Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ewa1311

GRUDNIÓWKI 2011

Polecane posty

Tosienka No to bedziesz kolejna na liscie rozpakowanych Eeeee :'( zazdrosze. Ja dopiero za tydz w poniedzialek wizyte mam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochanie powiem Wam, że jak już znam termin to tyle energii we mnie wstąpiło, że sama bym nie uwierzyła :D już nie mogę się doczekać, a przecież szpital, do którego się wybieram to horror, nie wiem, czy Wam pisałam, ale jest tak: łazienka jedna na cały oddział, więc jakieś ok. 30 kobiet w ciąży- więc wiecie non stop zajęta :D stara jak świat, brud i masakra, niedomykające się drzwi prysznic, dwie kabiny razem, bez drzwiczek, peeeełno grzyba, brak ciepłej wody to norma, brodzik wymurowany tak wysoko, że w 6 miesiącu jak tam leżałam myślałam, że się zabiję, pomagałam z niego wyjść kobiecie w 9 miesiącu, bo brak drzwi powoduje to, że wszędzie jest pełno wody na kafelkach... :D już nie wspomnę o tym, że nie ma gdzie ciuchów zostawić, bo to pikuś przy reszcie :D na sali 6 osób, nikt się do mnie nie odzywał, przez cały czas, kiedy tam leżałam 3 posiłki, śniadanie i kolacja takie same, czyli dwie kromki i kawałek margaryny, obiad to pełen wypas, czyli zupa- sama maggi plus drugie danie, ja załapałam się na świetny, bo niedzielny, więc kawałek suchej pieczeni i ziemniaki ze wczoraj :D ogólnie syf i masakra Pocieszam się, że na patologii ciąży będę leżeć, tylko w poniedziałek, a na oddziale położniczym ponoć jest lepiej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tosienka- o czym Ty piszesz...koszmar!:O Wow Kolejna Mamusia wsrod nas:D super!!!Gratulacje:):) Asia to corcia odwazniejsza niz Ty:D ehh za 20 min do domu, i dobrze-bo mi sie spac chce... Buziaki i "do jutra":)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dolarka5
Hej dziewczyny Ja dzisjaj po wizycie u gina i do szpitala już mam termin wyznaczony na 5.12 na cesarkę, poza tym wszystko gra małemu się nie spieszy szyjka długa i zamknięta bo mały głową do góry więc nie naciska, jedyny plus taki że mogę normalnie funkcjonować i nie odwiedzam toalety tak często jak większość z Was. Dostałam tylko przykaz żeby zrobić ktg w tym i przyszłym tygodniu i tylko czekać i się nie martwić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny a ja dopiero teraz na necik weszłam i miałam sporo do nadrobienia bo z was to baaardzo ranne ptaszki :D Gratuluje nowo-rozpakowanej mamusi :) Mój mąż też już się śmieje że jestem uzależniona od forum :D Tosieńka to dlaczego wybrałaś taki obskurny szpital? Ja będę rodzić na Goduli i tam czyściutko w łazienkach na salach lux. Sala porodowa to taki przytulny pokoik z tymi urzadzonkami pomagającymi złagodzić bół: piłki inne i nawet wanna z hydromasażem. W sali poporodowej ma 3 kobiety leżą, jedzenie ponoć nie jest złe. Wiem bo moja szwagierka tam rodziła w lipcu. Na minus jest jedynie opieka po porodzie tzn nikt jej nie pokazał jak karmić maleństwo,jak przewinąć ale ona jest już doświadczoną mama ma 11letniego syna więc wie co i jak. Ja się upomne o to aby pokazano mi jak przystawić małą do piersi bo tego najbardziej się obawiam. A samopoczucie dziś bardzo dobre mała szaleje non stop tylko znów ta zgaga fuuuu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój szpital jest po remoncie, 2 lata temu moja siostra rodzila i wypas tam jest. Moja mala glowa w dol, szyjka krotka i miekka, ale poza tym. I bolami plecow i miednicy nic die nie fziej wiec czekamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BernadetaM
