Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ewa1311

GRUDNIÓWKI 2011

Polecane posty

ostatnio (3 tyg temu) było 6890...ale ja doliczam jeszcze jako obciazenie mój kaban i cycuchy ...a te nie małe...około 95 J...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
http://www.bobovita.pl/4_6_miesiecy/zywienie/140 🌼Kwiatek od losu dostalam! Dopiero rozkwita Ma moja krew i malutkie oczka, i piekniejszy jest niz stokrotka... Moje szczescie-sloneczko,gwiazdeczka... Moja malenka,kochana coreczka!🌼 Kornelka 30.12.2011 godz.11:45:* www.suwaczek.pl/cache/b6158a695a.png *********************Milena*************************

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mąż z żoną leżą wieczorem w łóżku. Mężowi zachciało się pić, a że leżał do ściany zaczyna powoli przechodzić przez żonę. Ta sądząc, że mąż ma ochotę pobaraszkować mówi: - Zaczekaj synek jeszcze nie śpi... Po pewnej chwili mąż ponownie próbuje przejść and żoną, bo dalej męczy go pragnienie. - Mówiłam ci zaczekaj, bo mały jeszcze nie śpi. Mąż wytrzymuje jeszcze chwilę, a potem wstaje delikatnie, żeby nie przeszkadzać żonie i nie budzić dziecka. Idzie do kuchni, odkręca kran I nic - nie ma wody. Sprawdza w czajniku, też nie ma! Pić mu się chce okropnie, wyciąga więc z lodówki szampana... Żona słysząc huk otwieranego szampana pyta: - Co ty tam robisz? Na to dziecko, które jeszcze nie spało: - Nie chciałaś mu dać, to się zastrzelił!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ooooooo Wszystkie jeszcze spia. No my niestety już przed 7 pobudka. A teraz mala drzemie a ja już po sniadanku, pranko zrobilam, zaraz jeszcze cos tu mamci posprzatam. Prababcia z mala sobie bedzie rozmawiac jak mala wstanie także troche bede miec czasu to pomoge mamci i cos jej ogarne, a jak wroci z pracy to już bedzie posprzatane:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jak to jest z tym glutenem? Od kiedy i jak podawac? Ktorac tu pisala że manne do owocow daje, ale jaka ta kaszka ma być? Na mala pewnie jeszcze za wczesnie ale warto wiedziec co i jak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A tu wczoraj się kawałami posypało :-) milutko, milutko Artusiowi gratulujemy zębolków :-) U nas cisza, ale jak przyjdzie pora to się pewnie pojawią ;-) Julcia dzielna dziewczyna, wcale nie płakać na szczepieniu ......no no no Olcik ,a powiedź ile Tosia ma centymetrów?..... Moja Ania też przekroczyła 6 kg :-) ( tak myślę, bo 10 dni temu miała 5975) Malinowa masz co dźwigać na tym biednym kręgosłupie. Ja też ma cycuchy w rozmiarze J ;-) U nas od rana śpiewająco ........ładnie śpiewa dziecko, ale czemu tak głośno :-) Dziewczyny pisałyście,że Wasze dzieciaczki biją się po brzuszkach, Ania zaczęła targać się za uszy i to tak dosyć mocno, aż się boje żeby sobie krzywdy nie zrobiła. I zaczyna kaszleć jak mama nie patrzy na nią ........skubana kombinuje,a kombinuje ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biedronka Moja mala już jakis czas temu wychwycila że jak się krztusi to się ja bierze na rece no i wiadomo. I teraz jak jej za dlugo to udaje że ma kaszel i chcę żeby ja podniesc. Cwaniara mala. Basia też macha tymi rekami tak mocno, wali się po brzuchu i po nogach. A co do uszek to jak zasypia to się miedli po nich albo ciagnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klauduś , z tego co wiem gluten daje się najlepiej w postacie kaszy manny . 