Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ewa1311

GRUDNIÓWKI 2011

Polecane posty

ja właśnie kawkę sobie robię........Klaudia może jeszcze jedną ??? Ja myślę ,że to po szczepieniu .....taka reakcja....Ania miała tak po dwóch szczepieniach.........z wrzaskiem się budziła, albo w dzień zaczynała płakać ........tak jakby jej się przypominało ..........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No jeszcze chyb ataka mala sobie strzele, bo normalnie masakra jakas. Dobrze że obiad prawie gotowy, mieso z wczoraj, tylko ziemniaki, wiec luzik, jakoś przezyje ten dzien

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witamy :) Klaudia A może to zęby, bo u nas tak się zaczęło, Ignacy raptem przestał przesypiać noce. Podobno ząbki najbardziej w nocy dają w kość. Jak te zęby mają iść jeszcze z rok to aż sama sobie współczuję. Mały taki się zrobił płaczliwy, że szok. Ostatnio nawet się śmiałam, że po prawie 5 miesiącach dopiero czuć, że mam dziecko, i nocki nie przespane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hahahaha Biedronia siemka;) jasne kulki kolorowe...o tak.....SAMA by nie wiedziala ktora zjesc;) my teraz jak bedziemy w Polsce to chcemy ja do figloraju zabrac, razem z moim chrzestniakiem oskaremI siostra Blanka. France Im zafunduje a mala chociaz na kolorki POPATRZY ;) a potem MOZE zoo????? Zoooobaczymy ;) nie moge sie doczekac;) JESZCZE 5 tygodni;) ciesze sie ze lepsze samopoczucie !!! U mnie wczoraj tyż bryndzowate a dzis...leeeeepiej hej!!!! A wyrko duze...bo tyn Moj jak sie rozwalil to nawet king size nie dawal RADY. Trzeba bylo na super king zmieniac;) ANDZIA a Twojemu ARTUSIOWI ZABKI ROWNO ROSNA!??? bo mojej jeden wyprzedza drugi I tak krzywolek ROSNIE...ale to PEWNIE dlatego ze Layla caly czas cos w buzi tarmosi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwia H. Z tymi kupami to nie za bardzo dobrze. Jeśli podajesz tylko mleko mm to ja bym na pewno je zmieniła. Dziewczyny dziękujemy za miłe słowa. A co do wygibasów naszej uroczej Layli to, po prostu ten typ tak ma. U każdego Maluszka będzie tak prędzej czy później. Trzeba się cieszyć, że jeszcze nie są takie mobilne bo przynajmniej spokojnie można w domu coś zrobić. Jeszcze każda z nas zdąży się nalatać po domu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My mamy łóżko szerokie "tylko" na 200cm i się w nim szukamy .........a Twój mężulek to pewnie grabie ma obok siebie ............ i jak się chce przytulić, to łap za grabie i Sylwkę przyciąga sobie............ :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej a u nas po szczepieniu luzik.Mam nadzieję,że tak zostanie;) Klaudia dasz radę -Basia się wyśpi i humorek jej się poprawi i ja przy kawce siedzę także dołączam:) Beti ile Ania dokładnie waży 6 z hakiem?nie wiem czy pisałaś nie rzuciło mi się w oczy ile miała po ur ? Ewka a Ty gdzie zginęłaś kobieto?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewelina , ja tez tak myślę na każdego maluszka przyjdzie pora......Ja już i tak małej nie mogą nawet na macie samej zostawić , bo cwaniara nigdy się nie znajduje w tym miejscu co ja zostawiłam......... A obroty z brzucha na plecki też coraz częściej.......muszę nagrać :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na SZCZESCIE narazie sie w innym pokoju;) bo na silownie o 5 rano wstaje a potem...do roboty leci ;)wiec wyslac sie musi;) Ale wczesniej ...tak jak piszesz hihi;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na SZCZESCIE narazie sie w innym pokoju;) bo na silownie o 5 rano wstaje a potem...do roboty leci ;)wiec wyslac sie musi;) Ale wczesniej ...tak jak piszesz hihi;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli chodzi o cuchnace kupki, to moja po mm robi takie od poczatku. Nie wiem czy pamietacie jak pisalam że rozmawialam o tym z lekarka i kazala mi przyniesc taka pieluche. Powiedziala że. Kupka wyglada ok, a po mm moze się zdazyc że sa smierdzace. Teraz jak już podaje kaszke i sloiczki to już i konsystencja inna a i smrodek już nie taki straszny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga , Ania się urodziła z wagą 2595 i miała 47 cm ......kruszynka,ale też trochę za wcześnie się urodziła, to był 37tc +6 dni . Miałam 2 terminy porodu ....jeden na 30.12..........., a drugi który lekarz ustalił potem i jego w sumie się trzymał ( dla mnie nie do koca wiarygodny) na 6.01. Ja wychodziłyśmy ze szpitala Ania miała 2345gram ostatnio ważyłam ją i mierzyłam 1 maja w przychodni , to miała 5975 i 62, więc teraz myślę ma na pewno ponad 6 kilo , ale nie wiem dokładnie ile .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Floyenowa Ja też tak jak pisała, któraś z dziewczyn, od początku jak Mały zasypiał to cycka zabierałam, no ale u nas było tak, że jak się najadł to odwracał główkę. U nas położna mówiła, żeby nauczyć smoczka. I naprawdę to bardzo pomaga. Co prawda teraz nawet jak najedzony to zasypia z dydusiem. Ale trudno, przyjdzie czas to się go oduczy. A jak już Laura zaśnie przy piersi, to wyciągnij nie postrzeżenie i włóż do buzi smoczka. Ja polecam aventa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A dostalam ostatnio recepte na mleko 5 puszek bebilonu pepti 1. Nastepnym razem już dostaniemy nr 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klaudia A jaka różnica w cenie jak na receptę i bez recepty? Z ciekawości pytam jakby mi było kiedyś potrzebne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga To super, że w końcu się zaszczepiliście:) Przynajmniej jedno z głowy.. No też tak właśnie myślałam, że Ewa zaginęła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czopelek Normalnie puszka jakoś ponad 23zl na recepte niecale 14. Przed ta cala ustawa. O lekach refundowanych puszka kosztowala niecale 8. Było 70% refundacji, a teraz 30%refunduja. Ale przy 5 puszkach to się troche grosza zaoszczedzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć mamusiulki niunia- pytałaś jak sobie radze, no więc radzę sobie ale nie jest lekko córcia ostatnio dokucza małemu on się denerwuje niby chce się z nim bawić ale tak to robi że go wkurza. mały taki jest że się sam sobą przez chwilę nie zajmię nauczony na rękach nosić a mi już odpadają i przemęczona jestem mały częściej się budzi w nocy do cyca, wprowadziłam mleko modyfikowane z myślą ze będzie lepiej spał ale to nic nie dało mały wcina marchewki ziemniaki korzeń pietruszki i brokuły też to wszystko mu gotuje w postaci zupek. z owoców jabłuszko z brzoskwinia albo samo albo z marchewka dzisiaj mały konczy 5 miesięcy i zaczynam mu wprowadzać gluten

