Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ewa1311

GRUDNIÓWKI 2011

Polecane posty

Witam! Kochane mamusie chlopcow,posiadacie jakies linki do ciekawych letnich czapeczek/chust??najlepiej zakrywajacych uszka bo u nas wietrznie. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie niestety też tak jest a mam fotelik w zestawie do wózka. co do spaderówki to któraś z Was kiedyś szukała już nie pamiętam ja narazie używam tej z zestawu bo na wsi jest ok ale strasznie ciężka i zastanawiam się nad kupnem takiej na miasto jak do rodziców jadę aby się nie męczyć składać i chyba wybiorę tą http://www.mulan.pl/products/258/p/718 Olcik pytałaś się o słoiczki z brokułami chyba jak dobrze pamiętam ja ostatnio widziałam w rossmanie te z serii babydream po 4 miesiącu i mają też spagetti po 4 miesiącu i deserki z truskawkami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka, my od 1,5 tygodnia jesteśmy na wczasach. Podróż autobusem ( 10 godzin) mały zniósł dobrze, tylko wymęczony z niewysania był trochę. Zaczynamy wprowadzać stałe pokarmy, niestety mój mały nienawidzi marchewki pod kazda postacią. Jedynie w zupce jarzynowej gerbera. Zaczał tez pic na noc kaszke ryżową z jabłkiem na moim mleku, ale nie ma róznicy w przesypianiu nocy - ok. 3-4 pobudka na jedzenie :) Ja też mam fotelik maxi cosi i mały nawet jak czasem w domu w nim usiądzie to po paru minutach ma bardzo ciepłe plecy , a w soamochodzie to całe mokre. NIe wiem czy to tylko w tej marce czy w innych również.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dolarka to nie ja pytalam o brokuly. A my mamy fotelik z recaro i on jest z tych tkanin oddychajacych i Malej sie plecy nie poca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam pytanko. Czy ktoras zalatwiala już becikowe? Chodzi mi o to jak dlugo czekalyscie od zlozenia dokumentow do momentu wyplaty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klaudia My o becikowe składaliśmy jak dostaliśmy PESEL. Po 14 dniach była decyzja do odebrania, i po odebraniu 3 dni i na koncie było. Tylko, że tak było napisane, że ja się złoży do 10 dnia miesiąca to pieniądze od razu a jak potem to w następnym miesiącu. Ale niewiem czy to nie zależy indywidualnie od każdego MOPSu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heja! W końcu znalazłam czas i siły coby cosik skrobnąć do Was...Franek tak daje czadu, że padam na twarz.W ogóle nie śpi w dzień i co 2 godz do piersi.Nie chce za bardzo obiadków ani kaszki...Sama nie wiem co mu jest... My planujemy dziecko jak |Franek skończy roczek.Nie chciałąbym dużej różnicy pomiędzy dziećmi...No i jakoś nie wyobrażam sobie np. za 5 lat znowu zostawiać pracę i siedzieć w chacie...Wolę "zaliczyć" sprawę ciągiem;)Ale zobaczymy jak będzie.Boję się strasznie, że nie dam rady z tym moim nadpobudliwcem i jeszcze z drugim smykiem...Ale tak jak \Becia - chcę:) Franek sprężynuje jak wariat od 3 tygodni i generalnie bicepsy sobie wyrabiam;) Faktycznie, Ewcia, gdzie zniknęłaś? Starbuck, mój też upocony po foteliku.I to niezależnie od temperatury... Ewelina, super, że z Ignasiem wszystko okej.Wymiata chłopak!:) Paulina, pomysł z piłeczkami w basenie - rewelka!Odgapię na pewno jak Franio podrośnie:) Klaudyna, ja składałam becikowe tydzień temu.Jeszcze kasy nie dostałąm, ale mają się wyrobić w ciągu miesiąca... Floyenowa, musisz próbować różnych sposobów...Mój Franek od początku nie uznaje żadnych smoczków ani butelek i też zasypiał tylko