2-3g na 100ml zupki ,czy deserku. Nie wiem czy jest jakaś różnica dla dzieci butelkowych . Mi lekarka mówiła,że normalnie do skończenia przez dziecko 6msc nie trzeba wzbogacać diety dziecka karmionego piersią. Ja czekam do następnej wizyty , i będę wiedziała co i jak. Ja na razie nie wprowadzam całych posiłków. Nie zastępuje żadnego karmienia piersią , czymś innym. Daję Małej warzywka na skosztowanie, ale to kilka łyżeczek i bezpośrednio po karmieniu,żeby poznała trochę inne smaki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj ,oj no właśnie to mówię o tych uszkach......... He he a z tym kasłaniem na masakra ..... wiedzą co zrobić, żeby mama zwróciła uwagę , a niby takie małe są. Ot Cwaniary i już :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny ale mnie tu długo nie było a tyle sie działo myślałam ze zupełnie przeszłyś my na fb a tam cisza dopiero Aga mnie uświadomiła ze kafeteria nadal huczy :) Biedronko moja mała także kaszle i udaje ze sie dusi gdy za długo zostaje sama :D cwaniczki te nasze dzieciaczki :D Dzieczynki ktoras tu pisala ze zaobserwowala u swojego dziecka guzek pod cycuszkiem! co to było moja też go ma czy to cos groznego isc z tym do lekarza????? Powiedzcie mi jeszcze ile razy zageszczacie mleczko kaszka waszym pociechą???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Mamusie i Dzidziusie:) My też już od 7 na nogach...Młody oczywiście walnął sobie drzemkę o 9, a ja korzystam z chwili spokoju. Masakrę mi moje dziecko funduje od kilku dni...Budzi się z płaczem, zasypia z trudnością, mało śpi w dzień, w nocy pobudki, nie chce jeść obiadków, za to ciągle przy cycu by siedział...I ciągle marudzi... Ania, jeszcze raz gratulujemy ząbków.Przypuszczam, że to od tego ta kupa była...Jak pisała Ewa - objawów ząbkowania szerokie spektrum jest... Paulina, ale masz dzielną dziewczynkę:)I pięknie przybiera:) Biedronka, u nas też cisza z zębami...A mogłyby już wyjść, bo syn daje mi popalić... Dobra, lecę,bo Francesco mnie woła:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Artur gratulujemy zabków:) Paulina mój też podwoił wagę urodzeniową, 2 tygodnie temu ważył 7550g, a urodził się 3750;)a nie skończył jeszcze pół roku. Ola gdzieś tu kiedyś pisała że gotuje łyżeczkę kaszy manny w niewielkiej ilości wody i dodaje do jedzonka. My dziś mamy neurologa, ciekawe co powie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwia to moja mała ma tego guzka. Byłam z tym u lekarza i u małej jest to związane z twoimi hormonami a ja karmię piersią to i na maleństwo nie pozostaje to bez wpływu. Samo zniknie powiedziała lekarka. Jenak mam obserwować tego guzka. Jakby bolało małą to miejsce, lub skóra zmieniałaby kolor to mam się zgłosić do niej. A tak skontroluje ten guzek przy najbliższej kontroli. Jednak moja znajoma z synkiem z podobnym guzkiem musiała iść do endokrynologa. Okazało się,że to nic groźnego , ale już nie pamiętam co to było u niej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasztanka ja 1 porcje zageszczalam ta wieczorna, ale odkad mloda jada sloiczki to zageszczonego mleka nie pija. Jak tylko wyczula że cos gestsze to za Chiny Ludowe z butli nie chciala. Wiec na wieczor dostaje kaszke. Albo kleik ryzowy zgodnie z tym jak na opakowaniu no i lyzeczka bo inaczej nie ma szans żeby zjadla. Wczoraj 200ml brzoskwiniowej wciagnela lyzeczka o 19. Popila herbatka i do 3 spala. Mleko i do 7.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klaudyna najlepiwj zwykla kasze manne kupic. Nie zadna blyskawiczna ani smakowa. U dzieci butelkowych gluten wprowadza sie najwczesniej w 5 alr nie poznieh niz w 6 mies.