Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ewa1311

GRUDNIÓWKI 2011

Polecane posty

Ewa - Ja też byłam sceptycznie nastawiona, że właśnie niestabilne jest. Ale jakież było moje zdziwienie jak pożyczyliśmy i Ignaś w nim spał i się bawił na wczasach. Nie ma szans na wywrotkę. Jest mega stabilne i ciężkie że tak powiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xzxzxxzxz
To łóżeczko o jakim ja wspomniałam w linku również jest stabilne i mój Maluch staje w nim opiera się i zagrożenia nie ma. Jest bardzo stabilne, ma w końcu dość dużą płaszczyznę poziomą w stosunku do jego wysokości więc wywrotki nie powinno być. Znając jednak dziecięce możliwości pewności nie ma w niczym i nigdzie. ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Dziewczyny, trudno mi było sobie to wyobrazić. Tak "ze zdjęcia" to mi się wydawało, że to wszystko może być takie chybotliwe i dość niestabilne. Jak namiot? ;) Muszę kupić, bo bez sensu kupować drugie drewniane do Dziadków. Tak to wszędzie zabierzemy ze sobą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rok temu o tej porze jeszcze nie przypuszczałam, że to mój ostatni tydzień ciąży! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Życzliwadusza
Zwracam się z prośba do 30 osób , które z nami pisza . Prosze o nie kopiowanie tego co pozostałe Dziewczyny pisza na Grudniówkach na FB. Zaczynam watpić w Nasza Nowa Grupę! Tyle tu kłamstwa , chamstwa i obłudy. Jak tak dalej bedzie wracam na Grudniówki! K.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Życzliwa - Dzięki za informacje:( Zresztą to było do przewidzenia. I zapraszamy z powrotem do nas:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, jak można kopiować to co piszecie na grudniowkach na fb skoro nie widzimy co tam piszecie? Ktoś tu robi głupia prowokację

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Slurpik,ale Ty jestes naiwna! od razu widac ze to prowokacja i ktos chce dziewczyny sklocic. Powodzenia zycze,bo zadna klotnia nie bedzie miala miejsca. A Tobie 'K' troszke wiecej inteligencji zycze! bo jak wspomniala Ola to kopiowanie nie jest mozliwe. poza tym jakbys byla jedna z dziewczyn z nowej grupy to wiedzialabys dokladnie ile tam jest osob. MARNE PROWO!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Royal - Widać, są osoby obecne w dwóch grupach. I nie ja jestem tu naiwna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale my wiemy kto jest obecny w dwoch grupach przeciez dziewczyny tego nie kryja :) i nie wiem do czego odnosi sie Twoj komentarz??dlaczego mam byc naiwna??bo rzekoma 'k' bzdury napisala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Royal - Nie napisałam, że jesteś naiwna nawet słowem. Nie wiem czemu bierzesz to do siebie. Tylko skoro ktoś od Was pisze coś to po co tak agresywnie reagować. A z wieloma dziewczynami co odeszły też piszę na priv. Mogą pisać z kim chcą i co chcą przecież.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pomaranczko, hahahaha ,gdzie tu agresje widzisz???nie musisz mi poprawiac humoru ,juz i tak mam dobry :-) Slurpik, zadna dziewczyna nigdy nie dostala ani jednej sugestii na temat uczestnictwa w dwoch grupach albo tego z kim ma pisac.Wiec nadal nie trafione. Kazdy czlowiek ma wlasne zdanie i wlasna wole. a pieknie jest :-) i to jak :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zyczliwa duszo,niejaka 'K'.. chyba wlasnie wpadlas. bo Ci sie fakty pomylily.. i udowodnilas ze w naszej grupie Cie nigdy nie bylo :) Najpierw piszesz 'Jak tak dalej bedzie wracam na Grudniówki! K' a potem 'A Wiola to co wczoraj zrobiła? Ślepa nie jestem!' czyli nawiazujesz do czegos co zostalo powiedziane na grudniowkach (a czego my widziec nie moglysmy,tylko osoby nalezace do grudniowek) :-) Powodzenia dziewczyno! Nastepnym razem pomysl dwa razy. Sklocic nas i tak c i sie nie uda. Ani wzbudzic wzajemnych podejrzen. Wiole uwielbiamy i nic tego nie zmieni :) :***