przy piersi lub lulany przez tatę...Ale od tygodnia mu się odmieniło i po wypiciu cyca nie chce zasypiać, więc kładę go po cichutku do łóżeczka i zasypia sam po paru minutach.Z tym, że musi być zmęczony...Może to też kwestia dojrzałości dziecka...Inna sprawa z tymi karmieniami nocnymi.Może dzidzia się przyzwyczaiła do ciumkania...Próbuj ze smoczkami...Może da się przekonać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A moja Baska odkad chwyta się za stopki to nic innego nie robi tylko lezy z nogami w gorze. O wszystkich innych umiejetnosciach zapomniala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
starbuck ...my tez maxi mamy I jest to samo...ale wczesniej w silver crossie tez sie pocila ;( nawet jak klima chodzi;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki, czyli to prawie standard eh moze te nastepne foteliki nie beda takimi grzejnikami ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heheh..Klaudia u nas to samo, stad moja fota na fb ;) udalo mu sie wreszczie trafic stopa do buzi i nie ma dziecka, bardzo ale to bardzo zajety jest :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Royal Dołączam się do Twojego pytania o letnie nakrycie główki.... Od 2 tygodniu zastanawia mnie co na lato? Jaka czapeczka. Uważam, że chłopcy są dyskryminowani, bo dla dziewczynek jest tego full, a jakie piękne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klaudyna, stopy sa najwazniejsze! a my dzis bylismy u neurologopedy i psycholog w pakiecie. Wsio ok. a teraz jedziemy di chirurga ortopedy zeby obejrzal blizne poszpitalna na nodze i pokierowal nas do jaliegos specjalisty. Bo blizna przyrosla do powiezi zdaniem naszej rehab i nozka moze sie krzywic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
klaudyna jak przyszla decyzja z MOP TO MUSIALAM OSOBIŚCIE POTWIERDZIĆ CZYLI PODPISAĆ i dopiero w tedy do 30dni powiedzieli ze dostane i jak dobrze pamietam to czekalam chyba z 3tyg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny mam takie pytanko, czy smarujecie swoim Maluszkom buzię po kąpieli?? U nas ostatnio pojawiła się drobna sucha wysypka na jednym policku, niewykluczone, że coś jadłam jakiś czas emu a wysypka nadal jest. Może któraś z Was wie jak ją zlikwidować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:) ja nie smaruje niczym-chyba,ze tak jak piszesz cos wyskoczy suchego np to mam La Roche-Posay Lipikar i nim smaruje-wieczorem po kapieli naloze i rano nie ma sladu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja smaruję buzię kilka razy dziennie i po kąpieli też.a wysypka u nas jest ale pod buźką, na szyjce. Smaruję alantanem z wit. A i już zbladła. Młoda własnie zjadła całą butelkę (250 ml) mleka zagęszczonego kaszką. Nieźle jak na 6 kilowe dziecko, nie? Tylko czemu waga w miejscu stoi??? Dodam, że potrafi zjeść np łychę ziemniaka z naszego garnka. Na żaden inny pokarm nie otwiera tak szeroko buzi. Muszę w tym tyg zrobić jej obiadek - ziemniaczek z masełkiem, zmielę jej mięso z kurczaka i ugotuję pulpeta (kasza manna powinna go skleić) i marchewkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A Baske chyba faktycznie zęby biorą. Caly dzien ok teraz marudna. Posmarowalam jej dziasla zasnela prawie momentalnie. Dziasla ma już tak rozpulchnione i cos tam się wykluwa ale nie wybilo się jeszcze. Wogole przy jedzeniu też jakas taka marudna oby noc byla lepsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anetko ja też tak myślę .........jednym ciągiem .....he he . DAMY RADĘ :-) Moje maleństwo śpi już od godziny 20:00 .......... KOCHAM tą ciszę , ale tylko wieczorem.......bo już sobie życia bez mojej maludy nie wyobrażam. Nawet się tak wczoraj zastanawiałam jak to było jak jej nie było ........i nie pamiętam. Boże ile ja musiałam mieć czasu .............. ;-) Ani Ewy , ani Pauliny ??? Śpijcie słodko kochane moje mamuśki i dzieciaczki :-) Ciocia Biedronka całuje na dobranoc :*****