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuje Biedroneczko za odp :) a jak myslisz wybrać się z tym do lekarza czy poczekac do szczepien (23.05 mam)??? klaudyna to twoja mała ślicznie je a zjada cały słoiczek? Moja tez je zagęszczona na noc ok 20 150ml i 2,5łyzki kaszki i śpi do 6 rano ale wydaje mi się ze mało je :( bo w dzien wypija ok 100ml dopiro wieczorem przed spaniem 150ml no i słoiczek cały na obiad juz je :) a to mnie cieszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a czy wasze dzieci lubia soczki??? Bo moja to chyba nie zabardzo kupiłam jej wczoraj bobofrut marchew banan i nie chciała gruszkowego taksamo :( a jak czesto podajecie herbatke? bo moja też tak średnio wypija . znow sie nakrecam ze cos nie tak jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwio,jeśli małej ten guzek nie boli jak dotykasz i ma normalny kolor (jak reszta skóry) to ja bym poczekała do tej wizyty. Ale Ty zrób jak uważasz. Jeśli martwi Cię ten guzek, to czasami dla świętego spokoju lepiej się wybrać do lekarza. U Ani mojej guzek już maleje :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwia, nie przejmuj się-mój soczków nie znosi, za deserkami też nie przepada...Woli herbatę gorzką i konkrety;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to mnie kitka pocieszyłaś:))))) Biedronko jednak poczekam do szczepienia i mam nadzieje ze to jak u twojej Ani nie bedzie nic groznego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U nas też hitem są herbatki np : z kopru włoskiego =) , woda je bleeeee, a soczki daję czasami , ale rozcieńczone wodą . Mała wypija ,ale troszkę .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja sloiczek ten 130zjada na raz ten wiekszy to po pol daje i pol czegos na deserek. I wypada wtedy 1 porcja mleka. Co do soczkow to też jej nie bardzo smakuja. Z herbatek jeśli już to tylko koperkowa, malinowa z dzika roza to tak 2-3lyki i tyle, no i czasem sama woda, ale malo pije też mi się wydaje. A mleko to w ciagu dnia 120-150ml a na wieczor to 180wody +mleko +kaszka to 200ml jak nic wychodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry! a moj jeszcze spi:)ale w nocy mialam pobudjke co godz i od 4 do 6 spal na rekach bo odrazu zaczyna lplakac jak go odkladalam(aleplacz taki z lzami a nie krzyk:()wiec sie poddalam, ulozylam sie tak zeby nam obojgu bylo wygodnie i sobie tacy przytuleni spalismy:) dzis szczepienie-oby jak Amelka dzielnie to zniosl:) hehe cod o wagi to ja nic nie pisze;-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bry dzien! Ania, u Was tez tak pada??wczoraj jeszcze udalonam sie wyrwac na spacer, dzis juz leje od rana :( buuu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heja Ja podaję gotowa mannę z nestle, mieszam 2 łyżeczki w kilku łyżeczkach ciepłej wody i dodaje do przecieru ze słoiczka. Kupilam taką więc ją zużyje, potem kupię normalną :) Biedronko z Kubusia też śpiewak :D przez 2 dni mu się tak zwiększył zasób słow i nut że jestem w szoku, tylko jak wykonuje kontrolowany pisk lepiej nie zbliżać uszu :P a że cały dzień wyje to sie naslucham :D A kaszlenie na zawołanie też mu wychodzi a jak na niego popatrze ile ma radośći że mu sie udało :D Kubuś miał guzki w piersiach jak miał ok miesiąca, lekarka mówiła że przez moje hormony taj jakby tworzy mu sie mleko. Kazała obserwować, jakby z tego ciekło albo jakby bolało. Przeszło po ok miesiącu. Wczoraj znowu spróbowałam dać malemu jabluszko i dziś już lekko zielonkawa kupa..:( czyli jednak mu nie pasuje. Dlatego tez soczków nie daje bo w wiekszości jest jablko. Kubus pije herbatke malinowa z dzika różą ok 100ml/dzien.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×