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Życzliwadusza
Miłego dnia konspiratorko;) pasuje jak ulał ;) Panno Kamilo;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witamy się po kolejnym dniu zmagań z zębami, które nie chcą wyjść. :( Ślina po pas, obgryzione piąstki i wszystko, co nie ucieka... Młody pobudzony, rozdrażniony, lata, jakby miał sprężynkę w dupce! Ile te dolne dwójki i cała reszta następna może wychodzić? Ja już mam dość, a co mówić o Małym... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dadada la la la
Royal po co te kity!! naucz sie czytac ze zrozumieniem bo ja stara baba rozumiem posta ze jakas wiolka kopiuje info z grudniowek to tej nowej A tak na marginesie dziewczyny chca pisac normalnie to ty znowu wtracasz 3 gr pieniaczu jeden

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Bardzo proszę o jakieś pomysły na "przemycenie jajka"? Jajecznica beeeee.... omlecik beeeeee... pasta jajeczna na kanapeczkę bleeeeee... Normalnie skrojone na chlebek też be! Jaśnie Wielmożny nie lubi białka - żółtko w każdej postaci chętnie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maggie_82
Ewa a próbowałaś ugotowane jajko posiekać i dodać do obiadku? albo takiego omleta pokroić i dodać do owoców/kaszki - jak kluseczki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maggie Właśnie posiekane gotowane na twardo w zupce to jedyna opcja, jaka póki co "przechodzi". Ale Skubaniec nawet jak drobno posiekam to na początku kręci nosem, odcedza sobie w buzi to jajko i potem przeżuwa taki niezadowolony. ;) Z tym omletem posiekanym bardzo fajny pomysł - nie próbowałam! Próbowałam omlet tak, jak naleśnik posmarować owockami i dawać łyżeczką po kawałeczku. Mało zjadł... może pół z 1 jajka? Lane kluseczki też się sprawdzają, ale ileż razy można.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maggie_82
jak kaszki lubi to zrób taką rzadziutką i to tego omleta pokrojonego na małe kawałki albo do jego ulubionego deserku owocowego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję. Będę tak próbować. Wszędzie, gdzie zamierzy smak białka, to od razu scena! A tak faktycznie nie będzie czuć za bardzo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny, kłócicie się bez sensu, a mi właśnie mamę wczoraj zdiagnozowali, że ma SLA (stwardnienie zanikowe), zostało 2 lata życia, pod koniec paraliż ciała. Wszystkie problemy to żadne problemy, a już te fejsbukowe, to wogóle śmiech

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monia Bardzo mi przykro z powodu Twojej Mamy. :( Co by nie napisać, to za mało. Bardzo współczuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mooniaa123
no, szkoda gadać. Ewa, Twój bobas waży 12kg? ładnie. Moja w piatek (10,5 m-ca) ma 8600 g na liczniku, więc zrobiliśmy morfologię. Dziś mam iść po wyniki, zobaczymy co i jak. MAła lata jak fryga, ale z jedzeniem chyba przez zęby kiepsko. Ponieważ kocha ogórki kiszone, to wczoraj dawałam obiadek na ogórkach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mooniaa123
w tesco jest super promocja na pampersy. za 79pln 132szt rozm 4, lub 120szt rozm 4+

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie piszę, bo leżę w szpitalu... ;) Przyjęli mnie na monitorowanie ciśnienia, bo mi skacze od soboty i mam białko w moczu. Wzięłam w sobotę antybiotyk jednorazowy w saszetce jakiś na to. W południe dzisiaj miałam 150/105 i Brat zgarnął mnie na oddział do Puław do szpitala. Nie mam nawet spakowanej torby. Jutro mi dowiozą... Ale w końcu to tylko monitorowanie ciśnienia! Termin CC nie wcześniej niż 5 grudnia... Jeszcze nie wiem, że za niespełna 6h odejdą mi wody... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A! Jest zajebiście, bo jestem na sali z koleżanką, po której miałam etat w mojej pierwszej pracy, bo wyjechała za chłopem... Ona z bliźniakami, ma cholestazę, czy coś takiego? Na wątrobę jej cisną dzieciaczki! Wszystko ją swędzi! Fajna dziewczyna. Jesteśmy 2 na 6 osobowej sali... Luksus!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niunia855 ja bóle to też już chwile mam przeszło tydzień a nasiliły się po ostatniej wizycie nie planowanej w czwartek poczekamy zobaczymy mi się wydaje że Ewka już po wszystkim może się odezwie za niedługo Aniołek-10.2003 Amelka-ur.14.09.2009 [link=http://www.suwaczki.com/ ][img noborder]http://www.suwaczki.com/tickers/w4sqs65gx8viw 7cb.png 16:41 [zgłoś do usunięcia]klaudyna213 dusia09@tlen.pl'; Pozostaje czekac na wiesci od Ewki.moze lada dzien napisze co u niej. A ja mam dziś bardzo obfita wydzieline- normalnie jakby że zwiekszona sila.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×