Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ewa1311

GRUDNIÓWKI 2011

Polecane posty

NIUNIA tak mi jej szkoda jak siedzi z nami I patrzy jak my jemy...;( Layla jest w 91 centylu wiec wg badan naukowcow, I w zwiazku z TYM ze Ma JUZ 2 zabki takie dzieci potrzebuja stalego pokarmu gdyz mleko PRZESTAJE Im JUZ wystarczac;( boli mnie to jak diabli ale dla jej dobra musze sie wstrzymac.... Tak sie zastanawiam JAKIE zupki jej przygotowywac jesli na marchewke taka reakcja??? Ziemniak plus co??? Pietruszka? Echhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dynia z ziemniakami jest dobra Juleczka zajada ze smakiem i za niedługo jest po niej kupka :)nie wiem czy macie z hippa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witamy:) Sylwia H Ale się uśmiałam czytając o wybrykach Twojej Layli:) Oczywiście jak już pisałam jestem pod wrażeniem jej umiejętności , bo mój Synek starszy o jeden dzień nawet połowę tego nie robi. No i my po szczepieniu, Ignacy bardzo mało płakał. Już wolniej przybiera na wadze, dziś było 8100 gram. Długi to chyba 68 cm bo sama mierzyłam bo w przychodni nie mierzą już z uwagi na biodra. Znamy winowajce marudzenia. Idzie dolna prawa jedynka, bo nawet już uwypuklenie jest. Pani doktor potwierdziła. A teraz najważniejsze, Ignacy wczoraj podciągnął się do siadu:D:D:D:D. Ale jak, już sam ciągnie się do góry jak podam palce. Lekarka pod wrażeniem, i kazała darować sobie tą rehabilitację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brawo IGNACY ;) hurrrrrrraaaaaaaa;) dziekuje ;) Niunka I Tobie dziekuje...powalcze z Ta dynia ale za tydzien jak bedzie rowne 5 mcy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewela-super wiadomość że Ignaś nie musi mieć rehabilitacji :)dzielny chłopczyk :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niunia I jak tam dziś samopoczucie?? Mam pytanko tak z ciekawości, a Amelka bawi się z Julką bez problemu?? Możesz je zostawiać same?? A my nie planujemy kolejnego dziecka narazie. No ale nie zarzekam się bo Ignasia też nie planowaliśmy :P No tylko, że teraz bardzo uważamy. Tym bardziej, że cesarka. My używamy pampersów 3, ale tylko dlatego, że jeszcze mamy ostatnią paczkę, Jak się skończy od razu kupujemy 4, chociaż muszę powiedzieć, że 3 są na styk mimo, że mój chłopaczek taki duży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Kobitki :) ja jak zwykle z doskoku.. pytanko mam- czy ktorys z Waszych Maluszkow juz siedzi?posadzony trzyma plecki sztywno i siedzi nie chwiejac sie badz sam podciaga sie do siadu?? MOj Maly od tygodnia tak robi i nie wiem czy sadzac i pozwalac?nie giba sie na boki, siedzi pieknie, podpiera czasem raczkami o podloge tak smiesznie a potem bawi zabawkami z podlogiJak jest w pozycji pollezacaj np w bujaku natychmiast podnosi sie do siadu .Nie za wszesnie jeszcze??ma dopiero 5 mis i 1 tydz.jak na to reagowac? pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Royal...gdyby nie byl pewien SWOJEJ sily to by nie probowal...MOJA siedzi SAMA miedzy nogami, nie kiwa sie na boki mysle ze za 2 /3 tyg USIADZIE bez trzymania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Sylwia K tak mialam przeboje jesli chodzi o zapisanie Mai do chrztu.Trafilam na debila ksiedza,który tak jak Paulina wspomniała robił wielkie halo z powodu tego,że mamy tylko cywilny dlatego nic mu nie dałam chociaż chrztu nie odmówil i zapisał nas.Mąż poszedł parę dni pozniej i dał innemu akurat proboszcz był w kancelarii,a nie tamtem cap. co do filmu na fb to zostawie to bez komentarza,bo szkoda w ogole nerwów! my po szczepieniu.Mała mniej płakała niż jak pediatra naciskała głowkę następna udana drugi raz juz tak mocno to zrobila,że Mai uspokoic nie mogłam Ewela gratulację dla Ignasia cieszę się,że nie potrzebna będzie rehab ja za to poprosiłam pediatrę o skierowanie do neurologa mamy też skierowanie na badania mocz,morf poprzednio bylo obnizone zlazo. wit D3 co drugi dzień

