Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ewa1311

GRUDNIÓWKI 2011

Polecane posty

Olcik a czy jest cos w opini rehabilitantow czego Antosia nie robi a powinna? bo z tego co piszesz to ona robi to wszystko co moja Olga a nawet wiecej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmmm...no nasza pani K. chcialaby aby Mala juz sie podbierala w lezeniu na brzuchu na dloniach i zupelnie wyprostowanych rekach. ale ona duzo wymaga od Toski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka Wszystkim! U nas masakra - Franek mnie wykańcza.W dzień praktycznie nie śpi, marudzi w każdej sytuacji, nie chce jeść obiadków ni deserków...Jak to nie zęby, to ja nie wiem co... Co do niekapków, to ja już pisałam, że osobiście inwestuję w Doidy Cup.Jak Franek zaakceptuje to nie będę kupowała niekapków. Osobiście jestem zwolenniczką metody Vojty, ale tak jak napisała Ola - zależy od dziecka...Obie metody na pewno przynoszą podobne rezultaty...Trzeba spróbować jednej, jak nie odpowiada, to przejść na drugą.A najlepiej połaczyć elementy. Ewka, ale miałaś pecha z tym krzesełkiem...Szlag trafia normalnie...I dobrze, że napisałaś o swoich "pracowych perypetiach", bo ja mam identyczną sytuacje - właśnie dzwoniłam... Starbuck, Wiola, Ale ja Wam zazdroszczę wagi...Ja tyle ważyłam w liceum;P Co do rozmiarówki, to mój nosi obecnie 74 raczej...Parę body ma jeszcze 68, ale z lekka przykrótkawe się robią...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olcik, tak myslałam że dużo wymaga, ale jeśli Tośka to w miare znosi to chyba lepiej wiecej niz mniej cwiczen.. chyba..juz oni lepiej wiedza :) Franek daj spokój mamie! :) lecimy na spacerek , milego dnia wszystkim ;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, bólu łba ciąg dalszy, ale chociaż badania już zaliczone. Poszło szybko i sprawnie. Szymek się chyba nawet nie zorientował, że Mamy nie było, bo zasnął i śpi dalej. Dostałam AŻ DWA KWITY, bo jeden po badaniach kontrolnych ze względu na długą nieobecność, a drugi po badaniach okresowych, bo termin przydatności poprzednich minął... I to tyle, co chodzi o pozytywy, bo na 13:30 jedziemy z Szymem do pediatry. Od rana bardzo mi chrzępi i znowu ma gluta. Ponieważ moja Chrześnica dopiero po antybiotyku i znowu ma gorączkę, katar i kaszel - nie chcę zaniedbać. Niech ktoś Go osłucha. Ale przez to nie pojedziemy do Lublina na drugą konsultację z naczyniaczkiem - w drugie miejsce, żeby porównać. Jak nie urok, to...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z krzesełkiem to już jest kpina na maksa, bo się nie daje rozmontować - i to mojemu mężowi się opiera, który jest raczej chłopiec spory i dość silny. Zadzwonił do faceta, powiedział, że nie zamierza tego składać i zabezpieczać jak było, bo to szmelc, wkłada w większe pudło i odsyła...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja przed chwilą zeżarłam spóźnione śniadanie. Poprawiłam Apapem i idę paść chociaż na chwilę przy Młodym w dziecinnym pokoju, bo mi zaraz mózg eksploduje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Juleczka śpi już godzinkę Amelka poszła z babcią na zakupy więc mam chwilkę dla siebie :) Ja sobie bardzo chwalę butelkę i niekapki LOVI :) moja Amelka do ok.14 m-c piła z butelki lovi i mówi pięknie :) dziś wybieramy się na grilla do przyjaciół bo weekend ma być brzydki. Wiola-może Marysia nie umie pić ze smoczka jak karmisz piersią Moja Juleczka też super nie pije ale to wymaga czasu i częstego podawania butelki żeby się dziecko nauczyło. Ewa-ja tez karmię piersią i daję co dzień Juleczce picie soczki lub herbatki bo polubiła :)a czasami samą wodę też wypije:) Ola-moja Juleczka też się leniuszek zrobił nie chce się przewracać z plecków na brzuszek Beti-to ja pisałam że mnie Julka gryzie ale powiem Ci że już mniej :)też jej mówię zdecydowanie że nie wolno oigrożę palcem a ona się śmieje .