Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ewa1311

GRUDNIÓWKI 2011

Polecane posty

Spoko Ewka, na pewno zdazysz pomieszkac przed porodem, po swojemu poustawiac i poprzestawiac i do nowego mieszkanka już na spokojnie wrocisz że szpitala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam w ten zimny wieczór jednak dałam sie na mówić i pojechaliśmy a jutro idę na imieniny ale bedzie jedzonka i w niedziele poprawka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pelepetka I dobrze, trzeba korzystac z okazji, bo jeszcze troche i nie predko wyjdziesz z domu, a i z jedzeniem bedzie trzeba uwazac przy karmieniu piersia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WITAM z rana ;) sobotniego zreszta!!!! Spalam w miare....pomijajac siku...I chrapanie meza....;) Sniadanko zjedzone ...teraz zbieram silly do sobotniego sprzatania domku ;) czyli kawka I BBC news ;) a potem do galopu;) Dziewczynki milego dzionka !!! Piszcie jak tam ??? Czy wszystko u Was Ok.... Klaudyna ja NIE mam tego bolu w miednicy I spojeniu lonowym ;( ZA to mala mi NA jakis nerw naciska I mnie kosc jakas w posladku tak boli...dziwnie.... Ale to pewnie dlatego ,ze mala lezy w poprzek I gdzies tam wlasnie po lewo NA dole MA glowe;( I NIE wstawia SIE do kanalu...wiec NIE MA bolu miednicy I spojenia lonowego;( EWCIA....NARAESZCIE COS KONKRETNEGO SIE ZACZELO DZIAC !!! JESLI chodzi o przeprowadzke;) JESLI mowa o szpitalu w , ktorym spedzilas te 3 dni...hmmmm PRZYNAJMNIEJ SIE dowiedzialas ze jests zdrowa jak ryba;) ....I chyba nareszcie odsuneli Twoje obawy w kt choc NA troszke ;) Wielka buzka dla wszystkich I milego dnia;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry w ten piekny poranek-przynajmniej tutaj jest piekny:) Ja wyspana, pelna energii obmyslam plan dnia:) Sylwek- mnie w czwartek tak w posladku nawalalo- strasznie dziwne to bylo bo i kosci tam niby nie ma;)i ciezko bylo chodzic-tak lewy posladek-pojawilo sie znikad i przeszlo w sumie chyba jakos w nocy-bo w piatek wstalam i juz nic nie czulam:) Milego dnia i weekendu!!!🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam i ja! U mnie przeprowadzki ciąg dalszy - nadal beze mnie oczywiście... Dzisiaj pojechała już pralka i zostaną przewiezione wszystkie rzeczy dla Maluszka z domu moich rodziców do właściwego "destination". :))) Ja zjadłam śniadanko, przeorałam kuchnię (bo tak jakoś "się zapuściła"), a teraz chyba czas na muesli z jogurtem, bo mam ochotę na jakieś takie pseudosłodkie śmieciuchy. Przyszła pościel dla Synula. Śliczna jest. Przeurocza. Co nie zmienia faktu, że już mam ochotę kupić drugi komplet - bardziej wzorzysty. :) http://allegro.pl/7-elem-posciel-haftowana-120-90-super-wzory-arus-i1886765984.html Wzięłam "zielonego misia z łatką". Teraz P. zamawia biurko i szafkę nad biurko do dziecinnego, bo jednak doszłam do wniosku, że będzie mi wygodniej przewijać Malutkiego na przewijaku na biurku. Potrzebuję go też do korzystania z lapka etc. Jednym słowem - biurko musi być.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Mamuśki :* ja noc mam w miarę przespaną nie licząc siku Zrobiłam właśnie sałatkę warstwową mniam mniam :) mała śpi a ja czekam na mężusia:) dziś mnie brzuch coraz bardziej pobolewa jestem jeszcze bardziej przeziębiona kaszle strasznie ale boje się iść do lekarza żeby mi antybiotyku nie dał nie chcę mała na koniec chemią faszerować zrobiłam syrop z cebuli pije mleko z czosnkiem i miodem może mi przejdzie :) parę dni temu zmieniłam witaminy na prenatal classic i wymiotuje po nich nie wiem dlaczego ?:( Ewka śliczna pościel i nie droga fajnie że przeprowadzka całą parą :) Sylwuś śliczne zdjęcie na Nk :) Klaudia ja tez mam takie bóle chodź mała jest ułożona pośladkowo pelepetka123 fajnie że dałaś się mężowi wyciągnąć później już będzie