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karolkajolka ,aż ciekawa jestem jak to będzie , ja ja będę miała drugie dziecko ...........mimo obaw BARDZO chcę :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczyny Dawno nie pisałam bo mój mały stał się taki nadpobudliwy że cały czas wymaga uwagi, teraz to mały ssak podłogowy bo nigdzie indziej nie mogę go zostawić ponieważ pełza jak szalony i obraca się cały czas właściwie to się turla to w jedną stronę to w drugą czasami boję się że zrobie mu krzywnde do nawet pieluchy nie mogę zmienić bo wyrywa się i obraca na brzych. Olcik masz rację że chudsze dzieci inaczej załapują mój np za cholere nie podciągnie się do siadania za ręce ale sam używając tylko plecków mam wrażenie że rączki są jeszcze słabe. Do dziewczyn które martwią się tym że Ich Dzieciaczki nie podnoszą głowy przy próbie trakcji wczoraj odwiedziła mnie ciotka i opowiadała że jak jej syn miał 5 miesięcy to wcle głowy nie podnosił i mu leciała a jak miał 10 miesięcy to sam wstał i powoli chciał chodzić, pominął etap raczkowania i siadania. Co do fotelika samochodowego ja kupuję już niedługo bo małemu wystają nogi aż do kostek i głowa prawie już też więc jak skończy 6 miesięcy to trzeba będzie mu zmienić i wybrałam dwa modele http://www.mulan.pl/products/252/p/1134 http://www.mulan.pl/products/252/p/249 A co do krzesełka do karmienia kupuję najzwyklejsze bo nie wiem czy wogóle mały usiedzi jak jest taki ruchliwy http://www.mulan.pl/products/275/p/863 Ale się napisałam ale chciałam wszystko na raz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biedronka KAROLKA...odwazne dziewczyny ;) ja zawsze podziwiam osoby ktore tak szybko decyduja sie na drugie malenstwo ;) Ewcia PEWNIE na wies wybyla;) do rodzinki ;) bo mam nadzieje ...ze to nie te gorsze dni;( ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka Dolarka fajne te foteliki - chyba to będą też moje typy :) i krzeselko do karmienia - chcialabym jakies tanie- bo tez nie wiem jak Mloda w nim wysiedzi :) widzialaś to swoje na zywo? stabilne jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Starbuck80 widziałam bo te linki co wkleiłam to z hurtowni co jest koło mnie jak dla mnie ok ale jeszcze pewnie zajrze tam bo mają jeszcz inne ale nie ma ich na stronie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fajnie ze na zywo mozesz obejrzec - jak coś znajdziesz w takiej rozsadnej cenie to daj znac :) bo mi szkoda na krzeselko wydac kilka stowek - co innego na fotelik samochodowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też tak myśle tefoteliki też widziałam ale jeszcze muszę jechać później z małym i go wsadzić i sprawdzić czy jest ok i przymierzyć do samochodu bo nie szystkie foteliki pasują z montażem do danego samochodu i do krzesełka też pewnie małego wsadze i zobacze czy jest ok ale to pewnie w czerwcu będzie jak będzie lepiej siedział, oglądalam tam też spacerówki i takie w granicach ok 200-300zł już mają ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) Dziecwczyny czy w tych fotelikach ktore teraz uzywacie to tez jak wyjmujecie dzieciaka to maja tak strasznie nagrzane plecki a czasami i spocone, chocby w samochodzie byla normalna temperatura a dzieciak w zwyklym body jechal? my mamy maxi cosi i sie tak zastanawialam czy w kazdym tak jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×