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja dzis zaprezentowala obrot w obie strony ale rzadko to robi;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja do picia kupiłam na wszelki wypadek: http://allegro.pl/kubek-360-junior-250ml-niekapek-150-lovi-gratis-i2280578163.html Ola Ty kiedyś pisałaś, że z tej mojej butelki Lovi można dawać dziecku pić bez smoczka, że jakiś dziobek się robi... Weź napisz tak, jak sołtys krowie na miedzy o co chodzi? Ja miałam jeszcze przed porodem kupioną tą Lovi 250 i 150 ml. Do tej pory stoją wyparzone i nietknięte.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry Laseczki :-) Miałam dobry humor napisałam długiego posta i.................zniknął . Jak ja tego nie lubię. zaczynam więc od nowa , ale teraz przed wysłaniem go na wszelki wypadek skopiuję. My od 7 rano na nogach. Moje dziecię uspokoiło się dopiero jak mama zaczęła sprzątać...... i tym oto sposobem mam posprzątaną całą chatę i poprasowane też mam :-) JUTRO WIĘC WOLNE My się odbijamy po jedzonku. jednak w nocy rzadko się Ani odbije, nawet po 15-20 minutach trzymana nic...... więc kładę bez odbicia. W dzień małej odbija się za każdym razem. Może jest to spowodowane tym ,że w dzień mała je niespokojnie, rozgląda się,kopie nóżkami, unosi brzusio. W nocy je spokojnie i na pół śpiąco. Wiola co do cery...........to rzeczywiście poprawi się jak skończymy karmić piersią. Ja zamierzam kupić sobie kosmetyki Pharmaceris serii T (krem i żel do mycia twarzy). Pod koniec miesiąca przed weselem mam 2 wizyty u kosmetyczki. Może ona mi poradzi jakiś fajny kosmetyk typu fluid. Co do dbania o cerę teraz używam kosmetyków garniera do skóry wrażliwej. A fluid mam firmy rimmel i nie jest taki zły Ania już też smykła z brzuszka na plecki . Nawet ze 2 razy udało jej sie z brzuszka na plecki i na brzuszek. Jaka dumna z siebie była wtedy :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paulina , mnie mała tez wyśmiewa jak jej palcem grożę ...albo zrobi taką zdziwioną minkę , chwilkę się zastanowi a potem jest agiiiiiiii i banan banan na całą buziunię . I weź to bądź stanowczą ;-) Dziewczyny czy dziecku zawsze jako pierwsze rosną dolne jedynki ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja kupiłam już kolejny fotelik samochodowy dla Ani . Tak się nazywa. Fotelik BMW Junior Seat I-II, z ISOFIX . Te foteliki są niebotycznie drogie, ale my kupiliśmy używany w bardzo dobrym stanie ( fajny pomarańczowy w samolociki) . Na wygląd i funkcjonalność nam się bardzo podoba,a co do praktyki to się okaże jak mała będzie większa i ją w niego zapakujemy. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej wykrakałam sobie wczoraj @ przylazła z samego rańca😭 jutro mężuś ma urodziny nici z prezentu w takim razie hehe żartuję oczywiście. Wiolka🌼 dzięki uspokoiłaś mnie z tym szczepieniem!jak tylko pediatra wyzdrowieje to lecimy. Wiola,Starbuck ja mam na liczniku 52,7kg także brać się za siebie :P Ewelinka trzymam kciuki za Ignasia oby rehab dała szybko efekty:) też kupiłam jakiś czas temu butelkę lovi mialam dr brown's ale Sylwia ma rację mycie tych rurek mnie wnerwialo strasznie. Paulina milego grillowania:) Beti fajny ten fotelik ile wybuliłaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej . zdjęcia fotelika poszły na maila :-) Mi się nie podobały te szaro-siwe , i czarno siwe. Ten co my mamy jest taki fajny kolorowy ...... taki dla dziecka :-) Dałam za niego