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka wczoraj przez ten film nie mogłam zasnąć żałuje że go w ogóle obejżałam ale dobrze że ona siedzi i że zabrali jej dziecko!!! JulkaZ: ja mam AB (-) a mój A(+) ale to nie o to chodzi ja po porodzie nie dostałam zastrzyku bo i tak już miałam strasznie wysokie przeciwciała że nawet zastrzyk by nie pomógł :( no i jak bedę się chciała starać o dziecko to mosze sie zglosci do kliniki jakiejs tak ....zapomnialam nazwy przebadac sie czy juz nie ma tych przeciwcial. A jedna lekarka to w szpitalu mnie tak przestraszyla ze moge wcale juz dzieci nie kiec i ze do konca zycia musze chodziz z kartka jaka mam krew bo ponoc mam najzadsza jaka jest a te przeciwciala jeszcze tam cos porobily ze gdybym miala wypadek to musza wiedzic dokładnie jaka mam. Ale to ponoc brednie 2-5lat musze sie wstrzymac od dzidziusia ale z ta kartka to prawda.... Dziewczynny powiedzcie mi czy juz same gotujecie dla swoich pociech???ja zamierzam jutro zrobic 1 zupke marchew,pietruszka,selek,kartofel i troszeczke piersi z kurczaka osobno gotowanej. jak myslicie dobry pomysł?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwia Kasztanka Fakt grupę krwi to bardzo rzadką. Co do zupek to ja też chcę gotować sama a urozmaicać słoiczkami, bo wiadomo nie wszystko o danej porze roku rośnie:) Także czekamy na to jak zupka została przyjęta przez Maluszka:) A mam pytanie do mam wampirków i niedoszłych wampirków:D Czy warto stosować te żele na ząbkowanie? Jak tak co możecie polecić. Bo muszę czymś smarować bo nawet pierś jak ssie to płacze. Bo ma chyba wszystkie objawy ząbkowania poza gorączką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Royal Jak Synek chce siadać niech siada, ale moim zdaniem żeby tylko mu nie pomagać, nie sadzać samemu. Wiesz dziwne by było jakby zaczął już chodzić ale z siadaniem to różnie bywa i wg mnie to już całkiem możliwe, że chce sam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hasananana-dobrze wiedziec :) tak tez myslalam-dziecko krzywdy sobie nie zrobi. Z lezacej pozycji jeszcze nie siada sam,z pol lezacej juz tak..Siedzi sztywno i pewnie- a jaki z siebie dumny! Gdy staram sie go 'zawrocic' do lezenia to jest placz.Najlepsze to ze kiedy siedzi na kolanach u mnie i chwyta moje rece to probuje sie na nich dzwignac jakby do stania,ale na to stanowczo za wczesnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czopelek ja używam calgel i widze ze bardzo szybko dziala tylko trzeba zaaplikowac kilkakrotnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czopelek,staram sie sama go nie sadzac chociaz on jest taki cwany ze jesli jest cos w pobizu to sie tego 'uczepia' i podciaga do siadu.a potem placz gdy probuje znow go polozyc.dlatego tez nie wiem jak reagowac. W spacerowcr jak go woze to tez lapie sie za brzegi i siada wiec musze go miec na oku i zapinac pasami kazdym razem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powiedzcie mi jak z tymi puzzlami piankowymi bo kiedys ktos pisal ze sa szkodliwe!? macie jak sie je użytkuje gdzie najlepiej kupic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasztanka Podłączam się do pytania. Też chcę kupić bo na macie to Mały się ślizga, a te puzzle widziałam w filmie Zawitkowskiego. Tylko, że te malutkie na allegro co są tanie to czytałam, że lipne, bo słabe i małe elementy mają. Ja się zastanawiam nad tymi z myszką miki. http://allegro.pl/puzzle-piankowe-kupus-puchatek-myszka-miki-cars-i2317779414.