Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ewa1311

GRUDNIÓWKI 2011

Polecane posty

heja:-) Wy na szpilkach a ja czuje, ze przedemna jeszcze dlugaaaaaaaaaaaaa droga;) Mialam wychodzic z pracya szefowa na rozmowy wizelo-kiedy wracam itd..no cholera jeszcze nie urodzilam a ona kiedy wracam:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anka nie przejmuj się Wrocisz jak bedziesz, albo bedziesz jak wrocisz i proste:) nie ma się co przejmowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze wiecie jakbym jakims niezbednym specjalista w tej firmie a ja co, ot zywkly pracownik biurowy a ta mnie przed wyjsciem bedzie wkurzac....mowie babie, ze maciezynski sie mi konczy w czerwcu ale chyba biore te 16 dodatkowe i , ze jak bylo mowione wracam na pol etetau a ta do mnie: w czerwcu, ja myslalam, ze jakos w kwietniu-bo, ze niby jak ona urodzila to tu bylo tylko 3 m-ce maciezynskiego i ona w szoku...a dzieci sie u niej w rodzinie co chwila rodza...nie wiem jakas dziwna ona dzis byla:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwia i Bernadeta fajnie że wasze dzieciaczki będą wielojęzyczne :) ja już się położyłam i coś zasnąć nie mogę zobaczymy jaka noc będzie :) pelepetka123- nie przejmuj się teściową każda mama wie co dla jej maleństwa najlepsze nie daj sobie wmawiać jakiś głupot Ania - dobrze Klaudia mówi jak będziesz to będziesz teraz jesteś najważniejsza ty i maluszek a nie praca :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki ja idę spać :) dobranoc i buziaki dla brzuszków :) jak się nie odezwę rano to wiecie gdzie jestem :)hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BernadetaM
Niunia dobranoc! I obys sie tam znalazla jak najwczesniej. Dziewczyny ja tez sie nie pogniewam jak mi sie dzis w nocy zdarzy :D Ale nie ma co sobie nadziei robic :) Zycze rowniez wszystkim dobrej nocy. Jak nie bede mogla zasnac to i tak wroce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nic ja też się zegnam na dziś. Dobranoc spokojnej nocy wszystkim zycze:) znajac zycie ja za 1,5h-2h i tak bede wstawac w wiadomym celu. Ale nic jak trzeba to trzeba- pocieszam się tym że już tak niewiele zostalo;) Spijcie dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mi jakoś spać się nie chce :( Od 19 mam takie dziwne "skurcze" - chyba to są skurcze tak mi się wydaje- tak jakby mnie ktoś igłą dzgał tam na dole od wewnatrz i tak co chwila podskakuje. Dziwnie się jakoś czuje i do tego takie jakieś nerwy mam w środku (w środku się trzęse) a nie mam czym sie denerwowac hmmm czyżby...? To te przepowiadające skurcze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BernadetaM
Dzień dobry. Noc bardzo spokojna, może tylko z dwa trzy razy musiałam wstać. Tydzień 39 oficjalnie rozpoczęty. Im bliżej terminu, tym więcej cierpliwości mam. Następny termin u gin 29.11, choć sam gin powiedział, że chętniej spotka się ze mną na porodówce. Tak czytam i się zastanawiam, czy u kasztanki to już. Te skurcze i niepokój to może "przepowiadające" były. Kolejny dzień przed nami! Dużo siły życzę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny po kilkudniowej nieobecności;* witam nowe przyszłe mamy:) nie bylo mnie tyle, brak dostepu do sieci, pozniej brak czasu, ale ten tydzien już zwalniam.. Mój bąbel się nie przewrocił niestety, wczoraj bylam u lekarza leży główką pod moim mostkiem. W niedziele mam się zglosic do szpitala, Cesarkę mam w poniedziałek o ile wczesniej nie dostanę skurczy... dziwnie się czuje z tą cesarką na termin ale synuś jest duży -3750g więc nie ma już co czekać.. ok biorę się za czytanie zaległości:P trochę mi zejdzie bo się uzbierało tego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki :) wybrałam ten straszny szpital, bo mam najcudowniejszą lekarkę, której naprawdę ufam bezgranicznie :) resztę przetrwam :) Kobietki za tydzień o tej porze to ja już będę rozpakowana :D już nie mogę się doczekać, ale mam nadzieje, że będziecie trzymać mocno kciuki. czuje, że od niedzieli to złapie mnie stres, bo w poniedziałek już na 8 rano do przyjęcia jadę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej mamuśki :* my już po śniadanku noc miałam super 3 razy do wc ale nawet się nie przebudzałam :) obiecałam Amelci że zniosę jej nowe zabawki ze strychu :) co jakiś czas jej wymieniam żeby się jej nie znudziły :) Klaudi jeszcze nie ma ???ona też ranny ptaszek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niunia ja dzieci jeszcze nie mam, ale mam suczkę i też wymieniam jej zabawki żeby się nie nudziły i rzeczywiście zdaje to rezultat :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Natalia261985- witam po dłużej nie obecności :) to faktycznie synuś duży :) jaki szpital wybrałaś ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OCZEKUJACE---->(W DWUPAKU) Natalia261985.............26......Wojnicz........37(M).. ... ..02-12-2011 Onk3(Magda)..............36......Osiek............37(K). ......02-12-2011 Starbuck80................31......Warszawa......37(K)... .....04-12-2011 Ewelina_83.................27.......Oświęcim......37(M ).......06-12-2011 Tosieńka87...............24.......Katowice.......38(M).. ......06.12.2011 Ewa1311....................31.......Puławy.........37(M ).......07-12-2011 nika 29.......................29...Warszawa........36(M)..... .08-12-2011 klaudyna213................25.......Poznań........37(K ).......11-12-2011 Mama FILIPKA(Wiola)....19.......Norwegia.......35(M).......11-12 -2011 Dolarka5(Martyna).......23........Łódź...........35( M). .....12.12.2011 TakaBasienka87..........24........śląsk............35( M)......12.12.2011 Niunia855(Paulina)......26.......Tarnów...........36(K) .......12-12-2011 mamazuzki76(Monika)...34.......Świecie...........35(M) ....15-12-2011 elizka_84...................27......Gdańsk.........35(M) ........16-12-2011 HASANANA(Sylwia).........32......UK...............36(K) ........17-12-2011 pelepetka123(Ania)......28.......Kraków..........36(K). ......18-12-2011 karolkajolka..............26......ok Szczecina.....33(M).......18-12-2011 kasztanka1 (Sylwia)....24........katowice..........37(K).....18-12-2011 ollakoziol(Olka)..........24......Częstochowa....34(K) .......24.12.2011 a co tam(Ania).............28......D-ca..............34(M)...... 29-12-2011 sylwestrowe(Ania)......28........opole...............34(M )....31-12-2011 SWIEZO UPIECZONE MAMUSKI (ROZPAKOWANE) Asia GB....29...Opole...35(K)...02-12- 2011...Pola-->01 /11/2011(CC) olcik777...26...Kraków.27(K)..09-12-2011....Antosia--->< br />