Hasananana: to nasi mężowie mają coś wspólnego. Mój to po polsku tylko podstawowe wyrażenia i to cieniutko. Ma nadzieję, że się razem z dzieckiem nauczy, bo do naszego serduszka będę mówić tylko po polsku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BernadetaM
Aha i zamierzam tutaj zostać aż do porodu. Towarzystwo miłe, czas jakoś szybciej leci.. Jak nagle się urwę, to znaczy że się doczekałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OCZEKUJACE---->(W DWUPAKU) Natalia261985.............26......Wojnicz........37(M).. ... ..02-12-2011 Onk3(Magda)..............36......Osiek............37(K). ......02-12-2011 Starbuck80................31......Warszawa......37(K)... .....04-12-2011 Ewelina_83.................27.......Oświęcim......37(M ).......06-12-2011 Tosieńka87...............24.......Katowice.......37(M).. ......06.12.2011 Ewa1311....................31.......Puławy.........37(M ).......07-12-2011 nika 29.......................29...Warszawa........36(M)..... .08-12-2011 klaudyna213................25.......Poznań........37(K ).......11-12-2011 Mama FILIPKA(Wiola)....19.......Norwegia.......35(M).......11-12 -2011 Dolarka5(Martyna).......23........Łódź...........35( M). .....12.12.2011 TakaBasienka87..........24........śląsk............35( M)......12.12.2011 Niunia855(Paulina)......26.......Tarnów...........36(K) .......12-12-2011 mamazuzki76(Monika)...34.......Świecie...........35(M) ....15-12-2011 elizka_84...................27......Gdańsk.........35(M) ........16-12-2011 HASANANA(Sylwia).........32......UK...............36(K) ........17-12-2011 pelepetka123(Ania)......28.......Kraków..........36(K). ......18-12-2011 karolkajolka..............26......ok Szczecina.....33(M).......18-12-2011 kasztanka1 (Sylwia)....24........katowice..........37(K).....18-12-2011 ollakoziol(Olka)..........24......Częstochowa....34(K) .......24.12.2011 a co tam(Ania).............28......D-ca..............34(M)...... 29-12-2011 sylwestrowe(Ania)......28........opole...............34(M )....31-12-2011 SWIEZO UPIECZONE MAMUSKI (ROZPAKOWANE) Asia GB....29...Opole...35(K)...02-12- 2011...Pola-->01 /11/2011(CC) olcik777...26...Kraków.27(K)..09-12-2011....Antosia--->< br />

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dolarka5
Ja mam się położyć 5.12 ale czy zrobią mi cc już tego samego dnia to nie wiem, zależy od mojego lekarza prowadzącego bo to on będzie mnie cioł bo u nas w szpitalu to są sale pojedyncze i czasami wolą poczekać aby każda kobieta miała jakiś konfort.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bernadeta i dobrze-cieszymy się i dziekujemy za komplement;) Ja że szpitala nawet bede pisac, bo co w szpitalu robic?;) a tak serio tto mój się smieje że "ta komorka do rak się przykleila a z grudniowkami to ja się bede nawet na porodowce kontaktowac" hihi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BernadetaM
Klaudyna ja też tak mam. Z komórki najwygodniej. Ze szpitala jak będę miała siły to też się odezwę ale jak będzie po wszystkim. Zauważyłam, że wiele z Was zdecydowało się na cc. Czy to decyzja lekarza? Ja z tych hardkorowych, pięciokilogramowe dzieciątko naturalnie chcę urodzić.. I wierzę, że się uda. Cc to ostateczność. Lekarz rozumie i wspiera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dolarka -ja mam przyjść rano na 7 00 od wieczora niedzieli już nic nie jeść i już będę przygotowywana do cc i pewnie ok. 11-12 będę miała cc :) bernadeta- ja mam cc ponieważ z córką miałam 2 lata temu bo była ułożona pośladkowo i teraz też pośladki :) mama mi teraz