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klaudia A napisz czym posmarowałaś te dziąsełka?? Bo ja kupiłam calgel ale ulga jest ale na krótko. Ola No to super, bardzo dużo jak na takiego Szkraba. Ja jak bym ćwiczyła to też bym nie tyła:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biedronka U nas też spokój o 19.30, oj lubię to:D Dziękujemy i też życzymy przespanej nocy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka :) moja mała tez już śpi od 21 :))) aha uwielbiam jak moge sobie tak na necie powiesiedz mmm:) dzis dała mega czadu przez cały dzionek od 6.30 jak sie obudzila spała tylko 1h masakra i ciagle aktywna byla ale nie marudna tylko rozesmiana :) a teraz spi moj słodziak :) klaudia powiedz mi te mleko na recepte to jest ta duza puszka czy ta mała???Każdemu to lekarz przepisuje? Viktoria moje małe wielkie zwycięstwo :*** 20.12.2011 r Sylwia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej mamuśki! ja tylko się przywitać chciałam tak szybko, bo młoda mi nie daje spokoju! właśnie czyta kafe z mamą i ani myśli spać :P ale już Was nadrobiłam wiec jutro Was uraczę jakimę elokwentym wpisem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć Dziewczynki :) Biedroneczko-nie było mnie wcześniej ponieważ byłam złożyć dokumenty o wychowawczy a później pojechaliśmy do cioci bo w piątek wyjeżdża do Szwecji:( opasko-chusteczkę kupiłam u takiej babeczki u Nas ma taką budkę z rzeczami dla dzieci chyba 6 zł zapłaciłam :)jeszcze po Amelci :) Aneta-dziewczynki uwielbiają kulki obie :) POLECAM w tesco są teraz w promocji 2 duże worki za 49.99:) Martyna-to ja pytałam o brokuły bo nie możemy ich nigdzie kupić :( dzięki za wiadomość że w rossmanie są :) Ola-super że z Tosią wszystko ok.:) nie dziw się kochana że Tosia nie przybiera jak ćwiczy :)laska jest i tyle :) Klaudia-może zęby Julka tez się częściej w nocy budziła jak jej jedynki wychodziły na dole .my używamy calgel uważam że jest dobry :)przynosi ulgę :)becikowe przelali nam na konto za nie cały miesiąc. Kamila S.-ja nie pomogę bo Julka śpi od pierwszego karmienia ze mną bo nie chce się mi jej odnosić do łóżeczka wiem że robię błąd no ale... Ewelina-ja smaruję dziewczynki po kąpaniu zawsze i w ciągu dnia raz lub dwa jak było gorąco to kremem przeciw słonecznym Starbuck-mi tez się Julka troszkę poci w foteliku zresztą Amelka też jak są upały my nie jeździmy z klimą bo moja bratanica miała zapalenie mięśnia twarzowego i teraz się boimy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witamy z samego rana:) Cóż za piękny dzień jak dziecko da pospać do 6:) Dziewczyny dzięki za podpowiedzi kremowe. No jeśli chodzi o słońce to kupiłam ostatnio zajkę filtr 30, bo po smarowaniu z za małym filtrem po spacerze każdy mówił, że Ignaś buzię opalił (chociaż ja tego nie widziałam), a wystawiany na słońce nie był, tylko przy obrotach wózka. No ale nasza pani doktor mówiła, żeby tego 30 używać przy ostrym słońcu w środku lata, a teraz wystarczy słaby, i niech wit D wchłania. No