niecałe 500 zł . Dużo ? Mało ? Nie wiem.Mam nadzieje ,że się sprawdzi. Tak jak czytałam opinie to jest ok. Oczywiście wszystkie wymogi bezpieczeństwa też spełnia :-) . . Ale 1800zł to bym w życiu nie dała. Trafiła się okazja i kupiliśmy mimo iż jeszcze nie potrzebujemy następnego fotelika. Teraz czeka jak Ania troszkę jeszcze urośnie ;-) Boże kochany , ja nie wiem co to jest @ . Tak dawno nie miałam ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też nie miałam @ aż się ostatnio wystraszyłam i zrobiłam test :)jedna kreseczka :) z Amelką już dawno okres miałam :) dziewczyny wiem że mnie zaraz zlinczujecie ale ja nie byłam jeszcze po porodzie u gina aż wstyd się przyznać :( Beti fotelik fajny oglądałam kiedyś program jak testowali foteliki to jeden z lepszych :) w sklepie drogi nie całe 2000 nie dała bym tyle ale ty za fajną cenę kupiłaś :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz Paulinko mam nadzieje,że będzie dobry ten fotelik. Mąż mnie nakłonił trochę, bo on czytał dużo o fotelikach . Ja poczytałam dopiero jak go już w domu mieliśmy ;-)..........ale nie ma to jak dzielenie się obowiązkami :-) No i w sumie zapomniałam już o tym foteliku , aż dziewczyny poruszyły temat na forum. A ja już ten krok mam za sobą . Co do okresu to lekarz mi mówił,że może być różnie , mogę dostać szybko , a mogę dostać dopiero jak małą odstawię od piersi....... ja tam nie narzekam . przynajmniej PMS-a nie mam :-) Paulina czy ja dobrze czytam . Od listopada nie miałaś czasu iść do gina ??? Matko kochana weź Ty się w garść i umawiaj się na wizytę .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mąż co dzień mi mówi żebym w końcu się umówiła zły jest na mnie okropnie że jeszcze nie poszłam muszę się na wtorek umówić :) Ewka-ty byłaś u gina? bo pamiętam że się też jakoś wybrać nie mogłaś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak już ustawicie pręgierz dla Pauliny, to szykujcie drugi batog dla mnie... :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem. Wszystko super jest braz jest nowy fryz. Balam się że na blondzie wyjdzie mi rudy ale jest git. A Baska myslalam że bedzie się bala bo taki ciemny kolor a ta się smieje do mnie jak szalona;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe to i ja bede 3 w kolejce po baty;-))na 6 tyg wizycie u gp bylo tylko pytanie czy cos mnie niepokoi;)a,z e wsyztsko bylo ok no to obylo sie bez ogladnia;-))jak w pl bylam u gina to tylko zaswiadczenie a na badanie mowilam, ze sie umowie w sierpniu...tutaj w szpitalu tylko mi pow, ze 3 m-ce po skonczeniu karmienia mam zrobic cytologie:) takze Niunia, Ewa jestem z Wami:D chociaz z czego ja sie ciesze:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paulina jak to nie wiesz?przecież weekend :D jak myślicie warto pójść? http://film.onet.pl/filmy/katalog/nad-zycie,154680,film.html nie wiem co robić jutro z tym moim jubilatem ...przyjdzie po pracy będzie zmęczony,może to jest jakiś pomysł choć on za takimi filmami nie przepada,a i ja się pewnie poryczę.Eh brak pomysłu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witamy:) U nas pogoda pod psem, także zobaczymy czy spacerek będzie. Dzięki za odpowiedź w sprawie rehabilitacji. Poczytałam forum o tej metodzie Vojty i szczerze mówiąc włos się jeży. W tych ośrodkach co się zapisaliśmy rehabilitują obiema metodami, także zobaczymy co lekarz zaproponuje po obejrzeniu Małego. Z tego co czytałam to ta metoda ma lepsze i szybsze efekty. No ale nie wydaje mi się żebym mogła patrzeć jak moje dziecko się wydziera. Aga Ja bym poszła na ten film jakbym miała z kim zostawić Synka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×