powiedziała że mam bardzo nisko brzuch i że pępek wygląda jak na chłopaka jak będzie synek to niespodzianka Hubert :) a mojej mamie się często sprawdza co powie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niunia Ja mam nadzieje że Basia okaze się Basia (2lekarzy na 3 roznych sprzetach w 20,21 i 28 tyg widzialo dziewczynke) ja cala ciaze też czuje że dziewczynka a już 2 razy snilo mi się chlopiec raz na usg a raz tak widzialam jakbym w brzuchu razem z nim byla - dziwne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tosieńka87 ale sie uśmiałam tak ten koszmar pozytywnie napisałaś :):):):) a po chwili żenada ................:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NIUNKA ...MOJ JEST RODZONY W IRLANDII W DUBLINIE ( tam gdzie ANDZIA MIESZKA) ale korzenie MA LIBANSKIE ;) Bernadeta....z mezem rozmawiamy po angielsku BO Najwygodniej ...ale obydwoje mowimy tez po rosyjsku biegle;) MOJ dodatkowo biegle arabski, I 3 martwe jezyki w TYM ( chrystusowy) No ale wychwalilam tego mojego meza ;) medal mi SIE nalezy ;)();)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha ....a do malej bedziemy mowili....gdy bede sama po Polsku....gdy bedzieby razem po angielsku....a gdy George BEDZIE Sam z nia ...po arabsku....Chcemy zebu dziadki tez sia z nia dogadywaly...a dziecko chlonie jak gabka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tosienka gratuluje...I zazdroszcze!!! Ja SIE cholera przez Was doczekac NIE moge.... Ale tak SIE pocieszam ,ze wiekszosc kobiet rodzi w 38 tygodniu...I jak patrze NA te kobitki NA innych topikach co JUZ urodzily ...to SIE zgadza;) I potwierdza;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sylwia to mała bedzie miała niezłą szkołe :) co do porodu to nie strasz bo jak urodzisz to ja bede na szpilkach siedziała :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
generalnie to jak któraś nie pisze to już mi sie włosy jeżą :) dziewczyny nie ze ja nie chcę być już z małą tylko mam nieporozumienie z teściową i na myśl o niechcianej pomocy z jej strony( bo ja sie do niczego nie nadaje )już świruje :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BernadetaM
Hasananana to podobnie bedzie u mnie. Bedziemy dziecko wychowywac wielojezykowo (moj maz tez sie tak wychowal: ojca ma szwajcara, matke hiszpanke). Ja do dziecka tylko po polsku, z mezem po niemiecku, maz i tesciu (+cala reszta dzieci) w dialekcie (szwajcarski jako jezyk nie istnieje), a moja tesciowa po hiszpansku. Dzieci chlona jak gabka i potrafia rozrozniac. Moj maz jest tego najlepszym przykladem. Hasanananana... to sie nie zalicze do wiekszosci, jutro zaczynam 39 tydzien a mam tylko lekkie pobolewanie brzucha i bardzo nieregularne skurcze. pelepetka: z tesciowa trzeba twardo a nie "miekko" : ) dasz rade, instynkt macierzynski Cie uratuje. W koncu to dziecko jest Wasze, Ty je wynosilas i wykarmilas.. smacznego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki miłej nocki oby spacerów do wc było jak najmniej ZNALEZIENIE DOBREJ POZYCJI DLA SIEBIE I BRZUSZKA :) normalnych snów dobranoc zmykam do męża :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BernadetaM
pelepetka: dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bernadetka...NIE mow hop ;) BO JESZCZE noc przed Toba hihii ;););) Pelepecia dobrej nocki...I no stress!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pelepetka Dobranoc Bernadeta Tu uwazaj bo jak to mowia Nie znasz dnia ani godziny-chociaz w sumie to my wszystkie teraz jak na szpilkach:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×