przez parę miesięcy ciężej gdzieś jechać :) ja też dziś sobie pojem :) a jutro u babci :) a wy jak się słoneczka czujecie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem i ja. Wrocilam od fryzjera i odrazu mój podjechal skoczylismy jeszcze po pare rzeczy dla malej iwlasnie wrocilam do domku, jestem zmeczona, padam na twarz, ale zadowolona z efektow:) A mnie dziś brzuch boli na wysokosci pepka od prawej do lewej i swedzi jak cholera. Milego spokojnego popoludnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niunka!!!! Dzieki...I POJEDZ chociaz troche slodkosci ZA mnie;) EWCIA...SUPER POSCIEL ;) ciesze SIE ,ze przeprowadzka cala para ;) ANDZIA no wlasnie dziwne te klucia w posladku...tylko mnie NIE bardzo przechodza...JUZ 3 dzien...wrrrr KLAUDUS ;) wlos zrobiony ;) ja normalnie jak nowo narodzona po TYM farbowaniu odrostow;) I kolor mi zrobila piekny ...taki slomkowy jak Chcialam ;) Chorowitku....Kuruj no SIE !!!! BO JUZ jedna Nogales to mozna powiedziec ze NA porodowce JESTESMY ;) tak jak mowisz...mleko z czosnkiem I miodem...tez tak pilam ;) a potem 7 poty ;) TRZYMAM kciuki !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też mnie dopadl ten bol w posladku ale już jakis czas temu i trzymalo mnie kilka dni, chodzic ciezko usiasc też, albo pozniej wstac. Wlos zrobiony, podciety także ok. Zrobilam sobie krocej, bo wywnioskowalam, że przy malym dziecku szybciej bedzie mi ogarnac krotkie (umyc i wysuszyc). Mala daje czadu, a ja padam na twarz ale po kawusi skoczymy na spacerek jeszcze poki ladna jesien za oknem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my wzielismy: "2" new baby - 3-6 kg - 2 opakowania po 88szt "3" new baby - 4-7 kg- 2 opakowania po 88 szt "3" baby dry - 4-9 kg - 2 opakowania po 92 szt tych malutkich 2-5 kg mam 10- na 1 dzien bedzie;) a potem te "2" no chyba,ze bede za duze to sie wtedy paczke dokupi w sumie byla fajna oferta bo normalnie pudelko kosztuje 17 euro a teraz byla promocja i 2 pudelka za 22 euro:) new baby, a te wieksze 2 pudelka za 25 euro (jedno 17 euro) wiec tak na zas kupilismy:) zobaczymy czy synkowi beda odpowiadac- jak nie bedzie ttrzeba komus odsprzedac;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam New born 2-5kg 78szt z wycieciem na pepek huggies I takie 3-6kg 84 szt babydream z rossmana Na poczatek tyle żeby sprawdzic wlasnie jak mala zareaguje na nie jak ok, to spacerkiem nawet mozna podejsc, albo tatusia wyslac. Narazie też nie chcę wiecej rodzajow żeby wiedziec jak poszczegolne bedzie tolerowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hm..no ja wlansie tych najmniejszych nie kupilam(byly takie jedne od 1,5 do chyba 2,5-ale maciupkie!!!!!!!) no nic jak cos to jeszcze dokupie z paczke- zapytam polozna czy brac do szpitale te "1" czy mozna z "2" zaczac...no zobaczymy-dokupic juz nie problem:) mam nadzieje, ze pampery beda ok;) zadnych uczulen itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie w szpitalu nie trzeba miec swoich. Generalnie roznica jest o kg w tych moich pieluchach, ale glownie że wzgledu na pepek wzielam te "1" od 2-5kg bo gdyby 2 też mialy to bym od razu od 2 startowala, w sumie, żaden problem wywinac troche pieluszke, ale skoro sa już takie to niech beda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny- jak przez jeszcze 1 tyg ma mnie tak bolec, to ja chyba zejde na ten bol. Boli mnie kregoslup,odcinek ledzwiowy i cale krocze!!! Mam nadzieje że za bardzo mi się nie rozejdzie to spojenie lonowe bo jakoś sobie tego nie wyobrazam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Sylwus Tam mialo być 4tyg. Generalnie wszystko ok tylko ten bol:/ wzielam ciepla kapiel plecy odpuscily, krocze nadal boli:/ się rozchodzi- normalne niby, bo dziecko musi tamtedy się wydostac, mam wysoki prog bolu, ale to uciazliwe jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZBIERAMY NA SANKI