ale od paru dni pada i siedzimy w domu:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewelinka już na nogach.....wyspana,zadowolona......,a my od 7:00 :-) U nas dzisiaj Święto .Mąż pojechał na kilka ekstra godzin do pracy i będzie o 11:30 w domku. Pogoda zapowiada się ładna :-) .... Więc dzisiaj baaaardzo optymistycznie witamy mamusie i dziatki :-) U mnie w nocy standard , 3 karmienia .......;-) Pewnie się coś zmieni jak zaczniemy jeść bardziej treściwe pokarmy :p Ja stosuję dla Małej krem z filtrem 50 jak wychodzimy na słoneczko . A smaruję buźkę codziennie po kąpieli i rano kremem dla dzieciaczków :-) Na główkę stosuję wazelinę ......sprawdzaliśmy wiele bardziej i mniej tłustych kremów i oliwek ....jednak u nas najlepiej z ciemieniuchę zwalczyła właśnie wazelina .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc CZOPELEK...I DZIENDOBERSKI WSZYSTKIEM ;) I CIOCIA Biedronia co wczoraj buziaki przed snem rozsylala...WITAM Z RANA ;););) U NAS kiepska nocka ...I wstalismy o 5:40 ...teraz mala przebrana , najedzona, wymyta, wykremowana siedzi w swoim skoczku a ja mam chwilke na kawke I aby cos skrobnac. Dziewczyny...wczoraj sie zdecydowalam I dalam malej zupki z ziemniaczkiem cukinia I kukurydza, bo JUZ mi sie tak serce kraja jak patrzy na NAS jedzacych ze szok...I wiecie co ...nie chciala przestac JESc....tak jadla az piszczala...zal bylo zabierac...az w KONCU zjadla 100 ml ...po 3 h piekna nie cuchnaca jak zawsze kupolinda...;) o kolorze zupy;) bez bkoli I problemu;)???? Tzn ze jej uklad to przetrawil bez problemu? Dobrze mysle ??? OLCIK Ty PEWNIE bedziesz wiedziec? Dziewczyny co WY o TYM myslicie??? Powinnam dzis POWALCZYC z kolejna zupka???? Mala za 5 dni konczy 5 mcy MOZE jesj sie ten system pokarmowy NARESZCIE wyregulowal??? ( dodam ze wczoraj w ciagu dnia byla 4 razy kupa , jedna po zupce ...reszta po mleczku bo zielona I cuchnaca) Z marchewka narazie nie ryzykuje... Pozdrawiam wszystkie MAMUCHY I SZKRABITKA ;););)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc CZOPELEK...I DZIENDOBERSKI WSZYSTKIEM ;) I CIOCIA Biedronia co wczoraj buziaki przed snem rozsylala...WITAM Z RANA ;););) U NAS kiepska nocka ...I wstalismy o 5:40 ...teraz mala przebrana , najedzona, wymyta, wykremowana siedzi w swoim skoczku a ja mam chwilke na kawke I aby cos skrobnac. Dziewczyny...wczoraj sie zdecydowalam I dalam malej zupki z ziemniaczkiem cukinia I kukurydza, bo JUZ mi sie tak serce kraja jak patrzy na NAS jedzacych ze szok...I wiecie co ...nie chciala przestac JESc....tak jadla az piszczala...zal bylo zabierac...az w KONCU zjadla 100 ml ...po 3 h piekna nie cuchnaca jak zawsze kupolinda...;) o kolorze zupy;) bez bkoli I problemu;)???? Tzn ze jej uklad to przetrawil bez problemu? Dobrze mysle ??? OLCIK Ty PEWNIE bedziesz wiedziec? Dziewczyny co WY o TYM myslicie??? Powinnam dzis POWALCZYC z kolejna zupka???? Mala za 5 dni konczy 5 mcy MOZE jesj sie ten system pokarmowy NARESZCIE wyregulowal??? ( dodam ze wczoraj w ciagu dnia byla 4 razy kupa , jedna po zupce ...reszta po mleczku bo zielona I cuchnaca) Z marchewka narazie nie ryzykuje... Pozdrawiam wszystkie MAMUCHY I SZKRABITKA ;););)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Layla smakowało co ??? W końcu mama dała coś konkretnego ;-) .......Cieszymy się,że Laylunia miała fajną kupkę .....;-) Jak na moje oko to dobrze to wygląda....ale ja tam wiesz , mało wiem .....:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×