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My jednak nie kupujemy.W krajach UE zakazuja ich produkcji,przez szkodliwe dzialanie.Niedlugo pewnie dotrze to do Polski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja gotuje zupki. nam neonatolog powiedziala ze mozna mieso razem gotowac. Malej nic nie jest. Ale absolutnie zabronila takiego kurczaka ze sklepu. tylko ze sprawdzonej hodowli. ja dostalam od ciotki taka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taka kure podworkowa hodowana na ziarnie ziemniakach i pokrzywach a nie na jakichs sterydach. A w ogole najlepszym miesem na poczatek jest krolik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Dziękuje dziewczyny za dobre słowo przed i po wizycie u Neurologa 👄 no właśnie ! dobre pytanie :) jaką mate kupić jak te puzzle zabronione :( ja mam taką http://allegro.pl/duza-interaktywna-mata-edukacyjna-tiny-love-95x105-i2331271941.html ale do czworakowania to się ona nie nadaje :( śliska Dziewczyny macie jakiś pomysł ? Pola już tak fajnie pełza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i jak w końcu z tymi puzzlami bo już zgłupiałam :( ??? Wg mnie z tym jedzeniem to duża przesada bo w domu trzeba by zacząć wszystko hodować : kury,kaczki, baranu,krowy,swinie, króliki itd żeby było domowego howu a i tak jak myślicie skąd ludzie biorą kury nioski które hodują w ogródkach z ferm rzadko kto howa od małego kurczaki tak samo króliki. A my co jemy dziewczyny tak samo jemy mieso z hodowli i jak narazie nic nam niejest niestety to sumutne ale takie są czasy... A co powiecie o mięsku z bażanta można zamiast kurczaka???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasztanka dziękuje za odpowiedz :) Pozdrawiam grudniówki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasztanka, tu nie chodzi o kazde mieso ale o kurcxaki bo to one glownie sa faszerowane sterydami. mowie tylko co mi lekarz powiedzial. Uwazam ze gotowanie samemu z byle czego wcale mie jest lepsze niz danie dziecku sloiczka. moze tylko tansze. ja tez jestem za zachowanuem zdrowego rozsadku i Toska j nawet rosol tem co my tylko niedoprawiony i ziemniaka z naszego talerza. ale w kwestii miesa jestem zdanua ze nie kazdemozna dac na samym poczatku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewela-dziewczynki bawią się razem a raczej Amelka zabawia Julcie :) nie zostawiam dziewczynki same bo nie mam takiej potrzeby ale jestem pewna że gdybym zostawiła to Amelka by nie zrobiła krzywdy Julci :) jeśli chodzi o puzzle to ja mam i dziewczynki się na nich bawią nie uważam puzzli za coś złego :) nie dajmy się zwariować :)dużo rzeczy jest szkodliwe z którymi będą musiały mieć styczność Nasze dzieci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem. Dzien pelen wrazen. Urzad,kumpel w gosci wpadl.spacer zakupy zoo. Paulina wczoraj jak bylam u szczepienia bylo malzenstwo z 2 corkami starsza moze 3latka I malutka julcia. Odrazu skojarzylam z twoimi corciami;) Baske wujkowie ksieza poblogoslawili wczora;)j

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×