęci na cycka to takie same jak od początku. Chociaż był taki moment, że Mały nie miał ochoty ssać, i jeść. Ale powróciło do normy. Może i u Was taki kryzysik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U nas też upały straszne, dziś 5 godzin na podwórku, bo musiałam trochę spaw załatwić. I jestem padnięta, a jeszcze obiad na jutro gotuje. Ewa - Zazdroszczę pierścionka:) Ja do tej pory czekam aż mój się sklei, że ładnie by było coś podarować hehe,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobra jestem! Kitka ,zes rzes pozazdroscila a tu wielkie H ! MEZOWI za 15 piata powiedzieli ze musi zostac do 7... I co ? Laska przyjechala do mnie godzine DROGI ...I musialam ja odeslac errrrr wkurwi...a na maxa w Polsce bede musiala zrobic ;( Ta Armia CORAZ bardziej mnie drazni...ale bez niej skad pieniadze bym miala na to???? U LEKARZA co do mnie...plamienie wystepuje gdy tabletki zaczynaja byc za slabe I rozregulowuja procec, mam odstawic I wziac Cileste duzo mocniejsza, zaczynam w Niedziele. ( powiedzial ze tak CZESTO jest po ciazy) Co do Layli,ZDROWA jak ryba uszy przed lotem sprawdzone , klatka piersiowa osluchana , wszystko gra! Co do glutenu, powiedzial ze nie co drugie dziecko Ma celakie ani nie co trzecia a nawet nie co 100 Ma alergie, wiec dawac do jedzenia wszystko z umiarem...jak kisnie loda ,czy umoczy jezyk w cococoli, tez nic sie nie STANIE...trzeba zaspokajac ich ciekawosc, bo przez to sie ucza, poznaja nowe smaki...ciesza. Tak wiec jego odpowiedz dala mi do rozumienia ...ze wszystko z matczynym wyczuciem. C do arbuza...powiedzial ze jest swietny, zwalaszcza dla dzieci ktore zabkuja ,zimny z lodowki zmielony dziala jak kojacy balsam na ich dziaselka I dodatkowo uwielbiaja jego smak. Co do ZIELONEJ kupki , powiedzial ze to nic nie znaczy, jesli jest bez goraczki,bez wymiotow,dziecko zachowuje sie normalnie ( normalnie przybiera na wadze) to taka kupka jest uznawana za normalna. Pytalam o piśke Layli bo lekko zaczerwieniona w srodku...MOWI do mnie a Twoja jaka jest ...niebieska? To nie wymyslaj SOBIE problemow. To tyle...caluje mocno I wkur..Ona IDE na dymka...;( nie Ma rzynsow, nie Ma....łolaboga;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewelina, plastelinowata kupa przy stalych pokarmach to dobra kupa. Co innego jakby robil suche bobki;-) Sylwia, mnie wczoraj pediatra to samo o zielonej kupie powiedziala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewelina Szymek ma zaparcia od marchewki. Staram się dawać słoiczki marchewkowe wymiennie z cukiniowymi i przy marchewkowych bardzo dużo dawać Mu pić i deserek na jabłuszku obowiązkowo. Czasem pomaga, ale czasem się zdarza, że nawet nie plastelina tylko kamienne bobki. :((( Sylwia Wkurw absolutnie uzasadniony. Też bym się wściekła. Doskonale znam te klimaty i nie raz już szału dostałam przez takie nagłe zmiany planów. Wynagrodzisz sobie w kraju raju. Brałam kiedyś i Cilest w mojej bogatej historii tabsowej. Nie chcę Cię straszyć, ale... więcej estrogenów, więcej kilogramów u mnie było. Są też plusy: włosy piękne, cera idealna, aleeeeee... apetycik miałam jak odkurzacz, wodę zatrzymywałam, i krążenie siadało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cZopelek- marchewka jak najbardziej takdziala-jak dziecko ma biegunke to sie podaje marchewe zeby zatrzymac troche, jablko znow w druga strone dziala. dlatego czesto jablko z marchewka czesto idzie w parze jako pierwsze posilki:-) Sylwek dupa zbita z tymi rzesami:(lolaboga!!!!kurcze tak chwalicie tego arbuza ze i mnie naszlo- nie tyle dla Artuska co dla mnie-on sie przy okazji zalapie:D hehe no to CI lekarz Sywuska dokladnie pow na temat piski:D:D:D:Dhahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heja ledwo na oczy patrze,moze jutro bede miala sile...dzisiejszy dzien to taki triatlon normalnie..i to z 7mcznym dzieckiem i wyscigiem z czasem coby do 15tej wsio zalatwic i zdazyc strasza mlodziez z przedszkola odebrac// vo do papierosów,przed ciążami palilam okazjonalnie(1-2 w przeciagu np 2mcy),a tera patrze ze i stresów wiecej i coraz czesciej siegam po niego...np paczka stracza mi na 2tyg.. marchewka ma dokladnie te same wlasciw. co ziemniak i ryz.po czesci banan takze zapierac moze. jak dam rade jutro Was nadrobie. ide sobie poprawic humor desperadosem zimnym i zakupami na all:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki dziewczyny:) Tylko te jabłko z bobovity kwaśne i Mały nie za bardzo chce je jeść.... Sylwia H - Kochana nie martw się, do Polski i bez zrobionych rzęsistków Cię wpuszczą:D:P Fajnie, że Layla zdrowa. No naprawdę podejście lekarzy w WB bardzo liberalne.. Co do tabletek ja brałam kiedyś Yasmin, ale na torbiele. Były super. Ale narazie nie planuję brać żadnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hahaha ANDZIA prawda;) KAZDY Ma ten Sam kolor w gaciach no chyba ,ze komus gnije;) Ewcia tos mnie wystraszyla z TYMI kilogramami I krazeniem, bo faje pale dodatkowo;( buuuuuu apetyt jakos ...powale ale jak wode zatrzymam to bedzie porazka;( echhhh zobaczymy MOZE bedzie dobrze dzialal...z moim organizmem???? Marta ...zdrowko!!! CZOPELEK hehe ano mam nadzieje;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×