Witam Wszystkich. Zapraszam do licytacji w moich aukcjach, są to ubranka po synku, w różnych rozmiarach: 74, 80 Sprzedajemy za małe już ubranka gdyż chcemy zebrać troszkę pieniążków na sanki dla Wojtusia Niestety sytuacja życiowa w naszym domu nie wygląda ostatnio najlepiej więc może dzięki Państwa pomocy uda nam się uzbierać na choćby używane sanki na Mikołajkowy prezent dla mojego Skarba. http://allegro.pl/listing/user.php?us_id=2098 9442 Serdecznie zapraszam zainteresowanych i z góry dziękuję za wsparcie http://allegro.pl/listing/user.php?us_id=2098 9442 Przedmiotem aukcji są również ZABAWKI, grzechotki, gryzaki itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KLAUDUS...NAPRAWDE PRZYKRO MI TO SLYSZEC...ALE POCIESZMY SIE E TO JUZ NIE TAK DLUGO....SPIJ SPOKOJNIE ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj kobietki jaka ja zakochana :) córcia przysłania mi cały świat ! jest boska !!!!!!!!! śpi królewna i co trzy godz. budzi się słoneczko na jedzenie , popatrzy na mamusie i tatusia coś tam po swojemu do nas powie i idze spać ( podobno tak jest zawsze na początku ale to pewnie potwierdzą doświadczone mamusie ) kurcze jakie to szczeście że ona jest !!!! i nawet ciesze sie że poznałam ją wcześniej ;) kochane życze wam z całego serca takiego rozwiązania jak ja miałam ( bez wiekszych komplikacji ) i zdrowego dzidziusia !!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No I co TA ACHA pisze takie rzeczy piekne od rana...!!! A glupia Sylwucha JUZ siedzi I placze!!!! Ze szczescia...Jej szczescia...I Swojego ze SIE udalo ;) Asia cieszymy SIE bardzo ,ze wszystko DOBRZE;)! Dziewczynki mocks jako tako....tylko ten brzuch tak boli przy kazdej zmianie pozycji ;( I to sikanie!!!! Wrrrrrr ! SKORO moja mala NIE MA glowki rowno w dole to czym on a NA tem MOJ biedny pechez tak cisnie???? Jak tam weekend kobietki???? EWCIA jak tam postepy w przeprowdzce???? Klaudyna jak samopoczucie ??? Jak TA Twoja masakrowana miednica???;( Niunka...lepiej troszke???? Jutro znow poniedzialek I znow odliczanie czas zaczac ;) w piatek moja Saga wchodzi do kin I chyba SIE wybiore...;)! Mam nadzieje ,ze dam RADE wysiedziec BEZ 10 krotnego sikania;) Dziewczynki MILEJ niedzieli....jak najmniej bolu!!! Jak najwiecej radosci!!!! Buzka....muuuuaaaa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam-po sniadanku slecze nad kawusia i gazetka. Noc jako tako, poza wstawaniem do toalety, a to nie bardzo mile, kiedy nie mozna się zwlec z lozka.ale generalnie kaczy chod pomaga. Moja mala chyba też w poprzek się ulozyla, bo z jednej strony to chyba wypycha mi glowke, a jednoczesnie z drugiej nozki. Asiu zazdroszcze naprawdę:) Milej niedzieli dziewuszki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha?!!!!!!! WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO Z OKAZJI URODZIN ;) mam nadzieje ze dzis choc kawaleczek jakiegos torcika skosztujesz;) STO LAT W ZDROWKU SZCZESCIU...U BOKU UKOCHANEGO I ZGROMADKA DZIECI ;););)!!!!! buzka wielka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwuś już niedługo a wszystkie bedziemy płakać ze sczęścia :) ❤️ ❤️ ❤️ a co do dolegliwości ciążowych to wam opowiem śmieszną historyjkę :) ...... leże sobie na łózku na sali operacyjnej , pani położa przygotowuje mnie do cięcia , przychodzi lekarz mówi że juz wszystko gotowe , zaczynamy ! a tu ta zakichana zgaga mnie dopadła !!!!!!! czujecie to leże sparaliżowana strachem , pełna emocji a tu ta małpa ale dla pocieszenia kochane wam powiem że po porodzie wszystko jak ręką odjął :) nie ważyłam się w szpitalu ale jak tylko wróciłam do domu to hop na wage a tam - 15kg brzuchol jeszcze troszeczke wisi ale damy rade !!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×