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Natalia wieeelki ten Twój chłopak, mój to Kruszynka, dalej ma 2800, ale się nie martwię, bo ja też byłam mała 2900, a mój P 3200. Więc moja lekarka mówi, że to normalne, genetyczne uwarunkowania, a do tego ja jestem drobna :) A jak nastawienie przed poniedziałkiem?? :D Ja też idę w poniedziałek do szpitala :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczyny Jestem jestem-na mnie jeszcze nie czas. Noc jak noc niby spalam a i tak jakas taka nie wyspana jestem, mala dala czadu nad ranem że 2 godz spania z glowy i tak od 7 do 9 ostatnie spanko. Teraz jakies sniadanko i już. Jeśli w tym tyg nie urodze- takie mam przeczucie że to w tym tyg,- to po poniedzialkowej wizycie już na pewno:) No nic milego dnia zycze wszystkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam melduje sie jak zwykle po 9 rano:) oczywiście przed śniadankiem pierwsze musiałam do was kuknąć :) widze ze moje czery na dobrą nocke nawet sie udały

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciekawe jak tam kasztanka po nocy? Jest już po czy jeszcze w dwupaku?poczekamy i zobaczymy czy się odezwie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SIE MA kobitki !!!!!! ANDZIA....THE HOSPITAL NAME/// THE RUTONDA HOSPITAL;) ( in Dublin city :) a mieszkal Dublin 1 ;) Dziewczyny ja nock a jak zawsze ...wiec NIE MA co opisywac...sikacz ;) Dzis jest dzien Poloznej I skladania półki;) Zupka jest od wczoraj ;) I ciasto tez ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka u nas 39ty tydzien leci, torby spakowane i czekamy na jakis znak, jakikolwiek bo na razie zero oznak chocby zblizajacego sie porodu :) oby tylko nie pojawily sie ze zdwojona sila, tak dla wyrownania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Starbuck80 A ja wlasnie wczoraj przegladajac tabelke zastanawialam się czy Ty i Ewka jestescie już po,;) jakas telepatia cie sciagnelam chyb ana to nasze forum:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JA JA DZIŚ MAM USG SPRAWDZAMY UŁOŻENIE :) szkoda tylko ze to wyprawa na całego mam na 15 wiec pewnie po 18 dopiero dotre do domu bo korki mnie przyblokują .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pelepetka- 18 to nic, ja wizyte 28/+ mam uwaga... Na 20.30!!! Zanim wroce zza Poznania to okolo 22 albo i dalej bedzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczynki :) a my jeszcze w dwupaku... ale mnie wczoraj te skurcze wystraszyły pierwszy raz miałam tak intensywne. Oj jak to skurcze przepowiadające a były bolesne choć chwilowe to co dopiero te właściwe ałłłłl. Noc przespana super brzuch jakoś tak dziwnie już mi nie przeszkadza, łatwiej się oddycha hmmm chyba brzusio się obniżył. Co tydzień w poniedziałek robie sobie foto więc muszę zobaczyć czy jest obniżony. Zobaczymy co przyniesie dzień bo czuje się bardzo dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W zyciu- ja teraz to do centrum miasta sama nie jade gdzie mam 10min tramwajem (jakos się boje że się zacznie) a co dopiero za miasto. Z tatusiem- zreszta samej by mnie nie puscil - taki znerwicowany już jest:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×